Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

Gość a ja mam pytanie
jak to sie czyta ;) issey miyake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isej mijak
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM PYTANKO DO HRABIEGO... CZY MASZ MOZE ODPOWIEDNIK GUCCIEGO ,,ENVY ME\"?? I W JAKIEJ SKALI 1-100 JEST PODOBNY DO ORYGINALU?? BO WIELE OSOB NA MOIM TOPICKU NAPISALO MI ZE SA TO PERFUMKI PRZEZNACZONE DO UWODZENIA. CZY TO PRAWDA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzka mam i envy me akurat Gucci to mój ulubieniec :) u mnie mają numerek 71 :) ... jak to Gucci ma w sobie to cos ;) mam nawet do nich żel pod prysznic rownież perfumowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużka
widze że ktoś tu jest świetny w tym co robi dlatego ja też zasiegne porady :) jestem młoda dziewczyna, mam długie proste blond włosy, uwielbiam wysokie obcasy lubie też spódnice ale czesciej nosze dżinsy i koniecznie wydekoltowana bluzki. Nie przepadam za słodkimi perfumami i chciaa bym znależdz zapachlekko tajemniczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chce sie dowiedziec czy warto zaoszczedzic i kupic oryginal czy kupic podrobe?? w jakim stpniu odpowiada oryginalowi twoja podroba Hrabio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...oczywiście poproszę o poradę ;) Mam -naście lat, ale blizej mi 20 niż 15 ;), mam kręcone ciemne włosy sięgające trochę za ramiona, średniego wzrostu, niebieskie oczy, figura w sam raz. Jestem dosyć nerwowa, wesoła i wiecznie uśmiechnięta :), lubię flirtować ale troszkę brakuje mi niestety pewności siebie ;), lubię spędzać wieczory poza domem aczkolwiek nie za często mogę sobie na to pozwolic:(, ojoj toż to prawie cała moja charakterystyka :P aha, dorzucę jeszcze że bywam złosliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozanielona ... wszystko zależy od tego jakie zapachy preferujesz ... kwiatowe , morskie , z delikatną wanilia , pizmem ambra , pudrowe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile kosztowalyby te perfumki z przesylka i z tym zelem?? jesli mozna spytac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpię kwiatowych...lubię słodnie, waniliowe na przykład, byleby nie były ciężkie i \"sztuczne\", a żeby tak nie \"kręcily\" w nosie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :D przy najbliższej wizycie w perfumerii przetestuję te zapachy, i jakby co dam Ci znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowa
a ja ??? młoda , wesoła , rudzielec :) lubie ładne kobiece zapachy ale delikatne ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pytanie do autora topiku - do tej pory moim jedynym i ulubionym zapachem jest woda toaletowa adidasa - zielona a ostatnio spodobał mi się zapach perfum orflame - fire , jakie inne zestawy do mnie pasują ???? osobiście nie lubię duszących zapachów... proszę o odpowiedź i pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiakowa :) wesolutki rudzielec :) dobre będą MIRACLE ... mam taka klientke :) Gratka 23 nie znam tych zapachów ale jeżeli nie lubisz dusznych to może Noa Cacharela :) jest delikatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
A co dla mnie?? Poprosze o rade Autorke topiku albo Hrabiego :-D Jestem jasna blondynka, szczupła, sredniego wzrostu, troche melancholijna, ale baardzo lubie sport, jakos ciezko mi siebie opisac;P interesowałoby mnie cos tajemniczego, ale troche lzejszego od tych zapachow nizej i raczej nie słodkiego( ostatnio mnie troche draznia ) Moje faworyty jak do tej pory ( w takiej kolejności) to: 1. Black Cashmere - Donny Karan (absolutny nr 1 jak dla mnie przynajmniej do tej pory) 2. Organza - Givenchy, 3. Sensi - Armaniego. Pozdrawiam wszystkich perfumowanych maniakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Dzieki Hrabio:-D wyprobuje je na swojej skórze przy najblizszej okazji .... i zobacze jak sie w nuch czuje. Serdeczne dzieki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
a zapomniałam ... a jakie meskie prfumy bys mi polecił Hrabio... potrzebuje cos dla 27 letniego faceta, kochającego piłke nożna, koszykówke i piwo niestety ;) :P cos troszke sportowego ale i klasycznego( nie wiem czy nie wymagam za duzo) ekstrawagancji to raczej on nie zaakceptuje;) no i oczywiscie musi mi sie podobac;P odpadaja perfumy typu aqua di gio Armaniego -> facet pachnacy melonami i jakimis tam owocami to przegiecie wolałabym cos zdecydowanego, gorzkiego i z piżmem ( taki powinen byc facet ;) ) aaa no i takiego niezbyt popularnego, co by poł miasta nie pachniało tak samo jak moj "smierdziel";) oj oj baardzo wymagajaca jestem , nie wiem czy istenieje taki zapach przychodzi Ci cos do głowy?? bo ja na meskich sie nie znam... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollaa :) takiego zapachu dla swego lubego szukasz ..... no to ja mam typy dwa ( oczywiście z mojej oferty ) allure hoom sport Chanela albo bossa - Hugo Bosa Oba sa swietne :) Wywąchaj i oceń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym jeszcze prosiła o jakies pudrowe zapachy podobne do Flower by Kenzo czerwonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam Gucci rush - są piekne , moim faworytem jest tez jak pisałam Flower by kenzo czerwone. Coś jeszcze jest w tym stylu?? Te polecone wczesniej mi zapachy (Sicily, Tresor) powącham, ale coś jeszcze?? Tyle przeciez tych perfum w perfumeriach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolino .... :):):):) o tak później porze mnie tu nie było :) za to chetnie teraz postaram sie zasugerować cos miłego :) sądząc po tym co napisałaś myslę ,ze wpadłby Ci w nos Chance Chanel , Envy Me Gucciego i Pure Poison Diora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super topik :) Ja też bym chciała skorzystać z porady. Mam 16 lat, brązowe długie falowane włosy, piwne oczy, 167cm wzrostu, gram na pianinku, jestem optymistką . Najczęściej nosze dzinsy i jakąś sportową bluzkę. nienawidze ciężkich duszących zapachów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×