Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

Mmalgosiu;Gratulacje! a teraz juz znikam naprawde-jutro moze zalapie sie na poranna kawke a pozniej musze nas przygotowac do wyprawy Mmalgosiu:czepialska?chyba sie musze obrazic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrin - no, nie obrażaj się, nooo... Miłego wyjazdu i udanej wizyty! Ucałuj Brayanka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello mamuśki :-) Niedawno wstaliśmy :P Ale jazda!!! Już nie pamiętam kiedy ostatnio się to nam zdarzyło. Niebawem uciekam na zakupki :-) Małgosiu - wreszcie się udało :-) Ale wiesz czyja to zasługa - moja oczywiście, bo wiedziałam dokładnie w którym momencie zwolnić Cię z gg!!! 🌻 Kathrin i Czadunia miłego czasu u teściów :-) Olszoowa - ja nie myślę o drugim dziecku. Za to mój mąż tak. Coraz częściej :-) Pozdrawiam, papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olszoowa
witajcie! Na razie tylko na chwilę na dzien dobry :) Małż pojedzie wieszać prace to znów tu zajrzę ( mama nadzieję- w końcu teściowa to złota babcia :) ) Enfamil to takie super zbilansowane mleko co zapewniac ma rozwój intelektualny ;) Sponsoruje babcia, ale policzki robią się Tymowi suchu i szorstkie. W sumie facet powinien być tylko nie co ładniejszy od diabła. Za to inteligentny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I my witamy wszystkich! Katie napisz koniecznie jak sie udaly zakupy. Zazdroszcze tego spania. Oboje z R. marzymy zeby sie wyspac porzadnie. Czadunia, Kathrin wykorzystujcie dzidkow ile sie da! Udanego weekendu zyczymy! Olszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olszoowa
wszystkim mamom życzę takieiej popołudniowej 2,5 godz. drzemki pyyycha :) 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Trochę nas podniosę, bo spadłyśmy na koniec drugiej strony! Wszystkim życzę miłej niedzieli! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!wszedzie dobrze ale najlepiej w domu!Jutro opowiem jak bylo-dzisiaj chcialam sprawdzic poczte,co na kaf.slychac i zmykam jedzonko robic.na kafe. pustki,jak zwykle w niedziele,zamiast poczty czekal lancuszek-odeslalam do was rowniez-chociaz przyznam ze nie przepadam za tym.zmykam juz teraz do kuchni,moze pozniej sie odezwe jak nie to jutro na porannej kawusi.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Jakie piękne słońce za oknem :) Miłego dnia wszystkim :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olszowa !! Widzę że zczerniałaś ;-) i dobrze - przynajmniej nikt nie będzie się pod ciebie podszywał :-) Miłego dnia Mamusie - mnie dziś nie będzie bo jadę na wizytę do lekarza (udało mi się wcisnąc i nie czekac do maja ) i na zakupki i ... wrócę dopiero wieczorkiem. Miłego dnia życzę bo tego chyba wszystkim potrzeba przy poniedziałku P.S. Któras z mam pytała o Wiżaż. Mam go gdzieś, przymajniej kiedyś miałam. Ale poszukam i dam znac :-) A teraz kawunia i ... w drogę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się melduję! Zapowiada się piękny dzień, świeci słoneczko i zaczynam czuć wiosnę :) Chyba wybierzemy się dzisiaj na długi spacer, a przy okazji zajrzymy do sklepu, bo Klaudia ma imieniny i należy się jej jakiś prezencik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduniu wszystkiego najjjjjjjlepszego z okazji imienine!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 No a u nas na razie tego sloneczka ni widu ni slychu :O Dziewczyny wypalnilam sobei ankiete na www.rodzicpoludzku.pl . Gdyby Wam sie nudzilo, to tez skorzystajcie. I my zyczymy milego dnia. Niech ta wiosna wreszcie przyjdzie!!! Fajnie jest przypomniec sobie porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wsciekne zaraz. Chcialam napisac, ze to zdanie mialo byc akapit wczesniej, ale dziecko pomagalo mi pisac. Ale to juz chyba widac :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama27
Witam wszystkie MAMY Milenka śpi,wpadłam tylko na moment by sie przywitać i życzyć MIŁEGO DZIONKA ,pewnie dziś nie będę mogła zajrzeć,wizyta u stomatologa ,zebranie w szkole,a mała trzyma się kurczowo mojej spódnicy.. Czadunia-to ja pytałam o WIZAŻ jeśli możesz pomóc-CZEKAM. Mieszkam praktycznie w lasku,ptaszki śpiewaja,czuje sie nadchodzącą wiosnę...podobno od piatku ma być znacznie cieplej! Pa dziewczyny~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama27
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA MALUTKIEJ SOLENIZANTKI!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Faktycznie wiosna chyba idzie :-) u nas jest pięknie dziś. Oby tak dalej :-) Ja poproszę super mocną kawkę dziś. W sobotę wyspałam się - to fakt, ale za to w neidzielę pobudkę mieliśmy o 5-tej a dziś nic lepiej - 6 z minutami :-( Zastanawiam się o kórej mój książę będzie się budził po zmianie czasu :P Czyżbym miała się przygotować na 4-tą ???? O nie!!! Klaudusiu - gorące życzonka z okazji IMIENIN {kwiat] 🌻 🌻 Niech mamusia kupi Tobie coś extra!! Zakupy mi się nie udały - faktycznie w sklepach nic nie ma :-) Na pocieszenie kupiłam sobie bluzeczkę na wiosnę i to tyle niestety :-( Wczoraj byliśmy w kościele - Kosma tańczył przy każdej okazji kiedy śpiewała pani na chórze, a dźwięk dzwoneczków przy komunii doprowadzał go do śmiechu. Wyobraźcie sobie - cisza jak makiem zasiał a mój urwis rechoczący jak żabka ;-) Wesoło było :-) No i po weekendzie przyszła dziś niania - co niestety bardzo nie spodobało się synkowi :P Nie płaka co prawda jak wychodziłam do pracy, ale minę miał nie tęgą jak ją zobaczył. Pozdrawiam i zyczę miłego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - Dziękujemy za życzenia :) Ale masz pomocnika ;) Mamo27 - no tak, Ty masz już ucznia! Jak sobie radzisz z czasem? Dziewczyny, jak duże stopy mają Wasze dzieci? Mi się wydaje, że Klaudia ma malutką nóżkę, właściwie nie mogę dla niej dostać bucików. Ma dwie pary: 18 - jedne za duże, drugie są dobre (ta numeracja daje wiele do życzenia), zmierzyłam jej stopę i ma ok10,5cm. Jeszcze sprawdzę na allegro, ale w sklepach, to naprawdę problem, niektóre mają numerację od \"19\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie witaj Mozemy podac sobie rece z tymi zakupami. Myslalam, ze chociaz Ty sie oblowisz ;) Mowisz, ze wesolo bylo w Kosciele? A my mamy zamiar wybrac sie z Kubusiem na Wielkanoc, bo bedzie masza za niego z okazji urodzin. Zastanawiam sie, czy nie bedziemy musieli uciekac w trakcie tej mszy. Moze wczesniej podac mu srodek nasenny ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, dzięki mojej pomocnicy, pisanie zajmuje mi znacznie więcej czasu ;) Mamo27, Katie - dziękujemy!!! 👄 Katie - ciesz się bluzeczką ;) Ja dzisiaj może też przy okazji zaglądnę do jakiegoś dorosłego sklepu! Mieliście wesoło w kościele :) My z małą wybierzemy się może w nedzielę palmową i obowiązkowo na święcenie koszyczków! Kosma wysiedział całą mszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmalgosiu Kubus ma jedne buciki 21 i sa prawie dobre a drugie, takze 21 o wiele wiele za duze. Nie mam pojecia jak robie ta rozmiarowke. Powiem Ci szczerze, ze najlepiej jest przymierzyc buciki, bo rozmiar rozmiarowi nie rowny. A pytalas w sklepie czy mozna zamowic? niech Ci przywioza. Ja czasem tak robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę Małgosiu że stópka Kluadii jest ok.Kosma ma stopę jak kajak ale jest facetem a poza tym jest miesiąc starszy od Klaudii. Nosi w tej chwili 22, które jest z 0,5 cm za duże. Niestety nie ma \"połówek\" A z tą numeracją faktycznie jest bez sensu. Bucik bucikowi nie równy. Kupiłam ostatnio papcie nr 22 i były dobre, po czym kupiłam jeszcze jedną parę na zmianę ale już innej firmy, więc odłożyłam je na potem, moja mama kupiła mu 22 jeszcze innej firmy i to są te, które obecnie nosi - pół numeru za duże. A na przykład butki zimowe ma 22 - i robią się za ciasne. I bądź tu mądry i pisz wiersze :-) Nooo w zyciu jeszcze nie napisałam takiego elaboratu nt. bucików ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem znowu,mieszkanko ogarniete,obiad ugotuje pozniej-teraz sobie poplotkuje. My chodzimy do kosciola prawie co niedziele,Brayan siedzi grzecznie ale tylko na poczatku,pozniej zaczyna gadac,kopac nozkami w wozek,a na koncu jest nie do wytrzymania-chyba ze dam mu cos do picia lub jedzenia to wtedy jest grzeczny-koniecznie musi byc w wozku bo innaczej spaceruje po calym kosciele. Klaudusiu:sto goracych caluskow z okazji imienin!!!! U nas z numeracja bucikow jest bardzo bardzo roznie-niektore 19 sa dobre a niektore za duze.musze leciec bo Brayanek nie chce zasnac,a myslalam ze posiedze z wami-pozniej zagladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mszę to też niechętnie zimą zabieram Kosmę, bo jest z tym różnie, ale wczoraj akurat poszliśmy na chór, tam są też ławeczki, bardzo dużo miejsca, więc Kosma chodził sobie z nami, potem sam, była taka dziewczynka w wieku szkolnym, która go zaczepiała, więc ogólnie podobało mu się :-) O siedzeniu w ławce całe 45 minut oczywiście nie ma mowy :-) A wiosną do jesieni jeździmy do takiego uroczego kościółka niedaleko naszego osiedla, mieści się on w lesie. Jest taki maleńki, że do środka mieści się zaledwie ksiądz z ministrantami. Wszyscy stoją na zewnątrz, ptaszki śpiewają, dzieciaczki biegają i jest super. Uwielbiam tam jeździć :-) Teraz kiedy Kosma jest większy to taki niedzielny wyjazd będzie też atrakcją dla niego :-) Pochodzimy po lesie, pójdziemy nad staw, ehhhh ... znów się rozmarzyłam o wiośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrin- co ty masz za dziecko złote!!! Siedzi w wózku przynajmniej 3/4 mszy!! Kosma jakieś 3 minuty po wjeździe do kościoła :-) i wypad z pojazdu a jak nie to ... nawet nie próbujemy go siła w nim zatrzymać. Ksiądz mógłby nas wyprosić w przeciwnym razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz ksiadz sam powiedzial zeby Brayana zostawic w spokoju bo chwali Pana Boga na swoj sposob,ale innym napewno to przeszkadza jak se bebla pod nosem-trudno to tylko dziecko-a swoja droga ksiedza mamy bardzo sympatycznego.Dla nas wyprawa do kosciola to tez przygoda dla Braya bo tam jest duzo ludzi ktorzy juz go poznali i on sie cieszy jak ich widzi,z jedny pania to ciagle flirtuje-tzn.smieje sie ciagle do niej i wogole prawie piszczy z radosci jak ona sie do niego smieje. Katie: w Katowicach-Ligocie jest tez taka Kalwaria gdzie jak jest cieplo sa msze pod golym niebem-jest przeslicznie-bardzo lubilam tam chodzic-fajnie ze juz wiosna-oby tylk pogoda zrobila sie wiosenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ja rozmarzyłam się o wiośnie a Kathrin o Polsce :-) A efekt jaki - kolejna stronka :-) Aniu - widzisz jak to już jest z nami babami na zakupach. Chyba za bardzo wybredne jesteśmy. Może przynajmniej po dzisiejszych zakupach Czadunia i Małgosia będą zadowolone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×