Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

No i co ?? Tylko ja tu zaglądam ?? :D :D :D Justi na pewno jesteś w pracy - daj znać, że żyjesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Moje :-) Jestem w pracce, jestem - tylko tak jakos nie mam czasu, zeby na dluzej sie pokazac i cos wiecej skrobnac. Mam nadzieje Katie, ze weekend mieliscie udany i obgadaliscie kwestie zakupkowe - przynajmniej po cześci. Ja weekendzik mialam troszke średniawy - czasem tez sa takie dni, ze i klotnie sie pojawiaja. Ja jestem tylko jakas taka glupia ze sie przejmuje wszystkim. Na domiar tego moze niepotrzebnie rycze -a jak moje dziecie zobaczy ze ja placze zaczyna rowniez plakac... Buziaki wielkie, mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej... Katrin - ciesze sie ze moje strony są Ci nie obce :-) Pozdrawiam Was kochane, caluski i trzymajcie sie cieplo :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja tylko na chwilunie bo scanuje fotki od fotografa,zrobilismy Brayanowi sesje do konkursu w naszym miescie\"dziecko roku\",ale sa male szanse bo Brayan byl zainteresowany wszystkim,ale nie patrzeniem w objektyw-jak znajde wiecej czasu to wam przesle kopie tych zdjec-pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny foty wyslalam. Justii i Violka nie mam do was adresow-podeslijcie mi wasze adresy to wam tez fotki wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Kathrin - ta sesja jest superaśna !! A Brayanek to mega przystojniak - zawsze tak uważałam, a teraz tak wydoroślał i wogóle przystojniacha z niego na maxa :-) Buzika dla niego od cioci Katie ;-) Życzę udanego dnia i dużej porcji wyśmienitego humorku wszystkim zdołowanym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane moje Ja mam dzisiaj znowu sajgon w pracy. narobilo mi sie zaleglosci (oczywiscie Katie - same sie narobily te zaleglosci ;-) ) i nie moge sobie ogarnac tego wszystkiego. Katrin moj meilik to jasna.chmurka@poczta.fm Hmm wiesz co Katrin?? Jak na początku ogladalam Twoje i Brayanka zdjecia to miałam dziwne wrażenie, ze już kiedys Cie widziałam... A jeszce teraz okazuje się że znasz dobrze me miasto.. Kurcze popatrz.. Teraz czekam z niecierpliwością na nowe zdjecia Brayanka Twojego przystojniuszka :-) Powiem Wam moje mile, ze przynajmniej dzisiaj nastroj mam lepszy. Wyciagnelam lapke do mojego mezulka i juz siem nie gniewamy na siebie. A bo ja taka jestem, ze nie potrafie sie dlugo gniewac i boczyc i nawet jak nie moja jest wina to lapke wyciagam. A wiecie, jakie te nasze chlopy sa. Dziewczynki chyba ostatnio zapracowane sa i czasu nie maja bidulki. Buziaki wielkie dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Justi !! Przyłączam się do grona mających sajgon w pracy ;-) No i z tego powodu nie mogę napisać już nic więcej :-( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Katie-dzieki za komplement o Brayanku-urosly mi skrzydla :D;) justii-cxalkiem mozliwe ze sie juz kiedys widzialysmy-Nowy Sacz nie jest duzy -ja spedzalam czas glownie na Helenie i w okolicach Lukowicy. A gdzie reszta mam sie podziewa-dziewczyny odezwijcie sie bo sie z a wami stesknilam. Wczoraj obcinalismy znowu Brayanka,ale nie pokaze zdjec bo aparat mamy w naprawie:( jak tylko odbierzemy pstrykne Brayankowi foty. bede juz zmykac,musze sniadanko przygotowac,maz pojechal do mechanika i pewno za chwilke wroci-bede do was zagladac.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski ;-) Justi i Kathrin - może byłyście sąsiadkami hmmm ?? ;-) Kathrin - to żaden komplement, to po prostu fakt !! Powiedz mi jak dokonałaś tego cudu, że Brayanek zasypia sam i to bez smoczka ?? Podziel się jakimiś radami, plisss. U nas masakra i to z mojej winy - pod nieobecność męża brałam Kosmę do siebie do łóżka i tak się zadomowił, że jak przebudzi się w nocy i zorientuje się że śpi w swoim łóżeczku to ryk jest nie z tej ziemi i przeprowadzka do nas. Kurczę, muszę uciekać, szefowa na kawkę wpadŁa. Zajrzę później mam nadzieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamunie :-) ja tylko na chwileczkę dac znac ze zyję :-) Witam też serdecznie nowe mamusie. Wybaczcie ale jeszcze nie przeczytałam wszystkiego co współnie naskrobałyście ale ... brak czasu i wieczorne zmęczenie mi nie pozwala. Obiecuję poprawę bo dziś mam wolne od prac budowlanych ;-) I tak szybciutko: Qbuś mi rośnie i rośnie :-) nie chce uczyć się nowych słówek i je wymawiać ale wiem że straszecznie dużo rozumie ;-) sprząta po sobie po jedzonku np choć czasem myli mu się kosz na śmieci ze zlewem :-) ząbki stanęły i te trójeczki ani widu ani słychu. Na początku wrzesnia wrócił do żłobka a ja w tym czasie szaleje na mieszkanku bo non stopa coś :-( Pracę zaczynam od 18-go wrzesnia :-) nio i dam znac co i jak. Mam nadzieję ze będzie tam nieograniczony dostęp do neta bo narazie nie będziemy go mieli w domku. Pozdrawiam was bardzo bardzo serdecznie !! Trzymajcie się cieplutko i do następnego. P.S. Kathrin - ja nie mam żadnych maili od ciebie :-( nie koffasz mnie juz? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia-za kazdym razem wysylam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mam pojecia co sie dzieje????????? Fajnie ze sie odezwalas-Qbus to madry chlopczyk!Sam po sobie sprzata-no nooo. Czadunia wyslij do mnie jakiegos meila to zobaczymy czy adres mam dobry ,ja ciagle wysylam na ten pod nickiem i nie dochodza.....bardzo dziwna sprawa. musze zmykac obiadek robic a pozniej na dzialeczke i tam nocujemy.do nastepnego sklikania papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia ❤️ ❤️ ❤️ Przerwałam na gadulcu, bo szefowa wywaliła mnie od komputera 😡 Soreczka !! Czekam na płytę z fotkami, co bym mogła przesłać dziewczynom coś więcej z naszego spotkania :-) Kathrin - kiedy mąż odda nam Ciebie?? Nie musi już iść do pracy ;-) E.l.f. , Małgosia, Ania, Lniak, Violka, Justi - gdzie jesteście?? Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dopiero mam chwilke wolna, sąsiedzi nam sie rozchorowali i zarazili nas. najpierw mnie goraczka trawiła ale jakos to przemoglam a teraz dziewczynki zasmarkane.wczoraj nogi moczyły i Małgosia juz lepiej bo z nosa sie nie leje a Marysia zaczyna pokasływać i boje sie żeby nie bylo gorzej, teraz ciepło na dworze a one ubrane chodzą bo im zimno, dzis to i ja znowu jestem obolała potrzebna nam zmiana klimatu i w sobote jedziemy do rodziców na tydzień.zawiezie nas mój brat a odbierze R. Katie widze że macie nie lada problem ze smokiem-przyjacielem:( Małgosia nie miała smoka a Marysia rozstała sie jak miała 8 miesięcy i to wtedy tez był nie lada kłopot, teraz to nie wiem co doradzic bo Kosma juz rozumie i wie czego chce, spanie z Wami przejdzie mu.tak sądząc po moich dziewczynach, Marysia teraz jak źle się czuje albo zmarznie jeszcze wedruje do nas bo Małgosia spi z nami. Czadunia gratuluje pracy! podeslij zdjecia swojego gniazdka, pozdrawiam Was wszystkie i dzieciaczki a ja zmykam na gorąca herbatke bo juz ledwo żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.l.f. - dużo zdrówka dla dziewczynek i Ciebie ❤️. Fajnie macie z tym wyjazdem, odpoczniesz troszkę a dziadkowie się nacieszą wnuczkami. e.l.f. - w weekend 23-24 bedę w Warszawie :-) Może uda się nam spotkać na chwilunię ?? Nam imprezowo zaczyna się robić - tzn. mnie bardziej ;-) - bo weekend zajęty - spotkanie z kumpelami ze studiów w piątek, w sobotę wieczór panieński, w następnym tygodniu chrzciny w stolicy ;-) - tu mój mąż wystąpi w roli taty chrzestnego... To jego debiut ;-) Uciekam na zakupki i do skarba mojego. Kurcze - czy tylko my zostaliśmy z tym \"didi\" ?? Buziaki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Ciężki dzień za mną.Ale sobie to wieczorkiem odbiję bo przychodzą znajomi to troszke sie wyluzuję. Oskar zasypia w łożeczku sam, a raczej z butelką.Niestety budzi sie w nocy, czasami nawet dwa razy i tez trzeba mu dac pić.Muszę go odzwyczaić od tego.Ze smoczkiem nie ma problemu bo Oskarek nigdy go nie nie akceptował.Wolał cycusie, ale to juz za mną na szczęscie. Mało chyba mówi, potrafi powiedzieć \"nie ma\" \"mama\" \"tata\"(ale i tak cześciej mówi na Gerarda mama:D) \"jedzie\"(jak widzi autobus) i \"mniam mniam\". Resztę to po swojemu.Na psy mówi łałał :) Z nocnikiem tez bez większych sukcesów. Patryk się dobrze zaklimatyzował w przedszkolu, cięzko mu tylko idzie np. wycinanie bo jest leworęczny.Ale jego pani mówi żeby sie nie martwić i że bedzie dobrze. Mam nadzieję.W koncu za rok do zerówki idzie. Daleko mamy te przedszkole i zastanawiamy się ostatnio coraz częsciej nad kupnem samochodu.Oczywiście najpierw prawo jazdy musimy zrobić, a nie wiem czy się nadaje za kierowcę. U nas pogoda super, świeci słoneczko i jest ardzo ciepło, mam nadzieję że tak bedzie jak najdłużej. Trzymajcie się, buziaczki dla dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !! Ja to jestem nałogowiec - ledwo weszłam do pracy a jako pierwszą odpalam kafeterię :-) Violka - cieszę się że zajrzałaś i że u dzieciaczków wszystko gra :-) Czyli Oskarek też bez smoczka ?? Załamana jestem, że mój jako najstarszy z naszych dzieciaczków jako jedyny go potrzebuje :-( A byliśmy na najlepszej drodze żeby się go pozbyć, aż trafił się sąsiad, starszy uroczy pan, który za każdym razem kiedy byliśmy na spacerze podchodził do Kosmy i pytał gdzie jest didi?? Młody pokazywał mu że nie ma (bo smoczek już służył mu tylko do zasypiania) i na spacery oczywiście go nie braliśmy. No i pan ciągnął rozmowę dalej: \"nie masz smoczka? to dobrze, bo didi jest be !\" a Kosma mu wtórował \"be\". I doszło do tego, że przez kilka dni niuniuś szukał w dzień smoka, wołał \"be\" ale smoczek cały dzień w buzi być musiał :-( Jak powiedziaŁam wczoraj mężowi że jego syn jako najpradopodobniej jedyny z kafeteryjnych dzieciaczków ciągnie smoka, to zdecydowaŁ że trzeba się tą sprawą poważnie zająć ;-) Lecę robić kafffkę, chętne zapraszam :-) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violka - rób to prawko, jak to można nie nadawać się na kierowcę ?? ;-) Poradzisz sobie świetnie, na pewno. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie poprosze herbatke z cytrynka i czyms mocniejszym bo bez tego nie dam rady chodzic. mam roztrzaskana głowe cosik z bólem jeszcze i ciało w kilku częściach -dokladnie wiem gdzie sie łączy jedna z druga tak mnie wszystko boli. zajrzałam bo dziewczynki ogladaja Domisie i szukam czegos o uldze odsetkowej. dziewczynki miały iśc wczoraj na rytmike ale przez to przeziebienie nie poszlysmy, dopiero jak wrocimy od rodziców pójda.a od października Marysia pójdzie na plastyczne zajecia dodatkowo. Viola nie martw sie, że Patryk ciezko z wycinaniem nauczy sie,marysia tez jest lewo ręczna i wycina pieknie co prawda ona codziennie cos wycina ale Patryk tez dojdzie do wprawy.wycina lewa reka normalnymi nozyczkami i zastanawiam sie czy jest sens kupowac jej specjalne dla leworecznych. Kathrin ja dopiero dzis zobaczyłam że mam zdjecia od Ciebie w skrzynce, śliczny jest Brayan i rzeczywiscie wydoroślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosiu jak odstawianie od cyca, juz po czy jeszcze sie męczycie? ja planowałam odstawic Małgosie ale przez to chorósko nie mam sily słuchac krzyków w nocy i wstawać żeby kołysać.Małgosia w dzień juz nie dostaje bo mozna ja zając czymś innym ale w nocy jeszcze się przymigdala. pozdrawiam ach zapomniałabym Katie nie wiem czy my wrocimy na ten weekend a szkoda. wy bedziecie tylko w sobote i niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e.l.f. bedziemy tylko w sobotę i niedzielę. Kojarzyłam że Ty mieszkasz pod Warszawą a Twoi rodzice w Warszawie ?? Wyprowadź mnie z błędu ... bo już sama nie wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie moi rodzice mieszkaja 260 km od Warszawy i droga w jedna strone zajmuje nam okolo 4 godzin. chciałabym miec samolot byloby szybciej ale napewno duzo drozej. dlatego kazdy wyjazd do nich to dla nas wyprawa jak za morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa widzisz kochana, to w dużym błędzie byłam ;-) No to spotkanko tym razem się nie uda :-( Ale skoro mój mąż będzie miał w warszawie chrześniaka, to może będziemy w Twoich okolicach częściej :-) Buziaki i zdrówka dla Twoich chorowitek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda bardzo ale moze wlaśnie uda się nastepnym razem ja tak wogóle nie mam jakos szczęścia z Małgosia sie nie spotkalysmy bo ospa teraz nasz wyjazd:( a mieszkamy pod Warszawa to znacZy Warszawa sie kończy a zaczyna się Raszyn i niedługo pewnie wchłonie go Warszawa bo juz coraz dalej rozciaga swoje macki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, szkoda e.l.f. Chetnie uściskaabym twoją brygadkę ;-) Na pewno kiedyś się uda :D Uciekam do skarba mojego, jak zobaczę go ze smoczkiem w buzi to dostanie lanie ;-) Buziaki Ps. Czadunia - dzięki za fotki. Śliczne to Wasze mieszkanko !! Ja też już chcę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! Wpadam na chwilkę! Kosmę też złapało przeziębienie, obudził się z katarem, teraz dzwoniłam do opiekunki - powiedziala że kicha i prycha, ale gorączki nie ma. I cały mój misterny plan dotyczący imprezowego weekendu legł w gruzach !! Trzymajcie się, udanego weekendu. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! wpadam na chwilke powiedziec ze u nas ok. bylismy od czwartku w Hollandii-wrocilismy przed chwilka-mam rozmowe na skype to moge cos do was skrobnac. Czadunia wysylam Ci fotki-napisz jak dojda!!!! Odezwe sie jutro-milej niedzieli wam zycze-papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moje Drogie :-) Kochana Katie, ja tylko kawunię poproszę, od slodkosci znowu mi dupina urosla ostatnio .... A Mieszulca tez przeziebionko dopadlo, niby kataros tylko, ale ja oczywiscie panikara jestem. Do tego opieprzylam meza, ze to przez to ze mu rano przed wyjsciem czapuli nie ubieral.... On ma oczywiscie swoje teorie, ach szkoda dyskutowac z chlopami. Wiesz Katie, to ja jednak kawaleczek malutki poproszę... :-) Jak tam dydus u Kosmusi?? Dalej Wam towarzyszy??Czy moze juz nie?? Nasz Miecho z sob/niedz po raz pierwszy zasnal sam, bez niczyjej obecnosci. Jednak jak probowalam powtorzyc to wczoraj wieczoram - byl marny tego skutek - placz i lzy wielkie jak grochy. Wiec jak zwykle ulitowalam sie i zasnal przy mnie.... Katrin - no to super ze wyjazd sie udal. Moze jakies fotki pokazesz?? Elf Jak tam Dziewczynki?? - juz przeziebionko przeszlo?? Malgosiu, a jak tam cycusiowe odstawianie, macie jakies postepy?? Buziaki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Justi 🖐️ A gdzie tam, didi nam towarzyszy jak najbardziej, musiał być, nawet przez weekend nie próbowaliśmy nic z tym zrobić, bo Kosma wczasował się u dziadków, więc nie było okazji, a dziadków nie miałam sumienia prosić o to, żeby próbowali się didi pozbyć ;-) Wszak dziadkowie są od rozpieszczania wnuka a rodzice od czarnej roboty ;-) A ja w weekend zaszalałam na maksa - efekt: dziś nie wiem jak się nazywam :P Duży kacyk był po piątkowym spotkanku z koleżankami ze studiów i wczoraj po mega udanym, wypasionym wieczorze jeszcze większy kacyk :D Podsyłam Wam linka żebyście mogły zobaczyć, kto tańczył dla przyszłej panny młodej !! http://www.badboys.pl/index.php?page=dorian&lang=pl Achhh, co to był za wieczór ;-) Szkoda że mi nikt nie zorganizował takiego ;-) Buziaki - uciekam bo praca czeka, a mi się strasznie nic nie chce :-( Aaaa - od Czaduni dostałam smsa - dziś debiutuje w pracy :-) Czadunia - powodzonka !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×