Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

Gość Inga Anna
32 latka ,pesymistka ,romantyczna ,melancholijna ,ubieram się w stylu nieokreślonym ,bardziej klasycznie raczej ,włosy krótkie ,blond ,oczy szaro-zielone ,lubie zmiany ,perfum miałam duzo róznych ,ale nie mam zapachu który by mnie zatrzymał przy sobie na dłużej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Hrabio
nieładnie, nieładnie :( Twój topik świeci pustkami, a Ty tu porad udzielasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... świeci pustkami :o ...na perfumy fm pisze jak mam jakąś ciekawą promocję :) ... a jakie mam teraz wiedzą juz wszystkie Panie :) nie wspominając o fakcie ,ze zawsze mozna Hrabiego pomeczyc troche na mailu ;) gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga Anna
Dziekuję ,zobaczymy .... Mam nadzieję ,że ma w sobie wanilię ;-) Pozdrawiam cieplutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma w sobie to coś :) ale takim ciepłym waniliowcem jest Gucciego Rush :) mam je jako 05 :) ulubione perfumy moich klientek ... moje też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 23 latka na karku,CZARNE wlosy do ramion z fantazyjna grzywką,rozpuszczone bądz związane-ogólnie aby jak najmniej roboty mieć z nimi, niebieskie oczy, styl ubierania sie rózny najczęsiej czern laczona z czerwienią, blekitem lub innymi wyraźnymi barwami,ewentualnie klasyczne stroje z polotem (laczenie zimnego rózu z brązemi itp), aktywny tyb życia-5 razy tyg.gimnastyka,ulubione perfumy chanel chance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 letnia szatynka,stroje bardziej sportowe niż eleganckie-bez wyraźnie określonego stylu,dominują zielenie, szarości,ulubione zapachy tresor i jean paul gotie męski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qk
nie lubie owocowych cytrusowych bleee, raczej przebojowa, czasem delikatna, hmm ale zdecydowana, wrażliwa. Lubie być w centrum zainteresowania. Co dla mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qk
dodam że mam 20 lat, jestem wysoka blondynka, cere mam morelową, hmm lubie zywe kolorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem szatynką, włosy półdługie, zielone oczy, owalna twarz, jestem dosyć spokojna tak na codzień, ale lubie sie wyszaleć na imprezkach, znajomi twierdzą, ze mam poczucie humoru i jestem sympatyczna :P aha, no i ubieram sie w stylu house, z przewagą ciemnych kolorów. Czy Hugo Boss byłyby dla mnie odpowiednie? a jakie inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Hrabio - i tu się udzielasz :) A ja znowu o tych perfumach :) skończyłam zadanka z fizyki więc sobie przejrzę cały topic i zobaczę, może już wypowiadał się ktoś o podobnych co ja wymaganiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ay-ay
Wysoka, chuda, bardzo blada cera, zielono-orzechowe oczy, bardzo długie proste włosy kasztanowo-brązowe farbowane na rudo. Ubrania - z reguły wąskie dżinsy i sztruksy, a do tego bardziej finezyjne, kobiece bluzki i sweterki. Chętnie płaszcze. Brązy, czernie, zielenie, turkusy, nasycone czerwienie. Praca "wolnego strzelca", styl bycia niezależny choć raczej z wychyleniem w stronę melancholijno-samotniczą, niz przebojowo-agresywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja ale naprawde ja
168cm nie za chuda nie za gruba, w sam raz, ale bardziej gruba niz chuda ;) ubieram sie na luzie, zwykle dzinsy i bluzka, sweter, bluza dzinsowa, ale nie sa to jakies worki , lubie stroje podkreslajace figure,ale nie odslaniam zbyt wiele :p nie stronie tez od spodnic i elegancji, chetnie ubieram zakiet, biala bluzke i spodnice i inne eleganckie ciuchy. maluje sie umiarkowanie nie wyzywajaco ale lubie podkreslic urode;) tuszyk, cienie, blyszczyk obowiazkowo mam ciemne wlosy, do ramion, grzywke, koloru oczu nie umiem okreslic lubie zapachy ciepłe, otulające ale nie duszące i cięzkie :o mogą być owocowe, byle nie mdłe. i niech broń Boże nie przypominają nic w stylu serii Avonu Senses Winter sensation i zapachy balsamu ktory mozna bylo powachac w katalogu, taka mieszanica slodyczy z przy[prawami aabsolutnie nie wchodzi w gre... zbyt cytrusowych tez nie cierpie avonowskie perfumy mi sie zbytnio nie podobaja a nic drogiego nie wachalam jeszcze (chanel, dior laacoste :( kto sobie poradzi z kims takim jak ja? kto mi dobierze zapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghx
calvin klein euphoria lancome hypnose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja ale naprawde ja
dzieki powacham 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ay-ay
Dzięki Ci Hrabio :-), z moich przelotnych kontaktów węchowych z Guccim wyniosłam miłe wrażenia... Muszę przyjrzeć się - przywąchać się - Gucci Envy Me ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 latka,czarne wloski mocno wycieniowane z grzywka,mam swoj styl ubierania raczej sportowy, ale lubie tez byc wyzywajaca, kokieterka,lubie byc w centrum zainteresowania, czarne oczka.ktore podkreslam mocnym makijazem,wesola i humorzasta,zakochana!! Dodam ze obecnie mam Envy me zapach fajny ale bez pazura!!A ja lubie pazurki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem blondynka
niebiskooka, cera lekko opalona. 168 cm wzrostu, raczej szczupla, a bardziej akurat:) styl elegancki... Jestem raczej postrzegana jako kobieta ktora potrafi poradzic sobie w zyciu, a mimo to i tak czuje sie jak delikatna bezradna kobietka. Mam prawie 22 lata. No i interesuja mnie niezbyt drogie zapachy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zobaczmy
siemanko. 21 lat. włsoy brązowe ale farbowane na czarno. nie chuda i nie grubsza. sredniej budowy ;) styl ubierania taki sportowo artystyczno niechlujny. typu wieczny wedrowiec. ;) oczy oliwkowo zielonkawe. właściwie to takie khaki. muza ostra ale nie jakiś metal. raczej rock typu rammstein alebo menson, ale nie na okragło wiadomo. marzycielka na codzien bedąca realistką ;) znak zodiaku blixnięta. wieczne rozterki. brak zdecydowania. kompletny brak świadomoście czego chce naprawde. moje ulubione perfumki to CHANEL MADEMOISELLE ( ORYG.) I MEXX. z takich typu avon to celebre. i jak to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zobaczmy
moze coś jeszcze dopisze bo troszkę mało ;) włosków nie lubie układac na gładko. raczej sobie je czochram ;) nie używam pudru ani szminek. maluje sobie tylko oczka. nie przepadam za dyskotekami wole raczej knajpki mało znane gdzi przebywają ci sami ludzie (nie wiem czy to porzebne ;) ) w ludziach cenie gesty i intuicje. ciepło jakie można dać innej osobie. mam manie na punkcie świec mam ich ze 120 szt w jenym moim pokoiku ale ich nie pale ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×