Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nietomna dzisiaj jezdem馃槶 reklamy mi lataj膮 przed nosem ...nic napisa膰 nie mog臋...dzwonek se wys艂alam na cudo...i nie zaznaczylam jaki...i error... kawy nie pi艂am jeszcze!!!a w og贸le to wqrwiona jestem i nic mi nie pasi!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
艁atanie z臋ba kosztuje 5 dych...najmniej a jaki ha艂as robi膮 zanim wyl膮duj膮..czy偶bym mia艂a nad swoim domem szosz臋 samotolotow膮!!! Orze艂 te偶 wyl膮dowa艂 ;) Heh mam dzie艅 do j臋czenia ...馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zalezy ktory zab... Czesc idzie na NFZ :P Ciesz sie, ze ulica czolgi nie jezdza. Ja tez zaraz sie wznosze... Mam nadzieje, ze sie nie zderze z zadna wielka machina tam w gorze... Bo tragicznie bym zginela :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jakby doszlo do zderzenia to ewentualnie moje zwloki bezpiecznie by spadly (byloby co pochowac), o ile mialby kto pociagnac za sznureczek :P Ale to i tak przy zalozeniu, ze nie wpadlabym po odbicoi do silnika i nie rozniosloby mnie na wszystkie strony razem z tym spadochronem :P Ale wtedy samolot tez daleko by nie polecial...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
JAk nie ma pilota to ja mu dobrze nie wroze... Bedzie lecial poki nie spadnie, bo autopilot ladowac nie umie :D Ty lepiej zejdz do piwnicy :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
TWA gdzie si臋 szlajasz ? Dzwoni臋 do domu i nikogo ! Zostaj臋 dzisiaj d艂u偶ej w pracy ! Ludzie - trzymajcie mnie - ta moja GK to ma pomys艂y ! Pogadamy dopiero wieczorem ! I jaki smys od jakiego Je偶yka ? Tego wczorajszego ? Ni ma ! Nie da艂am numerku ! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja jestem! Tylko, ze prawie jakby mnie nie bylo :( Pracuje :( Tanczaca---> JAkbym ja dostala Z to tez bym byla S, S i O... Wiec sie nie dziw :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwilom wpadly mi w r臋ce ig艂y p贸艂okr膮g艂e, zastanawiam si臋 mocno sk膮d si臋 wzi臋ly w pude艂eczku na spinacze? ;) Flowka nie ma ju偶 cekin贸w..wykupi艂y baby i co? nie absolutnie si臋 wi臋cej pyta膰 nie b臋d臋:czy chcesz? co Ty masz w og贸le do powiedzenia... masz nosisz cyga艅sk膮 sp贸dnic臋 i koniec...to polecenie s艂u偶bowe! :P Premierowej si臋 nie odmawia;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dlaczego ma Cie szlag trafiac?! Naturalny odruch... Swedzialo... (gojaca rana zwykle swedi - to dobry objaw) Ja sie czasem nieswiadomie drapie!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja wiem, 偶e sw臋dzi Ptaszysko ale nie wolno, bo sobie szwy pozrywa...musi wytrzyma膰 ten tydzie艅..ca艂y czas z ni膮 gadam ale ona jest taka biedniusia i s艂abusia, 偶e ju偶 nie wiem jak jej pom贸c... A sama mam du偶o do przemy艣lenia...a moja g艂owa dzisiaj jest tylko od parady;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Od gadania jeszcze nigdy nie przestalo swedzic przeciez... Odruch. Na odruch nic nie poradzisz... Wiem przeciez, ze nie moze... Ty jestes od tego, zeby sie nie drapala :) Przy okazji bedziesz sobie przemysliwiac :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To opowiedz byla na glos z przestworzy!! ;) NO... kleszcze sa wredne. U mnie to tato wyciaga... Ale jakos dawno nie zalapal, na szczescie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sk膮d wiesz? Ptaszysko? ;0 Dzisiaj przypominam momb臋 bo wszystko mnie dra偶ninawet wariat do kranu nie pasuje, bo si臋 gwint wyrobi艂 i musz臋 kupi膰 wygiet膮 :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Odprezylas sie, bo sie nie rzucalas, nie slalas rzewnych smsow - to wnioskuje, ze ten Szekspir mial na Ciebie dobry wplyw :P A momba to skad wiesz jaka jest? :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rzucam k...po domu...w WP nie s艂ycha膰 !!! :P Wys艂am p艂aczliwego ale nie dosta艂am odpowiedzi! Patrz臋 na przecudn膮 plecionk臋 bia艂膮 i my艣l臋 o Je偶yku czy si臋 nada :D Gondol膮 kupiec wenecki p艂ynie muszem za nim nad膮偶y膰 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×