Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

A ja? ciekawa jestem :) brunetka,jasna cera,duze ciemne oczy,typ urody delikatny:) jestem bardzo wesoła i ruchliwa,a mam 29 lat.chodzę tylko w butach na obcasach,styl raczej seksownej elegantki :) dopasowane zakieciki,zwiewne spódniczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka_
Hugo woman to mój ulubiony :D dziekuję a może coś jeszcze ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilionetka
a odwróćmy sytuację: Dla jakich kobiet jest np. Dolce Vita Diora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilionetka
albo sun moon stars carla lagerfelda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessa-Tereska
Ciemna blondynka,45 latek,164cm wzrostu,mama 22 letniej córci,lekko przy kośći.Lubię Pur Blancę Avonu i inne świeże zapachy zwłaszcza z zieloną herbatą.Nie znoszę cytryny i grapefruita i jaśminu!!!Potrafię być wybuchowa a jak mnie ktoś wkurzy to wybucham jak bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonetka dolce vite u mnie kupuja z reguły Panie pracujące za biurkiem , ubierajace sie na codzien w kostiumy , bo tego wymaga ich praca ale mają w sobie duzo młodzienczości i checi zycia . sun moon stars carla lagerfelda nie znam , nie mam ich w sojej ofercie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juve
dziekuje bardzo Perfume_Maniac...dobrze jest czasem posłuchać kogoś innego, kto patrzy z innej perspektywy.Mocne zapachy?to zależy...bardzo lubie Opium YSL, l'or też do kategorii "ozonowych" nie należy. A odnośnie Skin i Glamourous RL- calkiem przyjemne..Dune i Sensi odpada.nie moj typ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessa-Tereska
Rzeczywiscie bardzo lubię ten zapach.Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...mam 17 lat, kręcone ciemne włosy, nie chuda ale i nie gruba, 166cm, o słomianym zapale :] Nerwowa, marzycielska, towarzyska, lubię być duszą towarzystwa. Niepoprawna romantyczka, ale mimo wszysto stąpam twardo po ziemii. Jestem zawsze (no prawie ;))uśmiechnięta i równie często postrzelona. Proszę o radę :):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję ślicznie :)a przyznam się że tych nie znam, będę musiała przejść się do perfumerii :) kiedyś spodobały mi się Angel Muglera, tylko nie wiem czy nie są zbyt ciężkie... ogolnie lubię słodkie zapachy, nie cierpię kwiatowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna30
wzrost 170,szatynka,zielone oczy.Lubię słodkie zapaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --konwalijka--
Witam! Mam 20 lat , jestem szczupła, niebieskie oczy. Ubieram sie wygodnie,taki mix eleganckiej studentki na luzie. Nie lubię słodkich zapachów perfum za to na dzień interesują mnie lekkie, świeże, cytrusowe zapachy zaś na noc bardziej intensywne, tajemnicze, ale nie za ciężkie z nutą piżma.Podobaja mi sie zapachy Hugo Bossa. Co mi poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I want you..
Fajny pomysl z tymi poradami :P Sama jestem ciakwa cio mi poradzice: Blondynka, niziutka 161, 18 latek, waga w sam raz, styl ubierania: przerozny w zaleznosci od nastroju.. Ale uwielbiam kolory ogniste jak: czerwien, wisnie,pomarancz..Kocham marzyc..ale tez szalec..ale gdy przychodzi cos do czego umiem realnie ocenic sytuacje.. Ogolnie to uparciuch jestem i umiem sie klocic o swoje.. Niecierpie jak ktos narzuca mi swoje zdanie.. i nie potrafi wysluchac.. Kocham zapachy owocowe, swieze, od ktorych bije optymizm.. ale chcialabym,zeby byly rownoczesnie zmyslowe.. ale nie razace..strasznie.. Moglabym sie pokusic o jakies kwiaty ew.ale egzotyczne... Zreszta zdaje sie na rade ekspertow:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I want you..
Chcialam jeszcze dodac, ze bliskie sa mi Hiszpanskie, i Wloskie klimaty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna30
Hrabio nie znam tych perfum.Ale Ciebie chyba znam z innego topiku,chciałam zakupić u ciebie Gucciego ale topik znikł.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --konwalijka--
Dziękuję bardzo za radę na pewno skorzystam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfume Maniac dziękuję bardzo za radę:) ponieważ nie jestem obeznana w \"światku zapachowym\" wybrałam się do perfumerii - Gloria Cacharela bardzo mi się spodobała, także Estee Lauder - Pleasures Intense (jeśli chodziło o te perfumy, bo znalazłam tylko te od Pani Lauder z wyrazem Intense) jak dla mnie super:) co do tych perfumów we flakoniku w kształcie obrączek to nie mam pojęcia co to może być... ale dziękuję za pozostałe typy, na pewno skorzystam, masz Kobieto nosa:p ściskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ksztalcie obraczek
to przypadkiem nie chodzi o OMNIA bvlgari?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana.mrówka
a ja bym chciala cos dla mamy , na Swieta juz szukuje prezenty... rude wloski , krotko sciete. duze niebieskie oczy, ogolnie mlody wyglad.szczupla sylwetka, wzrost nie za duzy;) dodam , ze ubiera sie klasycznie , nie lubi szokowac;)p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pin
hej Ja mam 168, szczupła włosy czekoladowy brąz do ramion. Styl, raczej sportowy , ale do pracy obowiązuje mnie kanon elegancki umiarkowanie. Prowadzę aktywy tryb życia , ćwiczę regularnie. Co dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a co myslicie o Hypnose Lancome??Dla kogo przeznaczone są one waszym zdaniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sknerek
Witam :) Mam 18 lat, średni wzrost, raczej kuleczka ze mnie :) Włoski ciemny blond/jasny brąz, oczy ciemny brąz. Jestem raczej spokojna, na codzień styl sportowo- młodzieżowy (z wyjątkiem bielizny, bo tę uwielbiam elegancką), na różnego rodzaju okazje inspiruje mnie cosmo :) Dużo czasu poswięcam mojemu chłopakowi, najbardziej szczęśliwa jestem kiedy przebywam z nim :) Lubię babskie fora, zwierzaki, interesuje mnie medycyna. Obecnie używam Today z Avonu, ale moze jakaś zmiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×