Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

NIe dasz rady!! Nie uda Ci sie odkochac... Bo ja taka wspaniala, mila i sympatyczna i kochana jestem!! Przeciez \"milosc Ci wszystko wybaczy\"... Jaka konsumpcja, jaka konsumpcja... Ja niewinna i przyzwoita niewiasta jestem!! NIe wiesz, ze trudno dziewice namowic na pierwszy raz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adidas3
No jestem kobietą niestety( a może i stety) :).Może to dziwnie brzmi kawa cytrynowa ale naprawdę jest pyszniutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Bo ja stara konserwa jestem... przeciez wiesz... :) I zmiany, nowosci i \"pierwsze razy\" bardzo mnie stresuja :) Adidas---> JUz wiem... Sama to ustalilam [dumna jest z siebie, ze taki z niej detektyw :D ] K, czy M... wazne, ze mam wielbicielke :D ALe cytrynowa kawa dalej mi sie nie komponuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie tu zajrzałam i co widzę ? Jak mnie nie ma to tutaj dantejskie sceny się dzieją ! Jedna kocha, druga się opędza od miłości ! A tu gość się zjawił i zaprasza na cytrynową kawkę ! Nie wstyd Wam tak się zachowywać dziewczyny? :D Adidas3 witaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> A... bo mam serce jak lod... Zla kobieta jestem :P Tylko uscisle, ze gosc od kawki to tak wlasciwie gosciowa jest :) Prosze nie obrazac, bo to moja wielbicielka prywatna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też znikam laseczki, muszę przyszykować dodatki do pizzy!!! Pójść na spacer z pieseczkiem!!! A następnie rozpoczać upiększanie swojego ciała przed sobotnim seksem:P Flowka wieczór filmowy to cudowna sprawa!:P [raduje się TWA, że Flowka nie będzie się nudzić, w końcu po to jej nagrała i wysłała płyty]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO No cóż ... ja jestem zbyt skromna żeby donosić, ze też mam wielbicieli ... a nawet jedną wielbicielkę ... :D TWA Mop juz w kącie. Końcówka w całości, nie zużyła się zbytnio. Teraz idę sobie główkę umyć bo niedługo wychodzę na piwko ! [ flowka ma nadzieję, że KO usłyszała wyraźnie jak wymawia magiczne słowo \"piwko\" ?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Do pizzy?! A co z salatka!! Nic nie mowilas o pizzie!! Dasz kawalek?? ;) Udanego sexu zycze!! flow---> Nie liczy sie ilosc tylko jakosc :D Ja swoich fanow moge policzyc na palcach jednej reki :( A po co myjesz glowe przed piciem piwa...? To ma jakies znaczenie przy koncumpcji...?? Udanego piwkowania zycze!! [orlica uslyszala magiczne slowo, wywalila jezor i slina jej kapie na klawiature] Ja sie tak nie bawie! Nie mam pizzy, ani piwa, ani fanow!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? ile łbów rozwaliłaś? :P KO Jak stopnieje lód Twego serca, będziesz miała to wszystko co my! [TWA ŁUDZI SIĘ, ŻE TO MOŻE TEJ WIOSNY SIĘ STANIE, JAK MOCNIEJ SŁONECZKO PRZYGRZEJE] Flowek jest elegancka laska KO i swoim wyglądem i ubiorem PODKREŚLA jak ważne jest dla niej to spotkanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> seksu to mi akurat nie brakuje ;) Duzo lbow!! Przyszlam sie pochwalic :D Straszny ze mnie zabijaka :P Mowisz, ze tylko ja chodze pic piwo rozczochrana...? No co ja poradze, ze gdziesz mi szczote wcielo :P [w glebi ducha cieszy sie, ze tak sie stalo, bo ma teraz wymowke :D ] Jak stopnieje lod w moim sercu to bede miala pizze i piwo?? ;) Tak mowisz? :) [tez ma nadzieje, ze wiosna szybko przejdzie, bo dosc ma juz mrozow...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja kiedykolwiek mialam cos nowego!!! Nie lubie nowosci!! Jeszcze nic nowego mnie nie zadowolilo (na czele z Cadem :O ) Nawet sobie w emulach zafistaszkowalam, ze nie zycze sobie powiadamiamnia o nowosciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem - po piwku i po LOSTACH ! KO Dawkuję sobie z umiarem - właśnie skończyłam oglądać 9 odcinek. Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną i to trzyma mnie przy zyciu ! TWA Słyszałam, że dobrze się bawisz ! A co tam ! Uzywaj ile mozna - tego Ci nikt nie zabierze ! W tym momencie wypadałoby Ci życzyć stosunkowo udanego wieczoru ... a może raczej nocy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku KKK ! Sądząc z braku na topiku ... nieźle się bawicie ! A ja idę pooglądać coś w telewizorni - chyba na TV2 leci Arnold i walczy z sektą. DOBRANOC !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to spimy!!?? Nikt nie spi!! [przeciera oczka, bo ma zaspane nie widzi dokladnie literek na klawiaturze, glowa jej sie kiwa i ziewa szeroko] Ja juz rzeska jestem jak nie wiem co!!! Co za wariaty nie spia o 4 rano!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Alez ja grzecznie spalam cala noc, snilam pieknie i nie wiedzialam co wie wolol mnie dzieje!! Nawet Twoich krzykow nie slyszalam :P Moze dlatego, ze nie zarlam przed snem batonikow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×