Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Juz wiem czemu... Sie domyslilam ;) A raczej doczytalam ;) Suche, suche :) MAm mocne zawory :P NIe dostalam jeszcze karteczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Flowka obiecuje Ci, że na nasze spotkanie zostanie oblane dużym garem flaczków, pysznie doprawionych? Rozumiem, że będziemy pieprzyć ...głupoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie - lista w przygotowaniu a mi włosy dęba stają jak sobie pomyślę ile mnie to będzie kosztowało ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczylam co mialam skonczyc :D Przyszlam DOBRANOC powiedziec, a Wy juz jak na grzeczne dziewczynki przystalo w lozeczkach :) D O B R A N O C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma Konstrukcjo Kosmiczna Kandydatek! Flowka nagana z rana! Miało być punktualnie o 9.00! Ptaszysko to tylko zmyła, wlazłam pod kołderkę, co ty się za bardzo nie przestrachać polską \" Legendą\", ale do niczego. Tylko zamczysko piękne i c...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!! Tanczaca---> Jaka Legenda??!! Jakie \"c\".... Jak tak zaczynasz szyframi od rana to ciekawe co bedzie wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedniutkie moje Ptaszysko, siedzi i dzierga! Wiesz co moja miła pomyśłałam, że mogłabyś teraz z kolorowych nitek zrobić kalesony, bo w bokserkach to mu pewnie zimno! Flowka Twoja zapiekanka była przepyszna, także chyba nie byłaś specjalnie zdziwiona, jak zobaczyłaś pusty garnek. [TWA nocą jadła i tylko oblizywała się ze smakiem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że to Ty wyżarłaś TWA ! :D Masz rację - pycha ! Czekam na gości więc tylko zamelduję, że wysłałam przesyłkę do Ciebie. Jak tylko będe już sama - zaraz dzwonię kochanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy czy dzisiaj Ptaszysko zgryzowało komórkę na stole, czy na strychu? Flowka w piątek idę na porządne zakupy, bo oprócz światła, mam w lodówce jeszcze ładne półki. Zaraz zrobię listę, którą będę podczas naszej rozmowy uzupełniać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie to światło w lodówce to nie zobaczyłabyś tych nagich półek ! Zrób porządne zapasy żebyś nie musiała dużo wychodzić z domku - szkoda czasu jeżeli mamy gadać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Dla Ciebie wszystko! Mowisz i masz :D Pomysle nad kalesonami... ALe wiesz... o ile kazdy prawdziwy mezczyzna nosi bokserki... to z kalesonami bywa roznie :P A nie chcialabym, zeby moja robota poszla na marne ;) Ile dalej dziergac :( Bo przede mna dluuuuuga noc :( A jutro musze byc na 8 w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Jednak co na posterunku to na posterunku - i żadnych pomarańczek nie ma ! A Ty taka zapracowana czy cuś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chciałabym tu podzielić się swoim spostrzeżeniem, odnośnie prawdziwego mężczyzny. Czy rzeczywiście nie nosi kalesonów? To dziwne! Jak to ? Nic mu nie marznie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno prawdziwy to nie nosi ... no bo jak tu zimą się seksownie rozebrać przed kobietą ? I te gacie pokazać ? :D Słuchajcie - mam w pracy kolegę który nosi ... rajtuzki ! :D :D :D Chabrowe ! :D Z dziurą którą ma od dwóch lat na pewno ( tyle razem pracujemy!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×