Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Gość MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie w poczekalni.Jest poniedzialel,najgorszy dzień w tygodniu.Na szczęści świeci słoneczko, wiec omijam dołki wielgaśnym krokiem.:D Pozdrofka dla wszyćkich.🌻🌻🌻 Niedlugo Świeto Kobiet.Moze znacie jakies krótkie wierszyki o maszej plci??? Potrzebe mi do szkoly.Z góry dziękuje. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ „O kobiety, jak wielka jest wasza potęga! Od was szczęście pochodzi, jeśli go doznajem, Od kolebki do trumny władza wasza sięga, Bez was pustynią, z wami świat może być rajem.” (Bruno Kiciński) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 ja jak zwykle z rana się melduję,bo póżniej do pracki........a tu pustki .........tylko ja tu siedzę? Bosanowa ! Ja nie mogę być wieczorem na tlenie ,ponieważ wieczór jest dla mnie nieosiągalny........chyba że wszyscy pójdą z domu........niestety bardzo żałuję ,też bym chciała z Wami pogadać tak bezpośrednio.....ale to jest mało prawdopodobne. Miłego dnia życzę 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 I ja przyszłam się sie zameldować..Witam..cieplutko. U nas zimno..sypie śnieg.i wogóle.jestem wściekła na tą zimę!!! A podobno ..wczoraj usłyszałm że ma tak być do końca marca:(:(: No to narazie kochane ..wejdę później..bo teraz obowiązki mnie wzywają..papapapa..całuski.👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na powitanie przesyłam całusów kilka, delikatnych jak muśnięcie motylka 👄👄👄👄👄. Miłego dnia , słoneczka wiele, niech ten dzień dla Was radosnym będzie moi przyjaciele... Za oknem mroczno i wietrznie nastało, Ale aby Wasze serce dalej się radowało... Dowcipów parę wkleję na rozweselenie, by radości chociaż dawały złudzenie :D:D:D Spotykają się dwie blondynki. Jedna mówi do drugiej: - Gdzie się urodziłaś? - Na wsi. A ty? - W szpitalu. - A co ci było? Blondynka jedzie na ulicy jednokierunkowej pod prąd. Zatrzymuje ją policjant i mówi: - Czy pani wie, co pani robi?! - Wiem tylko jedno - odpowiada blondynka - A co takiego?! - pyta rozeźlony policjant - Że jestem już strasznie spóźniona bo wszyscy wracają! Przychodzi blondynka do sklepu z sprzętem RTV. Mówi do sprzedawcy: - Poproszę ten mały, biały telewizor. Na to sprzedawca: - Blondynkom nie sprzedajemy. Blondynka przefarbowała się na brąz i przyszła ponownie: - Poproszę ten mały, biały telewizor. - Blondynkom nie sprzedajemy. Na to blondynka: - Skąd pan wiedział że jestem blondynką? - Bo to nie telewizor tylko kuchenka mikrofalowa. - Dlaczego blondynka nie kupuje bułki tartej? - Bo trudno ją posmarować masłem. Blondynka chwali się koleżance: - Dostałam od chłopaka DVD. - O rany, a to zaraźliwe? Rozmawiają dwie blondynki: - Od czego rozpoczynasz mycie samochodu? - Od numeru rejestracyjnego. - Dlaczego? - Żeby nie umyć cudzego samochodu. Jedna blondynka opowiada z przejęciem drugiej: - Kiedy zaczął się do mnie dobierać, powiedziałam, że nie chcę go widzieć! - No i co, i co? - Zgasiliśmy światło! Blondynki grają w brydża i ostro licytują: - Pas! - Pas! - Dzwonek! - To ja pójdę otworzyć! Jadącą na rowerze blondynkę zatrzymuje policjant. Po sprawdzeniu stanu technicznego roweru mówi: - Nie ma pani powietrza w tylnym kole. a blondynka na to: - Tak to prawda ale tylko na dole... No i na dziś byłoby na tyle :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Viktoria,dobrze ze chociaz Ty te kawaly posylasz,to troche czlowiek sie rozweseli.U mnie od wczoraj znowu snieg sypie,znowu bialo sie zrobilo,juz mam tego naprawde dosyc,tak jak zreszta wszyscy.Byle do wiosny🌼🌼🌼 Ale przynajmniej wczoraj spedzilam bardzo fajnie popoludnie,odwiedzila mnie kolezanka z ktora sie bardzo dawno nie widzialysmy,poplotkowalysmy za wszystkie czasy:D Bosa - jak znajde jakis wiersz to wkleje go pozniej. 👄 dla wszystkich,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bossi, wysłałam Ci na gg różne stronki o kobietach, mam nadzieję, że Ci się przydadzą . Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta - to piekny kwiat, to niedocenione ziolo, ktore zajmuje caly swiat, o ktorym sie mowi wokolo. Mowi - nie znajac istoty ciala, mowi - nie znajac doliny duszy. Kobieta - to nie tylko kwiat, to kamien, co z czasem sie kruszy. 🌼 Tajemnica jestes, z ksiegi czarow - zbiegla, mgla zakleta, ktora nieliczni tylko przejda. Kobieto - puchu marny,a nie do zdobycia. Kobieto - ile w tym slowie - piekna, milosci i zycia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, właśnie wróciłam z pracy i pierwsze- do kompa- później dzieci się zejdą i nie będzie szans! Ładne te wiersze o kobietach i chyba prawdziwe... Cóż za samotny żagielek, cóż za \"miłego dnia\"? Widać, że jesteśmy podczytywane, tylko ktoś nie ma odwagi wejść! Zapraszamy! U nas- jak to w poczekalni ,przez cały czas urzędowania drzwi nie są na klucz zamknięte, a czynne jest 24 na okrągło- no może z przerwą na sprzątanie- ale malutką! Połowy koleżanek mi tu brakuje!Gdzie one wszystkie są? Boja, Ty też rymujesz? Foreverku- cierpisz na bezsenność, czy nie idziesz do pracki dziś? Pozdrówka, może uda mi się później wpaść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jeden znalazlam wiersz wesoly o kobietkach. Kubusiu w moim wydaniu wszystkie wiersze ktore wklejam to KOPIA,sama nic nie wymyslam,choc bardzo lubie wiersze:D 🌼 Kobieta - to piekło, czy słodki piernik w miodzie, to uśmiech poranka, samochód - dobra marka, jajecznica na śniadanie, czy czyste co dzień ubranie? A może zmora zielona, przy której każdy kona, czy trucizna w galaretce, niech spróbuje kto zechce. Dla mnie jesteś: słodki piernik w miodzie, uśmiech poranka, samochód - dobra marka, jajecznica na śniadanie , i czyste co dzień ubranie! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o humorki pytam Ja też się dołączam do opowiastek o kobietach. Wklejam wiersz o nas, czy zawiera on prawdziwe spostrzeżenia???? Od grzechu zaczął się jej świat, a że Bóg ją stworzył, a Szatan opętał- jest więc odtąd po dziś dzień; raz grzeszna, a raz święta, zdradliwa i wierna, dobra i zła; daje rozkosz i rozpacz; przez nią uśmiech i łza; jest jak gołąb i żmija; jest jak piołun i miód; jest jak anioł i demon; jest jak upiór i cud i szczyt nad chmurami i przepaść bez dna; jest początkiem i końcem – KOBIETA Co Wy na to moje Panie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie pochwalić choc blondynka jestem, to odrobina inteligencji jeszcze we mnie \"siedzi\" - rozszyfrowałam magię kart Dawida C. Jak się sama nie pochwalę to nikt nie będzie wiedział. Samochwała w kącie stała i tak wciąż opowiadała...... :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Ale ładne te wiersze..o nas ..kobietach!!1Ale czy my naprawdę takie jesteśmy:P:P:P:Raz grzeszna..raz święte..raz gołąb ..raz żmija..no cos w tym jest:P:P:P::P:P:P:P:P: Jak minął dzień..coś powoli przybywa nam stron..mało piszemy.. Co się stało...mam wrażenie że to wina tlenu::(:(:(:( Smutno mi trochę...ale może to też zmęczenie tą zakichaną zimą!!!!! KTOSIU .. co to znaczy ...jaka magia kart..nic nie kumam:):):):):) Dobra dziewczyny..idę sprawdzic pocztę..pozdrawiam ..całuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu - ja Ci musze powiedziec,ze u mnie to od razu moj syn rozszyfrowal jak mu to pokazalam,ja niestety blondynka jestem:D Wiersz superrrr:D Kubusiu - dostalismy od Dajen meil-a i tam byl test do zrobienia,napewno tez masz list w skrzynce. Pozdrowienia dla wszystkich,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu, dzięki za piekny utwor o kobiecie. Wszystko co tam napisane,to prawda. A co odkrylaś w zwiazku z tajemnica Kart Dawida????? Dlaczego tajemnicza Dajen nie pojawila sie dziś na watku????? Dzięki Dajenku za pocztę. Wszystko co przesłałaś zapisałam i będę do tego wracać. Bo jest świetne.❤️ Bojeńko,dzięki za wiersze. Też są bardzo prawdziwe. Spinky,cieszę się ,ze żyjesz.Ta trucizna w galaretce najbardziej utkwila mi w pamieci.👄 Kobietki,nie podczytujcie,tylko piszcie,przyjmujemy wszystkich chętnych. Żagielku,przestań już pływać i zacumuj w naszym porcie-poczekalni. Tak , kobieta to puch marny.To kamień co z czasem sie skruszy. I to jest chyba najpiekniejsze.🌻 Tkisku,nie odezwałaś się dzisiaj po poludniu. Co się stało??? Szkoda Dosiu,ze nie mozesz być na tlenie. Ale my mozemy i nie mozemy sie zebrać do kupy. :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu trik z kartami - karty zwyczajnie się nie powtarzają . Czy o to chodzi ? Ładne te wiersze o nas, kobietach. :) Czy my naprawdę takie jesteśmy ? Anioł i demon w jednym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam cichą nadzieję, że wiersz będzie się podobał, bo ja go bardzo lubię - kobieta zmienna jest.... jak w wierszu i przez to taką ciekawą płcią :) Nawet sama ze soba sie nie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie piękne maile wszystkie przecudne jednego trochę się przestraszyłam ale cieszyłam sie że dobrze mi poszło z rozwiązaniem. Kwiaty przecudowne nie wiem co mam pisać bo mi smutno i smutno i nie wiem czemu. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia nie smuć sie jutro bedzie nowy dzień na pewno inny niż dzis a może i lepszy Na poprawę humoru, tez troche o kobietach: Jedzie facet w autobusie. Jest bardzo ciasno, a że nie ma jak skasować biletu, facet musi poprosić o to mężczyznę stojącego obok. Nie wie jak się do niego zwrócić: Ty czy Pan? Myśli, mysli: \"Autobus jest ekspresowy, więc jeśli facet nie wysiadł na poprzednim przystanku, znaczy że jedzie do mojej dzielnicy. Ma ze sobą kwiaty, znaczy jedzie do kobiety. Kwiaty wiezie piękne, znaczy, że kobieta też musi być piękna. W mojej dzielnicy są dwie piękne kobiety: moja żona i moja kochanka. Do mojej kochanki facet jechać nie może, bo ja do niej jadę. Znaczy, że jedzie do mojej żony. Moja żona ma dwóch kochanków: Waldemara i Piotra. Waldemar jest teraz w delegacji... - Panie Piotrze, mógłby mi pan skasować bilet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNY SAMOTNY BIAŁY ŻAGIEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest Forever? Nie mogłam być z Wami , ale podobno i tak nie możecie się spotkac, więc chyba nic mnie nie ominęło:D:D:D. Lecę na pocztę. Całuski, pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem nie zginęłam, ani nawet w żaden dołek nie wpadłam. Poprostu oglądam pilnie serial na dvd który kupiłam na allegro żeby wysłać córce, ale szkoda mi tak bez oglądania, a ponieważ ona wszystko chce szybko, tak więc nagdaniam i ja i na nic innego bardzo czasu nie wystarcza. Ale czytam, czytam codzień jak ładnie piszecie. Sory że niektóre z Was ominęłam przy rozsyłaniu poczty, ale dziś uzupełniłam listę adresów w książce.Mam nadzieję że teraz do wszystkich będzie docierać poczta, tylko dosia ma pecha znów wróciła poczta z adnotacją że przekroczony rozmiar skrzynki pocztowej:( Miłego dnia kochane, trzymajcie się cieplutko. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie macie Juz prawie całkiem dobrze sie czuje.NIE PALĘ JUŻ TYDZIEŃ-słyszą te ,które jeszcze smrodzą siebie i otoczenie??:D.Mam tylko mały problemik mianowicie głodna jestem non stop.Myśle ,ze minie ten głód,jak wróce do pracy ,wszystko sie unormuje.Od jutra zaczynam ćwiczyc jogę-kupiłam książki ,będe poznawac tajniki ćwiczeń i medytacji:D:D:D Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zatłoczonym autobusie stoi lekko zawiany jegomość, który co pewien czas mówi głośno \"O ku...!\". Pasażerowie zwracają mu uwagę, ale on nie reaguje, tylko powtarza swoje. W końcu kierowca zatrzymuje autobus, podchodzi do faceta i grozi, że jesli nie przestanie, to zawiezie go na policję.. Na to facet nachyla się, mówi kierowcy kilka słów na ucho. Kierowca pobladł gwałtownie i mówi: - O ku...! Ja bardzo państwa przepraszam, ale żona tego pana urodziła wczoraj bliźniaki i dała im na imię Lech i Jarosław. - O ku...! - zgodnie chórem odpowiedzieli pasażerowie ;) Głos z radia:- Czas na poranną gimnastykę. Jesteście gotowi? No, to zaczynamy! Góra-dół, góra-dół... A teraz druga powieka!!! Rozmowa dwóch kolegów: - Słyszałem, że są w sprzedaży takie szkła, przez które wszystko wydaje się piękniejsze, nawet własna żona... - Znam je już od lat. Są dobre, tylko stale trzeba je napełniać.. Żona do męża : - Zobaczysz, przyczepię kartkę nad naszym łóżkiem, że jesteś idiota. Niech całe miasto się dowie Kolega dzwoni do kolegi: - Wpadaj do mnie, sa dwie znajome, zabawimy sie!! - ladne??? - Wypijemy, bedzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek ,jak zwykle .............. Boja wiersze sama prawda ,nie darmo się mówi,że kobieta zmienną jest.......... Ktosiu Twój też trafiony w dziesiątkę!!! Spineczko- co tak skromniutko?? Pokazuj się troszkę bo Cię w ogóle nie widać.............. Ewuniu ,co to za smutkowanie?? Przesilenie wiosenne nas dopada? Muchy się budzą ze snu, ptaki wracają......chyba już niedaleczko wiosenka........jeszcze trochę cierpliwości............. A Smutny Żagiel znowu zajrzał i nic nie napisał...........zacumujesz wreszcie?? Odwagi!!Na zachętę....🌼 🌼 🌼 Dajen zaraz wyczyszczę skrzynkę i poproszę o powtórne przesyłki.....dobrze??Nie wiem dlaczego ona się tak zapycha ,przecierz nic tam wiele nie ma........ FOREVERKU---GRATULACjE!!!! i WYTRWAŁOŚCI 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki🌻 Dosiu❤️ widzę,że działasz:) tu skutecznie. Odezwij się do mnie. Potrzebuje pomocy w interpetacji wyników z badania krwi mojej córki...coś mi się nie podobają:( Pozdrawiam wszystkie Panie...miło się Was czyta🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×