Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wyrażam zaniepokojenie, że tak tu pusto z ranka...?!Pewnie wszyscy spoglondajom na dolinę Rozpudy...już tyle lat...uparli, żeby zniszczyć naturem :( witam o poranku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Nie wszyscy śpią TWA ! Niektórzy muszą obowiązki domowe najpierw wypełnić żeby potem posta wysłać ! :D Zima do mnie przyszła ... biało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ja wiem Flowka co to som obowiązki...taki jeden jest do przykłuty kajdanami A ranek zaczyna siem od kafki.. i jajecznicy, w której jajek nikt nie liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego wróciłaś, w nocy, zła jak nie wiem co? {TWa głaska na złość czasami pomaga...cicho siedzi i czeka czy bendzie cuś fruwać w powietrzu czy nie?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek prisonowanie we wtorek veronicowanie w środę 24 -godzinowanie w czwartek lostowanie nie to jak w pocie czoła siem filmować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że przez facetów bo są beznadziejni panikarze nie będzie nic latało bo mi nawet się nie chce tłumaczyć a jak zacznę uczyć latac przedmioty będę się musiała tłumaczyć czemu zła jestem do tego BB wczoraj a w zasadzie dziś w nocy ,swoim wypasionym autem nie zmieścił się w bramę:P więc kara go już spotkała;) nie będę opisywać swoich dni bo są mocno monotematyczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tera mnie rozbolała głowa Elldiska, bo moja pojebana poczta nie czyta polskich literkuf..a więc elaborat składa siem z jakiś słów oraz trójkoncikuf, kwadracikuf, wykrzyknikuf, znakuf zapytania...enigma mi potrzebna ;) Ja Ciem doceniam!:D doceniam Twojom kumatość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moja kumatość ktoś tu docenia ? I to, że jestem obecna kiedy jestem ? :D Powalczyłam z podatkiem ... zasłużyłam na odpoczynek ! :D Kasa przyszła na nogach a mnie w domu nie było ... trza jutro gibać na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Ciebie Flowka siem docenia sexapil ... ;) Jak na razie w koronnym najbardziej podoba mi siem jak Blacha muwi, że je uczciwym i porządnym obywatelem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak się starałam pisać te polskie znaki:D bo zazwyczaj nie używam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i z okazji dnia leczenia dziś mam już dobry humor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×