Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Cokolwiek Robal pisze, NIGDY TEMU NIE WIERZCIE!!!! on kłamie jak każdy facet!!!przerabia wersje na swoją modlę ;) Flowka nawet nie wiesz jakbym chciała wypić z Tobą kawkę lajf!!! :D Następny urlop spędzamy razem!!! nie ma jak Ty mi dogadzasz, jesteś w tym nie! do! pobicia!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowa spiewane znanej kapeli mowia - Nie Wierz Nigdy Kobiecie -dobra Rade Ci Dam *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera by to wziela moj slubny jest wysoko rozwiniety technologicznie..... wszelkie zdjecia ukrywa na serwerach.... tylko czemu ja nie mam do tego dostepu????? tzn mam tylko ten cholerny komp nie chce sciagnac😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze na odwyku, a jak... Nie wyszedl mi oprzez Ciebie ostatnio to zaczynam od nowa... Zbieram sie i zbieram ;) A cytrynka to ze spitytem najlepsza :D Za spirytem to ja nawet kawe pilam... Oj robilo sie naleweczki, winka i te sprawy... :P Trzymajta sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dostalam antybiotyki 😠 a jesli chodzi o dowody to w tej rodzinie to ja jestem ta gorsza;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elldiska---> BO Ty pewnie zla kobieta jestes :D :P ;) Widzisz, widzisz!! Antybiotyki!! A Tobie sie marzyly trunki wysokoprocentowe :O A swoja droga, mogliby jakies antybiotyki na bazie alkoholu wymyslic :P (Niestety jak dotad antybiotyki gryza sie z procentami :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko jak sie juz pokazesz to wpadnij na gg,mam cos dla Ciebie ;) Renia jak tylko wyjechalas to nawet niebo placze :P a czekolady heh pewno beda smaczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak jakbyśmy znowu byli w komplecie --> choć nie do końca ... Niektórzy tylko wpadają ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie dywersja Tanczacej to by mnie nie bylo... Musialam oczyscic swoj wizerunek :) Dzieki, ze mi tak \"dobrze\" zyczycie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko --> sama pisałaś niedawno, że wróciłaś z O tylko dla T ... skleroza nie boli ! :D To te schabowe wychodzą ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×