Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

Ale się wstrzeliłam ;-) Dwa dni z rzędu napisałam o tej samej godzinie :P Małgosiu - czyżby wobec późno popołudniowych drzemek Klaudia chodziła spać jeszcze później niż Kosma ?? Violka - doskonale rozumiem teraz jakie to szczęście nie musieć gotować :P uciekam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ale upał! Mam nadzieję, że wytrzymujecie to i Waszym dzieciaczkom nie daje w kość tak wysoka temperatura! Niestety :( Miałyśmy się spotkać z Elf, ale u nich panuje ospa i nie wiadomo, czy M&M też nie załapały :( Oby nie, słyszałam, że niekoniecznie trzeba się zarazić. Ale się tym razem nie spotkamy :( Katie, czasami nawet nie wiem o której zaypia Klaudia, bo ja odlatuję pierwsza ;) Ale jest to ok. 23-ej! Dzisiaj może się uda wcześniej, bo spała ok.15. Słuchajcie, widziałąm dzisiaj buty - jestem na etapie szukania - cudo!!! Przymierzyłam je i paradowałam po sklepie ;) I jestem w kropce, bo one są okropnie - OKRUTNIE - drogie: 280 :( Trochę za dużo jak na sandałki jak dla mnie! Pomożecie mi podjąc decyzję ;) Dobra, zmykam, idziemy jeszcze z Klaudią na spacer, żeby ją zmęczyć ;) przed spaniem. Buziaczki dla Maluszków i dla Was, Mamusie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, Katie, a ja dopiero teraz zobaczyłam, że tyle napisałaś :D Coś mi się rzuciło na oczy ;) Jutro rano się odezwę! Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Katie - z tym kredytem to żarty jakieś :( Ja Wam odradzam MBank, bo też się grubo przejechałam ostatnio! Kosma już taki mądry :) Jak tak czytam, to aż dziw bierze, że nasze dzieci nie są już takimi małymi niemowlaczkami ;) Klaudia też gada coraz więcej. Też wszystko na \"nie\" ale u niej jest to bardziej \"nie mogę \" i \"nie wiem\" ;) Szaleje za rowerami i jak tylko widzi jakiś to krzyczy \"łał\" Wczoraj też zainteresowała się samochodami i zauważyłam, że podobają jej się czerwone :D Spacery... to 10 m w godzinę! Wszystko przez zbieractwo. Najfajniejszą zdobyczą spaceru są kapsle, kamienie i szyszki służą do rzucania, a patykami kreśli jakieś tajemnicze znaki na piachu ;) Poza tym czasami ją coś napada, nagle staje i zaczyna tańczeć i śpiewać :) Normalnie mam taki ubaw, ze nie wytrzymuję :) Ztym śpiewaniem, ostatnio przeszła samą siebie: o 4 rano stanła P. nad głową i zaczęła te swoje trele i tańce :D Co za widok! Poza tym codziennie zaskakuje mnie czymś nowym i chyba nie starczyłoby mi miejsca na napisanie tego wszystkiego. Czadunia - przepis bardzo zachęcający :) Trzeba by wypróbować! Miłego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki !! Małgosiu - fajnie, że zajrzałaś :D Najpierw doradzam: BUTY !! Jakiekolwiek by nie były - KUPUJ !! 280 złotych - cóż to za wydatek, skoro są śliczne ?? :P Klaudunia - wielkie buziaki od cioci Katie 👄 👄 👄 - za miłość do śpiewu i tańca i czerwonych aut :P No wŁaśnie - dzieci zaskakują nas tak często, że trudno to wszystko opisać :-) Ale super się czyta o postępach i różnych cudach które wyprawiają ;-) Małgosiu jeszcze jakbyś jakąś fotkę wrzuciła na mailika, to byłabym wniebowzięta ;-) Klaudia szaleje za rowerami, a Kosma boi się motorów i skuterów :-( S. ma skuter, i jak tylko się do niego zbliża to mały wrzeszczy !! Wielka szkoda że nie uda się Wam spotkać z e.l.f. Mam nadzieję, że dziewczynki nie zarażą się ospą, bo wakacje byłyby przechlapane :-( Następne w kolejce do spotkania jesteśmy my z Czadunią - zobaczymy czy uda się 29 lipca w Toruniu :D W każdym razie już kupiłam dla nich nasze najsmaczniejsze toruńskie pierniki ;-) O banku nie będę się już wypowiadać, my bierzemy w Millenium, pani rzeczoznawca wczoraj przyszła - do jutra ma dostarczyć do banku kosztorys i zobaczymy co będzie dalej. Za to pan w banku który zajmuje się naszym kredytem oświecił mnie wczoraj, że mają 14 tysięcy wniosków do analizy i nie wie ile jeszcze potrwa zanim dostaniemy kasę 😡 Ale jak jutro przejdę się do niego osobiście, to może się dowie wreszcie :P Uciekam, jak któraś zechce mi potowarzyszyć dzisiaj to natychmiast się odezwę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ, oj coś kuleje ten topik:( Ale takie upały ze nic mi się nie chce, nawet kompa wlączać. Bubulek też ciężko znosi upały, kładzie się ciągle na balkonie na podłodze bo tam chłodniej...:) Do południa są u babci( mojej teściowej) i siedzą przez poł dnia na dworze ale w parku a tam jest cień , więc da się wytrzymać.Dzieciaki tak się wyganiają że padają o ósmej wieczorem. Mmałgosia, kupiłaś butki? Ja bym tyle nie dała nigdy za buty ale skoro są takie śliczne... Twoja decyzja:) Jak Wam idzie oswajanie dzieci z nocnikiem? Ja często puszczam Oskara bez pieluszki , ale nie nadążam z praniem majteczek a jak gania bez to wykazuje nadmierne zainteresowanie swoja \"męskością::D:D.Staram się więc mu gatki zakładać i czasami siada na nocnik i siusia ...przez majty:) Poza tym rosną mu 4 nowe ząbki( z przodu ma już komplet) i zaczyna mówić coraz więcej.Potrafi powiedzieć \"nie ma\" \"jezie\"- czyli jedzie( krzyczy tak jak zobaczy autobus), \"zezia\"- czyli zegar,\"iś\"- czyli jest i jeszcze sporo innych wyrazów,a przynajmniej się stara łobuziak mój.W każdym bądz razie rozumiemy się świetnie:) Pozdrawiam i nie pozwólcie żeby topik zniknął....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello !! Violka - ja żartowałam z tymi bucikami. Też nie dałabym takiej kasy za buty, no ale Małgosia pewnie wreszcie wygrała w tego totolotka i może sobie na nie pozwolić :P Oskarek dużo już mówi !! Kosma na autobus mówi \"ał\" a z samochodów najbardziej podobają mu się busy ( bo taki ma tatuś ;-) ) i maluchy ... zwłaszcza żółte - na ich widok tak się przechyla w wózku, że muszę uważać, żeby nie wypadł ;-) Jesli chodzi o nocnik, to chwilowo się na niego obraził :-( Za nic w świecie nie chce usiąść. Ale latać z gołym tyłkiem uwielbia no i oczywiści sika sobie po nogach i sandałkach, a potem jest wrzask przy przebieraniu :-) I sam wybiera sobie moja strojnisia butki które chce założyć. O dziwo największym powodzeniem w te upały cieszą się papucie najbardziej zabudowane :P Masakra. SandaŁki odpina i zdejmuje, woli chodzić w papciach lub na bosaka. I mały Pudzian mi rośnie :P Wczoraj pomagał na budowie - nawalił sobie do swojej taczki kilka pokaźnych rozmiarów cegieł i szalał na maxa. A stęka przy tym głośno, ale daje radę ;-) Potem wszystko wyrzuca na kupkę i mógłby tak cały dzień !! Nie wiem skąd ma na to siły, skoro prawie nic nie je !! Tzn niechętnie je zupy - nie wiem już co mam mu gotować: rzadka jest be, gęsta be, ze słoika wszystkie be, z przyprawami be, ziemniaki be, najczęściej jeszcze wsunie schabowego lub mielone :-) Lubi facio konkrety najwyraźniej :P Dokończę później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam żeby się pożegnać, bo szef po męczącym tygodniu pozwolił mi wyjść dziś wcześniej :D Małgosiu - pewnie jutro nie zajrzę, więc już dziś składam Tobie najserdeczniejsze życzonka z okazji URODZIN !! Aby spelniły się wszystkie marzenia !! 🌻 🌻 🌻 A pozostałym dziewczynom życzę udanego weekendu !! PApatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladnę na chwilkę ;) U nas też kiepsko z nocnikiem :( Lata ta moja dama w majteczkach - dobrze że taki upał, szybko schną ;) Serce mi się kraje, jak wciągam jej pampersa i czasem ryzykuję i wychodzimy na spacer bez! Buty - chociaż szałowe, stoją dalej w sklepie... no nie zdecyduję się! Niestety nic nie wygrywam, a dopóki jedziemy na jednej pensji, byłby to wydatek całkiem zbędny, tymbardziej, że na jesieni znów muszę kupić buty. Za to dzisiaj widziałam całkiem ładniutkie japonki z zapięciem na łydce (nie wyobrażam sobie spacerów z Klaudią z klapiącymi bucikami) za ... 30 zł :) Chyba kupię ;) W te upały Klaudia też nic nie je i nie można jej wyciągnąć z wanny. Mam nadzieję, że dzisiaj P. kupi basenik, taki ogrodowy. A energii też jej nie brakuje, tak że padam już o 22 i zasypiam pierwsza Katie - dziękuję :) Na kawę i torta umówimy się, jak wszystkie wrócą na topik! Acha, jedziemy na wakacje :D tralalala... Dwa dni w Kazimierzu i później tydzień na wsi. Troch ę wypoczniemy od tego całego zgiełku. Miłego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello !! Żyjecie mamuśki ?? :P Jestem dziś wkurzona na maksa (czytaj: pieprzone formalności w banku) 😡 U nas ok, tylko ta pogoda - no niby lubię ciepełko ale od kilku dni nie da się oddychać. Kosma w nocy śpi źle, bo jest mu za duszno, nam zresztą też. Mam nadzieję, że nad morzem powietrze będzie bardziej sprzyjające :D A wyjazd już w czwartek !! Małgosiu - cieszę się że też jedziesz sobie odpocząć :D Na torta wpadnę bardzo chętnie !! Ja w piątek wybrałam się na zakupki i o dziwo kupiłam sobie klapeczki :D Śliczne i przecenione - no smieszna cena po prostu !! I bluzeczka wpadła też z przeceny :P I imprezka damska była, oj bolał łepek w sobotę ;-) Tatuś zajmował się Kosmą, bo mamunia zgon miała pół dnia :P Dziewczyny zagladajcie w miarę możliwości !! Kathrin - co z Tobą ?? Pogrążyłaś się z Niemcami w żałobie z powodu brązu ?? :P Buziaki dla smyków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamunie Małgosiu !! - dużo dużo 🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️ z okazji urodzinek :-) spełnienia marzeń, zadowolenia z męża i cudownej córeczki U nas fuulllll nowego :-) już nie mogę się doczekac wyjazdu nad morze ... wreście będziemy mogli z mężem choc troszkę czasu spędzic, bo teraz to padaka :-( Qbuś robi się \"synek mamusi\" :-) ale co się dziwic taty nie widzi prawie wogóle.... Urosły mu w końcu włoski !! jupi !! uwielbia biegać po deszczu (jak mama), z nocnikiem toczymy cięzkie boje... ledwo zejdzie z niego i już się obok załatwia i tłumaczy mi potem wskazując na nocniczek Siii . Ja mówię \"nie ma siii\" na to on wyciąga rączki, odwraca je i mówi \"nie ma\" Wogóle to on dużo już mówi ale rzadko chce powtórzyc :-( Polecam dziewczyny krem Betaphen Plus - dezynfekuje rany i przyspiesza ich gojenie. Rewelacja w przypadkach wypadkowych a tych u nas mnóstwo :-) Soreczka za brak zdjec ale mam trudnosci z wrzuceniem ich na tego kompa. Tato ma cały dysk zawalony a ja mam brak czasu by go oczyscic choc chodzi mi po głowie \"niechcące Format C \" ;-) Zmykam już bo zaraz te dzieciaki dom wywrócą do góry nogami - mój super grzeczny synek oczywiscie już śpi :-) Pozdrawiamy serdecznie i super serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello mamuśki 🖐️ Czy wy już wszystkie się urlopujecie ?? :P Ja jestem jutro ostatni dzień w pracy :D :D :D Dziś zaczynam pakowanko, oczywiście wszystko na ostatnią minutę ;-) Zaraz muszę zrobić sobie listę co zabrać, ale na spokojnie, bo jak czegoś zapomnę, to mężuś mi dowiezie :-) Jednak zdecydowaŁ, że nie może być tak, że my z Kosmitkiem wczasujemy a on zapierdziela i w pracy i na budowie, więc odwiedzi nas w weekend :-) Qbusiu - gratulujemy ... włosków 🌻 Wreszcie !! I napraw wreszcie kompa dziadka, żeby mama mogła podesłać nam Twoje fotki !! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mój dostęp do komputera znacznie się ukrócił, bo Klaudia nie daje mi usiąść. Korzystam póki zasnęła ;) Czadunia - dziękuję :) Współczuję tych zadrapan i gratulujemy włosków Qbusiowi!!! 🌻 Katie - możesz podrzucić taką listę, bo ja jadę na drugi koniec Polski i nikt mi niczego nie dowiezie ;) Super, że dzisiaj ostatni dzień w pracy i od jutera urlopujesz - jak długo Cię nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę byliśmy cały dzień na działce. P. kupił dla dzieci (kuzyni Klaudii też byłi) basen - ogromny, ale wszyscy się zmieścili - 4 sztuki ;) Klaudii najbardziej się podobało. Uwielbiam patrzeć, jak się bawi z innymi dziećmi. Jest wtedy taka \"wygadana\" i w centrum :) Mam nadzieję, że z wiekiem się nie zmieni, chodzi mi o to, że nie zdziczeje ( jedna z jej kuzynek wszystkich sie wstydzi i boi, a ma 3 lata). Trochę się bałam, że może się przeziębić, ale nic jej nie jest :) Czadunia - Wy też wypoczywajcie! Kiedy wyjeżdżacie? Klaudia też nie powtarza nowych słówek, a szkoda... Dzięki za radę z tym kremem, ja na pewno kupię, bo samodzielne chodzenie nie zawsze szczęśliwie się kończy. Mi ostatnio paniw aptece doradziła Rivel zamiast wody utlenionej - podobno tak nie szczypie. Do wody utlenionej Klaudia ma uraz po tym jak zaryła czolem w murek :( Może macie jeszcze jakieś takie perełki w zanadrzu - co mogłoby się przydać na wakacjach - na tą wieś, gdzie jedziemy naprawdę nie wiem, co zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki żegnam się z Wami, ale na krótko !! 24-go jest z powrotem :D :D :D Nad morzem będziemy od jutra przez tydzień, na przyszły weekend będę już w domciu, ale pewnie nie uda mi się zajrzeć z powodu prac porządkowo - pralniczo - prasowalniczych ;-) E.l.f. - dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 z okazji zbliżających się URODZN !! Dbajcie o topik, bo nas skasują jak nie będzie wpisów ;-) Prześlę Wam jeszcze zdjęcia Qbusia które dziś dostalam od Czaduni - ona nie ma Waszych adresów, dlatego prosiła żebym ja Wam rozesłała co uczynię z wielką przyjemnościa ;-), może uda mi się dorzucić Kosmę :-) Buziaki przeogromne 👄 👄 👄, już za Wami tęsknię 😭 Papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Czyżbyście wszystkie były poza zasięgiem? Ja też teraz nie mam kiedy zaglądać, ale się zdarza ;) Teraz idziemy korzystać z pięknej pogody, żeby zdąrzyć jeszcze przed największym słońcem. Katie - dzięki za zdjęcia ❤️ Pozdrawaim i przesyłam buziaczki Dzieciom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamunie Katie się byczy a topik pada :-( ;-) wpadnę na chwilkę ale troszkę później... miłego dzioneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Podnoszę tylko, bo mam dużo roboty. Jutro coś skrobnę. Pisz Czadunia, co u Ciebie 🌻 Pozdrawiam ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:( żyjecie jeszcze?????? Ja ledwo , ledwo, ale żyję...Mam tylke pracy teraz że szlag mnie trafia, przychodzę do roboty i nie wiem za co się brać.I jeszcze te upały...Przychodze do domu i ide spać.Pózniej kładę dzieciaki i znowu idę spać.O 21 nieraz.. Piszczcie co u Was bo jakos smutno się zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Po raz ostatni przed wyjazdem! Dzisiaj zaczynam pakowanie i uwirzcie, nie wiem od czego zacząć... pierwszy raz jedziemy z Klaudią, ale też i pierwszy raz samochodem z olbrzymim bagażnikiem, więc chyba nie będę się ograniczać ;) Do dzisiaj korzystałyśmy z uroków pogody i praktycznie nie bywamy w domu, ale dzisiaj trzeba sprzątnąć, spakować się, bo jutro jeszcze czekają nas zakupy i wizyta u rodziców, nie będę się z nimi widziała ponad 2 tygodnie, bo przed naszym powrotem oni wyjeżdżają, wim jak będą dziadkowie tęsknić za Klaudią, więc się jutro sobą nacieszą :) Klaudia chodzi, a właściwie biega jak nakręcona i nic nie może jej powstrzymać. Rozbite kolana i guzy przestałam już liczyć ;) Dziewczynki, pozdrawiam Was gorąco i całuję Wasze Skarby ❤️ 🌻 👄 Mam nadzieję, że będę miała co czytać, jak wrócę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Małgoniu, dobrze , że chociaż Ty zaglądasz tutaj.Życzę Ci wspaniałej zabawy, i w ogóle super odpoczynku.. Też bym gdzieś wyjechała:( niestety moge sobie pomarzyć o urlopie.Ale w sierpniu mamy zamiar pojechać na weekend jeszcze raz do miedzyzdroi, z tym, że bez dzieci.Juz sie nie moge doczekać..Całe dwa dni chyba prześpię, z małą przerwą na piwko wieczorem;) Pozdrawiam, buziaczki dla dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny !! Wpadam się tylko przywitać, bo czytać i tak prawie nie ma czego niestety :-( Widzę że już prawie wszystkie na wczasach, tylko Violka biedna pracoholiczka ;-) Nie martw się, dołączę do Ciebie już w poniedziałek ;-) Wyjazd się udał, wszystko grało jak należy ( no może poza małymi wpadkami synka, który pokazywał różki i to takie że aż mamusi oczy wychodziły na wierzch), Kosma prze-zadowolony z dużej wody i piaseczku. No właśnie - zapiaszczył się aparat i trochę czasu minie zanim pochwalę się fotkami :-( Musimy naprawić obiektyw :-( Więcej napiszę w poniedziałek z pracy, o ile nie przygniotą mnie papiery ;-) Buziaki dla dzieciaczków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ja jestem po imprezce, mielismy wczoraj spotkanie ze znajomymi z czata.kiedys takie spotkania były co tydzień prawie, ale teraz cos ciężko ludków zoorganiować. Katie-----> przez pomyłkę chyba wysłałam do ciebie fotki z tej imprezy, a własciwie to część bo się zoorientowałam że adresy pomyliłam:):):D To sie nazywa syndrom dnia wczorajszego:D Sorki, ze Ci skrzynkę zaśmieciłam, wywal to odrazu;) Pozdrawiam WaS :* a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! pustki tutaj straszliwe.zadko zagladacie.topik spadł pewnie daleko, dobrze że mam wulubionych to nie musze szukac. juz jestesmy po urlopie. nad morzem było fajnie ale przywiexlismy ospe i Marysia juz choruje po Malgosi jeszcze nie widac ale ciągle czekamy. 🌻Małgosiu spóźnione ale szczere zyczenia. Duzo zdrowia i sympatii ludzkiej na codzień.niech spełnia sie Twoje marzenia i bierz od zycia to co daje a wszystkie goryle trzymaj na dystans.🌻 wyśle zdjęcia z nad morza jak tylko znajde chwilke. teraz tylko zaglądam na momencik.pozdrawiam. buziaki dla maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!! E.l.f. - witaj po dlugiej nieobecności. Fakt - topik umiera ;-) ale mam nadzieje, że jak tylko uporasz się z ospą i praniem to dołączysz do mnie i do Violki :D i jakoś przeskoczymy tąstronkę, którą ciągniemy od początku lipca !!!!! Mamo Aniu - widziałam Kubusia na bobasach - jest boski i coraz piękniejszy !! Zajrzyj do nas choć na chwilkę :D Proszę ... Violka - domysliłam się że to pomyłka, nic nie szkodzi ;-) Uciekam dziewczyny bo dzień się kończy a ja mam jeszcze full roboty. Do usłyszonka, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE! dlugo mnie nie bylo,ale to wina mojego komputera, ktory sie zbuntowal i nie da sie go wogole wlaczyc-zepsul sie na dobre-ale mam juz nowy komputer i teraz moge do was zagladac.teraz musze Brayanka polozyc do spania,przygotowac meza bo jutro idzie do szpitala na operacje reki i jak mi starczy czasu to opisze co sie u nas dzialo. ps. bardzo ciezko mi bylo odszukac nasz topik,ale dobrze ze juz dodalam stronke do ulubionych. pozdrowionka i caluski dla dzieciaczkow.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :D :D :D Kathrin - wreszcie !!! :D Dobrze, że masz już komputer, pisz koniecznie co u Was, co z tą ręką męża :-( i ślij fotki Brayanka - już sobie wyobrażam jaki przystojniak z niego się zrobił :D I zaglądajcie dziewczyny i piszcie, piszcie, e.l.f. - na pewno możesz zasypać nas super fajowymi anegdotkami o dziewczynkach, jestem pewna że wymalowały co nie miara podczas wakacji nad morzem ;-) A mój łobuz zrobił się już super kumaty, idzie się z nim dogadać prawie na każdy temat, bawi się ślicznie sam - nie mam dziecka momentami, przekłada sobie różne duperelki z wiaderka do wiaderka, bawi się godzinami w samochodach, młoteczek to podstawa dobrych zabaw, tylko czoło muszę mu zasłaniać, bo nie panuje nad siłą swoich uderzeń :P, troszkę przytył, choć nie wiem jak to możliwe, bo ostatnio nic prawie nie je, tzn. apetyt odzyskuje dopiero na wieczór i wtedy nadrabia za cały dzień :-) Mówi pierwsze sylaby wielu wyrazów, także trzeba nieźle się napocić, żeby zrozumieć o co chodzi, bo np. \"ma\" to Marek, mały, maluch (auto), poza tym mówi oko, noś (nos), noga, ogó (ogórek), odpowiada na pytania typu: kto pójdzie z tobą na plac zabaw?? Mówi wtedy najczęściej \"tata\", więc tatuś nie ma wyboru i zabiera synka ze sobą :-), albo na przykład pytam gdzie pojedziemy w niedzielę i wymyśla sobie -baba, dan-dan (wujek Daniel) itp. No superaśnie jest :P Ja jak zwykle dłuuugaśny wpis, ale co tam ;-) teraz czekam na Was !! Do usłyszonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie drogie mamy!!! Katie-super mi sie czytalo Twojego posta-chocbym widziala Brayanka-moj lobuz tez zaczal duzo zeczy kumac,przyszlo to tak nagle,chyba przyczynila sie do tego kuzyneczka ktora byla u nas 2 miesiace. Brayan strasznie duzo slow powtarza i nareszcie wola MAMA-jestem w 7 niebie!!!!!! Maz juz po operacji-bylam u niego w szpitalu-jest wykonczony,niby to tylko reka-i biodro bo z biodra zabrali mu kosc i wstawili do reki,ale byl bardzo slaby-jutro znowu do niego ide i mam nadzieje ze zobacze go w lepszym stanie. a tak z weselszych nowinek to chyba juz pisalam,ale napisze jeszcze raz-kupilismy ogrodek i tam spedzamy cale dnie-duzo juz zrobilsmy:tapetowanie,malowanie ,panele na podlogach,ale duzo mamy jeszcze do zrobienia-chyba odlozymy reszte na jesien,teraz po tej operacji maz bedzie mial 2 miesiace reke w gipsie i nie da rady nic robic. Dziewczyny napiszcie mi swoje emaile to wysle wam fotki-mi przepadly wasze adresy wraz ze starym komputerem. ok bede juz konczyc,odezwe sie znowu jak znajde czas-pozdrowionka i caluski dla kazdej mamusi i waszych pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrin - no fajnie znów Cię czytać 🌻 Widzisz jakie te nasze dzieciaczki podobne ?? Nie wiem tylko czy Brayanek też tak broi jak Kosma :-( Poproszę fotki: katie79@o2.pl A my byliśmy dziś u pani doktor, bo mały wymiotował w nocy i dziś z domu dostałam telefon, że się powtórzyło dwa razy, więc zwolniłam się z pracy i pojechalam. Na szczeście to nic poważnego (zresztą moje dziecko nie wygląda na chore ;-) ) Ma dostawać dużo płynów (często ale w mniejszyc ilościach) i jeść to, na co ma ochotę :P I powiedziała pani doktor, żebym nie martwiła się tym, że niuniuś mao je - to podobno normalne, że dzieci w okresie letnim jadają mniej a często nawet chudną. No i sprawdziła jeszcze nasz węzełek - chyba Wam nie pisałam - na szyi po prawej stronie ma taką ruchomą kuleczkę - to ten węzeł, który podobno nie jest niebezpieczny a u dzieci często bywa powiększony nawet w przypadku ząbkowania. Lekarka pokazała mi miejsca na ciałku na których jeśli pojawiają się powiększone węzły to należy się zaniepokoić. No i jeszcze pragnę pozdrowić Was i dzieciaczki od Czaduni, która byczy się nad morzem. A być może w sobotę uda się nam spotkać w Toruniu :D Buziaki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! Katie-foteczki do Ciebie juz leca-reszta dostanie jak mi adresy poda. Czadunia-dziekuje za pozdrowionka-milego urlopiku! na dzisiaj to tyle pisania bo musze Brayanka do spania polozyc,dzisiaj mielismy znowu dzien pelen wryzen,bylismy u meza w szpitalu i do tego te upaly........jutro spedzimy dzien na dzialce,odezwe sie jak wroce.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×