Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Widzę, że jedna troszczy się o moje zdrowie a druga o kasę ! To się nazywa mieć przyjaciółki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🌻 kawa na stole ,makowiec i serniczek wlasnej produkcji;)naprawde pycha .... KO....i co z tym jajeczkiem :P Miłego Dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Wiedzialam :D ze o tak oblednej godzinie w niedziele mogl sie wpisac tylko Robal :D Jajeczko zawiera duzo cholesterolu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impreza byla udana... ale dzis nie jest moj dobry dzien...:O:P ide zdychac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Chata wolna ! A zamiast się dobrze wyspać to mnie jakieś sms-y budzą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Bo to sie wylacza komorke albo gruzuje gdzies bezpiecznie, gleboko... MNie jeszcze nigdy komorek nie obudzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmniejszego... nie bede plakac jak mi sie komorek zepsuje, lub zgubi i napewno nie kupie sobie nowego!! :D Chyba, ze znow mi ktos pozyczy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbys z uporem maniaka nie probowala to tez bys nie slyszala :D Najpierw sie wszyscy dziwia/bulwersuja, ze nie chce dac numeru, a potem jakies pretensje wysnuwaja ze nie odbieram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komórka - fajna rzecz - choć nie zawsze odzywa się w odpowiednim momencie ! Dzisiaj akurat w jednym przypadku się przydała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego kto je? nawet sie nie stalalam :D Ja tylko pytam... Jesli jedzenie to jakas wielka tajemnica to juz nie pytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×