Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

flow---> Dobranoc!!! Heh... ja tez mame wygonilam ;) Ale to dla Jej dobra, co sobie bedzie wzrok niszczyc! I ja tez mykam lulu... Jutro trzeba wstac... Rano... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa... dobra... mam to... te \"barchanowe\" to sie pidzamki tyczy, tak? :) To jakis przecinek bys dala po tych \"laseczkach\" czy cus... A w ogole to laska jest to kijek z wygietym koncem sluzacy do podpierania sie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche ta \"chwila\" jednak trwala ;) Mi tez sie zakancza film wlasnie... Jak tylko sie zakonczy to ide lulu... Wiec jeszcze raz: kolorowych snow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwaliłam kawał dobrej roboty i jestem i padam. KO obejrzałam po naszym dobranoc pół Godzilli, ale jak zobaczyłam, że Kosmogodzilla zabija synka Godzilli, to już dalej nie mogłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> No chyba wiedzialas, ze tak bedzie :( Niespodzianki nie bylo, co?? :( Ja po naszym dobranoc, poszlam spac :D jak grzeczna dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie było KO? Była! Wiesz jakie słodkie to małe i całe zielone. To wystarczający dla mnie powód, żeby płakać. Ponieważ nie do końca jestem pewna czy oglądalam ten film. Pisałam Ci, że poszukałam w emulach wszystkich filmów o Godzilli. Ale tego z roku 1954 na pewno nie widziałam, chociażby dlatego, że mnie jeszcze na świecie nie bylo, a co gorsza nawet w planie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia dzisiejszego mam koniakowy nastrój , co nie oznacza absolutnie, że będę dziergać koronkowe majtki [TWA wie, że dzialanie % jest takie, że się opuszcza oczka KO]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Odrobina czetrwonego winka jest wskazana na zdrowie :D A co to jest to male i zielone...? Mnie tez nie bylo jeszcze w 1954r (no chyba, ze w poprzednim wcieleniu jakims :P ) ale przecie nadawali w TV... a poza tym kazda Godzilla jest prawie taka sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece do domu!!! Jeszcze tu wroce!!! Nie badz taka zatwardziala. Zagladnij na stare smieci... Dziecko, nawet jak wyrodne to zawsze dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały i zielony jest synuś Godzili KO, a Ty jak zwykle nie czytasz uważnie, co się do Ciebie pisze. Ale dzisiaj Ci wybaczę, bo Ci winko szumi w głowie no i może niedowidzisz? Jak może być taka sama? Ma ciągle innych przeciwników: Hedorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA----> No... ja dzis \"slodkosc\" inaczej pojmuje... Jak cos co mozna skonsumowac... To nie zalapalam ;) Oj... ja nie mowie, ze kazdy film taki sam... ale w kazdym jest smutnie... jak np KIng Kong... Jak tam Twoj koniakowy nastroj?? JA mam dzis nastroj brendowo - winkowy :P Niby alkohol nie jest lekiem na cale zlo... ale od czasu do czasu pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem raczek KO, ale Ty dzisiaj mieszasz! To znak lata i wszelkiego dobra... I po co się pytasz czy nas intryguje Twoja stopka skoro wiesz, że wszyscy zachodzą w głowę, czym lub kim jest \" sido\"? A propos stopki i bez niej jesteś dla mnie, wielce intrygujące i udziwnione zjawisko! [ TWA ciagle nie może wyjść z podziwu, gdzie takie Ptaki Egzotyczne hodują]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO tu mi dobrze! Ten topik mimo , że nie mój , spełnia moje oczekiwania, jest tak jak lubię troszkę zartów, troszkę powagi, ale każdy drugiego szanuje i nikt nie krytykuje! Na Wrocku niech sobie pisze XX...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×