Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

KO zastanów się i odpowiedz jutro. Urodziny - encyklopedia - hasło - dzień - akt urodzenia - naprowadzam Cię jak mogę ! A może telefon do przyjaciela coś by dał ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Wolalabym poprosic o pomoc publicznosc :P ALbo pol na pol... Bo nie wiem do kogo moglabym zadzwonic... :O Zwlaszcza, ze stronie od tego cudu techniki :P Ja tez mowie dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie \"dzien dobry\"?! Cos Ci sie pomylilo... Raczej dobranoc!!! :P Ziemiomorze??? Musimy o tym porozmawiac... ;) Jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi sie nie pomililo.... Jutro bedzie jak sie obudze... dzisiaj jest dopoki nie pojde spac... Na tej samej zasadzie jak poranek trwajacy do 14 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma kobitki z pałkami lub bez! W mojej wsi pada śnieg, w związku z tym, po poludniu wielkie trzepanie. 14.00 -18.00 po południe 18.00 - 24.00 wieczór 00.01 - 14.00 poranek Ptaszysko akceptujesz te godziny?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Tanczaca---> A co bedziesz trzepac? :) Absolutnie sie nie zgadzam na taki rozlad doby!!! Zapomnialas o najwazniejszym!! Kiedy ja bede sobila przyjemna czynnosc na \"S\"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Dywany...? Ja ostatnio trzepalam kurteczke ze sniegu ;) I stanowczo domagam sie wydzielenia w rozkladzie doy specjalnego miejsca na NOC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚPIESZMY SIĘ Annie Kamieńskiej Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy tylko to co nieważne jak krowa się wlecze najważniejsze tak prędkie że nagle się staje potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego Pewnie znacie ten wiersz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pewnym sensie KO, bo ja mam kudłacza na podłodze. Już wytrzepany i wyprany. I będzie ładniutko i czyściutko. Zupa jarzynowa ugotowana, więc jakby co, \"polewka\" gotowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowcia dzisiaj to się wyspałaś, więc pewnie masz dobry humor i szybko mieszasz w papierach! Jak się cieszę, że mogę się sama dopuszczać do kompa, kurcze inni mają godziny limitowane:p Dostałabym bialej gorączki, gdybym nie mogła napisać Wam akurat to co potrzebuje, przekazać w danej chwili, to co mam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Zalezy co autor mial na mysli... Futrzak moze byc kudlaczem, zwlaszcza jesli wloski sa dluzsze i nie uczesane :P Moja wina, ze grypsami rzucasz? ;) A kalarepy nie lubie w zadnej postaci... a w ogole z warzyw to ja najbardziej jablka lubie :P Bialej goraczki nie dostaje... Ale milo jest miec taki komfort :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Grzeszne...? Ja bym powiedziala, ze rajskie :D K - kobieta... M - mezczyzna... ale jaki ptak? O_O Myslalam, ze gad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dlatego :D To byla zakamuflowana, inteligentna i blyskotliwa odpowiedz, ze za warzywami to ja srednio przepadam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×