Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

A wiec na dzien dobry /,wstałam bladym świtem ,żeby szmpany chłodzić i kryształy polerowac..srebra tez,no i żeby do fryzjera i wizażysty zdązyc../ parze wam kawusie..i nastawiam dzbanek herbatki...Rozumiem ,ze słatki i łososia robią inne dziewczynki.A torcik? To ja teraz lece do sklepu poświeczke na tort ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech dobry los się kłania w pas... Sto lat, sto lat jeszcze raz! Niech ten Jubileusz Milowym będzie kamieniem. Czekamy następnych z wielkim w sercu wzruszeniem. Myślę że wspólnym wysiłkiem dotrwamy kolejnych :D Z okazji Naszego święta życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają, Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana także 🖐️ Z okazji tak pięknego Jubileuszu składam Wam wszystkim najserdeczniejsze, najmilsze życzenia ... Aby zdrowie Wam dopisywało👄 I żadnego doła życie nie znało, 🌼 Aby uśmiech zawsze gościł na Waszej twarzy👄 I aby się spełniło wszystko, o czym każda z Was zamarzy.🌼 Aby kwiaty kwitły cały rok 👄 I nigdy nie chorował Wasz pies ani kot.🌼 Radość niech Wam sprawia Rodzina👄 No i w Poczekalni także niech będzie jej przyczyna.🌼 Te życzenia z serca ulożone 👄 Dla Was wszystkich są przeznaczone 🌼 >>_____________________________________@@______ >___________________________@@@@_____@@_____ >__________________________@@@@@@___@@_____ >__________________________@@@@@@@@@@_____ >________________@@@@@@__@@@@@@@@_______ >______________@@@@@@@@@@@@@@@_________ >____________@@@@@@@@@@@@@@@___________ >___________/@@@@@@@@@@@@@@____________ >____________@@@@@@@@@@@@@@____________ >____________@@@@@@@@@@@@@______________ >_____________@@@@@@@@@@@@______________ >_____________@@@@@___@@@@@______________ >_____________@@@@_____@@@@______________ >____________@@@@@@@@@@@@@______________ >__________@@@@@@@@@@@@@@@@___________ a ten słoń niech Wam szczęście przyniesie, gdy się Wam będzie wydawać, że dobry humor już w lesie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIECH ŻYJE NAM sto lat dla nas wszystkich . A Wiktoria napisała taki piękny wiersz że ja tylko mogę się dopisać. 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Widzę że obchody jubileuszu tego topiku zapowiadają się wręcz szampańsko. Oj będzie się tu działo :-) Więc i ja przyłączam się do życzeń i toastów Niech dobry los się kłania w pas... Sto lat, sto lat jeszcze raz! Niech ten Jubileusz Milowym będzie kamieniem. Czekam następnych Z wielkim w sercu Wzruszeniem. Pozdrawiam radośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dana, dana, dana, balujemy dziś od rana W dniu \"naszego\" urodzenia\" wszystkim śle życzenia Kieliszek więc podnoszę Toast za NAS wznoszę \\_/ - żeby nam szczęście zawsze sprzyjało zdrówka nigdy nie brakowało - żebyśmy zawsze młode były w poczekalni dobrze się bawiły - żeby codzienność nie dobijała nas zawsze dla wszystkich, był dobry czas - żebyśmy o sobie pamiętały w poczekalni na długo(albo i dłużej) pozostały. Niech tu króluje młodość i gwar.....hmmm czego jeszcze mogę życzyć Wam....dużo miłości, jak najmniej złości ...dziś jest wielkie święto, niech nikt nie budzi mnie ze snu...już rok, cały rok, siedzimy tu :) Kiedy to zleciało ?... trudno powiedzieć...mam nadzieję, że nikt nie zdążył tu zaśniedzieć .;) Tańczmy i pijmy, póki święto trwa , bo już, tuż za rogiem .... codzienność na nas spozira ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat,a może i 200?? Zaslugujemy na to dziewczyny!!!! Wiki,Ty nasza poetko nadworna. A tak wogole,to zdolne jestescie. Kazda z Was ma taka lekkośc w rymowaniu,ze ja wysiadam przy Was. Dziewczyny,wznosze toast za nasze zdrowie,za nasze szczęscie i za nasza przyjażń.A te kwiatuszki samodzielnie zerwalam wczoraj w ogrodzie.Zaslugujecie na nie.🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jeszcze na pewno przyjde.Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Dzisiaj święto wyjątkowe Nie ma go na kartkach kalendarza Bo święto o którym piszę Wyjątkowym ludziom się zdarza!! Bo czy Bosa,Ofka oraz Dosia Albo Ewcia,Wiki i Kalina MarMi,Ksymcia no i Ktosia I oczywiście Ewelina A czy Ewa z czterema czwórkami Forewer.Dajen..no i SPINKI Powiedzcie proszę sami Nie są to WYJĄTKOWE dziewczynki!! Dla Spinki osobne mam zyczenia Oby ci się wiodło i cudownie zyło Bo przecież gdyby nie Ty Nas także by nie było!! W naszej poczekalni zdarzają się radości..smutki..burze Ale my przetrwamy RAZEM Do końca świata..i jeden dzień dłużej!!!!! 🌼❤️🌼serce]🌼❤️🌼serce]🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku,ślicznie.Mam lezki w oczkach.❤️ Naprawde przetrwamy!!!!Ale musimy się częściej spotykać.Bo tyle nas bylo,a kilka juz się wykruszyło. Ciekawe co z Ilonka??Bo czasem przychodzi poczta od niej.Dla Ciebie Ilono!!{usta]Marmi,Kubusiu,Ktosiu,Dosiu i inne nie dajcie dziś plamy!! Dzisiaj zrobilam rodzince świateczny obiadek.Otóż ulepilam pierożki ruskie.Ale sie uciesza.Bo wszyscy prawie sa w pracy. A moj syn z synowa jeszcze śpią.Wrócili rano z wesela.Bylo tak nietypowo w piątek. Ale dobrze sie bawili.Marcelina u drugiej babci w Sycowie.Wiec mam wiecej czasu.Odpoczęła,.Upieklam sernik i jablecznik.Realnie. ❤️ A teraz czekam na moich rodzicow,bo do mnie jada. Potem ok.15 oo jedziemy na wies. Bo nam załozyli prąd. A czekamy na niego juz kilka lat.Więc jest następny powód do swietowania.Buziaki dla wszystkich👄.Jeszcze będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky👄, założycielko - niech Ci życie niesie radość wszelką . Bossi👄, Ty nasza opoko - niech Ci kochaś Spinky za bardzo nie wpada w oko . Takisku👄, poetko nasza kochana, niech Ci długo radość rymowania będzie dana. Ksysmciu 👄, przyszła mamusiu , niech nasze wspólne dziecko rośnie zdrowo w Twym brzusiu. Ewelinko👄, kwiaciarko - hebraciarko , niech Twe życie płynie zawsze tak dziarsko. Dosiu 👄, młody ogrodniku, niech w Twym ogrodzie zakwitnie kwiatów bez liku. Dajenko👄, nasza kocia mamusiu, nie daj się dołować osobom kochającym z przymusu. Ofka👄, nasz arbiter kochany, może będzie z zołtymi kartkami bardziej opanowany. Ewo 👄 niebędna na tym topiku, może i ja będę od Ciebie dostawać zdjęcia wysyłane bez liku . Kubusiu👄, podpora rodzinnej witryny, może i nam dasz mozliwość poczytać Twoje rymy. MarMi 👄, także nie będzie łamaga i powie nam jak rośnie rodzinna saga . Boja 👄, Żagielek👄 - już nas chyba opuściły i nawet życzeń jubileuszowych nie złożyły. ...........*..*..*.............*..*..*........................... ......*............ .....*..*................*..................... ....*.....................*...................*.... .......... ...*....................... .....................*.................. .....*.........................*...*...........*......*... ......... .......*....................*........... .. *............*......... ..........*..................*............*.......... ..*...... ..............*............... *.. ..*........ .....*.............. ...................*...............*.............*................. ......... .................*..............* .*......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu kogoś pominęłam... Kalinko👄, dla Ciebie specjalnie od nowa stronę otworzyłam bądź z nami zawsze i w każdej minucie, abyśmy nie musiały Ciebie szukać w jakimś starym bucie :). Żyj nam długo i szczęśliwie i pisz z nami na tej niwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziś rozpisałam, chyba limit roczny już wyczerpałam :). Wpijmy zatem za piękne urodziny, aby zawsze szcześciem tryskały dziewczyny \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez skladam Wam Wszystkim zyczenia z okazji przetrwania topiku i ciesze sie ze jestescie i jeszcze nie zapomnialyscie o mnie👄Choc sie nie wpisuje to czytam Was bardzo chetnie.Mam nadzieje ze jeszcze bede z Wami czego sobie zycze. Ja chyba jestem troche podobna do Kubusia, jak mam jakies problemy to nie umie o nich pisac, musze sobie z tym wszystkim sama poradzic. Dziekuje za maile wszystkim tym co o mnie pamietaja 👄 Przyjemnego swietowania dzis zycze:D tylko nie czytajcie za duzo , bo jutro bedzie ciezko wstac :p Pozdrowienia dla Wszystkich 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Sałatki jak obiecałam są..realnie też:):) Chciałam jeszcze dodac..że jeżeli pominełam kogoś..Boja tu specjalnie do Ciebie..ale do Wszystkich innych tez..to nie dlatego że zrobiłam to celowo..poprostu skupiłam uwagę na tych dziewczynach które są aktywne w poczeklani.Ale pozdrawiam Wszystkie bardzo serdecznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dla Was🌼 No ..świętujemy ważny dzień..Ja dzisiaj zobaczyłam że jestem tu..od 37 strony..Ale fajnie..długo..i musze Wam powiedziec..że towarzystwo do którego trafiłam..jest ..Przednie!!!!!!!!Całuję👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudna ta część oficjalna ...:D - aż się chce krzyknąć CHWILO TRWAJ Niewiele potrzeba, aby siegnąć nieba szczery uśmiech, ciepłe słowo od razu jest miło i całkiem odlotowo . Kiedy rozpoczynamy część konsumpcyjna...już mi ślinka cieknie - serniczek i szarlotka Bosy, sałatki Takiska o szampanie i kawiorze nie wspomnę ;) Oj, dziewczyny talentu Wam nie brakuje, poetki nasze kochane, prosimy częściej o takie rymowanie :) . Wasze piękne rymy, przyciągnęły nawet dawno nie widzianą Boję - Boja witaj :) - Czterdziestka czuj się zaproszona... jeśli masz ochotę, dołącz do naszego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Jestem osobą niezbyt zamożną. Właśnie jestem na Internecie u znajomego. Ostatnio znalazłam fajny konkurs, w którym można wygrać kosmetyki do depilacji veet, na które normalnie mnie nie stać. Aby je wygrać, potrzebuję waszych głosów. Wystarczy wejść na http://www.dlazdrowia.pl/index.php?modul=10&msg=OK Na dole tej strony jest zielona tabelka, w której znajdują się zgłoszenia konkursowe. Jedno z nich zaczyna się: „Dlaczego to właśnie ja powinnam wygrać te kosmetyki...”, a na końcu tego tekstu pisze: . To właśnie moje zgłoszenie! Aby oddać głos, wystarczy zaznaczyć kółeczko znajdujące się obok mojej pracy i na samym dole stronki kliknąć „głosuj”. Niezmiernie bym się cieszyła z tej wygranej! A wy możecie mi ją dać! To taka drobna pomoc, wcale się nie musicie wysilać, są to tylko 4 kliknięcia myszką. Będę wam baaardzo wdzięczna! Żegnam i pozdrawiam wszystkich, którzy to przeczytali i zagłosowali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzeba było aż roku aby talenta w pełni dojrzały ,ale za to ..........słów brak,po prostu to jest poczekalnia geniuszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam u Was popołudnie świąteczne???? Bo to nasze wielkie święto.Prawdaż??? To wznieśmy wspolny toast za nasze spotkania. Za naszą znajomość,za nasza przyjażń.Oby nam się dobrze działo. \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ Czy szklaneczek wystarczy dla wszystkich??? Bojka,bardzo mnie mile zaskoczyłaś swoim wpisem.Dzięki,że o nas pamietalas.Dla Ciebie specjalne👄 Spinkusiu,Takisku,Wiki,Ewuniu,Ewciu,Kasymciu,Dajenko,Ofko,Dosiu,Forewciu,ktory dzis pracujesz ciężko,Kalinko,Marmusiu,Ewelinko,nasz nabytku najświeższy i doskonaly,Kubusiu milczący dla Was👄 Przegryzmy kawiorkiem,zapijmy szampanikiem.Wezmy na zabek wszysko,na co mamy ochootę. I zaspiewajmy:hej , hej bawmy sie,hej hej cieszmy sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo nasz poczekalnia,to jedna rodzina..................... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdyszana przybieglam z dwoma blachami napoleonek...ufff chyba jeszcze macie ochotkę na słodkości. Jak pięknie mija popołudnie w takim wesołym i miłym gronie w naszej poczekalni. Dziś to nie poczekalnia....dziś to sala balowa. A w środku my cudnej urody dziewczyny z kieliszkiem szampana. Radość jaka z nas emanuje przyćmiła swym blaskiem światło rzęsiście oświetlające tą salę.Bawmy się i nie smućmy już nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coż poetki .sliczne , nie mam ja daru do poezji ,jeno do prozy...każdej.A powiedziałyście wszystkie wszystko pięknie.Ja wam winszuje czego i sobie, a wiec zdrówka ,morza miłości ,zero obojętnosci na świat ,który nas otacza i nie zawsze dobrem sie odznacza.Wszystkiego najlepszego i życze szczęścia WSZYSTKIM obecnym i tym ,których nie ma.A całosci dziekuje ,że mnie przyjęłyście do swego grona.Wznieśmy toast szampanem, a reszt e smakołyków nie zliczę, bo jest ich bez liku.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinko ,super, to teraz z kawiorem poczekamy i na sałatki ,bo Takisek piekny gładki na uczte czeka, szkoda człowieka...hiiii a potem popijemy za zdrowie i pomyslnosc każdej z nas..po góralsku..Ofka ,gdzieś ty?, gdzie tygrysek brykający...i inne ..dziewczynki...Całuski wyjątkowe dla Spinki, mądrej dziewczynki...i kalinko ,jak dziewcyznki nie dołacza to ...nie , to niemożliew ,dołacza.Ewcie , i wszystkie inne...zostawimy wam szampana ,choćbyśmy miały czekać do rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\ / \ / \ / \ / \-----I----/ I I I I ------- Do pełna proszę zatankować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do życzeń dla nas wszystkich🌻 Nie udzielam się tak często jak inni bo ciągle jestem zabiegana i po ciąglym siedzeniu przy komputerze nad zleceniami, mam nieraz \"komputerowstręt\", ale za to \"dostarczyłam\" Poczekalni osobistą siostrę, ktora się udziela za nas obie :-D Chylę czoła przed naszymi poetkami:-) Bossi, ruskie pierogi to ukochane danie mojego syna - jakby Cię dziś odwiedził to by Ci niewiele pierogów zostało dla rodziny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi a ta siostra to sałatki dobre robi ,no nie? Ja recepture poprosze,ale nie dzis, teraz sie wynosze.Ofka ,zbójnicka dziewczynko ,zaczaiłaś sie ty ,z tą szampana skrzynką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadstawiamy teraz kieliszeczki.Po szampanie ,napijemy sie wódeczki.Skutki beda opłakane,ale my będziemy uradowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewelinko..a pewnie że dobre..:):):) Już zastawiłam stól.Nie mam co prawda, cudnej urody kelnera..ale podam sama..i dołoże..(choc juz jest) serniczek..bo tez piekłam:):) Sto lat nam Wszystkim..\\_/\\_/\\_/ I jeszcze jeden i jeszcze raz...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Niech zyje bal,bo to zycie to bal jest nad balem...................... Wszystko smaczne zdrowe.A zwlaszcza te napitki wyskokowe. Jak sie bawicie dziewczyny?? Ewelinko , Takisku , Spinky , cieszę sie,ze czuwacie nad tym by goscie sie dobrze bawili. A przeciez goscie to my. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Szczęśliwej podróży Do kolejnych Jubileuszy!Niech dobry los się kłania w pas ...Sto lat, sto lat jeszcze raz! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ **** Szczęśliwej podróży Do kolejnych Jubileuszy!Niech dobry los się kłania w pas ...Sto lat, sto lat jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może by tak przyznac jakis medal? np przodownika poczekalni? premiami podzielić,talony rozdac?:D:D:D:D:D proponuje chlup w wirtualny dziób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×