Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witajcie ! Dzisiaj postanowiłam leniuchować. W końcu do cholery mi też coś się od życia należy ! Idę sobie pograć do kurnika na poprawę humoru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem Tańcząca ! Polowanie na koguty udało się jako-tako. Bez Ciebie to już nie to samo ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dwie sztuki skończą się dymki i zrobię się nerwowa. Idź się kąpać, wypachnić i wybalsamować ... potem sie ułóż wygodnie i oczekuj ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ! Nie wiem dlaczego ale temperatura moich uczuć do Was zaczęła rosnąć. Może mam gorączkę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam żadnych watpliwości TWA, to nie ja ! :D Co w tym podniecającego KO ? Taka jest prawda i kropka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli, ze mamy chwile na wyznania... Wobec tego moja kolej: KOCHAM WAS!!! :D Jak dla mnie to jest podniecajace ;) (no ale ja dzis po 4 browarkach jestem... :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Wygląda na to, że im więcej browarków tym gorętsze Twoje uczucia ! Zmówimy się z TWA, upijemy Cię i wtedy to się będzie działo ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> To Ty nie wiedzialas, ze ilosc wypitego piwa jest wprost proporcjonalnie do temteratury uczuc??!! :P Ty wiesz jakie ja rzeczy slyszalam po pijaku...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Nie wiem czy prawde... Raczej nie... A raczej wybujala prawde :D [kocha teraz nawet okropna kawke, ktora pija Tanczaca...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pijaku to nie bardziej szczerze tylko bardziej odważnie KO ! Po prostu - powiedziałaś to co leżało Ci na wątrobie od dawna ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tanczaca mi swiadkiem - chcialam byc romantyczniejsza... naprawde sie staralam... A tu czlowiekowi nie dadza i sprowadza go do poziomu flakow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację TWA - możemy je nazwać jak tylko chcemy ! A potem zrobimy teleturniej dla smakoszy ! Z zawiązanymi oczami ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale swiadomosc co to jest i ten .... smrod... nie pozwoli zapomniec co to jest :P Ja Ci mowie: NIgdy w zyciu!!! (chociaz staram sie nie mowic \"nigdy:!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×