Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

allllllllleeeee się przyczaiłam :P Katie79 rozpoczyna stronkę 79 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrin --> jeszcze ok 1 h 10 min będzie szło ode mnie na serwer. Nie stresuj się - wyśle Katie wszystkie maile od ciebie :-) ja jeszcze nie przejzałam ich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pączusie pychota!!!:D przepis pewnie znacie, ja pierwszy raz robiłam i swietne. Paczki 1 OPAKOWANIE SERKA WANILIOWEGO 3 JAJKA 1,5 SZKLANKI MAKI 1 PEŁNA ŁYŻECZKA PROSZKU DO PIECZENIA SKŁADNIKI DOBRZE ZE SOBA WYMIESZAC,MASE NABIERAC NAJLEPIEJ MOKRĄ ŁYŻECZKA(BO JEST STRASZNIE KLEJĄCE) I WRZUCAĆ NA ROZGRZANY OLEJ.MIGIEM SIE ROBIA.POSYPAC CUKREM PUDREM,MOZNA TEŻ NADZIAĆ STRZYKAWKA JAKIMS DRZEMEM,JA NIE NADZIEWAM I SA REWELACYJNE ja nie posypywałam cukrem i bardzo smakowały dziewczynkom.zajadaly się poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e.l.f ja te paczki znam jako oponki-sama tez je robie ale z serem bialym ktory sobie z Polski przywoze-pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też znam ten przepis jako oponki tylko... zapomniałam :-( ale teraz sobie przypomniałam, że znam i szkoda tylko że dopiero teraz bo gdybym pamiętała to napewno bym wam podała :-) znam jeszcze kilka takich super przepisów tylko mało z nich tkwi w mej pamięci. Jednakowyż zawsze możecie mi je przypomniec ;-) o co ślicznie proszę ;-) kathrin --> jedno przypalone mleko w specjalnym garnku do jego gotowania, ziemniaki spalone min raz w tygodniu i inne drobne wypadki nie sprawiają żem zła kucharka ;-) po prostu troszkę roztargniona jestem i czasem zapominam że właśnie gotuję , a to na 99% wina moich kolezanek z kaffe które skutecznie mnie zajmują :-) :-) P.S. tak cieńka to Ty znowu nie jesteś wiec (po prostu skromnosc przez ciebie przemawia) i ja też nie (po prostu skromnosc przeze mnie przemawia) haha jejuuuu co było w tej pizzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie Czadunia na dobranoc powalila z nog i bardzo dobrze bo kiepski dzien mialam-spijcie dobrze drogie mamy i slodkich snow dzieciaczki.do jutra paapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama27
witam ponownie moja córeczka urodziła się 09.01.05 teraz waży ok.10kg,nadal karmię ją piersią ,w nocy to się budzi dosłownie co 2,3 godzinki na swojego cycunia...pomęczę się jeszcze może przez lato i spróbuję ją odzwyczaić choć pewnie nie będzie łatwo..wiem bo pierwsze dziecko-syna karmiłam 1i 6 miesięcy i było trudno z odzwyczajeniem. mała jest alergikiem,ale trudno mi zdiagnozować co ją uczula,miała testy na mleko i wyszło że nie jest uczulona,niedługo mamy wizytę u alergologa zobaczymy co dalej...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dzis pierwsza? O matko, a mialam nadzieje, ze ktoras poratuje kubkiem mocnej kawy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Ania ---> mocna mała kawusia dla Ciebie !! Zły humorek mamy tak od rana? :-( na lepsze samopoczucie bukiecik 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ustawie sobie budzik zeby wczesniej wstawac-wszystkie obie mnie wyprzedzilyscie-a do tego Brayanek juz ma \"dzien\" i nie chce spac wiec Czadunia jedna mala z mleczkiem poprosze i spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama27 --> witaj :-) no to teraz naskoczymy na Ciebie ;-) bo jesteś naszą drugą podwójną mamusią :-) jak ma na imię twoja córeczka? a synek? w jakim jest on wieku? Pisz pisz bo my to znamy się już prawie od podszewki ;-) Ja właśnie odstawiam swojego synka i ciężej to znosze niż on :-( on już zapomniał a ja tryskam ;-) ale juz mniej niż wczoraj. Odstawiam go bo gdy ja jestem w domu to on nic nie chce jesc poza cycusiem, a gdy mnie nie ma to i tak skubie tylko i czeka. A teraz? dziś rano butelka kaszy i podpiął się też pod naszą jajecznicę :-) w nocy nadal się budzi po to tylko by mu podac smoczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe napewno? ;-) nie pamiętam co wczoraj jadłam... a pizze !! moze byc o smaku pizzy? ;-) kawka już się parzy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, Ja też poproszę kawkę, ale zdecydowanie bez Czaduni mleka ;-) Mamo27 - witaj ponownie i opowiadaj, opowiadaj i jeszcze raz opowiadaj o Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Czaduniu!! Dlaczego?? Bądź tolerancyjna -ja po prostu nie słodzę kawki a Twoje mleczko jest słodziutkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no !! a już myślałam ze przypłacę twoją odmowę rozstrojem nerwowym mający wpływ na życie moje i moich najbliższych przez następne 200 lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej Mamusie! Mamo 27 - witamy w naszym gronie! Pisz, pisz o swoich dzieciaczkach :) Znam chłopca, który ma prawie 2 latka, a włoski ledwo... ledwo widoczne! Nie znałam tego przepisu na pączki, ale łatwość wykonania bardzo mnie motywuje, żeby je zrobić ;) Ja mam Kuchnie polską Macieja Kuronia, z checią podrzucę jakiś przepis ;) W sobotę idziemy do znajomych, którzy mają 7miesięczną córeczkę, ciekawa jestem jak zareaguje na nią Klaudia, bo z młodszymi dziećmi nie miała dotąd kontaktu. No, i nie wiem, co by jej kupić, jakiś ciuszek czy zabawkę... może jakieś propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama27 jak mają na imię Twoje dzieci? Mój synek też jest alergikiem, też niedługo mamy wizytę u alergologa a testów nie mieliśmy robionych. Możesz napisać jak to wyglądało u Twojej coreczki? Czy były to testy skórne czy z krwi? A u nas zaczyna dziać się coś niedobrego.Kosma wymusza na nas wszystko przeraźliwym krzykiem. Siedzę w pracy i do teraz słyszę te wczorajsze krzyki o wszystko: że dać mu czekoladkę, że na rączki, że iść z nim tam gdzie chce itd. Nie wiem co się porobiło, ale boję się że wejdzie nam na gŁowę jak będziemy reagować i spełniać wszystkie jego zachcianki. Jak próbuję ignorować to krzyk przeradza się w płacz i tak w kółko. Nie potrafi zająć się sam sobą tylko wszystko chce robić ze mną. Masakra. Ratujcie dziewczyny, bo pomału staję się więźniem własnego dziecka i nic nie mogę zrobić w domu, bo z nim na rękach trudno. Małgosiu - ja bym kupiła cudną sukieneczkę na wiosnę. Zabawek pewnie dziewczynka ma mnóstwo a i tak podejrzewam że się nimi nie bawi - wiesz jak to jest, najlepszą zabawką jest wszystko inne niż własne zabawki. Sukienusia to moja propozycja :-) Sama zamierzam coś takiego słodkiego kupić narzeczonej mojego synka, która 1 kwietnia skończy roczek a zaraz potem wyjeżdża na stałe do Anglii do swojego tatusia :-) Kurcze, rozjeżdża się nam towarzystwo, niedługo to wy pozostaniecie mi jedynymi koleżankami ;-) Mimo że w róznych zakątkach Polski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrin - odesłała mi maile od Ciebie i znów nie otwierają mi się :-( Ale dostaję tego tyle od ciebie, że nie będę czuła się pokrzywdzona, ze tym razem nie mogę sobie obejrzeć :-) Wierzę, że są świetne jak zwykle ;-) Aniu - jak samopoczucie? 🌻 E.l.f. - a gdzie dzisiejszy meldunek??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym jednym roczkiem 1 kwietnia to przesada ;-) osiemnascie może byc a do Angli się nie wybieram :-( cos ci się pomieszało ;-) tylko ta narzeczona mi się tu zgadza ;-) moje propozycje odnośnie sukienki znasz ;-) Mmałgosia ---> pomysł Katie z sukieneczką jest rewelacyjny :-) popieram i się podpisuję Katie --> moje zdanie znasz :-) ignorowac, ignorowac i jeszcze raz ignorowac - w końcu mu się znudzi :-) a tak wszystko wymusza na was :-) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że macie kłopociki z Maleństwami. ja mam ten sam z Małgosią ale pozwalam jej pokrzyczeć ostatnio darła sie tak że sąsiedzi pomyslą że zkórę płatami odrywam ale prosiłam ja tylko żeby głosniej kryzczała to szyciej sie zmęczy i grzecznie darł asie w niebogłosy. jak pokrzyczy to jej przechodzi a nie moge pozwolic żeby weszła na głowe. Czadunia ma racje przetrzymać to jedyne skuteczne wyjście.nic mu nie bedzie jak pokrzyczy a zobaczy ze jestescie konsekwentni. Małgosiu sukienka jak najbardziej dobry prezent. moja Marysia to jeszcze bardzo cieszyła sie z książeczek akurat w tym wieku była juz ich wielka milośniczka, a Małgosi juz tak nie interesuja chociaż niektóre dzieci to pewnie bardziej sie ciesza z wałków albo młotków i gwoździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczusie bardzo fajne i łatwe żeby były kuleczki ja kładłam łyżka do melona, bo tak to wychodzą stwory różna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×