Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

O ja to wiem jak Was wywołać. No to polewam. Bosii jak Marcelina urosła! I jak piekna. Takie małe cudo natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko juz milczę jak grób w sprawie .... wiesz jakiej... Szampanik - ja tez ustawiam się w kolejeczce Bosiu i doczekąłas się wakacji, ale dobrze tym nauczucielom - w wakacje oczywiście :) Ksymciu to Ty matka z charakterem jesteś - już szkolisz soje maleństwo. Właściwie powinnam napisac że Ty jesteś SUPER SYNOWA - żeby teściowej było lepiej - mam nadzieję, że ona to odpowiednio doceni. Dajen to ty taki nasz dozorca jesteś 🌻 dla ciebie. Lecę na poczte obejrzeć wnusie Bosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu obejrzałam zdjęcia wnusi - to taka mała kobietka - strojnisia Życze wszytskim fajnego weekendu. Przypominam jutro Dzień Ojca. I przed nami noc świętojańska - czy ktos juz plecie wianki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie plete wianków ..plete prawdziwy wieniec...z najpiekniejszych kwiatow początow lata.. Ktosiu , szampana pijemy ,chetnie..pijmy ,i zpomnijmy o wszystkim. Ktosiu a w wiadomym temacie..ja mam za kilka dni spotkanie z kumpela topikowa telefoniczna..sie okaze.Podziele sie z Wami doswiadczenaimi.Mam nadzieje ,ze beda pozytywne, takie jak Viki. Ksymciu ,Viki Bosiu i wszystkie pozostałe, Naszatko, Spinki..buziaki ,za to,ze jestęcie.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze faktycznie noc świetojańska.Dziewczyny to różowe świeczki trzeba na noc zapalić żeby cały rok powodzenie było! Ktosiu teściowa dobra to i ja dobra! Wiesz jak do mnie ktoś z sercem na dłoni to jak ja bym mogła inaczej.... Ciekawe czy nasz dozorca Dajen swiatło na noc zgasi? Miłej nocki.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu szampanem częstuje ??? A ja oglądałam jakiś głupi chiński film. Wszyscy się pozabijali i nie wiadomo po co😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej juz Teleekspress w telewizji a tu nikt nawet herbatki nie zaparzył??????? To ja wstawiam ekspresik i na smaczna kawke zapraszam. Wizyta u tatusiów zakończona - były krótkie a bardzo milutkie - bo ja mam dwóch mojego wspanialego i tesciowego :) wszyscy mieszkamy w jednym mieście więc byłam dzis u obu. trwało to króciutko bo ja szykuję sie na wieczór na imprezke, ale niestety bez wianków, choc jezior ci u nas dostatek, to niestety ja będe siedzieć w domku. Wiecie nie chce robic kokurencji młodzieży .... :) :) im mniej tym wieksze szanse dla tych od wianków. A tak przy okazji to szkoda, że nasza Noc Kupały czy NOc Świetojańska (zalezy od strony Polski) to tak troche zapomniana tradycja. Jak coś z Zachodu (np.Walentynki) to jakoś szybko młodzi łapia , bo to niby lepsze? A przecież nasze tradycje są super trzeba tylko o nich pamiętać. 🌻 🌻 🌻 🌻 to ja posyłam pierwsze kwiaty na nasz poczekalniany wianek. Jak sie uplecie to wrzucmy go na wody - na nasze wspólne szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej juz Teleekspress w telewizji a tu nikt nawet herbatki nie zaparzył??????? To ja wstawiam ekspresik i na smaczna kawke zapraszam. Wizyta u tatusiów zakończona - były krótkie a bardzo milutkie - bo ja mam dwóch mojego wspanialego i tesciowego :) wszyscy mieszkamy w jednym mieście więc byłam dzis u obu. trwało to króciutko bo ja szykuję sie na wieczór na imprezke, ale niestety bez wianków, choc jezior ci u nas dostatek, to niestety ja będe siedzieć w domku. Wiecie nie chce robic kokurencji młodzieży .... :) :) im mniej tym wieksze szanse dla tych od wianków. A tak przy okazji to szkoda, że nasza Noc Kupały czy NOc Świetojańska (zalezy od strony Polski) to tak troche zapomniana tradycja. Jak coś z Zachodu (np.Walentynki) to jakoś szybko młodzi łapia , bo to niby lepsze? A przecież nasze tradycje są super trzeba tylko o nich pamiętać. 🌻 🌻 🌻 🌻 to ja posyłam pierwsze kwiaty na nasz poczekalniany wianek. Jak sie uplecie to wrzucmy go na wody - na nasze wspólne szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu❤️- u nas impreza co roku wspaniała. Dziś dziewczyny wdzięki swe ekponowały niczym w Rio de Janeiro. Ubrane tylko w koraliki kręciły kuperkami i nieżle im to wychodziło. A jakie wrażenie robiły na panach.OOOOO!!!! Warto było zobaczyć śliniących się samców -pewnie to był prezent na dzień ojca. Niech sobie chociaż popatrzą!!!:D Pochód z kolorowym korowodem. Tak nam się zrobiło od kilku lat. A żem pokręcona , a na dworze wieje , leje i zimno więc rodzinka beze mnie poszła na ubaw. Ja wygrzewam się pod kołderką - pójdę za rok . I tak już przechodziłam tego półpaśca więc bez szaleństw...:D Fakt że wianki straciły nieco na symbolice - pewnie nawet nie wiedzą co oznaczają , ale zabawa jest przednia:D :D pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś najbardziej namiętna noc w roku. Każdy pocałunek od ukochanego partnera sprawi, że nasze ciała ogarną dzikie fale pożądania. Spleceni w miłosnym uścisku przeżyjemy prawdziwą rozkosz. Bo igraszkom w noc świętojańską wyjątkowo sprzyja układ planet - donosi \"Fakt\". Specjalnie dla \"Faktu\" słynna astrolożka i tarocistka Jaga Rey z Warszawy sporządziła mapę nieba na noc świętojańską, która w tym w roku przypada z 22 na 23 czerwca. Sprawdziła też co mówią karty. Według niech ta noc będzie aż kipieć od seksu. - Na niebie pojawi się Wenus w znaku Lwa. A ta planeta w takim układzie sprzyja erotycznym igraszkom, poznawaniu nowych osób, szalonej zabawie A ja sama w domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś popracowałam na 2 zmianie to mam nockę wolną. Pogoda typowo butelkowa,no to może zostawię coś na oblanie tego mojego nowego telefonu może naleweczkę aptekarską bardzo łagodna w smaku. No i zgaszę może światło bo nigdy nie mam okazji, ja tylko tak do południa tu głównie pilnuję naszej poczekalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nawet Wenus na niebie nie pomagła w sprawach sexu... Jak rozpoczęłam HTZ, to moje libido równa się zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam. Zaległości przeczytałam, nawet się trochę uśmiałam, szczególnie z opisu nocy świętojańskiej.:) Moja noc była ...eeee...no, jakby to powiedzieć - super mi się spało :) - Ewa wiem, że szampan już wypity, ale to nic ;) ważne, że wszystko jest w porządku.👄 - Naszato noc faktycznie była gorąca - dzięki za fotki :) Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku i cmokasy przesyłam 👄 Poniżej podaję linki do zdjęć, które zrobiłam ze swojego okna . Zachód słońca, tak mnie urzekł, że zrobiłam kilka zdjęć :) http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=dc5a3d142f6e9309 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=54429c4bd2b4e656 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0fb4b1d026884c0c http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c12797113b39feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinakerku widokli piekne. Życze wszystkim fajnego tygodnia - bez nerwów. Jeszcze tylko 4 dni pracy i ja zaczynam urlop - huuurra - mam cicha nadzieję, że te dni bedą spokojne. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro do pierwszy dzień do pracy..... ale bardziej przezywam zostawienie Piotrusia na 8 godzin! Dobrej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wrócilam.Nie bardzo mi sie chciało! Ale jutro Rada. Moze dam jakoś rade wysiedziec kilka godzin???? Spinkusiu,piękny zachod slonca nam przyslalas.ładne masz widoki ze swojego okna. Ja tez wczoraj obserwowalam zachod slonca.Byl piekny dlugi wieczór.Spać poszłam nad ranem,zaczytalam sie trochę........ Ale wiankow nie wilam. Żałuje bardzo.Całkiem zapomnialam. A mój M wczesnie poszedl spać i tak chrapał,ze nawet nie próbowałam go budzić. Trudno,mysle,ze nadrobimy stracony czas....Przeciez w moim wieku , to nie obowiazuje Noc Świętojanska????A szampana nie miałam ..... Marcelinka wrocila od dziadków. Jakie to super dziecko.Już prawie wszystko ładnie zjada.Można ja wszędzie zabierać.Ale jest taka ruchliwa,ze trzeba mieć końskie zdrowie i za nia biegać.Będa ja chyba prowadzić na psiej smyczy.Bo ucieka i nie patrzy gdzie.Oj,potrafi zmęczyć. Pozdrawiam Was kochane.Forevciu,to Ty w Noc Świetojańską bawilas sie przy super kawalkach???Szkoda ,że mnie tu nie bylo. Dajenku,pilnuj naszego domowego ogniska.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie dołączam.Ktosiu,przepraszam,że dopiero teraz. 100 lat!!! Do Spinky i Tekli nie doszly zdjęcia marceliny.Bo otworzylam poczte,a tam wiadomość. Jutro sprobuję jeszcze raz,Nie gniewajcie się dziewczyny!!! Eluś,caluski,jestes twarda sztuką!!![czesc[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu,trzymam za Ciebie!!oby Ci sie dobrze pracowalo.Powodzenia! Zaglądaj czasem.Calusy dla Piotrula i Matiego. Basiu,gdzie jesteś???? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja jak zwykle pilnuję poczekalni. Wczoraj byłam na dniu ojca, ale pojadłam niedługo będzie mnie łatwiej przeskoczyć jak obejść. A co do imienin przypominam obie z Ktosią obchodzimy 1 października:D Miłego poniedziałku, robię kawusię zapraszam. Naszatko fajna ta noc świętojańska, całkiem jak karnawał w Rio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mnie się podoba ta Noc Świętojańska. Naszatko,nie balas się wyslac męża samego??? Ale zdrowie wazniejsze...Dlaczego Basia sie nie odzywa????? Marmi,napisz co z nia i z Toba???Pozdrawiam Was.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane❤️--jakie samego??? Toć dwie latorośle pilnowały. A one lepsze od ukrytej kamery i Jamsa Bonda:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak ufaj i kontroluj, a głowe bedziesz miała spokojniejszą :) :) Ja też Danusiom, zyczę wszystkiego naj...... lepszego, samego najlepszego. Bosiu dziękuję za 100 lat, ale jak przypomina Dajen My jestesmy październikowe. 1 października postawię Wam cos dobrego, cos mocnego, cos na wieczny dobry humorek. Ksymciu \"pierwsze koty za płoty a potem juz z górki\" bedzie dobrze i synek sie przyzwyczai. I poniedzialek minął niestety nie był spokojny) Juz tylko 3 dni i urlop. Musze zrobic remanent w szafie i sprawdzic czy mam co zapakowac w walizke, bo wyruszam juz w piątek w podróż. U mnie tak duszno, że popiłam sobie piwka (a nie lubię) Zapraszam więc na kufeleczek zimnego piwka na pragnienie i lepsze spanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×