Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

hurrah! Moja stronka, ale fart! A tym ząbkuje- idą mu 4 zai na raz i marudzi okrutnie. szkoda mi go tak bardzo. W dodAtku zagubił mu się smok i gryzie co i kogo się da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mnie podkusilo, ubralam Kubusia i zamiast na spacerek pojechalismy do miasta. Nakupowalam Kubusiowi ubranek, ale niestety wszystko za duze :( Chyba sie przeliczylam. Na szczescie umowilam sie ze sprzedawczyniami, ze w razie czego zwroce albo wymienie na mniejsze. Nalazililismy sie 3 godzinki. Poszlismy do parku i bylo milo. Slonko swiecilo jak szalone tylko ten wiaterek... chyba zawialo od Mmalgosi ;) Elf ja tez musze wszystko od nowa sadzic. Po przeprowadzce przywiozlam puste skrzynki. Czadunia, ale nas Polsat rozpieszcza. Po dwa odcinki puszczaja . A Zagubieni sie skonczyli. Tzn. pierwsza seria, wkrotce ma byc druga. Lecial na 1 tez w czwartek i tez o 20. Zawsze mialam dylemat co ogladac. Ale, ze \"Gotowe\" ogladalam od poczatku wiec nie opuscilam ani jednego odcinka. Dobrze, ze Qbus zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, ja sie tu czaje zeby stronke przekoczyc, ale zanim nastukalam to Olszowa mnie wyprzedzila. Farciara jedna! ;) Olszowa, niech Cie bedzie, GRATULUJE ;):D:D:D:D:D A dla Tyma 👄, zeby zabki szybko wyszly i nie dokuczaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.Aniu fajnie ze polaziliscie po sklepach,a ciuszki jak za duze i da sie wymienic to nic sie nie martw. a jak Twoj aerobik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja bede monolog prowadzic,Olszowa znikla,M.Ania je........ide do Brayanka bo nie chce zasnac,moze sie z nim pobawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszłam się po mieście, szwagrowi kupiłam antyramy, sobie pomarańcza, umówiłam sie na depilację laserem - lato idzie :P mam przyjść za tydzien na oglądanie, a za miesiąc na zabieg. A ja taakie krzaczory już uchodowałam,że chowam sie przed małżem bo wstyd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olszowa prosze bardzo :) Na czym polega depilacja laserem?Ile takie cudo ksztuje i na jak dlugo starcza? Moze ja sie skusze. Tak sie umawialam z babka, ze wymienie jakby co. Ale szkoda mi bo sa przesliczne. Mam nadzieje, ze beda takie same, ale mniejsze. A na aerobiku bylam juz 4 razy. Matko, jakie mam paskudne zakwasy. Wczoraj myslalam, ze do sklepu nie dojde. A dzis zafundowalam sobie 3 godzinny spacer po miescie. Jutro chyba nie wstane z lozka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak ja znikam to topik rusza do przodu :-( Olszowa --> no wreście jesteś bo juz tęskniłyśmy :-) biedny Tymonek z tymi ząbkami. Qbusia dziś odebrałam ze żłoba ale on coś nie w sosie. Na spacerku marudny a przed chwilą to z 1,5 h szopki odstawiał. Teraz usnął bo podałam mu srodek przeciwbólowy. Nie wiem czy to brzuszek czy znów ząbale ale widac że coś go pobolewało. Oby wstał ju z w lepszym nastroju :-) U nas słoneczko świeci ale i wiaterek wieje a ja myślałam ze to już wiosna i będą :-) Ja też proszę o info co to za deBilacja i czy to boli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laser ma wypalać cebulki. jeszcze nie wiem ile-wszystkiego dowiem sie za tydzień :) Widzicie: golić bikini nie mogę, bo mi krosty wychodza okropne, depilować też, bo boli, ze chodzić nie daję rady, krem działa srednio, a krosty jak po goleniu i w dodatku smierdzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszoowa --> ja też miałam krosty po goleniu i depilacji bikini - teraz stosuję ŻEL PO GOLENIU i krostek ani jednej :-) tylko cicho sza bo kradnę go męzowi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olszowa juz Ci poslalam fotki Brayanka,poslij nam tez na @ jakies fotki moj adres tomkabra@t-online.de Zmykam na tv patrzec do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathrin dzięki :) jaki on zachwycający!!!!!!! fotek aktualnych brak, bo do skanowania u baby, a cyfrowe na zablokowanym kompie 😠 jak małż wróci wrzucę cos aktualnego :) Poki co zapraszam na www.tymon.smyki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nadzieją,że nie urażę niczyich uczuć: Donald Tusk po śmierci trafił do nieba. U bram niebios spotyka św.Piotra,który go oprowadza po niebie. Tuska bardzo zaciekawiły zegary rozmieszczone w ogromnej ilości po całym niebie. Pyta się więc św.Piotra:- Co to są za zegary i czemu wskazują różne godziny?- Widzisz Donaldzie-odpowiada św.Piotr-Każdy człowiek ma taki zegar, którego wskazówki przesuwają się do przodu z każdym kłamstwem. Z chwilą urodzin zegar każdego człowieka wskazuje godzinę 12. Widzisz tu na przykład jest zegar Matki Teresy, który wciąż wskazuje godzinę 12.- A gdzie są zegary Kaczyńskich ?- Ich zegary robią za wentylatory w holu głównym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeń dobry bardzo !! Mama27 ---> przykro mi - nie znalazłam. Czekałam wczoraj na męża bo może on wie gdzie to mamy ale też nie przypomniał sobie. Poszukam w sieci a nuż się coś znajdzie. Ja ściągam sobie różne rzeczy od innych urzytkowników przez eMule lub D++ - spróbuj też :-) Katie ---> jestem i czekam :-) Kawke robię szybciutko bo już od 5.30 na nogach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!u nas coraz pozniej wstajemy -niebawem maz bedzie chodzil o 9.00 do pracy-hehee,ale fajnie jest czasem zaspac. Czadunia mi tez bardzo mocna kawke bo ledwo patrze na oczy,ale nalogowiec ze mnie straszny i juz musze do was pisac.Ledwo t. zamknie za soba drzwi a ja sruuuu do komputera. u nas jak zwykle porzadki wiec kiepsko z czasem a jak maz wroci to zakupy i wybieramy sie na rowery,teraz mamy sie lepiej bo Brayanek moze sam siedziec w przyczepce,jak byl mniejszy zamontowalismy do przyczepkin fotelik samochodowy i tez jezdzil z nami,ale balismy sie o jego kregoslup,teraz potrafi juz siedziec wiec wycieczki moga byc dluzsze-juz sie ciesze na te wyprawy-oficjalne otwarcie sezonu u nas dzisiaj.ok zmykam kawe zrobic i wracam za chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!! kathrin my też wpinalismy do przyczepki fotelik i było super: wygodnie i bezpiecznie. Teraz trochę sie martwię, ta ławeczkaa tam srednio wygodna ;) Do sezony nam dużo brakuje, najpierw trzeba przejrzeć rowery, a na to nigdy nie ma czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czadunia - Zaginieni THE LOST - leci na AXN w niedzielę o 20.00 Kathrin - fajnie macie z tymi wycieczkami rowerowymi :) Ania- A nie chcesz sobie kilka ciuszków zostawić na później? Może te, których nie będzie w mniejszym rozmiarze. Olszoowa - dobre :D Też czekam na Twoje relacje z depilacji laserem. Ja się nigdy nie mogłam zdecydować, bo trochę to kosztuje, a z tego co się orientuję, na jednym zabiegu si e nie kończy, ale może czas się wybrać, bo już to golenie mi bokiem wychodzi! 🌻 dla Tymka, żeby szybko ząbki wyszły! A można wiedzieć, na jakim byłaś szkoleniu? Dziewczyny, czy Wasze dzieci też biorą wszystko do buzi? Ja już mam dosyć! Sprzątam 2x dziennie, a i tak zawsze coś się znajdzie, żeby pożreć :( I jeszcze jedno, w czym śpią Wasze dzieci? Klaudia śpi w pajacyku, ale zaczyna z nich wyrastać i zastanawiam się, czy nie kupować jej pizamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooooo!!!!! Ale się za Wami stęskniłam. Net w domu nie działa - i nie wiem co z nim dalej, bo jest trochę kombinowany ;-) Czekamy na kuzyna męża może coś zadziała :-) Nie wiem od czego zacząć - czy najpierw Was poczytać, czy napisać co u nas, czy sprawdzić pocztę :-) Muszę to przemyśleć, dlatego znikam na chwilę ;-) A tak naprawdę to jak zwykle po nieobecności mojej w pracy wszystko do góry nogami i muszę najpierw uporządkować pewne sprawy. Ale jak już się obrobię to walnę taki wpis, że cały będzie stanowił jedną stronkę :P Ściskam mocno!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie - super, że już wróciłaś z tego urlopu :p Aniu - a Ty mnie tak nakręciłaś na zakupy, że się zaraz ubieramy i ruszamy ;) Mam nadzieję, że coś uda mi się kupić i że później P. mnie nie zastrzeli ;) Mam w planach odjazdowe dżinsy dla Klaudii, zaległy prezent! I jeszcze zapomniałam Ci napisać, że życzę wytrwałości w chodzeniu na aerobik i szybko widocznych efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejeczka Katie !! Ależ tu smutno było bez ciebie !! Nie zostawiaj nas już wiecej :-) Mmałgosia ---> mój Qbuś spi w spioszkach i w bodziaku bo strasznie się wierci i odkopuje, a jak zakładałam mu piżamkę i skarpeteczki to je w nocy ściągał. W śpioszkach to wiem przynajmniej ze nie zmarznie :-) Oby do cieplejszej pory - wtedy znów do łaśk wróci piżamka :-) Oglądnełam włąsnie Wyznanie gejszy ..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc moje drogie: Po pierwsze - Aniu - widzę że wyprawa do Wroclawia Was czeka - myslę że to dobre rozwiązanie :-) Bedziesz spokojniejsza mając Kubusia pod okiem specjalistów :-) Po drugie : Małgosiu 🌻 🌻 🌻 dla Małgosi za pierwsze kroczki!!! Kathrin - Brayanek w nowej fryzurce wygląda bosko :-) Jak mały dorosły facecik ;-) Nasz alergolog : możemy porzucić śmierdzidło mleczko i przejść na jakiekolwiek inne normalne :-) Możemy jeść wszystko - oczywiście nie przesadzać, ale wygląda na to że mamy alergię za sobą. No może nie do końca, bo alergolog stwierdziła, że z alergii tak napradę się nie wyrasta i w każdym momencie może powrócić, no ale na chwilę obecną mamy spokój z uczuleniem na białko mleka krowiego :-) Za to naszemu tatusiowi, który oczywiście był z nami, pani doktor przepowiedziała że grozi mu astma - bo po objawach jakie opisał i przyznaniu się bez winy że nie leczy jej, stwierdziła że za 10, 20 lat może się to przerodzić w astmę. Tak więc tatuś musi się wziąć w garść i odgrzebać stare kontakty ze swoim alergologiem :-) Mamo27 - problemy z mężami - skąd ja to znam. Jakaś epidemia ostatnio panuje :-( Nic się nie martw, u nas to właściwie tylko Kathrin nigdy nie narzeka ;-) Jak coś to wyżal się nam na forum albo gg i lepiej Ci się zrobi na serduchu. Trzymam kciuki za to żeby było to tylko chwilowe spięcie. Acha - i nie zapomnij, że należy Ci się usłyszeć z jego ust magiczne słowo na p ;-) E.l.f. - świetna wiadomość o piesku !! Przepraszam że tak chaotycznie :-) Zaraz wracam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszły mnie słuchy że popełniłam nietakt. Oczywiście kwiatki dla KLAUDUSI🌻 🌻 🌻. Dla mamy też mogą być ale naturalnie nie z okazji stawiania pierwszych kroczków :P Oczywiście wyłapała błąd CZEPIALSKA CZADUNIA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zainteresowane kredytami - na gg odpowiem na pytania i podzielę się opiniami bankowców, ale błagam: możemy przełożyć to na poniedziałek?? Muszę się z tym jeszcze przespać przez weekend i poukładać w głowie wszystkie oferty. Bo dziś to strasznie głupia jestem w tej kwestii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie ---> beee cinka - przeskoczyła stronke ;-) Mama27 ---> gdzie się podziewasz? Wczoraj podmnienili mi dziecko w zlobku :-( do 20 dawał tak czadu że masakra: krzyczanko, tupanko, płakanko i bijanko az sie zmeczyl i poszedł spac. No nic nie docierało - wszystko nie tak, wszystko nie pasowało. Nie wiem co było grane. A w nocy szarpał mnie za włosy i wstał o 5.30 :-( poszłam go dziś wymienic na mojego grzecznego i uśmiechnietego synka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×