Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

Czadunia - dawał czadu, bo jest dzieckiem Czaduni :P To co się dziwisz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( :-( :-( no w życiu takiego czadu jak wczoraj nie dał !! i cały czas walczymy by jadł, bo z tym jest duuuzy problem :-( ale ja też byłam niejadkiem i chyba ma to po mnie :-( nózki jak patyczki a pani doktor twierdzi ze taki jego uroku i tak się zastanawiam czy aby napewno? w żlobku twierdzą ze jest z tym duży problem - 2 łyzki góra 3 i koniec jedzenia. Podaję mu teraz takie ziółka na poprawę apetytu i moze w końcu sie przełamie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia przepraszam za głupie żarty - u nas też terroryzm postępuje, nie wiem czy niedługo jakiejś bomby skonstruowanej porzez mojego szkraba nie znajdę :P Współczuję, wiesz że doskonale wiem jak to wygląda :-( i trzymam kciuki, żeby jak najszybciej minęło Qbusiowi. Może to spowodowane jest tym choróbskiem - jest troszkę rozdrażniony. A u nas w dzień piekna pogoda a noce mroźne - przedwczoraj było nawet minus 10 podobno. No i Kosma te piękne dni wykorzystuje już na maksa, z dworku wcale by nie przychodził do domu. Wczoraj biegał z nianią 1,5 h, w tym czasie my wróciliśmy z eskapady po bankach więc przeszliśmy się jeszcze do sklepu na zakupki, po powrocie obowiązkowy spacer z tatą no i wołami nie mogliśmy go zaciągnąć do domu. Jak się udało to odwiedził nas dziadek i zaproponował że weżmie go na pół godzinki na dwór - na to Kosma jak na lato - nie przeszkadzało mu że przed chwilą rozebrał się z ciuszków, szybko musiałam go ubrać i znów spacerek :-) Odpowiem jeszcze na pytanie Małgosi - my już bardzo długo śpimy w piżamce. Zakładam mu body z krótkim rękawkiem pod piżamkę. Jak było bardzo zimno to spał w skarpetkach, teraz już nie. Myslę że na wiosnę możesz Kluadii spokojnie kupić piżamkę - wyobrażam sobie jak będzie w niej sŁodko wyglądaŁa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie ---> a za jakie ty mnie żarty przepraszasz? ni kumam zupełnie ale jak już chcesz to 🌻 mnie udobrucha ;-) Qbuś nie chciał wczoraj się spacerowac i marudził całą drogę ze złobka. Naprawde juz nie wiem co to jest? chory raczej nie jest, ząki ? nie znm tych obiawów, wymuszanie czegos? wydaje mi się że sprawdza nas ile moze ;-) ale matke ma wyjątkowo upartą i czeka go klęska haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia - może ząbki :-) Kosma też jakoś dziwnie się zachowuje a zwłaszcza niemiłosiernie gryzie :-( Nawet jego narzeczona podczas randki w srodę boleśnie odczuła to na własnej skórze ;-) Najpierw dawał jej buziaki, ale nie chciała ich odwzajemnić więc cmoknął ją w rączkę po swojemu - czyli \"delikatnie\" pociągnął za skórkę. Ale było płaczu... I jeszcze ciekawostka - narzeczona jest 3 m-ce młodsza od Kosmy a waży więcej od niego, hi hi. Ale to też widać gołym okiem - tłuściutka jest że hej. A pani czepialska niekumata - przepraszaŁam Cię za to że żartuję sobie z tego, że Qbuś dał czadu, bo ma mamę Czadunię (czadu - czadunia - rozumiesz? :P ) a ty napisałaś że była jazda więc stwierdziłam że nie powinnam żartować, bo to nie na miejscu, skoro w domciu było nieciekawie. Jezzzu - jak ja się teraz zamotałam, ale jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to nie pytaj już mnie więcej o wyjaśnienia :P bo widzisz że dziś kiepska w tym jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunie ja się żegnam do poniedziałku. Udanego, słonecznego, spacerowego weekendu życzę Wam i dzieciaczkom 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu was witam.bylismy na rowerach,potem obiadek,sprzatanko i pisalam wam posta a tu nagle mi kompa wylaczylo-sama nie wiem dlaczego. Wycieczka byla super,pogoda tez ale pojechalismy nad morze i tam strasznie wialo-jak zwykle,ogolnie bylo fajnie i super ze juz zima sie skonczyla. zycze wam wszystkiem milego rodzinnego weekendu,ja zmykam do Brayanka-jutro moze napisze na porannej kawuni ale nie wiem czy maz idzie do pracy czy nie-napewno w ciagu dnia sie odezwe.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA27
Jak zwykle witam Was pózną porą.. Pozdrawiam wasze kochaniutkie maluszki i życzę miłych,spokojnych senków.Chyba nie mam nastroju by pisać,więc DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z pracy. Padam :( Buzikai dla wszystkich :) Katie o kredytach ja chcę: mój gg 3819866 katrin fajnie wam z tymi rowerkami, u nas jeszcze zima, ze ho,hio czadunia: nie zazdroszczę, ba, jednoczę się w bólu: Tym ma podobnie: tyle,że ja wiem,że to zęby :P Spadam spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Obeszłyśmy wczoraj z Klaudią całe centrum handlowe i nic! Wróciłyśmy z pustymi rękami ;) Musiałam się przespać z decyzją, jakie spodenki dla Klaudii i co dla siebie! Nooo... P. będzie musiał opróżnić konto, bo tym razem podobało mi się kilka rzeczy ( chyba że nie będzie rozmiaru :p ) A ile było atrakcji! Klaudia pierwszy raz jechała samochodzikiem (takim, gdzie się wrzuca 2zł), już wcześniej ją tam sadzałam, ale pierwszy raz \"pojechała\" ;) Ale była zadowolona! I posiedziałyśmy w centrum zabaw - ogólnie wypad uważam za udany! Tak piszecie o ząbkowaniu swoich dzieci, a Klaudia zatrztmała się na 6 i robi sobie przerwę ;)Ciekawe, czy też będzie tak się zachowywać przy dalszym ząbkowaniu, do tej pory było całkiem znośnie... Katie - Klaudia jak coś chce wymusić, to płacze identycznie jak Kosma, tzn. ma taką samą minę. A niestety zdarza się jej to też coraz częściej :( Mamo27 - mam nadzieję, że dzisiaj lepiej! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamunie !! Wczoraj dziecko oddali mi już moje :-) uśmiechniete i taaaakie kochane :-) Qbuś ma nową zabawę - wyrzuca wszystko z szafek i ładuję się tam. A jaką ma radochę przy tym ;-) poza tym zaczyna coraz więcej łobuzowac - włączyło mu się gryzienie ale tylko w żłobku no i ... zaczął jesc !! Moze te ala ziółka pomagają? Mama27 ---> wiedz o tym że jesteśmy duchowo z Tobą i możesz na nas liczyc. Nie przyjedziemy by Cię pocieszyc ale możemy to zrobic duchowo. Bardzo mi Ciebie szkoda, bo i u nas są czasem kryzysy. Jak bedziesz miała chwilkę pogadaj z którąś z nas. Trzymaj się cieplutko - masz dla kogo życ :-) dzieci to twoje światełko w tunelu :-) Olszoowa ---> ty nie przesadzasz z tą pracą? Katie ---> sorka za wczoraj - komp mi padł i nie chciał się włączyc :-( ale .... na pocieszenie kupiłam sobie wieczorkiem śliczny garniturek - jak w niego nie wejdę to możę ... ciebie skusze bo jest boski !! Kathrin ---> ależ wy ruchliwi jesteście :-) ja się chyba coś rozleniwiłam bo ... nawet nie myślę o rowarze ;-) Mmałgosia ---> i ja gratuluję wczorajszych pierwszych kroczków hihi uważaj na kanty ;-) e.l.f. ---> a co tam u was? MamaAnia ---> tobie nic nie pisze bo własnie gadamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mmalgosiu-szkoda ze sobie nic nie kupilyscie,ale przynajmniej mialyscie fajny dzien. Mama27-nowy dzien-nowy humor-oby dzisiejszy dzien byl dla Ciebie poogodny! Olszowa-wpisalam sobie Twoj gg do listy-my wszystkie mamy swoje numery bo czasem puszczamy sobie jakies tam humorki na gg i takie tam-mam nadzieje ze Ci to nie przeszkadza-pozniej sie do ciebie odezwe i bedziesz miec tez moj gg Mama27-Ty tez podaj Swoj numer. Wszystkim dzieciaczkom zycze spokojnego weekendu-bez chorob i marudzen,a mamusiom duzo odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chciałam jeszcze podziękować za Wasze gratulacje moich pierwszych kroczków ;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! U nas dzis tragedia sie wydarzyla. Kubus mial maly wypadek. Przytrzasnal raczke a najbardziej maly paluszek. Myslalam, ze to zlamanie. Wykrecil sie tak dziwnie a Kubus ryczal w nieboglosy. Nawet nie dal sie przytulic, machal nozkami. Mowie Wam, szok przezylam. Nie wiedzialam co robic. Jeszcze jak na zlosc R. poszedl do sklepu. Na szczescie szybko przyszedl i pojechalismy na pogotowie. Po drodze Kubus sie uspokoil i nawet zasnal. Balam sie, ze to z bolu. Ale potem okazalo sie, ze to nie bylo zlamanie i po prostu paluszek przestal bolec. A wrazenia go zmeczyly wiec zasnal. Zrobili mu na wszelki wypadek przeswietlenie... Palunio jesczze spuchniety, ale Kubus normalnei raczka porusza, lapie przedmioty a nawet sie smieje i broi. Choc czasem trzyma raczke tak smiesznie w gorze jakby robil papa. Mowie Wam dziewczyny jak sie naryczlam. Jeszcze teraz glowa mi peka. Lekarka smiala sie, ze matka sie wiecej naplakala niz dziecko. A to wszystko stalo sie przeze mnie. To ja zrobilam Kubusiowi te buuuu. Jestem najgorsza matka na swiecie :(:(:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama27
dzień doberek wszystkim u mnie już wporządku,nie będę o tym pisała.Milence wychodzi drugi trzonowiec,ma trudności z zasypianiem,ale ogólnie dobrze to znosi.Ma już 9 ząbków,a ten,który wychodzi jest 10-ty.Dziękuję wszystkim za słowa otuchy,nie znoszę się kłócić,zawsze to przeżywam,pewnie tak jak każda z nas.Może za bardzo jestem wrażliwa,wszystko mnie dotyka,boli...no cóż taka już jestem.Jeszcze nie mam gg,może jutro zainstaluję..Narazie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama27
mama ania- jestes wspaniałą mamą jak my wszystkie,nie zawsze uda się nam uchronić dziecko przed nieszczęśliwymi wypadkami,Milenka przewróciła się i rozcięła usteczka,zraziła się do tego stopnia,że chodzi wyłącznie trzymana za rączkę.Ale dobrze że Twojemu Kubusiowi nic poważnego z tym paluszkiem się nie stało! Do jutra dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianka!!! Necik w domu działa :-) Aniu - dobrze że już po bólu. Mamusi i Kubusia ;-) Mamo27 - tak bywa - po burzy zawsze przychodzi słońce. Oby jak najrzadziej musiało grzmieć :-) Zajrzę jutro, bo dziś wróciliśmy od znajomych i jestem skonana. Dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Jak tam mija niedziela? Jak dzieciaczki po zmianie czasu? U nas wszystko do góry nogami. Zwykle o tej porze była drzemka a dziś jest spacerek. Pogoda beznadziejna - niby 9 stopni ale jakoś jest chłodno i nieprzyjemnie :-( Gdzie ta wiosna??? Czy nas słyszy??? ;-) Mamy nowe ząbki - trzonowy u góry i na dole :-) I gryzie nas Kosma niesamowicie. Tatusia nóżki wystawały dziś spod kołdry, więc poszły na pierwszy ogień ;-) A ja to w ogóle jestem już cała w ranach :P Litości nie ma gadzina mała :-) Pozdrawiamy i zyczymy udanej niedzieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ania - no co Ty! Supermama z Ciebie! Dobrze, że tak sie skończyło :) Wielka buźka w ten malutki kubusiowy paluszek!Już po wszystkim ;) Katie - super z tym netem :) Kosmie i Milence - gratuluje nowych ząbków i zlitujcie się nad staruszkami - nie obgryzajcie ich ;) Mamo27 - widzisz, już lepiej :) Mój maż, szelma, po wczorajszym wieczorze spędzonym z moim bratem, odsypia! Taki mam z niego pożytek, nawet w niedzielę jest dla nas nieobecny :( Klaudia od wczoraj jest nie w humorze, popłakuje! Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia nie w humorze, bo chce już wiosny :-) To proste!! Ja też, a ponieważ jej nie ma więc też jestem nie w humorze ;-) Kosma popoludniową drzemkę przesunął sobie na 15-tą, obudził się grubo po 17-tej, więc dziś spać na noc pójdzie chyba później od nas ;-) Nie wiem co to będzie. Narazie bawi się u dziadków i podobno jest w doskonałej formie. Ja tymczasem zajęłam się tłumaczeniem ;-) Hmmmm gdzie te dobre czasu, kiedy można było w ten sposób zarobić troszkę pieniążków :-) Może jeszcze powrócą jak Kosmuś będzie starszy i mądrzejszy i da się mamusi skupić nad angolem ;-) A temat banków olaliśmy narazie, bo okazało się że z pracami na budowie ruszamy dopiero po świętach :-( Masakra :-( Podobno murarz nie może prędzej :-( Załamka delikatna mnie ogarnęła :-( Ale wszystkie papiery biorę jutro do pracy, więc mogę zainteresowanym popisać co gdzie i jak i dlaczego tak tanio :P Dobrej nocki mamusie. Buziole dla dzieciaczków. Dziś szczególnie dla Kubusia 🌻 - oby paluszki się goiły szybciutko i dla Klaudii - oby jutro wstała z mega uśmiechniętą buźką 🌻 Do juterka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nas nie było bo byczyliśmy się u dziadków :-) Mama Ania ---> jesteś super mamusią bez dwóch zdań !! Rozumiem co czujesz - ja też zawsze się obwiniam. Wiem że ile by się nie pilnowało to i tak z tym upilnowaniem ciężko :-( a zwłasza z tym chłopakami ;-) Mama27 ---> trzymamy kciuki by było już coraz lepiej :-) choc z tymi facetami cięzko bywa bo oni są z kosmosu ;-) Mnie chyba ta grypka coś \"podgryza\" :-( muli mnie od rana i jakoś takoś nietakoś :-( ale walczę jak lwica :-) (obym nie zgineła jak mucha ;-) ) Katie, Kathrin, e.l.f. i Mmałgosia ---> 🌻 :-) Do juterka Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! zapraszam na kawke bo jakas senna bardzo jestem-to ta zmiana czasu. Kosma i Milenka-gratuluje zabkow Czadunia-stsouj sie do domowych przepisow E.l.f. to Cie chorobsko ominie. wszystkim zycze milego poniedzialku-u mnie sprzatanie po weekendzie-jak to jest mozliwe ze 2 doroslych a balagan jak po wojnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie My dziś w domku z Qbusiem bo znajomi mają wpasc na kawkę bedąc przejazdem w tych okolicach :-) Chyba mnie grypa zołądkowa bierze bo w nocy nie spałam tak brzuch mnie bolał. Idę się położyc bo moje maleństwo własnie zasneło i moze mi przejdzie :-) Odezwiemy się później - miłego poniedziałku mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Stawiam się na porannej kawce!Ja już posprzątałam, teraz przede mną nowe zadania: pozazdrościłam Elf i Ani i robię swój ogródek :) Wczoraj nabyłam wszystkie niezbędniki u ogrodnika i dzisiaj sieję ziółka i warzywa :) Klaudia bawiła się wczoraj ze swoim kuzynem i kuzynką i chyba humorek się poprawił! Kuzynek, 1,5 roczku, mówi na nią \"klau klau\" i jak się go spytać, co mu się śniło, to mówi \"klau klau\" :) A kuzynka, 4 lata, tak ją wycałowała, że aż się dziwiłam, że moje dziecko się tak daje! Mała oczywiście była w 7 niebie, bo w centrum uwagi ;) Mój pełzak pełzakuje już przez całe mieszkanie, więc cały czas mam ją na oku, bo najfajniejsze są kabelki, kontakty i ...dvd ;) czadunia - jeśli to grypa żołądkowa, to oby Ci przeszła tak szybko jak Qbusiowi! 👄 dla Ciebie! Katie - ja będę miała kilka pytań w sprawie banków. Muszę sobie tylko wszystko ułożyć w głowie i prześlę Ci je na gg, jak się oderwę od doniczek ;) Elf - a co u Ciebie i Twojej wesołej brygady m&m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Małgosiu - jak już skończysz prace ogrodnicze, to zapraszam :-) Czadunia - szybkiego powrotu do zdrówka :-) A to Ci synuś sprzedał choróbsko ;-) I dobrze - co się będzie męczył, mamusię ma od tego ;-) E.l.f. - a Ty się na nas obraziłaś?? Dlaczego się nie odzywasz?? U nas wszystko ok, Kosma zasnął wczoraj o 22.30 ale dziś po 7.00 był już wyspany :-) Ten ma krzepę :P Wszystkim mamusiom i dzieciaczkom życzę udanego poniedziałku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! pisze juz 4 raz jak sie nie uda teraz to pasuje;) w piatek nie miałam internetu,dopiero po poludniu ruszyło ale ja juz nie m8iałam czasu zreszta R sie przysiadł i cos grzebał. w sobote od rana byłam zajeta a komputer był oblegany przez chłopaków i tak dopiero teraz jestem. gratulujemy zabvków dzieciaczkom, Klaudusi 👄 ze tak sobie swietnie radzi z chodzeniem. zaraz wracam ide Małgonie uspić bo bardzo dokucza i dokończę pisanie i czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wstałam a Qbolec dalej śpi :-) a na kaffe w poniedziałki jak zwykle puchyyyyy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie słoneczka na gg świecą a nikt nie kaffeteruje się ;-) ładnie ładnie ;-) mam pytanko - któraś kiedyś pisała o jakimś cudzie szpinakowym do jedzonka - plis o przepis ;-) wysłałam wam zdjecia jak moi chłopcy pracuję zgodnie przy porządkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×