Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość TWArz stosunkuf miedzyludzkich
z podsłuchanych obserwacji Inwigilacja jako dziedzina życia nam niezbendna rozwija siem z ogromnom prendkościom. Z perspektywy makroekonomicznej wykonanie i kontrola samych blaszek pozostawia Operatora w tyle za innymi. Toteż Nowy Sztab Inwigilacyjny - jako że nowoczesność gości tam z tradycjom we wszystkich działach - zaproponował dynamicznom produkcjem szczypeczkuf. Jest to pierwsza biotechnologio-blacho-inwigilacja, czyli postęp ...postęp i jeszcze raz postęp. Według raportu biura badawczo-analitycznego TWA jest szansa, że nowe szczypeczki posłużom niedługo również Flowce do wyrywania odrośnientych jarzynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Idem spac. Czujem siem dziś źle. Bendem miała grype :( zostawiam dzbanek kafki żebyście nie zmarzły i zmykam. Jutro mam zamiar isc na polowanie i kogoś udusić. L ucierpi. Prezeska czy ty na ryby chodziła ?? Bella majstruf najprościej spotkac pod sklepem z % przynajmniej na moim zadupiu ;) 👄 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jutro i ja zmieniem stopkem :D dziś nie mogem myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie CIA potrzebne na układy z Pedantem :O Z małej chmury duży deszcz.....czy jakoś tak... Eeeeehhhhh!!!!! Może jak majster Belli :D oberwać.... Ide siem martwic do koncika swojego.... DZIEŃ DOBRY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :D L przyduszony ale odzyskałam co moje :D Prezeska 👄 duuuża buźka!!! DZIĘKUJĘ Życzę miłego dnia wszystkim :) Nie martw siem Moniałku :) wypij kafkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bella tak to znaczy że wreszcie bendem mogła z wami isc na skośnookiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Młode małżenstwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkos pyta: - Panie doktorze a jak z \"tymi\" sprawami w czasie ciąży można czy nie? Lekarz: - W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka. - A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka? - Leżysz pan koło nory i wyjesz! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ojciec pyta małego synka, czy zna opowieść o ptaszkach i pszczółkach. - Nie chcę nic wiedzieć! - wybuchnął chłopiec uderzając w płacz. Zmieszany ojciec pyta go, co się stało. - Och, tatusiu - szlochał chłopiec - kiedy miałem sześć lat, okazało się, że nie ma świętego Mikołaja, kiedy miałem siedem, że nie ma króliczka wielkanocnego, w wieku ośmiu lat dowiedziałem się, że nie ma dobrej wróżki, a w wieku dziesięciu - że to nie bocian przynosi dzieci. I jeśli teraz mi powiesz, że dorośli się nie pieprzą, to nie będę już miał w co wierzyć! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Jasio podejrzał, jak jego dziadek \"załatwiał się\" za stodołą. Po chwili pyta: - Dziadku, co to było takiego, co ci z rozporka zwisało? Dziadek nie bardzo wie, jak Jasiowi odpowiedzieć, więc mówi: - To był ślimak. - Tak też myślałem - mówi Jasio - bo to do ch... nie było podobne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. jest to część całości 2. zazwyczaj jest zielona, ta którom mam jest złoto-czerwona 3. jest cienka, ale som też bardzo grube 4. szukamy zimna gdy goronco i wtedy dużo i gensto tego potrzebujemy 5. tera to jest modne i śliczne...kiedyś bardzo bzytkie stało w krysztale na stole ze szkłem 6. może słuzyć do ikebany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 15 minut rozpoczyna się NASZE ŚWIENRTO ...BENDZIE TRWAŁO 24 GODZINY I BENDZIE POLEGAŁO NA CELEBROWANIU KAFKI :D H-fuje bes wzgzendu na to czy som bakłażanowe czy oberżynowe zawsze powoduje że myslimy o mmmmmmmmotylkach...kture nie przyfrunom... Jestem w Langley ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGŁASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ROZPOCZYNAMY... dziś 11.października NASZE 🌻🌻 2 URODZINY 🌻🌻 Witaj mi, witaj, wonna czaro mokki! Kocham twą duszę, o płynny hebanie, Aromatyczne pary twej obłoki, Którymi buchasz w polewanym dzbanie Kiedy kipiące twych ziarn gotowanie Cały glob ziemski czyni mą dzierżawą; Oto spoczęłaś w białej porcelanie, Arabskich pustyń córo, czarna kawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaldi i jego kozy Bardzo dawno temu w Jemenie (Arabia), pewien młody pasterz, Kaldi, pilnował kóz w górach. Pewnego razu zauważył, że zwierzęta były szczęśliwe i podekscytowane po zjedzeniu czerwonych jagód z krzewu, którego nie znał. Zaniepokojony, udał się na rozmowę do przeora pobliskiego klasztoru. Kaldi i przeor postanowili zebrać owoce. Następnie ugotowali je w wodzie i skosztowali uzyskanego napoju. Zaczęli wtedy tańczyć i pozostali rześcy do późnej nocy. Następnego dnia, przeor podał filiżankę tego magicznego napoju wszystkim mnichom. Nigdy przedtem ich modlitwy nie były lepiej odprawione. Mnisi przyzwyczaili się do picia boskiego napoju, który pomagał im zwalczać senność podczas długich wieczornych modlitw. Napój nazwano \"kawa\" na pamiątkę wielkiego króla perskiego Kavuskai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×