Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

j\'adore nigdy nie próbowałam ale wypróbuje; nie, nie jestem twoją klientką. a co jeszcze ewentualnie do mnie by pasowało- jasna karnacja, piwno-zielone oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabio, a to mnie zaskoczyłeś ;) Noa jak dla mnie są bez \"pazura\", nie intrygują... nie mój zapach. Ale dzięki za sugestię, jest dosyć.. ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok- dzieki spisałam i jutro wpadnę do perfumerii; przyznam ,że od 5 lat jestem wierna \"cool water\" davidoff i chętnie poszukam czegos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
Już jestem i zaczynam odpowiadać: ANIELKA Z TYGIELKA: Poeme i Tresor Lancome'a, Kenzo Jungle lub Flower JA TEŻ CHCĘ: Truth Kleina, Glamourous Ralpha Laurena, Gloria Cacharela KAROLINA: Sicily Dolce&Gabbana, Tresor, Deep Red GINI: Mademoiselle Chanel, Miracle, ewentualnie z mocnych i intensywnyc, na specjalne okazje: Baby Doll YSL TAKA JEDNA PANNA: skoro tak, to może bardzo mocne i karmelowe Angel Thiery Muglera? Albo Naomagic Naomi Campbell, o wiele łagodniejsze od Angel. AUTORTEMATU... - Tobie polecałabym Dune Diora, L'Eau par Kenzo, Glorię Cacharela oraz Skin Trussardiego. PRZYPADKOWA: Może Deep Red? Ewentualnie Little Black Dress z Avonu. Lub mozesz zaryzykować i wypróbować Cashmere, mocny zapach, nie dla mnie, ale Tobie może pasować. KJÓJEWNA: polecam Ci C-Through fioletowe, zmysłowe i słodkie, a jednocześnie nie zwalające z nóg. PĄCZEK: dla Cieie mam swój typ: Angel!!! Skoro lubisz czekoladę, możesz polubic i ten zapach. jeżeli jest za mocny dla Ciebie, to wersję light J'Adore Diora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
O, tego Lancome'a jeszcze nie znam! Czy to jakaś nowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez prosze o porade, mam 26 lat, wlosy ciemny blond a na nich jasne pasemka, niewysoka 165, nie za szczupla, ubieram sie raczej na sportowo, dzinsy , bluza, koszulka , sportowe buty, oczy mam niebieskie:) to chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
NOWA: wypróbuj któryś z zapachów Kleina, one moim zdaniem są najlepsze dla dziewczyn ceniących naturalność i prostotę, np. One, Eternity. Rzecz jasna nie Obsession. Albo Skin Trussardiego, ostatnio zakochałam się w tym zapachu, niestety bardzo mało osób go zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie- no przepraszam, zakręcona dziś jestem - miałam na myśli Laroche \"Fidji\"- przepraszam za tamtą wpadkę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juve
przyznam ze wciągnąl mnie ten topic.jestem fanką perfum wysublimowanych, oryginalnych - do tej pory uzywalam l'or torrente, lancome so magic i ck one. chcialabym zobaczyc co doradzi mi autor tego topicku...23lata,166 cm wzrostu, brunetka - nie ognista(niskie cisnienie), uroda.. hm..orientalna:-)duzo osób mówi(jak ja nie lubie tego zwrotu!),ze przypominam Ankę Przybylską - moje przekleństwo chyba!..tylko jestem za chuda, styl:jeansy rurki,sportowe marynarki,duze torby:troche mango troche miss sixty...ogólnie sportowa elegancja.na nogach adidasy lub z rzadka cos eleganckiego, z reguły bezobcasowego.upodobaanie:sztuka(ogólnie-malarstwo,rzeźba,muzyka,film),pilka nożna,depeche mode,motocykle,dobre balety z przyjaciółmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko kajka
Witam wszystkich serdecznie. Mam 18 lat jestem skorpionem. Mam niebieskie oczy chociaz kolor taki bardziej turkusowy, piegi, ciemne włosy- ciemny brąz prawie czarne, karnacje raczej srednią . Mam 170 cm wzrostu i jestem szczupła.Bardzo dobrze wygladam w czarnym, uwielbiam spodnie biodrówki i bluzeczk i bluzy które odsłaniaja brzuch i dekold, do tego buciki sportowe i dżokejka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo długie platynowe włosy, zielone oczy, uwielbiam czarny i czerwony kolor, ubrania w stylu fetish, gothic. Mam duży temperament, kocham przesade, intelektualne dysputy, mocno angażuję się w żwiązki, kocham fotografie, piękne kobiety, mądrych, przystojnych mężczyzn. Lubię się wyróżniać. Uwielbiam zapach Rare Pearls z serii Avonu, dla smaej siebie (bo dziwnie reagują na niego mężczyźni) Poison Diora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yagna
170cm wzrostu,blondynka,duże niebieskie oczy.Styl raczej sportowy choć wieczorem bardziej seksowny.Lubię świeże,cytrusowe zapachy.Charakter?Jestem wesoła ciągle się śmieję.Kocham całym ciałem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktorkz
HrabiaZenHorst a wiec jednak rush sa ciezkie :P a ja prosilam o inne ;) mimo to poleciles mi gucciego ;) moze zaproponowalbys mi coz waniliowo-czekoladowego? cieplego i przyjemnego na zime? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HrabiaZenHorst a wiec jednak rush sa ciezkie :P a ja prosilam o inne ;) mimo to poleciles mi gucciego ;) moze zaproponowalbys mi coz waniliowo-czekoladowego? cieplego i przyjemnego na zime? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktorko :) Rush zawiera drzewo sandalowe , wanilie , jest taki zmysłowo - orientalny i piekny :) A czekoladowiec to Angel ale jest cieżkim zapachem z ambrą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka.jedna.panna
A może nasz Hrabia mi poradzi? Proooszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna Panno :) angel jest ładny ale jak na mój nos zbyt skomplikowany , chociaz ma swoich wielbicieli wiec i Tobie mógłby sie spodobać :) ale ja myslę ,ze przypadłby Ci do gustu very Valentino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnnnnnnniiiaa
ja mam ok 170 niebieskie oczy braz wlosy wiekowo mloda tzn. 17 ;Dhmmm. co lubie?? duzo rzeczy lubie facetow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
Jestem już!!! JUVE: polecałabym Ci Dune, Skin Trussardiego, a najlepiej Glamourous Rapha Laurena. Przypuszczam, że bardzo ciężkie zapachy nie przypadłyby Ci do gustu, może więc coś z wyżej wymienionych? A na wieczór może Sensi Armaniego? SŁONECZKO KAJKA: na eleganckie wyjścia proponowałabym Ci Dolce Vita lub nieco lżejsze L'Eau de Dolce Vita. A na co dzień? Może Green Tea, jeżeli chcesz wyglądać i czuć się naturalnie, a na bardziej zmysłowe, dzienne okazje - może Waterfalls Cindy Crawford? BLACK ROSE: naprawdę ostry i ciężki zapach to Cashmere. A na co dzień poleciłabym Ci, o ile wolisz cięższe zapachy, podkreślające charakter i strój - Samsarę Guerlaina. YAGNA: najlepsze powinno być dla Ciebie CK One Calvina Kleina lub Green Tea Elizabeth Arden. MONNNNIIIAAA: dla młodej dziewczyny polecam C-Through, najlepiej różowo-fioletowe, lub różowe Bruno Banani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka_
to może ja równiez poproszę :) 32 latka , mama 10 letniego synka , raczej zadowolona , ubrana stylowo - elegancko , chetnie sportowo , aktywna , studiująca , pracująca ciemna blondynka , szczupła , lubie jazz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
MALINECZKO: moim skromnym zdaniem jak ulał pasują do Ciebie Mademoiselle Chanel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka_
mademoiselle maja takie cos dziwnego w sobie .... moze cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati23
i ja i ja :) 24 latka szczuplutka, styl raczej sportowy, ciemne włoski, niebieskie oczka, wiecznie zabiegana. I poproszę o propozycję na wieczorną imprezkę - wtedy spódniczka, "napuszone" włoski, mocniejszy makijaż, butki na obcasie itp. Tylko wiesz, tak żeby mój facet oszalał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×