Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Gość SAMOTNY BIAŁY ŻAGIEL
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNY BIAŁY ŻAGIEL
❤️ ❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba juz wszyscy poszli,troche poczekam i szampanika sie napije Zagielku - a gdzie Ty takiego fajnego faceta znalazlas:D za zdrowko Takiska i wasze ,po raz pierwszy pije :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Dziewczynki..niestety musze juz iść..komputer chce opanować młodsze pokolenie..moja Beatka musi jeszcze popracować..matura zbliża się dużymi krokami..siła wyższa mnie zmusza mnie do opuszczenia tak uroczego miejsca..:(:(:(:( Jeszcze raz dziękuję za wszystkie życzenia..przecudne wiersze i zobaczymy się jutro..wielkie buuuuuuuuziaki dla WAS..👄 Swiatełka nie gaszę ..bo może jeszcze ..a raczej napewno ktoś przyjdzie..miłego snu..i cudownego dnia jutrzejszego.WAM życzę...papapapa..DOBRANOC🌼pkwiatek]🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼kwiatek]🌼 Stoliczek zostawiłam nakryty.................:):):):):):) D O B R A N O C ....👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku🌻🌻🌻 co prawda spóznione ale z serca płynące życzenia: 🌻 Z okazji Twego Święta życzę Ci: Aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twych oczach Były kryształowe łzy szczęścia Aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy Nie zakryły ciężkie chmury smutku Aby płatki róż wyscielały drogę Twego przeznaczenia A szczęście, zdrowie, radość i milość były przeznaczeniem Twych dni 🌻 39forever🌻 dosia109🌻 Bosanova🌻 Spinaker🌻 boja41🌻 ktosia42🌻czasem należy mną wstrząsnąć;) ewa4444🌻 nie ma problemu;) jest białe i czerwone:) Dziękuję Wam dziewczyny za miłe przyjęcie❤️ D🌻O🌻B🌻R🌻A🌻N🌻O🌻C wszystkim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry czyje dzisiaj mamy urodziny??Wyczytałam na onecie ,że dzisiaj jest Dzień Mężczyzn:DO tym nie wiedziałam. Wystałam sie raniutko w kilometrowej kolejce po numerek do lekarza,nie podchodze z lewej strony mimo,że nalezy mi sie to z urzędu:DLudzie jakby mogli to by mnie zagryzli i za co?za to ,że jestem pracownikiem słuzby zdrowia.Szepty ,komentarze\"bez kolejki sie wepchała\".Stałam więc dzielnie w długim ogonku wdychając wszystkie drobnoustroje które ludzie głośno wykasływali. \"Nie ma numerków...\"krzyknęła recepcjonistka.Podeszłam z lewej strony :D Łatwo mi sie smiać a co maja zrobić chorzy ludzie ,którzy sie nie dostali ?.Prawie po każdym z nich było widac na twarzy ciężką chorobę. Dalsze swoje obserwacje napisze póżniej jak wróce ,pod gabinetem tez sie będą działy różne dziwne \"rzeczy\" Zdrówka WAm życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis-spóżnione ale bardzo szczere i serdeczne życzenia urodzinowe 🌻 🌻 🌻 Jestem już po badaniach usg dobrze teraz czekam na wynik markerów. Od razu zrobiło mi się lepiej i smutki poszły precz. Ale wiosny chcę bardzo i już nawet nie mogę się doczekać kiedy będzie można coś w ogródku zacząć robić. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Dla wszystkich stęsknionych za wiosenną aurą trochę poezji L.Staffa o takowej tematyce:) \" Przedwiośnie \" Przemija szarość wielkopostna, Budzi się ziemia letargiczna. Połowa marca. Idzie wiosna, Nie tylko już astronomiczna. Po gorzkich żalach wnet się ocknie Świat długo chmur okryty kwefem. Lśnią szyby czyste wielkanocnie I w słońcu pachnie już Józefem: Józefem, lilia i bocianem, Który coroczną wróci drogą I na swem kole odzyskanem Stanie chorągwią laskonogą. Miłego dnia wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane w piatek .Za kilka godzin zaczzyna sie weekend. Chyba wszyskie na niego czekamy z utesknieniem.🌻 Wklejam Wam malutką cząstkę poezji o naszej poczekalni. Tak mi sie jakoś skojarzylo. Wiosna w poezji \"Ten pożytek z poezji, że nam przypomina jak trudno jest pozostać tą samą osobą, bo dom nasz jest otwarty, we drzwiach nie ma klucza a niewidzialni goście wchodzą i wychodzą...\" Czesław Miłosz \"Ars poetica\" U mnie znow nawaliło śniegu. Już mnie z nóg ścina. Chandra tuz,tuz. Ale sie nie daje. Tak brakuje wiosny.....:):):):) Do popoludnia kochane. Forevciu,zebyś Ty znów nie zlapała w tej przychodni nastepnego wirusa.😭 Już prawie zdrowa jestes przeciez.Pa,pa,Dla Was👄 A ten golas w tancu bardzo mnie rozbawil. brawo żagiel. Tak trzymaj.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Witajcie..w śnieżny::(:(:( poranek.Do jasnej cholery..czy to się w końcu skończy..ja mam dooooooooooość!!!!!!! Dziewczyny byłam na poczcie..ło matko kochana..a ile to ja mogę wytrzymać..DZIEKUJE..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz nie mogę być dłużej..bo moja córka\"kukułka\"podrzuciła mi dziecko..::):):) ale wieczorkiem wejdę sobie na dłużej! Zresztą moj Kaziczek ma taką minę..że aż mnie skręca..pracowac MUSI..a wiecie co robi zanim zaczyna pracowac .GRA sobie w jakieś gry.....i mówi że to dla rozpręzenia.No to ja też mówię że dla rozprężenia przed całym trudnym dniem.ja .muszę pogadać z koleżankami.:):):):) Dziewczyny..a może napiszemy jakąś petycję do Pana Boga..żeby już była wiosna..albo zadzwonimy..co?..Zróbmy coś SAME ..bo inaczej zwariujemy:):):) Narazie..całuję..będę wieczorem..buziaki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Bardzo żałuję ,że mnie wczoraj tu nie było,przegapiłam taką imprezkę................ Wszystkiego 🌼 najlepszego 🌼 Drogi 🌼 Takisku🌼 Spóznione 🌼 ale 🌼 szczere🌼 Widzę że Żagielek się rozkręca-tak trzymać!! U mnie też zima nie odpuszcza ,dziś znowu padał śnieg..........ale to już prawie połowa marca ,więc już bliżej jak dalej!!! Ale ja całkiem z innej beczki chciałam.........wyobrazcie sobie ,że córcia przyniosła na dwa dni szczeniaczka!! Zanim odda go opiekunce prawowitej ja muszę się nim zająć.......ależ to jest małe cudo..........!!!!Ale mam zajęcie!!!! chodzę za nim ze szmatą i wycieram, co narobi............ Martini widzę ,że dotrzymujesz słowa 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnone ale szczere życzenia Takisku wszystkiego najlepszego z okazji skończenia znowu 18 lat 🌼 🌼 🌼 🌼 Bylismy u tego bioenergoterapeuty. Czy pomógł - jeszcze nie wiem. Wczoraj córcia bardzo dobrze się czuła, dziś też (oby nie zapeszyć). Jak wyszlismy od niego, a było juz późno ok. 20 godz, córcia tryskała ogromna energią, a wcześniej była padnięta, bo nachodzilismy sie po sklepach. Córcia w ogóle była bardzo zadowolona z wizyty. Za 2 tygodnie mamy powtórke. Pozdrawienia dla wszystkich, u mnie mamy mrozek, ale słoneczko mocno świeci więc przesyłam troche promyków słońca na poprawe nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ dziewczyny i u mnie zima tez na calego,nawet tak na Swieta nie bylo bialo jak napadalo nam dzisiaj w nocy.Widok super,drzewa bialusienkie,wszystko bylo by dobrze jak by to zima miala bylc,a tak to sie martwie czy ten snieg zdazy do Wielkanocy stopniec. Do wakacji wiosennych zostalo juz tylko 4 tygodnie,a my wlasnie planujemy wyjazd do domu.Mam nadzieje ze jednak wszystko bedzie dobrze,i bedzie zielono tak jak wiosna powinno byc:D pozdrowienia dla wszstkich,pa,pa🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żagiel ja też chcę specjalnie dla mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Balanga...... łoł, ale dałyście czadu.:D Imprezka z golaskiem przeszła mi koło nasa :D Moja strata. Pokazałam golaska mojemu Kaziczkowi - niestety powiedział, że napewno tak, nie zatańczy ;)... więc żagielku, ja też poproszę :D - Ewuś 👄❤️ - Bosanova dakładnie, jak w poczekalni - w drzwiach nie ma klucza, niewidzialni goście wchodzą i wychodzą :) - Zuzia, Dajen gdzie się ukrywacie ? Dajen piękne widoki przesyłasz, niestety sama się do nas, nie odzywasz. - Puchatku \"mały siusiaczek\" :) - Ktosia niestety, promyki słońca do mnie, nie dotarły. Nadal jest szoro, buro i ponuro 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 MARTINI37..dziękuję za życzonka..lampeczka szmpana i murzynek dla Ciebie juz przygotowane:)):Bardzo spodobał mi sie Twó napis \"dobranoc\" z kwiatuszkam,i i zwyczjnie zgapię go od Ciebie:P:P: FOREWER..ja tez Ci życzę zdrówka..i nie stój w kolejakch..bo jak pisała BOSA jescze jakiegoś wirusa załapiesz!Zreszą dlaczego stoisz?Zapracowałas sobie na to żeby wchodzic bez kolejki..a jak maz skrupyły..to pomyśl że Ci ludzie za Tobą lub przed Tobą by ich z pewnością nie mieli!!! Ewuniu..Ty również nastawiaj lampkę..pisałam wczoraj że dla wszystkich przyjaciólek których wvczoraj nie było..szampan jest:):A kiedy będziesz miał ten wynik..i wogóle jak po tych badaniach..bo nic nie piszesz!!! BOSA ..no jak zwykle potrafisz zaskoczyćPiękniutki ten wierszyk. i tak jakby o nasze poczekalni..troszeczkę:):):) I ZADNEJ CHANDRY..rozumiesz..żadnego doła..piszą że jeżeli masz doła ..to przedewszystkim przestań kopać..zima przyszla i w końcu pójdzie..jędza jedna..wstrętna..i pomyśl jak będzie pieknie i zielono:):):):) DOSIENKO..kotku..mam nadzieję że lampkę masz przygotowaną..i talerzyk na pysznego(ale się chwalę) murzynka też:):)Ten szczeniaczek to szkoda że u Ciebie nie zostanie..tyle radości daja takie małe pieski..duże tez ale wiadomo \"male jest piękne\"..oczywiście nie wszystko:P:P:P:P:P:P Ktosiu..szampanikiem częstuje..i murzynkiem..dziękuję za życzenia:) Fajnie że córcia czuje się lepiej!!!Może ten bioenergoterapeuta to był dobry pomysł.Napewno będzie coraz lepiej:):):):) BOJA ..mam dla ciebie i dla WAS wszystkich..teraz słyszałam w faktach..od przyszłego tygodnia..przychodzi do nas PRAWDZIWA wiosna..huuuuuuurrrraaa..tak że teraz uśmiechy na twarzy..juz będzie przepięknie..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O Matko kochana..ale tego napisałam..hihihihihi..prawie cały elaborat..ale wieczorem i tak przyjdę:P:P:P:P Całuję,,i do później..papa👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Dawno mnie nie było , choć bardzo bym chciała . Mam problem z kręgosłupem - nie mogę siedzieć , stać a na leżąco się nie da . Pozdrawiam WAS baaardzo serdecznie , trzymajcie się Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWUNIU....KTOSIU..przepraszam..przez przypadek napisałam WASZE imiona z małej litery.Sorki..dlatego żeby takiej gafy więcej nie popełniac..postanowiłam pisac normalnie..cokolwiek to znaczy:):): Zu-ziu..ja też ci życzę zdróweczka...takiego duuużego!!!!! Samotny Biały Zagielku..a nie masz tam jeszcze jakiegoś golaska..wiesz w miarę jedzenia apetyt wzrasta :P:P:P:P No to idę..papapatki..do wieczorka..🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znów sie uśmiałam Jak diabli. Ale Żagielek to maly zbereżnik.Jak dlugo ten facet moze tak tańczyć????Ma krzepę po prostu. Wystarczy,ze z każda z nas zahula.:D:D:D Myślę,że zostaniesz juz z nami na dłużej.Prawda,ze z nami jest wesoło. Dzięki Żagielku,Ty to potrafisz do łez człowieka ucieszyc.🌻 Spinky,dlaczego Twój Maciuś Ci nie zatańczy na golaska??? Powiedz mu,że powinien,bo będzie dla Ciebie tańczył Pan z ekranu. A ja tam wolę taniec na żywo,a nie tylko patrzec.:D:D Żałujcie dziewczyny,te które nie były na urodzinkach u Takiska. Było co wypic,zjesć i jeszcze strawa dla ducha.🌻 Dosieńlo,jak Ty sie do tej pory uchowałaś bez psa??? Przeciez to takie slodkie stworzenia.❤️ Ktosieńko,dobrze,ze corcia dobrze sie czula po wizycie. ja myślę,ze to tez ma jakies dzialanie na organizm. Choc jeszcze u bioenergoterapeuty nie byłam. Ale moja córka często bywa..I też dobrze sie czuje.🌻 No nareszcie Zuzanka sie do nas odezwała. Co Ci dolega Zuziu???? Musi to być poważne,jeśli nie mozesz siedziec.Dbaj o siebie kochana.I szybko zdrowiej.❤️ Takisku,a co na to Twoj Kaziczek????Apetyt na golaski CI wzrasta.Uwazaj!!!!!:D:D:D Dobrze,ze przede mną 2 dni wolnego.Będę odpoczywać...............:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja się wcale nie ukrywam chyba w sen zimowy zapadłam czy coś takiego poprostu;) A tak serio nakupowałam dla córki filmów na dvd i szkoda mi tak bez obejrzenia je wysłać. Więc na nic innego czasu niemam w ciągu tego maratonu filmowego. Nawet urodzinki Takiska przespałam i nie powitałam Martini, wybaczcie. A dzień kobiet bardzo miło spędziłam mąż mnie zabrał do pizzerii i nawet jakiegoś tulipanka biednego przytargał do domu. A jutro znowu do pracy ja mam na odwrót i jakoś ten tydzień błogiego nic nie robienia;) szybko mi zleci i znów ten weekend i do pracy trzeba. Zazdroszczę Dosi niańczenia tej kruszynki, też bym tak chciała, a mój kot jaką miał by radochę:D Miłego weekendu Wam życzę i nie zapominajcie o mnie może rzadko tu zaglądam ale na maila coś podeślę. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no takie balangi w Wielki Post..... :( :( Ale się Żagielek umiał wkupić, grunt to dobry start, najpierw smutny i samotny, potem juz tylko samotny a później balangi nagusów :) :) ..brrrr w zimie I tak trzymać Żagielku dobry humor najlepsze lekarstwo. A dobry humor w doborowym towarzystwie to szybko dzialający antybiotyk na wszystko. Zu-ZIA życze zdrówka i żeby już nie bolało 🌼 👄 Spianerku jak jutro u mnie też zaswieci słońce to prześlę Ci specjalnie duużą porcję promyków, bo u mni juz tak czuc wiosnę w powietrzu. Takisku dziekuję w miłym towarzystwie zawsze i szampanika i coś do szampanika. Bosanowa ja też wolę tańce w realu niż wirtualne, ale jak mówią lepszy rydz niz nic. Dajen to Ty jesteś DVDmanka, podrzuć jakiś tytuł dobrego filmu, to my też chętnie obejrzymy. Zyczę spokojne soboty w pracy. Boja trzba sie cieszyc z pięknych widoków, bo u Was zima nie zawsze ze śniegiem. A to sa chyba jej ostatnie podrygi i przyjdzie wiosna. Dosia zabawiasz się w nianię? Moja córcia już od dłuzszego czasu namawia mnie (czytaj: molestuje) na pieska Yorka. Ona ma alergię na sierść i tylko York wchodzi w grę bo on ma włosy zamiast sierci więc nie uczula. Może bym sie dala namówić, złaszcza, że to mogłoby być pomocne w jej terapi, ale odstrasza mnie skutecznie cena, więc pies u nas w domu nadal jest tylko na obrazkach. Ewa smutki poszły precz i prosze ich nie dopuszczac więcej do siebie, a wyniki będą dobre inna opcja nie wchodzi w rachube. Forever tak mówią,że dziś dzień mężczyzn, ale ja zapomniałam i nie złozyłam życzeń - ale w końcu oni mają cały rok święto... Martini będziesz czasami wstrząśnięta ale od śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na dobry poczatek wieczoru Jaki jest idealny mąż? To taki, który zastając żonę w łóżku z kochankiem każe mu skończyć i idzie zaparzyć kawę. - A jaki jest idealny kochanek? To taki, który potrafi skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie nikt nie wykrzedzi nowy rekord, tzn 2700 wpis tak tak moje drogie to już tyle napisałysmy, parę tomów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×