Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

tez poproszę o radę co do perfum. Napisze od razu ze chodzi mi o jakies niedrogie. (czyt.tanie) jestem nastolatką: mam 15 lat. 167 cm wzrostu 56 km . wlosy: ciemny blond, oczy zielone. podobaja mis ei chyba wszystkie zapachy perfum jakie moga byc, ale mam nadzieje ze doradzisz mi cos co przyciąga innych.. np płci przeciwnej. z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winna Czerwien :) polecam Ci moje perfumy :)to PERFUMY FM , kopie tych wszystkich zapachów :) zajrzyj na aukcje :) a dla młodej osobki polecam Envy Me Gucciego - u mnie to nr 71 a koszt 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
A co kolego poleciłbyś doświadczonej skorpionicy ( do tej pory uwielbiałam ESCAPE Kalwina C ) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może
trudno powiedzieć , bo nie bardzo wiem jakie to piżmowe ale lubię jeszcze JP Goutier Classic te w kształcie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka lat 30
Witam ponownie:) Armani to tylko klasyczny dawny zapach GIO... taki "pomaramnczowy" Jesli chodzi o DG to uzywam czasem Femine...tez klasyka lub DG Blue light Gucci Envy tez ...ale GIO mam zawsze:):):):) Ale kupuję wyłącznie oryginaly ,na allegro zresztą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka lat 33
ups to powyzej to ja:) hmmm odjęłam sobie troszkę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna30
Witam Hrabio!Właśnie wysłałam do Ciebie meila.Mam nadzieje,że mnie pamiętasz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 22 lata, jestem szczupla i niska. Wlosy dlugie ciemny blond.Oczy zielone. Jestem baaardzo roztrzepana. Uwielbiam rzeczy ladne i pachnace. Dobrze sie czuje w ladnych pomieszczeniach. Brzydkie wnetrze i zapach zle wplywaja na moj nastroj. I jeszcze jedno: uwielbiam sie wyrozniac, byc oryginalna. I co? Co masz dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---
czesc to w takim razie ja tez poprosze rade wiec... mam 22 lata, mam rude wlosy za ramiona (naturalne;P) szaro-niebieskie oczy;) studiuje na wydziale artystycznym, ubieram sie na sportowo, najczesciej jeansy i jakas bluzka;P prowadze sportowy tryb zycia lubie jezdzic na rolkach biegac chodze na aerobik itp, lubie kolor niebieski :) to tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---
dodam jeszzce ze jestem wysoka (174) i szczupla raczejj;P duzo sie smieje , nie jestem zbyt powazna osoba, ciagle zartuje ;) pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winna Czerwien : ależ bardzo prosze :) Hanno : oczywiście pamietam :) wysłałem Ci katalog :) KasiekP : może Boss Intense ? jest taki niespokojny , ciepły , świetny na zime :) Agata : Chance Chanel - subtelny ale zmysłowy :) ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankaa
jestem wysoka, dobrze zbudowana, ale nie gruba. Mam brazowe wlosy do ramion (aktuanie rozjasnione do blondu), brazowe oczy, zlotawa skore.Robie wrazenie osoby niesmialej i zdystansowanej, ale tak naprawde jestem zakrecona, uwielbiam towarszystwo znajomych, bawic smiac sie i tanczyc. mam 22 lata. na co dzien ubieram sie w dzinsy, bojowki, swetry, bluzki z dekoltem w trojkat, lubie indyjskie kolczyki, sportowe buty, elegancki makijaz. Mocno maluje oczy. Lubie zapachy noa, ultraviolet, issey miyake le feu d`issey (chyba tak sie pisze?). Poradz cos droga Perfume-Maniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---
HrabiaZenHorst dzieki za odpowiedz postaram sie sprawdzic te perfumy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka ........
teraz ja :) wysoka, szczupła brunetka, szaro niebieskie oczy, strasznie roztrzepana, troche leniwa... lubię ubierać się elegancko, lekko zmysłowo, studiuje zarządzanie i marketing, w sumie jestem nieśmiała, ale zarazem pyskata... nie podobaja mi sie zapachy chanell, niewiem dlaczego, lubie taki jeden zapach oriflame "eclat" wiem ze nie jest firmowy, ale jest ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effccia
Co ma do perfum "troche leniwa". Ludzie trzyamajcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankaa
Hej, Perfume Maniac, doradzis mi cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobillo
a co dla mnie? skryta 20latka, chciałaby świezego i dlugotrwalego zapachu,,, ostatnio wachalam adidasa rytm i aktive ale jakos mi nie wpadly az tak mocno...w nos :P co polecasz? moze jakis balsam perfumowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć przyłączam się do zabawy :D Jestem kobietą więć moje odczucia też są inne niż u mężczyzny :D Czy przyjmiecie mnie do swojego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankaa
czuje sie lekcewazona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franko ... nie bierz do siebie tego ,ze nie napisałem Ci co ja bym wybrał :) pisałas do autorki topicu :) ja tu jestem tylko gosciem :) Jeżeli podoba Ci sie Noa to moze wpadnie CI w \"nos\" Neomagic :0 ale to tylko moje skromne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankaa
nie lubie takich slodkich lepkich zapachow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sprobuj Truth Calvina Kleina lub Cool Water . Neomagic nie jest lepiki , jest pudrowy ale delikatny :) Chociaz zapach na każdym pachnie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie wcielo PerfumeManiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×