Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Rozmawia dwóch kolegów. - Czemu masz oko podbite? - pyta jeden. - Wyobraź sobie, wchodzę do domu jak zawsze, kładę się do łóżka, patrzę, a na oknie żaba.. myślę: co jest grane? A ona do mnie: weź mnie do łóżka... Ja w szoku.. A ona znowu: weź mnie do łóżka... nie będziesz żałował... No to ją wziąłem... Ona mówi: pocałuj mnie... to ja do niej: oszalałaś żabo? Ale ona uparcie prosi: Pocałuj... nie będziesz żałował... No to ja pocałowałem... a ona zmieniła się w piękną królewne. Wtedy weszła moja żona i wyobraź sobie - nie uwierzyła, że to była żaba... *********************************************************** W szpitalnej poczekalni siedzi facet i głośno płacze. Inny postanowił go pocieszyć: - Niech pan nie płacze... Wszystko będzie dobrze... - Łatwo panu powiedzieć. Przyszedłem oddać krew, a oni przez pomyłkę amputowali mi palec! Na te słowa niedoszły pocieszyciel zaczął płakać trzy razy głośniej niż jego poprzednik. - Co się panu stało? Czemu pan teraz płacze? - pyta pacjent bez palca. - Bo wie pan... ja tu przyszedłem oddać mocz do analizy... *********************************************************** Dwie samice dinozaury wybrały się na basen kąpielowy. Jedna kąpie się a druga tylko moczy nogi: - Czemu się nie kąpiesz? - Bo mam okres. - A nie używasz owiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kilka kawałów na dobry początek tygodnia.Weekend spędziłam w połowie pracowicie czyli jak zwykle nocka z soboty na niedzielę, ale za to w niedzielę poszłam z mężem w ramach walentynek do pizzerii. Objadłam się że aż miło;) potem był zimowy wieczorny spacerek niestety w śniegu po kostki bo coś wcale się nie starają żeby uprzątnoć chodniki. A to coś w dla Was i żeby zdenerwować szalika http://www.ojciec-dyrektor.de/ Pozdrawiam cieplutko i dzięki za śliczne fotki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam porannie. Wstałam juz wczesniej, bo musiałam wyprawić córcię do szkoły, po takiej długiej nieobecności dziś do szkoły (u nas właśnie skończyły sie ferie). Od października nie musiała wstawać rano, to teraz ma obromne kłopoty. Ja jeszcze położyłam się do łóżeczka, na \"dospanie\" ale niestety obudzili mnie fachowcy z poczty, którzy przyjechali (3 raz jak twierdzą) dorobic kluczyk do skrzynki. Ja im wyjasniłam, że kluczyk juz dokupiłam w piatek i sprawa jest załatwiona. Oni sobie zanotowali i tez przyjęli do wiadomości, że tematu juz nie ma. Tak więc jak to można jednym małym kluczykiem zaabsorbować przez tyle dni (od czwartku) tyle osób, a to tylko 1,50 zł. No ale chcieli chłopcy załatwić temat do końca. Witaj Dajen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero dziś doczytałam, że Takis była w kinie, a ja tez byłam w kinie na tym samym filmie. Takisku, tez myslę, że film przerekalmowany, ale można spędzic w kinie miłe chwile, bo nikt nikogo nie morduje i jest o miłości. Troche za prosta fabuła, to prawie od początku wiadomo jakie bedzie rowiązanie \"zagadki\". A przede wszystkim sceneria. Młodzi ludzie ok.27 lat mieszkają w pięknych apartamentowcach, jeżdżą najlepszymi samochodami, wynajmują na biuro pokoje w super biurowcach. A to wszystko po 2 latach pracy od skończenia studiów. To sie nazywa zrobic karierę. Na ten film nie powinno sie wpuszczać młodzieży, bo im sie w głowach poprzewraca i nie beda chcieli pracować za te \"polskie 2 tysiące...\" Ale widoki na naszą Warszawę piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmokaski. Takisku,imie Barbara jest w tej pierwszej części katalogu imion z godz.17 50. Nie najgorsze określenie,powiedziałabym łagodne raczej.ja też mam takie podejście do życia.Tylko jeden,tym bardziej,że sie rozumiemy bez słów.:D Pojechałas słowami Kargóla i Pawlaka\"Lepszy stary wróg............\"Ja zaraz wychodze do pracy i mi przykro z tego powodu,BUUUUUUUUUUUU😭 Dzięki za GG.Wieczorkiem będę miała dopiero czas.👄 Dajenku,ale sie rozkręciłaś.Chyba chcesz nadrobić zaległośći.?Cudne kawały.Uśmiałam sie do łez.A zwłaszcza z tej żabki.:) Ktosieńko,no to koniec laby,dla córci i dla Ciebie. eszystko co dobre to sie szybko kończy. Ja też po feriach byłam rozleniwiona.Ale juz wpadłam w trans,bo dziś zaczynam 3 tydzień po feriach. A troche wolnego dopiero na świeta wielkanocne.Buuuuuu😠 Będę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wreszcie mogę w spokoju do Was naklikać... Wszystko się rozeszło ,ja skończyłam robótkę(niestety nawet w niedzielę muszę popracować ,jak się w sobotę leniuchuje)ale i tak wczoraj by mnie nie dopuścili. Bosanova się rozkręca na maksa-widzę ,to pewnie wpływ hormonu szczęścia ,co? Wnusie to ja bym Ci zasunęła......może jednak skorzystam z propozycji becikowego i se zmaluje maluszka?............eeeeeee lepiej poczekam na wnuki ,bo jak to będzie wyglądało...babcia i mama jednocześnie!! Ale Ci pozazdrościłam cudnego stworzonka 👄 Foreverku nie gadaj głupot przecież regularnie zaglądam!-w miarę możliwości....aż się trzęsę żeby wejść choć na chwilkę ,choć tylko poczytać jak mi nie dadzą dłużej (eeeee mama będziesz jeszcze pisaaaaaaaaaaaććć???? no nieeeeeeeeeee!!!) Selenko ja nie dostałam fotek żadnych od Ciebie???poproszę 🌼 Szalikowe wynurzenia mam serdecznie głęboko.............moheru nie znoszę, wolę bawełnę.Abonament wiem gdzie mam ulokować ,jest na swoim miejscu. Orlico czy przypadkiem nie jesteś Orzełkiem? (nik koleżanki) Kawały bombowe ,mnie się najbardziej podobał ten o łosiu i myszce może się jeszcze odezwę jestem jeszcze troszeczkę obecna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC ! - BABECZKI Mam tylko chwilę, zaraz wychodę do moich wnuczek,chciałam tylko dodać coś do -tylko szalik-to mi się ulży : Ty tu się szalik nie pałętaj między nami, lepiej włącz radio M. i posłuchaj swego wodza.!!! Gdzie Rydzyk nie może tam mohera pośle . Miłego dnia DZIEWCZYNY życzę pa-pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ tylko na chwilek wpadlam poczytac,co u Was sie dzieje bo robie prawie nalesniki,\"mlodziutki\" sobie na obiad zazyczyl.Wczoraj byla u mnie mama i dostalam ladne tulipany i od razu tak wiosennie u mnie sie zrobilo:DPrzesylam jednego,to nie tulipan,ale tez ladny🌼 pa,pa👄dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki. Dajen kawało łosiu super reszta zresztą równie dobra. Bosa u taty jak zwykle mycie podłóg , odkurzanie pranie i gotowanie na \'do następnej soboty\". Ale tata nie jest zrzędliwy - jest bardzo radosny i taki ciepły więc zawsze sobie naładujemy pozytywnej energii na cały tydzień. Ktosia jak fachowcy za 1,50 przychodzą a Ty w łóżku to chyba im sie spododałaś? Bo jaka inna przyczyna by była? Przecież nie kasa? Przyznaj sie nam? Aja i moje dziecko dziś zaczynamy ferie. Ja swojego bym chciała zdradzić żeby zobaczyć jak to jest,ale jak byłam piękna i młoda i tego nie zrobiłam, a teraz jak mi się tylko \"i\" zostało z pięknosci i młodości to już nie mam szans.Ale pomarzyć to sobie mogę prawda? Ale jak pomyślę że musiała bym z nowym przechodzić te wszystkie docierania się wzajemne i uczenie się siebie od nowa to chyba mu dziś powiem że go kocham. A co. niech chłopina ma. A czy może któraś z Was jest z Karpacza albo innej miejscowości żeby jechać na ferie na tydzień? Pozdrawiam gorąco i cos dla Was http://www.fotoplatforma.pl/foto_galeria/2532_DSCN3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko szalik
Naprawdę nie rozumiem panie o co wam chodz?,co ja złego powiedziałam? Przcież to niepatriotyczne ,narzekac na rząd, a Ojciec Tadeusz najlepiej wie co dobre dla Polaków. Ja niestety z racji wieku nie moge mieć dzieci ale wy? I naprawdę opamietajcie się skończcie z internetem ,bo tam to wszelakie zło się wylega. Tak ,przyznaje sie mam tylko szalik moherowy , bo na beret nie starczyło włóczki ,jeśliby ktos z was miał niepotrzebna w lila kolorze to chetnie bym przyjęła oczywiście jako prezent ,niestety nie moge zapłacić ,bo potrzeby w naszym kraju są ogromne i dlatego pieniądze wolę wysłać Ojcu a ja tyle to moge w kapturze dochodzić. Łaczę wyrazy szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie Dajen przeglądam stronkę, którą podałaś.Jestem w lekkim szoku. Matko kochana, czy elita kościelna nie może z tym nic zrobić ? Długo jeszcze w imię wiary o.Dyrektor będzie mącił w głowach naiwnych ludzi 😡 Na jednym forum znalazłam Dekalog ;) 10 przykazań o.Dyrektora Jam jest Ojciec Dyrektor Rydzyk twój, który cię wywiódł na plagi egipskie, w radio głupoli. 1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim. 2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty. 3. Pamiętaj aby w dzień święty rentę przysłać. 4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją. 5. Nie zagłuszaj. 6. Nie cudzosłysz. 7. Nie przestrajaj. 8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej. 9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego. 10. Ani czestotliwości, która Jego jest. - Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego, z całej duszy swojej, z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich, a Rozgłośnię Jego jak siebie samego. Ewa - ładne fotki :D jak zwykle powiało wiosną 🌻 Z miłosnymi wyznaniami zaczekaj do jutra - ;) Zastosuje się do zaleceń Forever :) - zapytowywuję Was dziewczyny: Jak się dziś czujecie ? Jak minął Wam, pracowity poniedziałak ? 🌻[usta🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Para zakochanych spaceruje po parku: - Kochany, pocałuj mnie jak Romeo piękną Julię... - A jak to się robi? - Hmm... a może... przytul jak Abelard swą Heloizę... - A to jak? - Jak?!... srak! czytałeś ty coś w ogóle? - Tak, \'Naszą szkapę\'. Ugryźć cię może w dupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiało nam wiosenną atmosferką - te kwiatki, te pszczóli i motylki a to wszystko ....wiosna hormonalna. SZALIK ja mam zbędny motek moherowej włóczki kolor wisnia, daj namiary to przeslę na mój koszt. Dobry uczynek będzie Spinaker ale te przykazania to nie trzeba na pamięć ???? :) :) tak Ecia ,ja tez mam chęci spróbowac jak to jest jak obok ciebie lezy nie twój kaziótek, ale jak sobie pomysle ile to trzeba \"zachodu\" - to rezygnuje, chyba starość, bo takie lenistwo w młodym wieku nie przystoi ❤️ :) Ewa za 1,50 to oni tylko do domofonu zadzwonili, niestety na 3 piętro nie weszli, ale pomyśl jacy ludzie są robotni za 1,50 zł 3 razy przyjeżdzać samochodem taki kawał drogi - podziwaim, a mówią, że Polacy leniwi. Całuski dla wszystkich 👄 Przypominam, jutro święto naszych Walentych, wparwdzie to święto z tego \"zgniłego\" zachodu, ale ja tam uważam, że każda okazja dobra aby usłyszeć od męża \"Kocham Cię\" i aby samej móc mocno poprzytulać sie, bez ograniczeń do swojego Kaziczka i szeptac mu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki Bossi nadal nie mam babci z wnuczka i kacusiem;) Nie chcę narzekac ale to małe białe co leci z nieba zaczyna mnie niezle w*****ć,500 m szłam chyba pół godziny w bok w tył ale naprzód nijak nie szło ,nie mówiąc o wypychaniu auta z parkingu a potem wpychaniu . szaliczku ja podeslę ci włóczke , jak zaczniesz dziabać na drutach to przestaniesz głupoty pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dajen kawały supcio , a kwiaty Ewy zaraz wiosne robią, Spinaker a Tobie to popiołu na głowę ,rzadko zagladasz ale .........przykazania robia wrażenie . Takisku ja o tych szumach ,jeżeli to faktucznie od stresu to wyluzuj ,wiesz jakie to bedzie przykre ,nie miec wspomnien ,ani kaca a tylko sam szum w głowie? Bosi nie ma tam mojego imienia , ale chyba Olga mi sie najbardziej spodobała. Jak wam nie wstyd , babcia Bosi się udziela a inne co?mam wywoływac po imieniu? meldowac sie , ja tu jeszcze zaglądnę a na razie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie macie .Widze,ze politycznie nadajecie.spinki podoba mi sie ten dekalog:D Szalik ?a dlaczego Ty tak nas karcisz za klikanie,my tu nic złego przeciez nie piszemy.Dzieci mówisz mamy sobie nowe urodzić?W naszym wieku a czy O>Dyrektor nam je wychowa?wykształci?nakarmi?Brak kasy brak pracy i temu podobne trudności.Dlaczego moherówy nie założą jakiejs fundacji dla głodnych dzieci?tylko na forach sie rozpisuja ,krytykując spokojne kobitki,matki,babki które zwyczajnie ciesza sie chwila dla siebie.masz szalik dzieci,dom normalny,męża?Wkurzyłam sie niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka masz racje BOssi nie ma, no cóż mamy konkurencję - wnusia Spinakerku pytasz jak poniedziałek - u mnie poniedziałek był leniwy - z domku wyczłapałam dopiero po13 z córcią do lekarza na kontrol jej serduszka - wszystko bez zmian czyli dobrze. Zrobiłam malutkie niespodzianki dla moich Walentych i Walentynki na jutro i do domku. Obiadek podgrzewany - wczorajszy więc zupełny luzik. Korzystam ze zwonienia na maksa. Boja ja przez ciebie musiałam zjeśc 3 naleśniki z dźemem. Było to pisać, że smażysz, a ja przeczyatałam i musiałam tez usmażyć i to po obfitym obiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
nie zostawiajcie poczekalni dziewczyny , bo Tygrysek z wierszami nie zdąży a co będzie jak któraś z Walentym zapomni się......... i będzie w ciąży? Na tym forum wnukami wypada się chwalić ale co ludzie powiedzą na dzidzi że babcia a sex jej nie brzydzi czy uwierzą że Szalik nakazał i basta! czy że z mężem dokazywała niewiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZXY Ty dobrze rymujesz i nawet naszymi brzuchami sie przejmujesz ja będę uważać przyrzekam to Tobie i dzidzi nie bedzie odpuszczę to sobie. Na wnuki ja będę czekała cierpliwie....... ❤️ ❤️ Czekała w końcu w poczekalni jestem to cos znaczy !!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji przypomnij sobie co napisała Takis na 62 stronie o kobietach w naszym wieku - mamy czym skusic oj mamy. a tak dla rozrywki: mężczyźni według przedziału wiekowego - rozwinięcie tematu Takis: 20-letni mężczyzna to KELNER - rozleje nim doniesie 30-letni - to DRWAL - rąbie co popadnie 40-letni - to WIRTUOZ - długo stroi krótko gra 50--letni - to METEROLOG - z przodu opad z tyłu wiatry 60-letni to MŁYNARZ - siedzi na workach i bawi się sznurkami. Tylko nie czytajcie to swoim Kaziutkom, bo co niektórzy moga się pogniewać, a tu jutro takie święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie spokojnie usiadłam.Jadłam przy kompie,bo czasu szkoda na normalne jedzenie przy stole.:O Ewuniu,dziękuje za powiew wiosny.Tak lubie kwiaty. Ty naprawde potrafisz zrobić mi przyjemność:D:D:D Dla Ciebie Ewo🌻 Dziewczynki,tak sie ciesze ,że Was tu mam.Zawsze któraś na posterunku. Jutro Walentynki.Też powiem Kaziczkowi,że go bardzo kocham.Kupiłam mu ładne bokserki do spania.W serduszka,takie słodkie.❤️ Ewuniu,nie mam nikogo w górach ani nad morzem. Ale niedługo,może za2-3 lata przeprowadzamy sie do nowego domu na wsi,tuz za Wrockiem..Ale to jeszcze odległa sprawa.Dzieci nas namawiaja,żeby iść na wieś,a my zatwardziałe mieszczuchy wolelibyśmy mieszkać w mieście.Pożyjemy zobaczymy.:D Spinky,przykazania posłałaś nam na czasie.Oj mąci dyrektor Rydzyk,mąci,ale i z nim niedługo zrobia porządek. Spineczko,dzisiejszy poniedziałek był dla mnie wyjątkowo pechowy,a dlaczego napisze póżniej.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Forevku, nie bulwersuj się tak- nie warto, olej to:D:D:D Ewo- taniec z Tobą to sama przyjemność!!Hurrrraaa- to na Twoje ferie, cieszę się Twoją przyjemnością! Ofka! A u Ciebie znowu pada? To masz przechlapane! Ale się ubawiłam w muzeum humoru! Dzięki! Spinakerku! To już mam zacząć się uczyć nowych 10 przykazań? Niedługo będzie jak znalazł? ZXY- poezja na czasie! Same aktualności! Mój poniedziałek zwykły- czyli normalka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu! Masz rację, nie będę przytaczać swojemu\"kaziczkowi\", bo się obrazi. Za to powiem mu, ale dopiero jutro, że go kocham. Jak córcia- poza serduszkiem- w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie Dopiero teraz mogłam wejść...toczę \'bój\" o każde wejście..a i ta zazwyczaj przegrywam...jak widać:( Ktosiu...film mi się podobał.to prawda że wszędzie teraz tyle przemocy i sexu..a tu słodziutko..ale troche za słodziutko :) Bosanowa co do imienia Barbara..stwierdzam że prawdy jest tam tylko w połowie..i tak bym polemizowała :D:D:D:D Ewcia..ale nasz fajnie że dopiero zaczynają sie u Was ferie..u nas juz niestety\"po\"..a to dlam matek..taki luzik :) Spinki...rewelacja ..dekalog oczywiście..aż sobie go przepisze i wszystkim pokażę...bomba :) Ofka..wreszcie załapałam o co chodzi..ale z tym kacem to nie jest tak do końca..miewam go naprawdę rzadko..na szczęście,a stres owszem..ale jak go tu nie mieć,jak takie życie..eeee smutkuję :) Zyx...bomba....uśmiałam się serdecznie.:) Dziękuję za stronki...aż sie lekko na sercu zrobiło..zazieleniło :) Dziewczynki..prześlijcie mi jeszcze raz tą stronę co się robi ..kwiatki..serce..cześć..itd .proszę Zaraz sobie jeszcze wejdę..a póki co ..buuuuziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za publiczną krytykę o.Dyrektora zostałam ukarana - brakiem netu . Ojciec R. czuwa :D Przykazania znalazłam dzięki Dajen - ona dała namiary na stronę :D Nie zaszkodzi nauczyć się tego na pamięć - kto wie, co nam szykują nasze elity - dobrze być przygotowanym :D Bosanówka - co się stało - mów nie trzymaj nas w niepewności, jaki to pech Cię prześladuje ? :( zyx - \"fajnisty\" wierszyk ;) - odpowiedź Ktosi nie gorsza :) - Ktosiu opoczywaj dopóki możesz, należy Ci się to, jeszcze się napracujesz.👄 Dobrze, że z córką wszystko w porządku :) - Foreverku nie warto się denerwować - prowokatorom mówimy NIE !:) - Ofka posypię głowę popiołem, ale Ty musisz zrobić to samo ;) - Takis walcz kochana ....pazurami ;) - jak napisała kiedyś Dosia :D Pozdrawiam i wysyłam póki net działa . Dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze w zadne 13 i czarne koty,zakonnice i kominiarzy. Ale dzisiejsza 13 dała mi sie we znaki.:P Jakis gówniarz/czyli uczeń/ ukradł mi dzis z biurka 5,-zl,a położyłam tylko na chwilke. Za chwilę dwóch pobiło sie tak,że spadły okulary i sie stłukly,A dopiero w sobotę rodzice robili w wizyn-expres.Czy jakoś tak sie zwie.Następnie dziewczyna rozwaliła nos chłopakowi,bo ją wyzwał od dziwek.Potem chłopak przytrzasnął palec drugiemy drzwiami od szafy,że krew sie lała.A czy złamany to nie wiem.Bo rodzice sami mieli pojechać na pogotowie.Jutro sie dowiem. A wszystko to działo sie już na przerwie w klasie IV. Dziwne? Nie!!!!!!!!!!!!Na domiar złego w sklepie sprzedano mi starą polędwicę,którą wyrzuciłam do śmieci,bo śmierdziała,a nikomu nie chcialo sie iść z reklamacją. Jestem padnięta,jutro mam na rano,a jeszcze sie nie przygotowałam,musze zobaczyć do planu,co jutro będe robić w poszczególnych klasach.Może trzeba zabrać coś ze sobą? Mam dość na dziś. Powiecie i co się stało? Przecież to nic takiego. Dziewczynki,ja to tak przeżywam,jakby to moich własnych dzieci dotyczyło. A tych 5-ciu zł.to nie podaruję. Na zebraniu powiem,nie chopdzi o sume tylko o fakt. Takie gnojki,a kradną .I to nauczycielowi.Wie powiedzcie,czy nie miałam dziś pecha? pozostałe dni mam spokojniejsze.A dziś jestem po prostu wypluta....:PTo pa,pozdrawiam Was kochaneJuz nie będzie mnie do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Przyszłam jeszcze do Was ..ale tylko sie pożegnać...kurde..ja to sie mam...dzieci...\" W następnym życiu żadnych dzieci\"jak mawiała moja koleżanka...ale to chyba zły pomysł...buuuu jak bez dzieci??????? Niestety moje koleżanki to ostatnie moje wejście..i aż mnie skręca że WY tu jeszcze będziecie..pewnie MarMi tez przyjdzie..a ja muszę zmykać...:( Zaraz pościelam sobie łóżeczko, wezmę Kaziczka...a może dosłownie..kto wie :D:D:D:D: i pójde spać....:) Wiecie co??Jak Was wcześniej czytałam..to tak mi sie zrobiło fajnie..a jednocześnie trochę smutno,pomyślałam..co też by było gdyby nas nie było?? Oczywiście odrzuciłam tą myśl zaraz..bo jak inaczej...przecież to niemożliwe..prawda?? Ja zaraz jak wstaję..jak tylko oczy otworzę to zaraz chce wejść..ale siła wyższa (czytaj..Kaziczek) nie pozwala bo pracuje !!! No dość tego smutkowania..BYLYSMY....JESTESMY..BEDZIEMY..i tak trzymajmy..tym kursem :D:D:D:D:D Dobrej Nocy Wam życzę..milusich snów..i przytulanka..❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem sobie znowu Zawsze jak fajnie gadacie to mnie nie ma Bosanova niezły miałaś młyn ale cóz sie dziwć13:D \"takie będą Rzeczypospolite jakie młodziezy chowanie\" strach pomyslec co bedzie dalej. Chciałam zostac nauczycielką,czułam,że bede dobra w te klocki. Poczułam jednak inne powołanie i nie wiem czy załuje czy nie:D Zyx nam zarymował ślicznie,Ktosieńka poprawiła-buziaczki dla WAs. Tygrysek w marcu bedzie miał 4 dni zaległego urlopu to sie twórczo też wykaże.Teraz chodzi niewyspany,zestresowany to i pomysłów mu brakuje.Mówiłam juz Ktosi,że przez Wielki Post realizuję sie w diecie i abstynencji nikotynowej bo się strasznie zaniedbałam.Tłusty czwartek mija i sie biore za siebie.Dieta1000 kalorii,zamówiłam książkę\"Odchudzanie z jogą\",myslę,że bedzie mało uciążliwa:DLicze na to ,ze bedziecie mi kibicować a może nawet dołaczycie do mnie. Pomacham Takiskowi,bo dawno do Niej nie machałam🖐️ macham🖐️wszystkim nie bede wymieniac bo znowu o kims zapomnę a to bardzo niegrzeczne.🖐️ Jutro Walentynki❤️Niech żyje Miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×