Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Elaaa

blizny potrądzikowe - kto je zlikwidował - jak ????

Polecane posty

Wszystko jest uzależnione od indywidualnej sytuacji danej osoby. Na jedną bliznę zadziała taka metoda, a na drugą już nie i będzie trzeba szukać czegoś innego. Na początek myślę, że warto zainwestować w jakiś krem rozjaśniający, który sprawi, że blizna będzie mniej widoczna, a później można się udać do kosmetyczki na jakiś zabieg. Chodzi o to, że rozjaśnione blizny szybciej znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam peelingi medyczne i poddałam się zabiegowi laserem frakcyjnym Scarlet Rf w Karboklinice w Szczecinie. Znaczna poprawa nastąpiła po Scarlet, i mam do niej większe przekonanie, gdyż skóra po zabiegu w ogóle się nie łuszczyła. Po wyjściu z gabinetu jedynie miałam lekko zaczerwienioną twarz. Po ok 1,5 godzinie rumień zanikł. Moim zdaniem nie ma co wierzyć w różnego typu kremy, gdyż nie mają tak silnego działania aby zniwelować te okropne "dziury" po trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam laser frakcyjny. Usunął mi blizny potrądzikowe z twarzy i teraz nie mam po nich ani śladu. Moja twarz w końcu wygląda ładnie. Zrobiłam serię zabiegów w bytomskiej klinice Amaryllis - ale warto było bo efekt jest zadowalający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser, laser, laser. Ja robiłam tutaj: http://www.klinikasfera.pl/ - cała twarz kosztuje 1500 zł, ale ja miałam tylko kilka do usunięcia i było to spoooro tańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udalo przy pomocy zabiegu laserowego w klinice www.centrumpodplatanem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Klinikę Sfera!!! I koniecznie dra Krzysztofa Migałę, cudowny lekarz, z powołania. Z pasją wykonuje każdy najmniejszy zabieg, a przede wszystkim mam poczucie, że naprawdę rozumie swoje pacjentki. Ja akurat byłam u niego z wielkim swoim kompleksem, była to dla mnie najbardziej intymna rzecz na świecie, ale taką wprowadził atmosferę podczas wizyty, że czułam się naprawdę komfortowo! Wiem, że laser też robi, a słyszałam że to jedna z najbardziej skutecznych metod, tak więc gorąco Ci polecam właśnie to miejsce, nie pożałujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemerka
Ja przez bardzo długi czas miałam z ich powodu duże kompleksy. Bardzo siebie nie lubiłam ponieważ blizny nie są zbyt ładne i byłam pewna,że mnie bardzo szpecą. W końcu zdecydowałam sie na usunięcie. Trafiłam do dobrego lekarza, który został mi polecony przez znajomą i tem doradził mi,że najlepszym rozwiązaniem jest laserowe usuwanie blizn. Efekt naprawdę fajny ! Oczywiście nie ma co oczekiwać cudów ale blizny są bardzo małe i widzę je w zasadzie jedynie ja. Na stronie możecie sobie o tym poczytać: http://bliznapotradzikowa.pl/ Dodam,że robiłam to w klinice Lifemedica w Gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinezyjka
Ja usuwałam laserem Pearl w klinice w Warszawie - Profemed dokładnie. Potrzebowałam kilku zabiegów, ale efekt przerósł moje oczekiwania. Żałuję, że tak późno trafiłam na te zabiegi - bo wcześniej bardzo wiele nieprzyjemności miałam z powodu wyglądu mojej twarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monczi32
A ile potrzebowałaś tych zabiegów? I czy to boli? I czy są jakieś przeciwskazania - ja jestem już po 30stce ale nadal denerwuja mnie blizny po trądziku i zastanawiam się czy mam jeszcze szansę się ich pozbyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisnerka
Myślę, że wiek nie ma tu znaczenia. Ja swoje blizny usuwałam będąc własnie po trzydziestce. Co prawda nie miałam ich wiele i były dość płytkie, nie wiem jak to wygląda u Was. Polecam każdemu, kto boryka sie z takimi problemami, na prawdę można odetchnąć i nie martwić się swoim wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie drapać, to nie będzie blizn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja usunęłam żelem alaclarin, który rozjaśnia stopniowo blizy. Warto też używac dobrych kremów, które nawilżają, a przede wszystkim stosowac 2 razy w tygodniu peeling, który złuszczy stary naskórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, zaciekawił mnie zabieg Scarlet Rf, mam cerę tłustą z rozszerzonymi porami w strefie T, oraz drobnymi bliznami na policzkach, które powstały przez wyciskanie pryszczy. Podobno można po jednym zabiegu osiągnąć spektakularne efekty i własnie to mnie bardzo zaciekawiło! Proszę dajcie znać osoby, które miały do czynienia z tym zabiegiem, bardzo mi zależy na opiniach!! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamatyla
Wieloma sposobami próbowałam, jednak dopiero laser mi pomógł. Żadne peelingi ani nic nie przynosiło totalnie żadnych skutków. Na laser wybrałam się za namową koleżanki, poszłam do krakowskiej Vici Clinic, gdzie mają laser ResurFX - koleżanka bardzo chwaliła, wcześniej robiła nim rozstępy. Zabiegi dość bolesne, jestem po serii trzech powtórzeń, blizny faktycznie spłyciły się, skóra wygląda o wiele zdrowiej. Dziewczyny, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kurację kolagenem Linerase. Koszt 900-1000 zł za zabieg ale efekty rewelacyjne. Mój chłopak, lat 29 nie mógł sobie poradzić z bliznami po trądziku. Namówiłam go na Linerase i już po jednej sesji nastąpiła niesamowita poprawa. Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam! Preparat Linerase, nie tylko radzi sobie ze starzeniem się cery, ale również z niedoskonałościami takimi jak blizny czy rozstępy. Polecam zapytać o tą metodę swojego lekarza. Ja jestem po dwóch sesjach ostrzykiwania rozstępów na biodrach i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moment, zanim tutaj wybierzemy najlepszy zabieg. Może warto się zastanowić nad tym, czy aby na pewno będzie dla nas dobry? Moim zdaniem warto się wybrać do dobrego lekarza, który zobaczy w czym problem i dobierze odpowiedni zabieg. A dla mnie nie ma lepszego specjalisty niż dr Marek Wasiluk, on potrafi sobie poradzić z każdą, nawet najtrudniejszą blizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć więcej jak radzić sobie z niedoskonałościami skóry? Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu! Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam szczerze, że nie byłam przekonana, ale opis tego zabiegu http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna/62-usuwanie-blizn do mnie przemawia. Sporo osób polecało tutaj Klinikę Sfera - ile kosztuje taki zabieg w ich wykonaniu? Jestem w stanie więcej zapłacić dla pewności, że idę w sprawdzone miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również byłam na frakcyjnym co 2, pierwsze pół roku buźka jakby była gęstsza. Blizny jednak nie do końca usunięte. Kupiłam teraz Silaurum, żel na blizny ze złotem. Stosuję również pod makijaz i na zmarszczki. zauważyłam że zmarszczki sie spłycają, ponoć złoto pobudza skórę do produkcji kolagenu. buźka gładsza. to tylko 23 zł, a laser trochę kosztuje, chociiaż z laseru też byłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również poddałam sie zabiegowi z wykorzystaniem Lierase. miałam podziobaną twarz po bardzo długiej walce z trądzikiem, moje policzki wyglądały masakrycznie. po 3 seriach zabiegów nie tylko pozbyłam się blizn ale również skóra stała się bardziej napięta. fajne jest również to, że podczas zabiegu można zastosować terapię również na szyję czy dekolt. na dekolcie też miałam jakieś niedoskonałości a teraz jest gładki i przemiły w dotyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkovva
wiem, że to co może teraz napiszę, nie będzie pocieszające ale nie jest łatwo walczyć z bliznami po trądziku, a przynamniej mi nie było łątwo. Jak bylam nastolatką to walczyłam z trądzikiem, później z bliznami :/ też próbowałam tych metod co tu piszecie między innymi niektorych kremów, nawet takich mniej znanych, drogich – nic. Dopiero niedawno pomyślałam o zabiegu, a dokładniej o laserze frakcyjnym Repair i mam za sobą już ten cały zabieg, konkretnie w klinice dr Krajewskiego (jechałam tu specjalnie do Waw). Jak na moją skórę laser podziałał zdecydowanie lepiej niż te kremy, bo po pierwszym zabiegu jak zniknęło zaczerwienienie to blizny jakby zaczęły ‘ustępować’

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśka2
Na pozbycie się blizn jak nic innego nie pomaga to polecam karboksyterapię. Działa bardzo skutecznie za pomocą gazu medycznego z carboxytherapy. Już po pierwszym zabiegu widać było różnicę. Po skończonej "terapii" nie mam żadnych blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×