Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#* Widzisz ja dajemy sobie rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@% oo jest nowa stronka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@% jednak enter :) udalo się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#* UDAŁO SIĘ :-) jupppiiii!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@% hahahahahahahaha piszemy to samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@% faktycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(@)(@)(@)(@)(@)(@)(@)(@)(@)(@)(@)(@)(@)(@)(@)(@)(@)(@)@()@ deszczyk się rozpadał a ja z Felixem na spacerek:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez uciekam z synem grac w eurobiznes :( nie chce mi sie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciaramala
Mimo że mam męża i dwoje dzieci mam także kochanka najwspanialszego na świecie z dużą pytą jest cudowny uh jak sobie tylko o nim pomysle to mokra sie robie dziś w nocy spotkanie nie mogfe juz sie doczekać pewnie każda mi zazdrości i teraz sie nie przyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec hali na dziś-żyje:)teraz wanna:)jak znajde siłę aby sie umyć a jak nie to poleże sobie i dopoczne:) kolacja:) piwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie artyści🖐️🌻 Dziękuję wam bardzo serdecznie za życzenia. To naprawde przecudowne uczucie ...Przeczytalam na glos mężowi :). Cieszył się jemu pyzio:D. Widzę że bawicie się w najlepsze. Niestety ja nie za bardzo jestem w temacie. Tadziu przeca ja już wrocila z imprezyyyyyyyyyyyyy. Mam dość tańcowania na jakiś czas. Egzaminy zaliczysz........spoko...moj nos mi mowi ze bedzie oki. Zobaczysz. Nie zapominaj że jestem czarownicą i mam szklaną kulę. Jak już pojedzie ten pan co ze mną mieszka to wskocze częciej na skypa.Belisima....kiedy my ostatnio ze sobą rozmawialyśmy????????Jesooooooo cale wieki temu...Teraz niestety zmykam już pod kołderke. Pozdrawiam ciepluchno wytrwałych, ktorzy tu zaglądają🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie ogzaminy? bo cos nie jestem w temacie :( Jarynko juz nie pracuje wiec kawe do pracy noś, bo wiesz... :P A tak wogóle witam wszystkich i na kawke zapraszam \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE WSZYSTKIE KOLEŻANKI ZNAJOME I NOWE!!!!!! długo mnie tu nie było bo miałam zepsuty komp. Spóźnione ale szczere życzenia noworoczne dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARAŃCZKA :-) :-)witaj słoneczko 😘 Tadzio :-) połamania długopisu a potem stawiaj szampana :-) Sylwia jak poszła wczorajsza gra ? Bo mój spacer z Felixem zakończył się jego kąpielą no i wiadomo czesanie suszenie .......godzinka pracy :-) Jarynko jest karnawał więc baw się :-) Ja bym też się pogibała trala la lal ala lal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin egzaminu jeszcze nie wyznaczony:(im więcej czytam tym więcej wiem że UNIA pozmieniała nam przepisów:(wcale nie na lebsze:( A tu za oknem 14 st:(słoneczko:( jak mam wysiedzieć nad tymi ustawani i zarządzeniami:( Ja chce na działke !! Wypić kawe na łonie natury!!!! Jarynko nie krzuwdz sobie pobytem \"pana\" masz rozrywek pod dostatkiem dzięki niemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Pomarańczko :) długo Cie nie było u nas :( Biała Dama i reszta Pań strajkuje chyba mimo że zawsze obiacują że już wracają i już bedą zaglądały :( no cóż życie i codzienność zmienia plany. Belisima gra fajna i chyba dziś dalszy ciąg bo niestety w monopol nie da się zagrać przez godzine, dwie :( Biedny Feliks chyba nie był zadowolony skoro kąpiel go czekała potem ;) Tadeusz współczuje nauki w taką pogodę, ja co chwila na dwór ide i do domu nie chce mi sie wracać :) fajnie w domu siedzieć jak wiosna za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuj Sylwuś te monopolowe państwa :-) będziesz tutaj Panią na włościach :-) Felix lubi się kąpać :-)Nie omieszka robić awantury ja my siedzimy w wannie.Tak samo jest z suszarką do włosów :-) za każdym razem jak robię sobie \"fryz\":-)Elegant jakiś czy co :-) Tadzio , masz rację pogoda cudo 🌻Nawet pranko mam na balkonie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
POMARAŃCZKO !!!!!!!!😘😘😘 witaj na pokładzie:) Wreszcie jesteś :) Pogoda szaleje na całego...to fakt. Tadziu nie tylko ty masz chęć wyskoczyć bliżej natury. Mnie też ciągnie do ogrodu. Male to takie ale zawsze ogródek. Wiem że daleko mi do profesjonalistki , no coz....Mam nadzieje ze z biegiem lat to sie zmieni. Sylvi moze przyjedziesz do mnie 26 stycznia? Mam dzien wolny. Moi jadą na targi do Poznania więc moze male coś niecoś? Belisima... mój romislaw uwielbiał kąpiele. Jak zakręcałąm wode i przestawałam jego szczotkować to warczal na mnie z niezadowoleniem. Kawał pedanta. Nie położył się w koszu jak nie pachniało z niego . Płaciłam sporo za gaz i wode przez te kąpiele. hihihhih... Czy ktoś z was mial robioną biopsję igłową?Powiedzcie mi coś o tym , oki? Jutro mam zamiar spokojniutko wypić kawkę czytając nowe posty na topiku. Spokojniutkiej nocki 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jarynko!!!!! dzień doberek wszystkim:) postawiłam na kawkę może ktoś się przyłączy nie wyspałam się i boli mnie głowa. dziś mamy kolędę a strasznie nie lubię czekać na księdza . SYLVI napisz coś o swoim synu , a ty JARYNKO o swoich córkach bo dawno tu nie byłam i nie jestem w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, czytam, pamietam..... Pomarańczko jak fajnie, że znów się pojawiłaś ❤️ Na razie mam troszkę problemów zdrowotnych - jak się wykaraskam to \"machnę\" długi i pewnie głupawy :D post. Trzymajcie się cieplutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Jarynko bardzo chętnie wpadne o ile zima nas nie zaskoczy :) wpisze termin do kalendarza i jeszcze się domówimy dokładnie. nadal szukam mieszkania i dalej nic nie ma :( mam już dołkowo w tej sprawie. Pomarańczko mój syn dorosły prawie, w tym roku kończy 18 lat wiec wiadomo huśtawki nastrojów są od czasu do czasu :) Moniał mam nadzieje ze mimo wszystko częściej zamachasz choć łapką że jesteś z nami, zawsze to miło wejść na topik i widzieć że chociaż ktoś zajrzał. Duzo zdrówka życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi tak właśnie się zastanawiałam ile to już czasu minęło bo pamiętał że syn miał 16 :) a teraz już 18 toć to prawie 2 lata:( jak nie zaglądałam . no tak moja córa robiła maturę a teraz już 2 rok studiów. Moniał bardzo gorąco cię pozdrawiam i życzę ci dużo zdrówka. szkoda czasu na chorobska więc goń te wirusy od siebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie czas tak szybko leci że nawet nie zdajemy sobie sprawy. jedyne pocieszenie że tyle czasu jesteśmy juz na topiku :) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×