Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Mondzia
ja również właśnie kończę pić pyszną kawusię z mleczkiem i cukrem,a le nie mam do niej żadnego ciasteczka :(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w imieniu wlascicielki 🖐️ Smiem zakomunikowac, ze jest wielce zajeta i nie wiadomo kiedy sie pojawi po raz 3 (ostatni :P ) Zycze milego dnia i smacznej kawki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja - Torba Wielkiego Arbuza
Sie macie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO nie truje, KO kombinuje jak kon pod gore coby nowy cud techniki miec dzialajacy... narazie marne tego szanse :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie taki cud... I nie ja mam tylko KO probuje zainstalowac :P To darmowy cud jest... Chyba nikt sie nie spodziewa, ze KO moglaby jeszcze wydac jakiekolwiek pieniadze na te cuda techniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie mozliwe :( Wtedy nie bylbym cieniem Orlicy :P To jest rodzaj poddanczego zniewolenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko od poniedziałaku w porządku. Flowka za chwile umoczy swe piękne usta w szklance MB :P Idę szukać górali.. nara Muszę się sprzężyć, bo o 16 przyjdzie Przystojny i będzie pokazywał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wąchałam Tańcząca - zresztą jakiś katar mam a do tego ciupinkę się znieczuliłam (naprawdę ciupinkę bo to dopiero początek tygodnia) i tak bym nic nie poczuła ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Flowka..znaczy było tylko małe MB :p Ja się znieczulilam dwoma szklankami soku, po tym jak dorwałam górola...dzień można nazwać pracowitym...nawet bardzo, ale efekty som:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie wariaty ? Do francuza ? Mam własna technikę i opanowaną rękę ! Wystarczy ! :D Nie było MB - było coś co lubisz ... ale nie JW tylko B + napój do rur + lód ! :D Tylko jeden !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Flowka...:( Przecież Ty czesna jesteś :D Gdyby to Ptaszysko pytało, to bym jeszcze zrozumiała, że nie wie co się wsadza między palce ale Ty? Mam różowe i zielone i nie tylko do francuza: P Ciotka za ciotką przyjeżdżają i po rumianki musiałam pędzić i pieluchy wyciągać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa ! Te wariaty ! Mam, mam !!! :D Trochę chyba potrwa zanim się przestawię po tym urlopie ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... 3 raz... ostatni :) Zeby sie wrozba sie spelnila :P Z pewna doza niedowierzania stwierdzam, ze flow wykazala sie dzis wieksza tomnoscia niz Tanczaca... A moj Cien wykazal sie wieksza aktywnoscia niz ja... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znuf... zero kwiatow, zero dywanikow, zero okrzykow radosci, zero oklaskow... 😡 Az sie dziwie, ze moj Cien tak dobrze sie o Was wypowiada :O cholera skad ta czkawka...? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się tu Ptaszysko nie podlizuj Flowce!!! Tylko mów od razu, że takie skypowanie Ci bardzo odpowiada :P Żeby społeczeństwo uświadomić na czym ta niezwykłość naszej rozmowy polegała, to powiem, że Ptaszysko pisało a ja mówiłam!!! Jeszcze dodam, że podobno Ptaszysko ma popsuty mikrofon!!!;) Zarzekała się żaba błota... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie, ze bede sie podlizywac!! Zgadnijcie czemu!? Bo dzien bez wazeliny to dzin stracony :P Jakbym od razu wiedziala, ze tak sypowanie wyglada to juz dawno bym sie przekonala do tego cudou techniki. :D Wcale nie mam popsutego mikrofonu!!! To, ze ma on 8 lat, nie znaczy ze jest zepsuty!! NOwy,. niesmigany jest... Chodziaz po dzisiejszych ekscesach wyglada dosc niewyraznie :O Czego sie zarzekalam...?? BO bloto to ja lubie :) ALe zabom nie jezde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre sobie!!! Ty kochanie tu nie próbuj zmylić przeciwnika, tak skypowanie NIE wygląda..PODSTAWĄ JEST KONTAKT SŁOWNY... rozumiesz? Matołku:P MÓWI SIĘ DO SIEBIE... RAZ JEDNA OSOBA... RAZ DRUGA!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba, ze mikrofon nie wykazuje checi wspolpracy :D Jeszcze trzeba umiec naklonic rozne cudy techniki do wspolpracy... A mi to sie juz argumenty skonczyly 😭 Po co ja mialam sobie glebiej wsadzac i sie wysilac, jak z tego zadnego pozytku nie bylo, co? :P A Ty to sie powinnas cieszyc z tego co masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć raz w życiu Ptaszysko mnie wywyższyło nad Tańczącą ! Pewnie, że się skapłam od razu o jaki cud techniki chodzi ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> SAma Tanczaca byla w ciezkim szoku :) Jak to raz...?? JAk zasluzysz to masz :P A jak nie zasluyszysz, to zawsze mozesz liczyc na wazelinke ;) Tanczaca---> Mam zaje... :D Wiecie jak :D Zwlaszcza, ze moj 3 raz i ostatni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×