Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Magia ciała i ducha
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty jestes w bledzie... NIkt stopek nie czyta, laxcznie ze mna... Tylko jacys maniakalni napalency :P MI nie o to sie rozchodzi... Tylko dlaczego pochwalilas jak Cie oswiecilo dopiero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ico? Skasowali? BO nie widzialam :P A flow to Ci we wszystkim przytaknie! NIe liczy sie :P POza tym mi zwisaja pochwaly. Ja sie nie dopominam... Ale dlaczego chwalisz tylko mnie, a innych nie? Oto jest pytanie! I o to caly czas pytam z uporem maniaka :P A TY mi tu sciemniasz... (bo ja naleze do tych co nie przepadaja za komplementami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo, że mnie tu nie ma to cały czas jestem duchem z wami ! Ciałem trochę też ! TWA ma rację - chwaliła ta stopkę już dawno ! :D Rozmowa rozwija sie, że ho, ho ! W sobotę mam zaproszenie na obiad i A potem ... się zobaczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu się mylisz... Flowka romansuje z Jeżem na skypie a ja pije spokojnie kefir i patrzę gdzie sie platasz po cafe.. na piwie już cię dupnęłam ;) I to nieprawda, że Flowka we wszystkim mi przyklaskuje...np. nie pozwoliła mi obgolić głowy na łysom pałe!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co znasz? JA wlasnie jak do mnie trafi jakas stopka to tez chwale, niezaleznie od osoby ;) A TY pochwalilas dopiero jak... :P A wczesniej nie. A jak sie myle to zapodaj gdzie, bo nie widzialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYlko na kawce...? Taaa... Zawsze mnie sledzisz :O Wszedzie mnie zdradzasz... :O Dalej nie wiem gdzie ta pochwala byla, bobym sobie mogla przeczytac... hmmm? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustna była...przecież Ci Flowka napisała..jak się pojawił Anioł na kawce to wpadłyśmy w zachwyt nad stopką !!! O_O ja Cię zdradzam? chyba nic nie piłaś dzisiaj bo bredzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustna sie nie liczy. Kazdy po fakcie moze powiedziec, ze byla... JA sie wlasnie pytam dlaczego wczesniej obcy sie nie dowiedzial, ze ma ladna... Zdradzasz, zdradzasz... mi tam zwisa, pod kazdym z moich 10 nickow pisze prawde i zadnego sie nie wstydze i do kazdego sie przyznaje. Ale tak latac za mna i mnie zdradzac... :P nic dzis nie pilam :( Kasy malo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradzasz moja tozsamosc. To mialam na mysli (nie wyczuwasz pewnych niuansow? :P ). MI to teoretycznie zwisa... ale czasem moglabys pozwolic mi byc troche tajemnicza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cie nie zdradzam ;) A do tego nie sledze po calej kafe... Ja to mowie, ta co nigdy zadnych tajemnic na kafe ani nigdzie nie zdradza :P Co w tym smiesznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie schiza... Wydaje mi sie, ze to naturalne, ze chcialabym byc chociaz czasami troche tajemnicza, ze cenie moja anonimowosc... A nawet jesli to schiza - to nie uwazam dlaczego nie mialaby byc nie uszanowana :) Zwlaszcza, ze jest powszechnie wszystkim znana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co będzie ... na razie w planach są pierożki albo cuś innego do żarcia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×