Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

co do tych krwawien miedzymiesiaczkowych to sa one normalne jezeli sie dopiero zaczelo stosowac. zazwyczaj po ok 3 miesiacach wszystko sie normuje wiec bedzie ok. A jezeli chodzi o to ze mozna przytyc, coz.. Ja biore cilest 9 miesiecy i przytylam ok 5kg. To nie same tabletki powoduja przyrost na wadze tylko zwiekszony apetyt. Teraz juz takiego nie mam jak na poczatku ale 5kg wiecej zostalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beretka
zostały mi 3 tabletki z opakowania i chyba dostanę okres bo boli mnie brzuch i już zaczęło się lekkie plamienie a powinnam dostać dopiero za kilka dni i sie zastanawiam dlaczego. Fakt zmieniłam tabsy bo bardzo bolaly mnie jajniki ale po tych znów bardzo boli mnie głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___malenka____
ja niedlugo zaczynam brac ciles:)jak skoncza sie moje tabsy ktore biore teraz...i mam pytanie czy komus urosl biuscik po nich?i ile jesli tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem skad wy bierzecie
te pytania? jak ma wam urosnac biust po tabletkach? biust nie rosnie po tabletkach, a jedynie nabrzmiewa na okres ich brania. i nie mozna tego liczyc w rozmiarach. poza tym tak samo jak nabrzmiewaja piersi tak samo nabrzmiewaja nogi od odkladajacej sie wody w organizmie. moze warto najpierw troche poczytac o tabletkach znim zacznie sie je lykac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___malenka____
a jednak sie mylisz...mi po tab urosl o rozmiar troszke przytylam ale czesto chudlam tez a biuscik mi nie malal...mojej kolezance tez urosl biust dosyc duzo chyba tez o rozmiar a nie przytyla lecz nawet duzo schudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIECHA791
CZY MOGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIECHA791
MAM PYTANIE.....BIORE CILEST OD 8 LAT .... TERAZ ZACZELAM BRAC ADIPEX ....CZY SKUTECZNOSC CILESTU SPADLA?...PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ OSOB KTORE WIEDZA COS NA TEN TEMAT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BKOS
BIORĘ CILEST JUŻ 8 LAT I JEST OK.ZŁAGODZIŁ MI BOLESNE I KRWOTOCZNE MIESIĄCZKI.BIORĘ GO ZAWSZE NA NOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGIN
BIORĘ CILEST JUŻ OSIEM LAT I JEST SUPER.TRZEBA GO BRAĆ WIECZOREM ( NA NOC ), TO ZŁAGODZI SKUTKI UBOCZNE.WYREGILOWAŁ MI BARDZO BOLESNE I OBFITE ( KRWOTOCZNE ) MIESIĄCZKI.PRZEDTEM NIE MOGŁAM SIĘ NIGDZIE Z DOMU RUSZYĆ W CZASIE OKRESU: BÓL, KRWOTOKI, A TERAZ CZTERY DNI I SPOKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donika33333
witam wszystkich!chcialam powiedziec ze lekarz ktory sie tak przedstawil mial racje!kazdy czlowiek innaczej odbiera srodki ,lekarstwa itp. Mi mowiono ze cilest jest super,ze bedzie wszysko wporzadku!a jednak nie... . Biore cilest 5 miesiecy juz(na wieczor-lepsza pora)gdyz jak bralam rano mialam mdlosci!przytylam 6 kg(wazylam 54kg-60kg),piersi mi urosly i to strasznie-nie podobaja mi sie!jestem nie zadowolona-musze je zmienic!przedewszyskim poprosze lekarza o padania... .okres jest krotki i nie boli,krwawienia sa slabe ale bardzo duzo mi sie chce jesc i nie moge sie oprzec!pozdrawiam wszystkich,ALE OSTRZEGAM ZE KAZDY INNACZEJ ODBIRA LEKI............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi20
zastanawiam sie czy wszystko jest ok bo w niedziele wzielam ostatnia tabletke z pierwszego opakowania i wlasnie w niedziele wieczorem dostalam okres ale tak minimalnie tylko na drugi dzien juz nic nie bylo i teraz mam tylko te plamienia ktore mialam praktycznie przez caly czas brania tabletek, czy takie rzeczy sie zdarzaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitre
do tej pory brałam tabletki diane 35 nic mi po nich nie było może minimalnie przytyłam, po rocznym stosowaniu diany lekarz przepisał mi cilest.i amm do was pytanie czy bardzo przytyłyście po cilescie??a może schudłyście cio by mnie bardzo cieszyło w moim przypadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dareczkowa
Przytyłam z 4 kilo i to nie jest wina mojego jedzenia tylko tabletek cwicze i jem posiłki zdrowe i regularnie jak przed braniem cilestu. pod koniec opakowania wybieram sie po inne bo dodatkowo mam fazy płaczu z byle powodu juz naprawde mnie to zaczyna denerwowac. Co do mdłości to żadnych nie miałam. W jakiej cenie sa inne tabletki cilest jest tani ale coż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dareczkowa
biore go 5 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zmienilam 9 dni temu diane 35 na cilest i jest katastrofa, bole glowy, apetyt, jakies zmeczenie, czasem zawroty glowy i dostaje pryszcze, co nie zdazyło mi sie gdy brałam diane. czy ktos te mial takie objawy po takie zmianie? i po jakim czasie te objawy przeszły? bo juz nie wiem co robic, nie mam pieniedzy w tej chwili na testowanie a do ginekologa mojego, ktory spewnoscia zapisałby mi na nowo diane, ciezko mi sie dostac. ale chetnie sprzedam cilest - mam 2 blistry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyje się, bo cilest zatrzymuje wodę w organizmę, a poza tym ja miałam straszny apetyt. Ale to były skutki uboczne u mnie. Przy pierwszym stosowaniu, tzn jako że to byly moje pierwsze tabletki to nic nie odczuwałam. Obserwuj organizm, może one ci pasują ;) ja biorę nadal moją dianę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuunnia
ja biore te tabletki juz 2 lata i tak jak wiekszosc dziewczyn pisze nic mi po nim nie jest:) mialam wielki klopot z bolacymi miesiaczkami a dzieki cilestowi jest juz wszystko ok:) niestety,jestem bardzo wrazliwa na tabletki ale po nich naprawde nic mi sie nie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuunnia
a co do przytycia to ja nic nie przybralam na wadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA0482
Mam problem podczas brania cilest wystapily plamienia teraz jestem w przerwie i jestem ciekawa czy wystapi miesiaczka?Nigdy mi sie to nie przytrafilo biore je juz ponad 6 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA0482
witam to znowu ja czy moze ktos mi odpowiedziec na moje tytanie zalezy mi na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od czerwca biorę tabletki Cilest....i mam pewiem problem...albo poprostu schizuje się niechcianą ciążą...kochałam się ze swoim chłopakiem w sierpniu..potem normalnie miałam okres..potem w wrzesniu i normalnie miałam okres regularnie..biorę tabletki regularnie i nie zdarzyło mi się zapomnieć ani spoznić....ale mam normalnie schize ze moge byc w ciązy pomimo wszystko...i ciągle chodzi mi to po głowie ostatnio jakos zle sie czuje..ból brzucha w okolicach rzołądka,mdłosci po posiłkach(nie wymioty),raz biegunka raz zaparcia......czy to morze być reakcja na tabsy???czy jestem w ciązy ???już normalnie nie funcjonuje zyje w ciągłym stresie ??dodam że z tego wszystkiego zrobiłam 4 testy ciążowe i wyszły negytnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_dz
Pomocy! Brałam cilest 12msc i teraz zrobiłam sobie przerwę 3msc. Nagle zaszła zmiana i chce ją skrócić z pewnych powodów do 2msc! i teraz nie wiem jak powinnam wziąć tabletkę! Czy w pierwszy dzień cyklu tak jak przy pierwszym opakowaniu czy też w piąty dzień cyklu tak jak to robiłam do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womennn
powinnas wziac w 1 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_dz
Wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hona
Ja biore Cilest ponad 1,5roku.ogólnie czuje sie dobrze ale jest jeden problem zero ochoty na seks na początku nie zdawałam sobie sprawy że to od tabletek.wcześniej przez 4 lata brałam depo-prowere(zastrzyki) i wszystko było o.k.chce zmieniń tabletki na inne ale już nie wiem na jakie boje sie jeszcze innych dodatkowych skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hona
na różnych forum naczytałam sie o tych skutkach ubocznych że naprawde sie boje kiedyś wyczytałam że jak sie nie ma ochoty na seks to wystarczy zmienić na tabletki o wyższej zawartości estrogenu lub niższej progesteronu.może któraś zwas miala taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
dla mnie to bzdura ze jak przyjmuje sie Cilest to nie ma sie ochoty na seks jeżeli wasz partner wasz pociąga to to zawsze znajdzie sie ochota. Jeszcze mam małe pytanie dzisiaj jak chciałam zazyc tabletke nie zauwazylm ze polamała mi sie w 3 malutkie części i jedną z nich zgubiłam czy mam przyjać następną czy nie? JAk sądzicie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PerLa__
biore cilest od 2 miesiecy i pierwszy miesiac byl straszny.. plakalam bez powodu, czesto mialam mdlosci ... nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka123789
czy od tego sie tyje.... ???? bo ja sie boje zaczac je brac i nie wiem co mam zrobic bo do chudych nie naleze i nie chce przytyc choc moja bratowa schudla po nich 10 kg ale ja sie boje a mam baardzo bolesne miesiaczki a mam dopiero 17 lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×