Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Ja już dziś świąteczne życzenia Wam złożę , bo jutro moge nie zdążyć , a w sobotę już wyjeżdżam na Święta ... Z Okazji Świat Wielkiej Nocy życzę Wam: uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku.. Przyjaciół wielu, dużo w portfelu, Dyngusa mokrego i czasu radosnego, a przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń! http://www.samre.info/kartki/3w/wielkanoc3.html Radosnych Świąt dla tych co piszą, dla tych co czytają i dla tych co mile naszą Poczekalnię wspominają. Zdowia dla chorowitych, uśmiechu dla zasmuconych i i radości dla pogodzonych :) Wesołych Świąt 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki❤️ wszystkiego najlepszego , smacznego jajeczka, miłego zajączka , mokrego dyngusa......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przed śwatecznym obżarstwem, a w trakcie przedświątecznej zawieruchy. Witam nowa koleżankę - czesć Bolcia. Ja tez wszystkim składam życzenia świateczne dziś, bo nie wiem jak jutro potoczy sie wieczorek. Ja niestety z przygotowaniami ciągle w polu - jeszcze nigdy tak bardzo nic mi się nie chciało. Jedyne o czym marzę ciągle, przez cały dzień, to nic nie robić, po prostu nic nie robić albo.... spać. Pomocy potrzebuje dużego kopa, albo wielka dawkę chęci. Tak więc biorąc pod uwage, iz jutro może przyjśc przesyłka z chęciami do roboty (albo odpowiedni kopniak w odpowiednie miejsce), to moge nie miec czasu na zajrzenie do poczekalni. Życzę więc radosnych, rodzinnych Świąt Niech znikna wszystkie smutki i troski a ich miejsce zajmą radości i nadzieja. Niech zajączek kicający podrzuci coś miłego, coś przyjemnego. A tak na wesoło to życze wszystkim Paniom figlarnego jajeczka i obfitego dyngusa - a szczęście nie opuści Was przez cały rok. Pamiętajcie obfitości stołu - to dobra sprawa - tak smacznie,tak kolorowo, tak przyjemnie - O skutkach prosze myslec dopiero po świętach :) :) :) papapa całusków 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolcia13
Nie wiem dlaczego na pomaranczowo mnie wymalowalo??? Dzieki,ze mnie przyjełyscie tak milo do swojego grona.Jestem z Dolnego Sląska.Z Malej miesciny -Jawora. Nie pracuje.Zajmuje sie wnuczka.Mam 45 lat.Tylko jedną córę. Pracowalam przez 25 lat,ale zaklady w naszym miescie pozamykali.Tylko urzad miejski i szkoly działaja. Sklepy oczywiście tez. Miasteczko wymarłe.Mlodziez wyjechala na zachod.Wnusia moja ma 15 miesiecy.Mam co robić w domu.Nie narzekam na brak pracy. Milo mi zaprosic Was na kawke i herbatke.Co prawda pora dośc pózna,ale nie śpię jeszcze.Stawiam czajnik-termos.Częstujcie sie , na pewno nie wystygnie do rana.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cześć Bolcia. Ty tak samo jak wiele dziewczyn z watku nie pracujesz.Ale Ci dobrze. Dzieki za herbatke.🖐️ A ten mily misiaczek tez dla Was. Kiedys dawno,dawno temu przyslała nam go Wiki. Wikuniu,dzieki za Misia łakomczuszka. _______########_##__________________##_########## ______##_______##_##______________#_##____________# _____#______________#______________##______________# ____#_______________#__############_______##_______# ___#________##______###__________________##_______# ___#________####_______________________###_______# ___#________#____________________________#______# ____##_________________________________________## ______##______________________________________## _______##______________________________________# _______#____________#___________________________## ______#_________##____####________##____#________## ______#____________##_#___#______#__##_#####______# ______#______________#_#_#______#_#_#____________## ______#________________###__###__#__#_____________# ______#______________#___####__##_#_______________# _______#____________#____########____#____________# _______#___________#________##_______#____________# _______#___________#______________#__#___________# ________#__________#__##___##__##____#__________# ________#__________#_______#___##___#__________# __________##________#_______####___#______##### _______###___###_____#____________#_#######_____## _____##____________#########__#####_________##____## ___#_____________##_________##__#____________#_____## ___###________###_____________##______________###____# __#_________##_#______________________________#__#__## _#_________#__######______________________####_##__#__#< br /> _###_______#_#______##________________##_________#___# ___#_________________#_______________####___________## ___##___________######_#_______________#___###_______# ____#__________________#________________#___________#### ____###__________######_______________######______##___# ## __##___###___________#__##__________##___#______##______ ### _#________############____##______##________####________ __# ##____________________#_____#___##_______________####### ___# _#____###__###________#______###________________#______# #__# ##__##________#________#___________#___________#________ #__# ##__#__________#_______#___________#__________#________# __# _#__#__________#_______#___________#___________#________ #__# __#__#_________#______###############__________#_______# __# __##_##______##_______#______________#__________##___##_ _# ___##__#####________##________________##__________###___ # _____#___________##_____________________####_________###

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że nie śpisz. Lubie wieczorem czy nawet pozną noca buszowac po necie. Bosanova,jaką pijesz herbatke??? Moze byc z cytrynka?Ja tez sie napije z Toba.Trochę sie rozgrzeję.Smacznego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,moze byc z cytrynka.Uwielbiam bez cukru.Wszyscy smacznie chrapia.Ja cierpie dzisiejszej nocy na bezsenność.Jeszcze zajrze na ulubione wateczki.Nie bylam dawno na mieśniaczkach.Moze jeszcze zajrzę.lubie te dziewczyny.Są czasami takie bezradne.potrzebuja pomocy. A szczegolnie dobrego slowa.Żegnam sie z Toba Bolcia.:):):) A rano wstać trzeba.Niestety.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosia, fajny ten misiaczek;-) Witaj Bolcia. Ja pracuję, ale w szkole więc jutro mam wolny dzień - dzieciaki mają ferie świąteczne. To chyba super sprawa mieć takie wnuczątko:-) Ja jeszcze babcią nie jestem (chociaż jestem tylko 4 lata młodsza od ciebie) i jeszcze dlugo nie będę bo moje dziecko ma dopiero 13 lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie ,oije herabtke za chwilke. Wszystkiego najlepszego i udanych Swiat dla tych ,które juz nie zajrza.Naszatko, wszystko ok ,ale z tym twoim schabikiem gotowanym na mleku w folii go gotujesz? ja naprawde zgłupiałam ,bo pojecia nie mam...podpowioedz.bo schab juz w rekawie siedzi doprawiony.Ja lece do pracy ,moja firma ,chociaz minister wspólny ...do roboty bas goni :-( ,ale nie ma co...moze troche luzniej bedzie . Naszatka napisz prosze...uzupełnienie do przepisu...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ,Bolciu dzieki za herbatke, a chciałam zapytać gdzie szanowne koleżaneczki , po pierwsze prezezska ,Spinki ty sie popraw! po drugie Forever ,po trzecie Ofka , po czwarte Tygrysek , po piate Kalina ..po szóste ..po siódme... ładnie to tak?Smutnawo bez Was ,a ewcia39? byscie chciaż liste podpisały....kurde chyba Spinki amant u wszystkich nie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie zapracowane przed świątecznie koleżanki. Wstawiam wodę i zapraszam na kawusię, chwila wytchnienia Wam się dziś przyda. A mój komputerek znów szwankuje, co dokupię coś nowego i myślę że już będzie ok. to znów coś innego pada. Teraz karta graficzna do wymiany, jak się uda i kurier na dziś dowiezie to będzie jak nowy na święta:D , tylko mnie ponad 300zł. ubędzie. Ewelinko no ja zrozumiałam że cały czas w tej folii ma się gotować. Naszatko masz już to gg. Buziaczki dla Wszystkich, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie- chociaż na chwilkę, pozdrówka dla Wszyściuśkich. Coraz większe zamieszanie przedświąteczne jak wszędzie. .....Naszatko.....przepis otrzymalam -dzięki👄 Dla Ewelinki obiecalam \" schab w galarecie po warszawsku\" ......pieczony schab pokroić w plastry o grub. centymetra.Każdy plaster naciąć tak, aby powstała w nim głęboka kieszeń. Napełnić ją farszem tj. ....po 3-4 łyżki gęstej śmietany oraz chrzanu. ....3-4 jajka na twardo ....sól, pieprz,cukier do smaku ....pęczek szczypiorku. Wypełnione plastry ułożyć na półmisku udekorować gotowaną marchewką i selerem naciowym. ..W 2 szkl. gorącej wody rozpuścić kostkę rosołową, dodać 2 łyżki żelatyny. Gdy zacznie tężeć, zalać nią schab. Witaj Bolcia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim.🖐️ Dzieki Dajenku za herbatke.Ja tez ciagle cos kupuje na Alllegro.Wiesz,ze to prawie nałóg.A tak wogole to dzien zaczynam przy kompie.Najpierw wchodze na allegro.Patrzę czy czasem nie wygralam jakiejś licytacji. A potem inne wątki posprawdzam i 1-2 godziny mniej. Dzisiaj szyjny kręgoslup mnie rypie,nawet nie moge siedziec przy komputerze.Nooooo,ale jestem zdrowa.Bo wszystko inne w porzadku. Zuziu,ten przepis jest super.Chyba skorzystam,bo mam schabik.Zaskocze ich czymś nowym.Dzieki. Wiki,zrobilam na próbe Twój chrzan i jest po prostu boski.Dużo zrobie wieczorem,żeby byl świeży. A życzenia potem.Jeszcze mamy czas.To pa,pa.Idę do roboty.Ale trudno mi bedzie z tym kręgoslupem.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po tym co ostatnio nakupowałaś to widzę że Ty miłośniczka sztuki jesteś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wielkanocnym stole baba się rozpycha, mówiąc do mazurka: \"Ale jestem pycha\". A mazurek prycha do czekoladowych kurek: \"To jasne jak słońce, że jam lepszy od początku po końce.\" Jajka bardzo się zgniewały, mazurkowi przyganiały: \"Każdy powie, że jajko na zdrowie, mazurek niedobry!\" Odezwał się zza firanek okienny papierowy baranek: \"Przestańcie sobie przyganiać. Bardzo was proszę. Bo kurki zjem po trosze, a jajka całe na twardo. Przysięgam na palmę z kokardą. Palmy się pogniewały... I oto nasz wierszyk cały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć Wam naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły Wam duszę radością Czegóż jeszcze Wam życzę? Zdrowia i dostatku! Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku! Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, Spełniającej życzenia małej złotej rybki Kury ze złotym jajem,Lampy Aladyna, Sezamu Alibaby i szczodrego dżina, Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych, Dywanów latających i talentów licznych. Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych. Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, Poklasku i uznania i awansów licznych. Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, A w południowych Indiach plantacji herbatki. Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie I innego schronienia w wybranej krainie. Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, Ekscytujących doznań,smaku nowych przypraw. Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii, I życia w stanie choćby lekkiej euforii. Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, Dużo radości z życia i wiecznej młodości!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA już sie pakuje i zaraz jedziemy do Taty. Pozdrawiam i do miłego po świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełnienie przepisu - schabik piekę ( gotuję ) w folii alu. Spełnia pewnie tę rolę co rękaw , tylko jak pęknie to mleczko wleje sie do środka. Jak robiłam bez niczego to za bardzo sie wysuszył.... dziś miałam masaż- znów dysk mi wyskoczył:O a teraz zamiast twarogu kupiłam serek i zamiast sernika pieczonego wyszedł mi na zimno:O oj... święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Melduję się i listę obecności podpisuję :) Jak wszystkich tak i mnie dopadł syndrom przedświątecznej atmosfery. Serniczek z brzoskwiniami już upieczony, buraki z chrzanem zrobione, szyneczka (surowa) sparzona, jutro reszta, a potem.... jak zwykle, jęki bo brzuch urósł, bo tu i tam przybyło, bo....itd. :D znacie tę melodię ? Wszystkim i każdej z osobna życzę 🌻 WESOŁYCH ŚWIĄT!!! 🌻 ----->> http://www3.100lat.pl/kartki/3,Wielkanoc/1,231,0, :D Cmokasy dla całej załogi 👄 dla nowego narybku również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wiecie,ze najgorsze to te brzuchy po swietach.A my tak lubimy jeść.Takie pysznosci,ze buzia sama sie otwiera.Masz racje Spinky,mamy to na wlasne zyczenie. Ja juz w nic się nie mieszczę.Nie wiem co jest przyczyna tego stanu? Wszystkie spodnie na mnie trzeszczą. Nic juz nie mówię.Nie lubie sie,nie lubie na siebie patrzec w lustrze,bo juz sie w nim nie mieszczę.:(:(:(:(:(:(:(😭😭😭 Dajenku masz racje.Jestem milośniczką sztuki,moze z racji zawodu wykonywanego.Lubie takie rzeczy,kupilam kilka obrazkow,bo mnie córka i siostra prosila. Dla siebie tez.A tanio mi sie udalo,wiec sie cieszymy podwojnie. A licytować kocham po prostu.A Ty nie lubisz??? przynaj sie!!!Wszedzie robota wre.Tylko Marmi i Spinky /mowie o tych kolezankach z naszej listy/ o nas pamiętaly.Dzieki,ze sie odezwalyście. wstąpie jeszcze.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinkusiu,mowilam ogolnie,a mialam siebie na myśli. O brzuchach mowilam.Ha,ha,ha.Niedlugo będzie wielki huk. Szukalam na siebie jakiegos fajnego ciuszka,ale w rozmiarach XXL nie ma fajnych.Wiec nie kupilam nic.Stare musza wystarczyć. Takisku,co u Ciebie?? Nie mozesz wejśc do poczekalni? Nie stoj pod drzwiami.Zapraszamy!!!! 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz czas na życzenia.Juz prawie wszystko zrobione.Jutro tylko pokroić sałatki i zmieszać z majonezem,zeby byly swieżutkie.Serniczki zrobione.Jeden pieczony z brzoskwinkami ,drugi na zimno z galaretką i ananasami. OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Mazurków dwie tony, jajek jak balony, kiełbasy wędzonej, dużo chrzanu do niej, słońca wiosennego, uśmiechu promiennego. Zajączka bogatego, Mazurka cudownego, Pisanek kolorowych, Świąt wesołych i zdrowych - życzy Wam Bosanova OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię kupowac na allegro przyznaję się bez bicia, już mam 160 punktów za komentarze, maż się śmieje że któregoś dnia wróci i okaże się że sobie jakiegoś nowego faceta kupiłam na allegro;) Widzę że większośc mocno zajęta, a ja już popiekłam mięska, jutro zrobię sałatki i mogę się zbierac do pracy. Wymienioną mam kartę graficzną dziś , mam nadzieję że już nic mi w kompie nie padnie bo on już jak skarbonka jest;) Jedynie to c z ogonkiem mi zastrajkowało, wszystkie inne polskie literki mi pisze a na tą nią nie ma rady nie chce i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 My jutro wyjeżdżamy do rodziców wiec również dzisiaj składam Wam życzenia świateczne. Zyczę Wszystkim wesołych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, mokrego śmingusa i szczęśliwego, rozbrykanego baranka. MarMi pozdrów i uściskaj od nas Takiska usta] Całusy dla Was 👄 👄 👄, do po świetach, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie prawie święta ,reszte jutro skoncze. A Wam wszystkim posyłam życzenia pachnące hiacyntami , forsycja , słoneczkiem i wiatrem wiosennym... ucztujcie, wypoczywajcie , i po prostu bądźcie szczęsliwie nie tylko w Swięta.....Buziaki dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowych i pogodnych świąt oraz mokrego dyngusa dla wszystkich w poczekalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane !!!Zdrowia,pogody ducha,obfitego stołu,mokrego Lanego Poniedziałku i radości przez całe święta dla Kapitana i całej Załogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×