Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczyny! Trafiłam na tę stronkę przez przypadek, ale fajnie jest czytać jak kobiety piszą o motocyklach)) Ja jestem posiadaczka GS 500 F czyli mojej Zuzi, ale może uda mi się zmienić na kochanego Bandita). Niestety moi koledzy się ze mnie wyśmiewają kobieta i motor nie wróży nic dobrego, ale ja zawsze im powtarzałam że motocykle nie są tylko domeną mężczyzn ale również i kobiet. Wiem że zawsze żartują i robią mi na złość ale strasznie tego nie lubię!! Życzę wszystkim tyle samo powrotów co wyjazdów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja88
witaj Amestris:)to jaki nastepny motocykl planujesz??ja jezdze kawasaki ninja zx12:)potworek maly heh:)no fakt faceci uwazaja ze kobieta i motor to smierc i glupie ich komentarze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No następny będzie Suzuki Bandit 650 S mam sentyment do tych motocykli. Jak miałam 16 lat pierwszy raz jechałam na motocyklu jako plecak i to był właśnie Bandit oczywiście starszy model, ale kiedy to było ha ha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkowawiosna
Witam wszystkich! Mam pytanko od ilu lat można zdawać prawko na moto? Za niedługo kończę 18-stkę ale słyszałam że wchodzą jakieś zmiany :/ Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkowawiosna
Dzięki za info :) Chyba się załamie.. :/ Nie wiem co dadzą te nowe przepisy?! Tylko więcej osób będzie jeździć bez prawka :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic to nie da:/i tak ludzie co nie maja prawka beda dalej smigac!!niby ze maj zmiejszyc liczbe dawców haha .w sumie troche racji maja ze jezdza debile co maja 18lat i gina:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym większość motocyklistów których znam najpierw jeździła bez prawka, prawko robili kiedy nauczyli się już jeździć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po za tym zanim u nas zmienią się przepisy to jeszcze trochę czasu minie więc nie masz się co na zapas martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkowawiosna
Na pewno nie będę czekać aż skończę 24 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkowawiosna
Na pewno nie bede czekać aż skończę 24 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze:)bedzie przynajmiej anstepna kobietka na motorku:)to co za plan kupna motorku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkowawiosna
No planuje ale nie wiem jaki najlepszy na poczatek? :/ Myślałam o Suzuki gs500 ale jeszce nie wiem.. Na razie zbieram kase :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lepiej na sam poczatek jakas 250 zeby sie nauczyc podstaw a potem sie przesiadac na cos mocniejszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeździłaś kiedykolwiek na motocyklu, ale nie jako plecak. Jeżeli tak to Honda CB 250 może być. 125 szybko ci się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to polecam tez kawasaki ninja 250 tez dobry jak an sam poczatek albo cbr:)naczyms trzeba sie anuczyc by potem kupic sobie cos szybkiego ja tez planuje o zmainie motorku na na zx14r albo na hayjabuse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to polecam tez kawasaki ninja 250 tez dobry jak an sam poczatek albo cbr:)naczyms trzeba sie anuczyc by potem kupic sobie cos szybkiego ja tez planuje o zmainie motorku na na zx14r albo na hayjabuse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek jest Ci potrzebny motocykl który będzie wybaczała Ci "wszystkie" twoje błędy które popełnisz podczas jazdy, a tak naprawdę ty musisz wiedzieć czego chcesz i na czym będziesz się dobrze na początek czuła. Ja polecam CB 250, ze względu na to że jest mało plastiku który może się uszkodzić podczas szlifowania asfaltu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sam poczatek to cos z mala pojemnoscia ale tez zalezy bo nie kazdy nadaje sie na motor nawet jesli bardzo tego chce!!zalezy czy dobrze umiesz jezdziesz an rowerze pocwiecz sobie rowerem tzw ósemki a potem zobaczy i probuj motorem bo mzoe sie okazac ze sie nie nadajesz do tego tak czasem bywa.puki co to zbiraj an motor u branie.ja pierwsze milam ubranie na motor cale a potem kupilam scigacza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×