Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Viki biedactwo zrastaj sie szybko ,czyli wracaj do zdrowia. Jo , Twój koktajl to chyba ma działanie podobne to tego z czasów 2 wojny :D:D powalające, Bosi jak zdegustujesz koktail to smiało możesz dyskutowac ze sobą:D:D. Naszej Ewelince to sie dowcip zaostrzył, pewnie po \"kryncipole\" :P trzymajcie się cieplutko ,całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie!!! Wiki..a co się stało?/ Kuruj sie kochana...Chociaz złamań mialam już tyle(zwlaszcza w dzieciństwie)..to jednak jest to okres przejściowy..ale wiem jak dotkliwy!! Dla ciebie❤️ Bosiu..no co TY ?? Przecież Oni dopiero wygrali.Nie można już od razu oskarżać Ich o złe chęci!! Akurat nie jest to moja bajka..ale rozumiem że potrzebny jest czas.Tym bardziej,że łatwo mieć nie będą..na co się zapowiada!!!Mam jednak nadzieję że WAM poprawią..czego Tobie i mojej siostrze serdecznie życzę!!!❤️ Ewelinko..WIELKIE BUZIACZKI..dla Ciebie👄👄👄 U mnie wszystko w porządku..Dzieci zdrowe w miarę..oczywiście.Pogoda jest jak jest..i tak cacy byc nie może.Marcxelek od dzisiaj bierze antybiotyki..jakies syropki..Córka była dzisiaj u lekarza..Oskrzela ma czyste..płuca też..zwykłe przeziebieni..ale antybiotyk był juz konieczny. a ja..no cóż..jak ja..raz lepiej..raz gorzej..jak to pani w moim wieku:D:D Pozdrawiam WAS Wszystkie bardzo serdecznie..całuje ..Miłej niedzieli..Papapapapa..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki serce a gdzieżeś Ty wkladała tą rączkę? Zdrowienia szybkiego. Wszystkie laseczki pozdrawaim jesiennie a Jo zazdroszczę napitku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie moje ... Gips mam zalozony na 4 tygodnie, ale wierze , ze wczesniej sie zrosnie . Nigdzie reki nie wkladalam :), tylko podparlam sie nia jak upadlam na chodniku... No i klops . Ale gdy przestanie bolec bede probowala pisac i beda polskie litery. Dzieki wszystkim za zyczenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki masz sie kurować i nie szalec, a jak przejdzie i przeciwbólowe nie beda konieczne, to pamietaj ,zeby spirytusikiem pod gipsem przetrzec ,mniej potem capi:-D , i troszke koktajlu JO .Jest to ciutke wstrząsowa kuracja ,ale skuteczna, dobrze sie spi i zanim sie usnie to sie fajnie widzi..podwójnie :classic_cool: Nie ma jak dobra literatura:-D ! Bosi ,nauczyciel nauczycielem ,ale jak ostatnio kucharki w stolicy strajkowali..to dostali ...nauczyciele po kilka złotych a dla kucharek juz zabrakło....Nie ma jednosci w tej grupie zwodowej i kazdy rzad sobie swietnie daje rade ..i jakich nam ministrw daje......miodzio :D ! A wszstko dzieki solidarniosci nauczycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadłam, aby wszystkich pozdrowić, zdrówka życzyć i przesłać Wam cmokasy 👄👄👄 Szykuję się na przyjęcie gości.Oj, będzie się działo, daaawno nie widziani kuzyni z żonami, do nas zawitają. Mam nadzieję, że książeczek nam nie zabraknie. ;) Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja jak zwykle.Po nocy sie szlajam.Napilam sie tego kreciola Jo i mi się spac odechcialo. Ewelinko,Ty wiesz,żem ja Ci nie wrog.Pragnę byś i Ty dostala cos do ręki.Ale widzisz,ze oni ciagle kombinuja.Och te nasze rządy i nasi ministrowie.....Oni dbaja tylko o wlasne kieszonki. Wikus,Ewelinka ma racje.Przecieraj gardelko i raczke pod gipsem , napitkiem Jo,na pewno pomoże .Myslalam,ze na sen dobry,a ja usnac nie mogę.Ale juz sie zbieram i gasze swiatelko.Pozdrawiam Was goraco.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapalam światełko ,zegarki przestawić trzeba,zeby jutro do pracki nie po leciec skoro głęboka noc. Bosienko wiem,ześ nie wróg ,wczoraj chciałam dopisać...ale mi zeżarło 2 razy.I dałam spokój 😭 Ja o tym ,że środowisko całe scalić sie nie może.To wiesz,jak z Powstaniem Styczniowym - nie nasza wojna bo my i tak w łeb .A wiadomo ,ze podzielonym środowiskiem latwo manipulować i o niegodziwości łatwiej .Więc my tutaj badźmy ponad TO .Jesteśmy razem niezależnie od zawodów i wieku .Prawda? 😘 A teraz o menopauzie , daje mi skubana wypic i siódme poty znowu bija ,Bosia nie spi w nocy ,ja nad ranem i co tu robic :-D . Takisku kochany 🌻dla ciebie za to ,ze jak zaglądasz to od razu weselej . Zreszta wszystkie jak pisza to coś sie dzieje.A własnie Ksymciu prosimy o wiecej...tak cie tutaj malutko. Kalinko napisz nam co u ciebie :-D Palemko dla ciebie😘 Naszatka sie kuruje . Aspia też .Czyli dziewczyny sie reperują .:classic_cool: Jak wrócą to prosimy o wiele raportów z kuracji:-D . Ewcia44 pewnie juz syn poleciał? No i napisz nam o nowej pracce.:-D , :-D :-) , a w ogródeczkach juz porobione? Ja w ogródeczku porzadek juz mam i wczoraj dokosił Busio trawe .No i posprzataliśmy na grobach u Dziadków i Rodziców .Pieknie, cieplutko było ,to nawet była to przyjemnośc .Zreszta groby mamy blisko i jesteśmy czesto to i pracy nie było wiele .Ale Wszystkich Świetych to jak Boze Narodzenie w domu ,trzeba sie przygotować..bo inaczej człowiek źle sie czuje ,że nie poświecił czasu dla swoich bliskich Nieobecnych .Buziaki i miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viktoria....zdrowia ..aućk było..wspólczuje...wiemże pod gipsem potem bardzo swędzi..mój brat .miał gips.......i zadrapać by się chciał z tego swędzenia...współczuje..odnośnie nli.....ponieważ ją jestem to: primo:zawod sfeminizowany.więc już tyły..secundo:niepotrzebnie wykorzystuja swoje animozje związki...podzieleni nie wywalczymy nic....tertio, co to za strajk , jesli robi się zajecia opiekuńcze w tym czasie..nikt tego nie odczuł oprócz nas bo dało po kieszeni...yo trzeba twardego stanowiska, a nie odwoływanai się wiecznego do sumień..misji..itp........bo tak się jedzie na naszych sumieniach....ale to nic.....niedziela zmieniamy czas......jest pięknie jesiennie.....liściasyopachnie kawą wdomu.....ciastem miłej niedzieli......przy okazji zrobię kryncipołę..a czy może być bez koniaku??????????wszytskim Paniom kwiatki i całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!! Wróciłam!!! Ledwie was straciłam z oczu a Viki się rozbija ...:O Kochana - tak nie można ...Pewnie mi pozazdrościłaś urlopu i sama chciałaś takowy dostać.Ale lepiej się wczasować na zdrowego!!! Oby cię nie bolało . Niech się szybko zrasta...👄 Było cudownie . Wypoczęłam psychicznie , fizycznie dałam sobie do wiwatu i jest mi z tym wspaniale. Kilometry spacerków dały się odczuć w nogach . Jesień nastała i codziennie czarowała barwami....Ech , teraz rzeczywistośc - mury domu , znów będę zbyt zabiegana żeby iść na spacer . Trzeba zmienić zwyczaje.... W domu o dziwo porządek....Czyli sie nauczyli.. Trzymajcie się . Miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku- na przeziebienie antybiotyk?????Przecież to jak na bolącą rękę - nogę smarować !! I to takiemu maleństwu. Wygrzać , domowymi sposobami - nacierania , herbatki . Jak zaczniecz te antybiotyki to się z nich nie wyplączesz. Będzie błędne koło ,sama to przeszłam , az w końcu olałam lekarza - sama wyleczyłam . 2 dni gorączki nikomu krzywdy nie zrobiły - wrecz przeciwnie wzmocniły . Od tego czasu mam spokój . Chorują może raz w roku . Zdrowia dla dzieci !!!! I dla ciebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Witajcie🌼 Wiem Naszatko..Pewnie że bym tak zrobiła.Ale młode matki nie bardzo wierzą babciom.Chciałam zrobic syrop z cebuli..smarować..nacierać..ale nie wygrałam z noweczesną medycyną:D:D Zresztą..Wiesz..to było takie trochę\"silne\" przeziebienie...Lekarka obawiała się że mogą to być początki zapalenia oskrzeli..a Marcelek ma dopiero 2 miesiące..Musi byc zdrowy...bo w grudniu leci samolotem do Taty:):) Matko kochana..47 lat mam i jeszcze ani raz nie leciałam..(zresztą i tak bym nie poleciała) samolotem..a taki bąbel juz sobie polata:D:D:D Tata był teraz..naprzywoził \"cudów\"..pobył sobie..i teraz oni jadą do Niemiec!! 4 grudnia..w moje imieniny..Trochę sie boję..ale ja zawsze się boję..więc to żadna nowość:D Damianek już tak mówi..jest taki śmieszny:):)Uwielbiam jak małe dziecko zaczyna mówić..można by z tego stworzyć osobny słownik:D:D:D No lecę dziewczynki..daleko nie mam ..tylko do kuchni..ale jak to mówią.\"Chłop do kielni..a bab do patelni\"..kurcze..głupie to przysłowie..papapapapa..całuski👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Takisku caluski dla Ciebie.Dla najbardziej zapracowanej banuni na świecie.👄 A przyslowie wcale nie glupie.To mądrośc naszego narodu.A moze nie tylko naszego???Cos w tym jest.Mężczyzni pracuja na dom,a kobiety w domu.Choć już w tych czasach ma mniejsze zastosowanie. My kobiety jestesmy partnerami ,wiec baby do kielni,a chlopy do patelini.Moze byc.Ha,ha,ha. Witaj Naszatko.Dobrze,ze juz jesteś.❤️ Wikuś,uwazaj na rączke.❤️ Ewelinko,mnie tez czasem zalewa.Ale Ty młódka jeszcze,wiec masz czas na meno.A ze snem cos mi sie pokrecilo.To chyba stres tak dziala.Dla Ciebie.❤️ Pozdrawiam Was kochane. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda się poprawiła to i ruch w poczekalni wiekszy, ale mogłyby zaglądnąc dawne bywalczynie Dosia, Kubuś, Boja .......chyba podczytują ,więc i skrobnąc by cos wypadało:P Cholercia stanęłam na wadze i.............szok3 kg plus a mówią ,że to palenie szkodzi,mi wybitnie szkodzi niepalenie:D:D:D Vikuś a może by tak odkażać sie od środka a gips nacierać butelką? nie zmarnuje sie to co nacenniejsze:D żartuję ale wiem że to straszne utrudnienie w życiu pomijając ból. Wszystkim i sobie zycze zdrówka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosi jak spotkasz meno to jej powiedz że ja tez uważam się za młodą na jej odwiedziny,może Ciebie posłucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dobrze Ofeczko,powiem jej glosno i wyraznie,ze jesteś no,przepraszam,że jestescie wszystkie mlode i piekne i niech idzie precz. Ewelinko,slyszalaś???? Klima to moze juz mi nawala,ale Tobie???? Czuje sie coraz lepiej.Troche schudlam,mniej bolą mnie nogi.Ale kregoslup łupie jak cholera.Nawet zastrzyki pomogly tylko na chwile.Musze koniecznie zrobic badania na osteoporoze.Bo moze juz mi dokucza,a ja nic o tym nie wiem. Ewciu 39.dobrze,ze dalas nam znak lapka,ze zyjesz. A reszta koleżanek>??? Dosiu,Kubusiu,Ktosiu,Kalinko,Bojeczko, I inne odezwijcie się leniuszki.👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Bosiuniu..przysłowie pochodzi z 19 wieku..Nie jest nasze..Wymyslił je polak na stałe mieszkający w Niemczech...Witold Zadrebecki.Dlatego Niemcy uzurpują sobie prawo..aby \"posługiwac\" się nim jako swoim.Oczywiście rozumiem jego przesłanie!!!! Ale troszkę sie z nim nie zgadzam..zwłaszcza w tych czasach:):):):) Właśnie..dobrze by byo gdyby \"stara\" gwardia sie odezwała!! Pamiętacie moj wiersz? Do końca świata i jeden dzien dłużej!!!! Dziewczynki..tak fajnie nam przecież razem..Czasem nie ma czasu..czasem nie ma sily..czasem dół..czasem..ZYCIE...Ale jak spiewał Stachurski..\"Zostańmy razem\":D:D Do końca świata i jeden dzień dużej..Pozdrawiam..chore..zdrowe..zdołowane..zasmutkowane.zapracowane...słowem WSZYSTKIE koleżaneczki..Papapapapapa..całuski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja znowu kawke nastawiam i herbatkę .Mrozów nie ma to już duuuży pozytyw .Ale co by nie było obowiązkowo ciepły napitek przed wyjściem do pracki i bez wyjścia też :-) . Kobiety pracujące w wiadomym resorcie maja krótszy tydzień pracy ,bo inny tydzień był dłuższy .Dzięki temu i w Zaduszki bedzie można znicze zapalić , spotkać się, zadumać ,powspominać a i pochlipać w rękaw ukradkiem .Takie dni też sa potrzebne .Bardzo. No a poza tym stwierdziłam ,ze wielorybom zyje sie strasznie , kupić nic sie nie da na grzbiet ,i życie przyjemne nie jest .Trzeba chyba sie za siebie wziąć.Byle z głową:-D Bosia służy mi przykładem ,a już o Viki nie wspomne.Ofka???:classic_cool: A Tygrysek gdzie bryka? Dobra ide pod prysznic i zmykam.Buziaki.Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miło......Bosanova.to co napisze będzie brzmaiło śmiesznie.ale to nic...w ciąży z drugim dzieckiem potwornie bolały mnie nogi...robilam różne badania.osteoporozę tez.....mam gorsze kości od mojej mamy......ale to dotyczy bólu ..co chce napisać.bolały mnie przez trzy lata, zaczynało się po całym dzniu , gdy kładłam się do łózka...3 lata....noc wnoc.pomogło mi wygrzanie się na solarium..dwa razy w tygodniu po 10 minut chodziłam przez około dwa miesiące..opalenizna była skutkiem ubocznym..nie chciałam wierzyć jej e mi pomoże(bratowej), ale byłam tak wykończona bólem ...że chwyciłam się tak śmiesznego środka......i pomogło...solarium na bol nog:)::):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pięknie Poczekalniane Panie! Nie zamierzam przyczyniać się do Waszego rozalkoholizowania. A tymczasem widzę, że pomysł by zakręcić we własnej głowie, niektóre z Was ochoczo wcieliły w życie... Ale pamiętajcie, że z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie. Ślę całuski Wszystkim, a galaretki owocowe i z kurczaczka dla naszego biednego Połamańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...:)......zapraszam herbatkę owocową z cynamonem.....mniam.....jest rozgrzewająca a właśnie wróciłam z zakupów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczekałam się nowego komputera i teraz będę chciała częściej gościć w poczekalni...:) Pozdrawiam wszystkie......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke bo mam urwanie głowy - papierzyska w domu musze przewracac, a mam jeszcze kontrole - szok. Zaszyłabym sie gdzies głeboko i ...... i tylko nie wiem kiedy bym wyszla. Pa do później. Jak juz młyn sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Stawiam juz II śniadanko na stoliku.Częstujcie sie.A do tego kawki i herbatki rozmaite.Smacznego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjjjjj a ja taka głodna jestem a tu drugie sniadanie stoi!!!!! mialam napisac wiecej i nie mam kiedy ale pozdrawiam was cieplutko i całuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabama49
Cześć :) jaka miła poczekalnia może i ja dobie tu cichutko w kątku poczekam, pasuje wiekiem :) dzisiaj się źle czuję tak mam od kilku dni, chętnie na hernatkę do was zajrzę jeśli mi pozwolicie pozdrówka wszystkim paniom:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×