Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🖐️ Witam poświątecznie i wieczorowo :) Kochaniutkie wysyłam Wam coś na pocztę. To jest dosyć duży, spakowany plik zip, mam nadzieję, że jak go otworzycie, nie będziecie żałować :D Hej \"silna wola\" powiedz mamie, żeby nie była dzieckiem i czym prędzej poszła do lekarza, takim gdybaniem rak czy nie rak nic nie wskóra. RAK wcześnie wykryty zwiększa szanse na wyleczenie...piszę to, bo z pomocą lekarzy wygrałam z nim....wygrałam życie. :) Twoja mama może mieć zmiany mastopatyczne na tle hormonalnym,tak czy inaczej powinna pójść do lekarza . --->>>http://www.wizaz.pl/forum/archive/index.php/t-79009.html Żagielek znowu smutny 🌻 Cmokam wszystkich i idę już spać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki jesteś genialna, to było cudne bardzo się wzruszyłam, dzięki dla Ciebie wielkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ,parze wam herbatke.Diana poleciała jak na skrzydłach? Silna Wola ,Spinki i nie tylko jest ,jest żyjącym dowodem na to ,że rak nie wyrok, można zyć.A żyć w strachu i albo wyolbrzymiać albo bagatelizować problem nie jest w żaden sposób rozsadne.A sama mama sie nie zdiagnozuje .Po prostu musisz z nia stanowczo ale spokojnie porozmawiać.Powiedz jej ,ze martwisz sie ,bo ją kochasz ,bo sie o nia boisz ...A może to fałszywy alarm bedzie ,na co mamy nadzieje. Zagielku kochany , usmiechnij się 🌻 dla Ciebie :-D , melancholia wiosenna przejdzie ,a ty wypłyniesz w Ocean Strefy Dobrych Wiatrów , przeciez ciagle nie może być beznadziejenie.😘.Sorry ,ze sie spoufalam ,bo stosunkowo nowa tu jestem w stosunku do tych ,które zamilkły.. Spinky spraw jako prezeska ,zeby pozostałe wróciły do nas ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPINAKER rację ma. I EWELINA też. SILNA WOLA - trochę mi ręce i piersi opadły, że tak się zachowuje 46-letnia kobieta w cywilizowanym świecie. Niechaj Matka Twa poczyta sobie chociażby nas. Jak trzeba będzie to na Nią strasznie nawrzeszczymy !!! Ja też po uszczypnięciu żyję, dzięki lekarzom właśnie. A jak Matka taka uparta, to niech idzie do kowala... Przepraszam, ale wkurzają mnie takie postawy ! A potem jest płacz. Swoją drogą, trzeba mieć nerwy żelazne, by tak żyć - być może zupełnie z czymś banalnym, za co płaci się stresem niebywałym, a być może czymś poważnym, by rodzinę narażać na kupno piórnika. Jeszcze czas... A teraz będę miła. Posyłam do każdej z Was łąkę kwitnących anemonów i szklaneczkę calvadosu z kwiecia jabłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś od rana tak biegam, gotuję gar bigosu na wyjazd trochę , trochę do pojedzenia potem. Poza tym jakoś się kiepsko dziś czuję. Jakaś nerwica przedwyjazdowa czy co:( Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinaker jesteś wielka. TO jest przepiekne. Co do Mamy Silnej woli to mam takie zdanie jak moje poprzednie koleżanki. Wiekszosc z nas jest tutaj dzięki szybkiej interwencji lekarzy i szybkiemu zareagowaniu. Ewelina ale sie zaplątałaś w tych stosunkach do Zagielka. :-) Żagielku widzisz tu o kłopotach też- ❤️ dla Ciebie. Dla Dajen http://www.taniebiletylotnicze.net/Boeing%20737-800.jpg Boja a Ty tylko na święta - a na codzień to co? A jak dobrze z rana szklaneczkę calvadosu wypić! A Takis gdzie sie podziewasz? Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajen bigos weź w woreczkach foliowych albo pojemnikach plastikowych bo słoiki za dużo ważą. A gazety i ciężkie rzeczy bierz do podręcznego bagażu, on też może z 15kg ważyć plus duża Twoja torebka też wypchana. Jak torba będzie ważyła 21-22kg to nie zapłacisz za nadbagaż ale jak 23 to już mogą policzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słoik ciężki ale da się zamknąćna gorąco a jak zapasteryzować w worku czy pojemniku jak ja dopiero za tydzień lecę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to za wcześnie gotujesz. Albo zapasteryzuj i w dzień odlotu przełóż do pojemnika a tam na miejscu zamrozi. Bo jak zaczniesz sie pakować to będziesz miała kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Dalej mam problem z kompciem..Już mu tak słodzę..ale chyba nie jest łasy na komplementy..bo z dnia na dzień jest coraz gorzej.Staruszek chyba swoje już zrobił..i czas na emeryturkę:):) Musimy kupić nowy i tyle..Zeby do Was napisać..musze porobic parę dziwnych rzeczy:D a i tak nie mam pewności czy wyśle!! Co do Silnej woli...JO napisała wszystko co ja też chciałabym napisać..zrobiła to doskonale!!!!! Teraz Ty wyciągnij z tego wnioski..Masz nick \"silna wola\" NIE PODDAWAJ SIĘ.Zapisz mamę na wizytę..idź z nią..zrób wszystko ..żeby potem nie musieć powiedzieć sobie\" A mogłam zrobić więcej\" Zle się z tym żyje.... Zaufaj mi!!!!! Dajenku..są takie specjalne hermetyczne pojemniczki..doskonałe do podróży..nie przeciakają..i wszystko możesz bezpiecznie dowieźć!! Ewa..👄 A dlaczego ja od Spinki nie dostałam poczty.Czy TY Spinkusiu w ogóle masz moj nowy adres?? Nasztako..Ewelinko..Bosiu..Wiki..Ksymciu..Zagielku..Dosiu🌼❤️🌼 No teraz wysyłam..ciekawe czy dojdzie.Wczoraj pisałam..ale niestety nie wysłało.Wczoraj wieczorem Kaziczek cos tam majstrował..to może się uda:D Papapapa..❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No proszę!! Jak ten \"kawałek \" chłopa potrzebny jednak jest w domu.Pomajstruje tam gdzie trzeba..i wszystko działa:D:D:D:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Takis majster z Kaziczka przedni!!!!!!!!!!!! Oby tak dalej! A pocztę od Spinki już Ci przesyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis coś masz z pocztą bo wrócił list. Poproś Kaziczka niech jeszcze trochę pomajstruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boziu ależ jestem powyłamywana... niech żyje rehabilitacja!Boli jak licho ,a mówisz ,że ekstra jest! Silna Wola madra jest skoro do nas trafiła.Trzeba by teraz jej mame ..do nas:-D ,JO calvados cudna rzecz ,a teraz pójde i sobie jakim ajerkoniaczkiem poprawie...na roztarcie plecków .Ewcia masz racje ,Dajenku możesz od razu w takim hermetycznym opojemniczku. Ja czasem..tydzien naleśniki z serem w nich trzymam....i nic..... sa ok. Teraz cuda są , a nowe technologie musza byc wykorzystywane przez nas..inaczej znowu zostaniemy 100lat za murzynami i bedziemy przewoźnikom kase nabijać. Np. kiedys w easyJet było-walizka 25 ,a bagaż podreczny ile udźwigniesz...wiem bo leciałam...ale byłam pocieta to se gazete wziełam...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku wreszcie dotarłóas, niech żyje Kaziczek! Spryciarz,żeby nowego nie kupowac ,stary zreperował....madry chłop. No ale metoda nieistotna, skuteczna ma być!:classic_cool: Spinki ja też nie mam nic......nic nie mam....no i na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina myślę że na Twojego ramzesa to tylko Kaziczek pomoże. Wysyłam i Tobie i Takis tą wiadomośc od Spinki ale cały czas wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość od Spinki jest za duża na tą pocztę. Trzeba na innym portalu(czytaj lepszym) założyć po prostu. Takiskowi wysłałam na inną pocztę i się da tylko ta op.pl jakaś lipa za mała nie przyjmuje takich załączników dużych i to nie wina kompów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bardzo jestem rada, że się podobało :D Do Takis, Eweliny i Boji niestety nie doszło...poczta na Onecie już tak ma. Dziewczyny musicie zmienić ustawienia tzn. zwiększyć MB przyjmowanych plików. Najlepiej zaznaczyć \"przyjmuje wszystkie\". Myślę, że po tej operacji Wasze kłopoty się skończą i poczta nie będzie odrzucać dużych plików.:) Cmokasy dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 SPINKUSIU..mam!! Mam też pocztę na interii i Dajenka mi tam wysłała ! Jedno co jestem Ci w stanie po obejrzeniu powiedzieć..to ..DZIĘKUJĘ.❤️Oczywiście zostawiłam sobie na pulpicie!!! COŚ PIĘKNEGO!!!! Papapapa..Wielkie buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle dziś juz sie wydarzyło.I prace zaliczyłam i lekarza i bylam w banku.Mężuś kuoil mi jogurciki,przyslali mi nowa torebkę z Allgro.Cudna jest.Ale takiego prezentu jaki dziś otrzymalam od Spinky to nie dostalam dziś nawet od Swojego Kaziczka.Spinky dzieki.Jak Ty na to wpadlas zajączku???? Moze ja sprobuję wyslac do Takisa i Ewelinki.Spinky pozwól.....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wyspałam sie że hejjj. Do 12-tej. Myślałam że starczy ale znów mi oczka sie zamukają. Chcę do kuchni wstawić kilka szafek. Kąt mały bo 150/100 , więc powydziwiać trzeba by wyglad miało i ustawne było... No i zaczął się problem. Jak badziew to 2000, jak coś do rzeczy to 4000. Zgłupieli - za 6 szafek niewielkich. Odechciało mi się . w końcu sami będziemy musieli to zrobić . Te wszystkie punty usługowe to pic na wodę . Mają klocki i z tego składają . Jak mają sie wysilić i coś doradzić albo dociąć to im się nie chce. Gdzie ci stolarze???/ na pocztę jeszcze nie zajrzałam . Ale warto sądzac z waszych ochów... Dziecie pędzi mnie od kompa bo mu jakaś walka się zaczyna...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Dajenku mam europejski, dosć dawno.Ale nie uzywam.Bo nie bylo takiej potrzeby.Taki sam jak do tej pory,tylko na koncu eu. padnieta jestem,poloze sie chyba wczesniej.]czesc] 🌻M🌻i🌻ł🌻y🌻c🌻h🌻 🌻s🌻n🌻ó🌻w🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky. JESTEŚ WIELKA !!!!!!! Dzięki serdeczne 👄. Ja dopiero dziś weszłam na pocztę i zastałam wspaniałą niespodziankę :). Nawet nie wiesz jak wielką radość mi zrobiłaś . Szkoda, że nie ma komentarza kto jest kto :). Ale mam wymagania :D. Naprawdę jeszcze raz dziękuję 👄👄👄. Teraz wiem jakiego zdolnego mamy kapitana :) i wiem dlaczego ostatnio mało klikałaś... Pozdrawiam wszystkie panie cieplutko., ale ja padam na buzię , bo bardzo dałam sobie w kość ( a przecież kocham tę pracę) . Samych słonecznych, radosnych dni Wam życzę ( Zagielkowi także ) 👄👄[usta} ...............a teraz do wanny marsz :D ( komenda dla mnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki - - poczekalniany OSCAR dla Ciebie. Pomysł i wykonanie godne najwiekszych pochwał. Jestem bardzo mile zaskoczona - juz samym pomysłem, a TY jeszcze włozyłas w to tyle pracy - podizwiam, bo ja nawet niewiem ja TY to zrobilaś 🌻 🌻 cały bukiet dla Ciebie. Nachodzi chyba przesilenie zimowo-wiosenne, bo i ja jestem ciągle śpiąca i na nic nie mam ochoty - oj musze szybko wymyslic jakieś \"lekarstwo\" żeby nie wpaśc w jakiś dołek, bo czuję, że to może byc bliskie niebezpieczeństwo. A teraz podążam sladem Bosi i Viktorii w kierunku wanny i łóżka. Dobrych snów i radosnego poranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPINAKERKU ,słusznie zwany prezesową, kapitanem ,nawet nie wiedziałam ile szczęscia moze dać nowy adres :-D ,DZIEKI ! 😍😘🌻,no ale pomagiera też masz superowego.Buziaki dla Ciebie i całej poczekalni...no moze i bez opisów wiemy prawie wszystkie ...Viki jestes nawet bez maszyny szalejącej SEXI , /nie ,ja nie kocham inaczej :-D /Spinkusiu kochana usciski za te chwile najpierw zaskoczenia potem radosci ,juz nie wspomne o podkładzie...muzycznym ,German i my to jest naprawde komplement dla nas.Buziaki.Gęba mi sie sama smieje ,a zakatarzony nos nawet z wrażenia przestał bolec..Dobranoc:-D :-D ,acha ,a czemu ciebie tak mało?wklej troszke siebie ,bo ty malutka ,to trzeba wiecej niz mnie...na okolicznosc ..wzrostu ....:-D :-D :-D Piękny upominek........Bravo, stoooo latttt dla Spinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Kaziczek \"pomajstrował\"przy kompciu..i teraz działa:D:D Widać zresztą:D:D:D Dziewczynki..DOBREJ I SPOKOJNEJ NOCY!!!! Spinki..pamiętasz taki serial\"Miodowe lata\"..to ja powiem tak jak Karol do Alinki..\" Maleńka ..jesteś Wielka\":D:D:D:D Oglądałam to chyba już z 10 razy:D:D:D WZRUSZONA jestem za każdym, razem!!!!Wiki ma rację. Zrobiłas nam niespodziankę..Doceniam wkład pracy jaki w to włozyłaś.Ale kurcze..JAK Ty to zrobiłaś:D:D:D No dobra..idę sobie ..no Bosiu..gdzie.??:D:D LULUSIAĆ..:D:D:D Moja siostra nie lubi jak tak zdrabniam..ale co tam..mnie lubi:D:D:D A to najważniejsze..przecież!!! KAZDY ranek daje szansę na to by powiedzieć..TO BĘDZIE SZCZĘSLIWY DZIEŃ!! I tak się z Wami żegnam do jutra..buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky, bardzo to ładne:-) Dzięki:-) Jutro mój syn pisze egzamin na koniec podstawówki. Na próbnym wypadl bardzo dobrze, ale...zawsze ten stresik jest. Tyle, że u mnie, a nie u niego:-D Mam bardzo dużo pracy a kręgosłup mi szaleje. Byle do weekendu - w weekend uciekam na działkę, trochę się wyspać i zregenerować. A \"lulusiać\" faktycznie mnie...denerwuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×