Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

pijana mrówko :) dla mamy polecam na zime pure poison diora :) . Pin - a moze neomagic Naomi :) Sknerek - jak dla mnie chance Chanel Kees - nie znam zapachu niestety , tego nie ma w ofercie FM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graszka
a dla mnie ? Dojrzała. Zwariowama, uśmiechnięta, łatwy kontakt z ludźmi.Włosy -teraz krótkie w kolorze sliwki z czerownymi pasemkami. Na codzień ubieram się w stylu miesko-sportowym. Lubię krótkie spódniczki i spodnie. Doradź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graszka
upsss :) ... miejsko-sportowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Co mi polecisz? Mam 22 lata, blond włosy, szczupła, kobieca. Usposobienie indywidualistki, zdecydowanej, pewnej siebie, bardzo silnej psychicznie kobiety. Studiuję polonistykę, pracuję, ostatnio w pizzerii. Uważam, że co mnie nie zabije, to mnie wzmocni. jestem samodzielna i niezależna. Przy tym bardzo wrażliwa, chyba nadwrażliwa. Łatwo mnie zranić. Lubię czytać książki, zatapiać się w innym świecie, uwielbiam podróże, zmiany. Kocham rzadko, ale z całych sił. Przyjaciół mam niewielu, ale prawdziwych, od lat. Perfumy lubiane dotąd przeze mnie to: Celebre (Avon), Kenzo oraz Fun Water Woman (Coty), a także ostatnio Chanel Chance. Co mi doradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graszko :) pierwsza wersja stylu ubierania ciut mnie zaskoczyła ale po poprawce ;) - amor amor cacharela :) Ja- mrówko - a Coco mademoiselle ? lub light - blue ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graszka
Hrabio , nie znam tego zapachu . Używam na codzień i od swięta : Contradicion Kevina Kleina, Chanel Nr 5, Haloween ( niestety nie pamiątam jaka to firma) Emporio Armaniego. Uwielbiam też Dune Diora ( ostatnio nie mam :( ) A teraz zachwycił mnie nowy zapach Kevina Kleina ... . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
Witam!!! MALINECZKA: jeżeli nie Mademoiselle, to może Dune albo Glamourous? KATI 23: na wieczór zmysłowe jest Obsession lub likierowe Deep Red. CLEOPATRA: Ciebie widzę w obłoczku Poeme, Sensi, J'adore, ewentualnie DKNY Delicious. TESSA-TERESKA: Green Tea, Truth lub Miracle. KARMELKA: Manifesto Isabelli Rosselini, C-Through czerwone. HANNA 30: Angel lub Flower by Kenzo. KONWALIJKA: na dzień może Skin lub Romance, na wieczór Deep Red albo Glamourous. I WANT YOU: Dune! Numer jeden! Albo kwiatowe i delikatne Pleasures Estee Lauder. PIJANA MRÓWKA: zalezy ile chcesz wydać na prezent dla Mamy, ale polecam ten typ zapachów, który reprezentują: Chanel nr 5 lub 19, Skin lub Romance. PIN: Dolce Vita lub J'Adore do pracy, na dzień może CK One lub Noa, albo L'Eau par Kenzo? KEES: O Hypnose tylko słyszałam, ale nie omieszkam sprawdzić, o Mugler ma naprawdę niezwykłe pomysły. SKNEREK: Chance (tu zgadzam się z Hrabią) lub Allure. GRASZKA: Omnia Bulgariego (to były własnie te perfumy w kształcie połączonych pierścieni, których nazwy za nic nie mogłam sobie przypomnieć) albo Sicily. JA-MRÓWKA: Noa, Gloria, C-Through.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana.mrówka
ja wybieram prezent, tata placi:) mama uzywa aktualnie Chanel 5 wiec wybiore cos z pozostalych propozycji:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka lat 33
wysoka 172cm ,szczupła 60kg , 90/64/90 aktywna , uprawiająca sport , lubiąca zwierzeta , lubiąca klasykę , chodząca na wysokich obacasch:) i w strojach podkreślających kobiecość:) zgadnij jakich perfum uzywam.....?:p:p:p a powiem Ci czy masz nosa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam zapach Wild Musk..niestety bardzo nietrwały....jakoś nie mogę trafić na coś co będzie w podobnym stylu....co polecacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
BLONDYNKO LAT 33: ciekawe wyzwanie, moje typy to: Noa, Allure, J'adore, Dolce Vita. A co do tego, czy mam nosa - to dzisiaj mam akurat katar, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka lat 33
no no Hrabio nie trafiles / aś / nie wiem kim Jestes:p / Ale gucci tez uzywam:) Teraz juz Gucci II:) Ale jest inny zapach z klasyki.........:p zgadniesz jaki?:) podpowiem: na pytanie jakiegoś mężczyzny:"Co to za piękny zapach ?" ja odpowiadam...: zapach kobiety:):):):P i co Ci podpowiada Twoj nos?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
ANCA: może Obsession? Wild Musk nie znam, ale może Obsession ma podobne nuty. BLONDYNKO LAT 33: jezeli bardzo klasycznie, to może Chanel 5, choć na ogól rzadko uzywają go młode osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka lat 33
no Perfume Maniac masz rzeczywiscie kartar:p Noa delikatna i nietrwała.... J'adore... niezłe ale nie powala mnie na kolana...:p Allure... cos w tym jest ale..... hmmmm to nie to .... Dolce vita..... raczej wg mnie hmmm dla nieco starszej pani..... no więc.....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
Poddaję się... do Twojego opisu pasowałyby np;: Eternity Moments Kleina, Gloria Cacharela, Sensi Armaniego... i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka lat 33
buuuuuuu:(:(:( chanel 5 to dla staruchy:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka lat 33
ahahahhahahahahaha nie poddawaj sie!!!!!!! No wkoncu co jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
Nie, teraz naprawdę się poddaję. Mogę tylko powiedzieć, jakie zapachy kojarza mi się z Twoją osobą, ale nie gwarantuję, że zgadnę. Jakiego zapachu używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka lat 33
blisko ...blisko... coraz bliżej....:) ale nadal pudło:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka lat 33
no dobra.... pod moimi perfumami:) kryje 1. Armani:):):):) numer1 !:):):) 2. Dolce Galbana a jakie zapachy....?:) mowiłam ze klasyka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetka
no to może i mi cos doradzicie. Szczupła,160 wzrostu, włosy do ramion brązowe z janymi pasemkami, oczy brązowe. Styl ubierania: jeansy, buty na obcasie, dopasowane bluzki.Ogólnie moda tej jesieni mi odpowiada bo lubie takie kolory jak brąz, beż nienawidze szarości.Ogólnie należe do leniuszków. Lubie się dobrze zabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
Blondynko, a który Armani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...Hrabio...poszukam Gucciego...cie3kawa jestem co to za zapach...bo jeszcze nie znam a może jakieś inne propozycje...???? co jeszcze jest zblizonego do Wild Musk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anca :) jak juz sie wybierasz to powąchaj Hugo Woman - Hugo Bossa :) Ja znam tylko zapachy , które sprzedaje :) nie jestem az tak błyskotliwy jak bym chciał ;) no ale ta swoja 70 znam dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×