Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Gość SNUPA
przez to jest trudno utrafić jak się kupuje coś na prezent. Nieraz ktoś pomyśli i kupi 'na wyrost' a i tak za małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie nosidełko dla julki - ale mi się podoba :D jej chyba też - lubi oglądać świat z tej perspektywy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julita tez lubi nosidelko - najlepiej tylem do mnie a przodem do reszty świata - macha wtedy raczkami i kopie nogami:) i fajnie,ze czlowiek ma wtedy wolne ręce i może cokolwiek zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla małych i dużych dzieci z okazji Dnia Dziecka! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj cisza!! wyłazić z ukrycia-wiem,ze tam jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dede! straszne pustki, chyba wszyscy poszli kupować prezenty dla swoich dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dede! straszne pustki, chyba wszyscy poszli kupować prezenty dla swoich dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Justyna:) mam wrazenie,ze jest nas tu wiecej:) no tak dzisiaj dzien dziecka:) ciekawe czy tatus julity bedzie o tym pamietal:) zobaczymy jak wroci z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoje dzidzi mam jeszcze w brzyszku może dogodze mu jakimś dobrym jedzonkiem? :-) a wieczorkiem może tatuś pogłaszcze brzuszek :-) dede takie prawie 6 miesięczne dzieci są słodkie, jest z nimi kontakt, napewno spodoba jej się wszystko co dostanie od rodziców, słyszałam że dzieci najbardziej lubią bawić się nietypowymi zabawkami, np: metka przy pluszaku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze słyszałaś:) Julita ma taką maskotkę od maty edukacyjnej - szeleszczącą biedronkę (widac ja na zdjeciu w stopce).Uwielbia ją miętolić,a najlepiej lubi wkładać sobie do buzi metkę od niej:) Nie wiem dlaczego wszystkie zabawki dla dzieci mają takie długie metki - będę musiała je poobcinać:) Aga wczoraj pisała,że jej mała lubi się bawić nadmuchaną reklamówką:) a w ogóle obawiam się,że Julita niedługo wkroczy w okres fascynacji pilotami i telefonami komórkowymi i w nosie bedzie miała swoje piękne zabawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak, dzieci później lubią jak \"coś się dzieje\" albo świeci, albo gra a najlepiej jak to jest rzecz którą \"bawią się\" dorośli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze juz nie wspomne o restartowaniu kompa z obudowy,czy bawienie sie CD romem:) po co w ogóle są zabawki,jak w domu jest tyle atrakcji:) aaaaa jeszcze szuflady w kuchni:) normalnie az strach jak Julita podrosnie i odkryje te wszystkie atrakcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrówka, uśmiechu i słodyczy dla wszystkich dzieciaczków w dniu ich święta:) kieruję te życzenia dla wszystkich mama, przekażdcie je swoim pociechom😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) wyłażę z ukrycia :) poprostu dzisiaj sobie ucięłam wolne, właśnie wylazłam na chwilę z łóżka żeby sobie dorobić kanapkę i herbatkę :D dzisiaj mam dzień lenia :D a reklamówka nie jest nadmuchana tylko zwinięta w kulkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha_79 PISZE TYLKO MAŁO :-) sprawdzałam właśnie ile postów kto napisał jestś prawdziwą rekordzistką prawie 2 000!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Przywiązałam\" się już do tego forum (buszuję tesz po termin wrzesień 2006 bo to mój czas...). za miesiąc będe już na zwolnieniu a w domu nie mam internetu więc tylko od czasu do czasu będe mogła was czytać i pisać od mamy.. :-( teraz siedzę sobie w pracy i jak tylko jest chwilka to zaglądam, zawsze jest rozrywka :-) i ciekawych rzeczy się można dowiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane, wczoraj przeleżałam cały dzień w łóżeczku, jakiś wirus chyba, bo mama dzowniła, że u nich też połowa rodziny chora. Może na weselu ktoś rozsiewał jakieś bakterie. Nie wiem, w każdym razie mój mąż cudownie się mną zajął, był na każde zawołanie i dzięki temu dzisiaj już mam tylko mały katar Bałam się, że będe chora i chora, bo przecież nie mogę za bardzo brać zadnych lekarstw, ale na szczęscie udało się Agniecha nie martw się napewno znajdziesz jakąś super prace dziewczynki trzymajcie się cieplutko bo coraz więcej ludzisk chorych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkiego najlepszego dla wszystkich naszych forumkowych maluchów tch narodzonych i tych w brzuszkach :-)!! My bylismy u pani doktor w sprwie mojego karmienia. Kazała przystawiać [czyli to co robię] i dała też lek homeopatyczny na pobudzenie laktacji. Kurczę, wiem, że nie powinnam, ale troszkę mnie to martwi - chcę karmić a tu dupa Buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) hurrra!!!!!!!!!! jest umowa kredyt w przyszłym miesiącu i powoli bedziemy się przeprowadzac na nasze własne mieszkanie:) jak ja się cieszę to dzieki mojemu maleństwu w brzuchu wszystko idzie w dobrym kierunku tatuśko poszedł coś pozałatwiac a ja mimo tego że przeziebiona i tu :) dla esziry🌻 witaj w klubie, słucham muzy na cały regulator:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia - gratulacje wielkie ! A ja melduję się pierwsza dzisiaj życząć Wam pogodnego i radosnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) AGA-dzieki za porade;) Kupie wlasnie cos z ubranek bo tego chyba nigdy za wiele;) Teraz sa takie sliczne rzeczy ze sama juz bym chciala pokupowac dla mojego synka, ale wstrzymam sie jeszcze troche:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie mamusie:) Muszę się pochwalić, że mój maluch dzisiaj od rana porządnie mame kopie;) wcześniej czułam to bardzo słabiutko, tak, że nie miałam pewności czy to coś mi w brzuchu bulgota, czy to maluch, ale dziś jestem przekonana, że to właśnie jest to:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) eszira - gratuluję :) poczekaj do końcówki ciąży, a jeszcze będziesz miała dość i mówiła - a maluch mnie ciągle kopie i kopie, dałby sobie trochę na wstrzymanie ;) :D a moja julka zaczyna od wczoraj uprawiać wędrówki ludów po łóżku - dzisiaj rano się przestraszyłam aż, bo wydawało mi się że leży przy mnie do karmienia, wkońcu cały czas czułam ją przy brzuchu :o a ona owszem - nogi miała na moim brzuchu, ale głowę przy brzegu łóżka - normalnie pannica leżała w poprzek i machała nogami kopiąc mnie w brzuch - dobrze że ja się wcześniej podsunęłam na połówkę marcina i położyłam ją na samym środku, więc nie spadła :o godzinę później leżała w łżóeczku i bawiła się karuzelą - nagle zaczęła ze złością krzyczeć i wołać - zaglądam, a ona główkę miała na samiusieńkim końcu osłonki, nogi jakoś skosem na łóżeczku, wogóle prawie pod przewijak weszła :) złościła się bo utknęła ech, skończyły się dobre czasy zostawiania na chwilę na wersalce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaki są nieprzewidywalne;) dzioewczyny pomóżcie od kilku dni męczy mni straszny katar i kaszel, niby cos się odrywa ale co moge na odkrzruszenie tego ścierwa? leczę się naturalnymi metodami w domu dzisiaj mam zamiar z wyra nie wychodzic , w pracy tez nie byłam przez 2 dni, ale nie pomaga boję sie żebym sie nie zaprawiła, może Wy mo coś p[oradzicie???? POMOCY!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia - jak byłam chora to brałam na kaszel tabletki emskie - oderwało mi się wszystko co miałam po nich ;) rozpuszczasz je w wodzie lub mleku. ale jak ci nie będzie przechodziło to idź do lekarza, u mnie np. nie obeszło się bez antybiotyku, powaliło mnie na prawie 3 tygodnie w domu, a potem jeszcze długo kaszlałam i chrząkałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×