Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Orlico czy ty i Flow mówicie o czymś o czym nie wiem???Czy tem cham to niby ja??:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko --> nie będę rozwijać tematu chamstwa - szkoda czasu na pisanie i na czytanie. A Tygrys - to zupełnie inna kategoria : tygrysia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> NA topiku o insektach to ja Ci nie wroze swietlanej przyszlosci... :P JAkby tygrys pozwolil (zamknal oczy, odwrocil sie czy cus) to w ramach przyjazni ptasio-robaczanej tez bym mogla Cie pomiziac :D Tanczaca---> Nic nie przynioslam... Sam mi z reki wypadl :P Ty widzialas kiedys aportujaca orlice? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlico idę po mineralną więc masz wolną rękę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, wierz mi czasami lepiej nie wiedziec o czym flow mowi... Bo to zla kobieta jest :P Ale Ty i cham to sa dwie zupelnie rozne kategorie!!! Nawet flow by Ci od chamow nie wyjechala :P A ta woda to specjalna... boska jest... ale skad Wy mozecie wiedziec, heh... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[rozglada sie podejrzliwie, czy aby Tygrys nie sciemnia i czule - ale nie tak czule jak Tygrysa - mizia Robala, zeby nie musial szukac topiku o insektach...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt - czasem nie warto nawet się domyślać co mam na myśli. A Tygrysa to nigdy w życiu bym nie wyzwała od tych tam !!! Nawet bym tak nie pomyślała ! Tygrys to Tygrys i wszystko na ten temat ! Niesklasyfikowany jest ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Ja tez nieklasyfikowana... To sie dobralismy jak w korcu maku (czy jak to sie tam mowi...) A Tanczaca gdzie wcielo? Poszla szukac tej wody? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Tańcząca :D twoja mineralna:D [spogląda spod byka na Orlicę miziającą wniebowziętego Robala,ale udaje dyplomatycznie że nic nie widzi :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roballo---> Prawda?? :D Wiem cos o tym!!! [pragnac przekazac Robalowi caly wahlarz doznan mizia go po... roznych niezidentyfikowanych blizej czesciach ciala]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne przecież gazowana jest niezdrowa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[na pomruki Tygrysa odskakuje od Robala jak oparzona i przytula sie do pregowanego futra] Tygrysku, juz wrociles...? Szybki jestes :D Tanczaca---> Pewnie zle to wymiawialas... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> :O NIe wiem co maja... To pierwszy przedstawiciel tego gatunku, ktorego mam okazje miziac... Maja rozne odrosty... HGW co to... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca też chętnie się dowiem,czy Orlica to sprawdziła:P:P:P Orlico sklep za rogiem to miałem się czołgać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłaś powiedzieć dla ciebie to mógłbym się nawet czołgać :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×