Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

No nareszcie ktoś zajrzał , a gdzie reszta? Ja zbieram się powoli do pracy, miłego wieczorku i niedzieli bo zajrzę jak się wyśpię dopiero po południu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie miłe Panie:) dopiero dzisiaj znalazłam ten topik bo rzadko wchodzę na to forum najpierw chcę Was poznac i dlatego siądę w kąciku i poczytam co piszecie:) mieszkam na opolszczyźnie i skonczyłam już 45 lat to na razie tyle, zyczę ciekawych rozmów , wrócę niebawem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witaj cieplutko..Podnosząca..ale masz ciekawy nick:):) Czemu..Podnosząca?? Poczytaj trochę o nas..ale wracaj..tu jest MILUTKO:):):) Dla Ciebie🌼 Bosiu..kochana..odpoczywaj..NALEŻY Ci się..tak samo jak mojej siostrze!!! Z tego co widzę..to nie darmo ktos wymyslił powiedzenie\" Obyś cudze dzieci uczył\" Zdrówka dla mężusia.. WIELKIEGO!!!!!!!!Dla WAS.❤️ Dajenku..nie zrobiłam..tępa jestem jak tabaka w rogu:):):) Wikusiu..ale mi zabiłaś ćwieka tą zagadką:D:D Przewiozłam tylko policjanta.i złodzieja i nic..ani w ząb:):) A zawsze myslałam że jestem inteligenta:D:D:D:D No cóż..ludzką sprawą jest się mylić:):):) Mój synuś już zdrowieje:):):) Naszatko a co z Tobą..dalej masz tego wirusa??..Wracaj..smutno bez Ciebie:(...Ksymciu..całuski dla Piotrusia i dla Ciebie👄 Pozdrawiam..całuje i papapapapa..do jutra..❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirus jak ta lala😡. Zeżarł mi antywirusa i buszuje w kompie . W poniedziałek ma przyjść kumpel co zna się na draństwie.Dlatego poczty nie otwieram. I tak wszystko pewnie stracę . A dostałam od was takie piękne kotki i krajobrazy:o Najbardziej mi żal waszych fotek , ale chyba mi później doślecie??? Rano przygody- podnoszę głowę a na suficie plama jak globus Kopernika. Poszlam do pracy z duszą na ramieniu . Po powrocie zrobiłam próby techniczne-pralka zamiast brać wodę \"do się\"- robi \" od się\". Parkiet mi sie \"wypuczył \"jak mówili w Dudku , z sufitu tynk już leci . Jak pomyślę że jutro muszę zakasać rękawy, wystawić pralkę na środek kuchni( zabudowana) , a przy okazji zmywarkę i pewnie lodówkę to mi się nóż w kieszeni otwiera....A pod tym kurzu z ostatnich 12 lat .Brrrrr....😠 Ciekawa jestem czy skończy się na jakimś wężyku czy nowej pralce. A miałam jechać na wakacje.Buuuuu..... Dziś tego nie robiłam bo miałam zaproszonych gości. Dobrze że na głowę nie leci ...W najwiekszym szoku dzieci bo zapowiedziałam indywidualne pranie ręczne:D ( lekcja dokształcająca??) . Mąż się śmieje , że w piwnicy mamy jeszcze TARĘ po dziadku :D Z tymi prezentami dla mężczyzn naszego życia to ciężka sprawa. A może by tak kupić sobie sexy bieliznę , szampan, świece, olejek do masażu i zrobić wieczór we dwoje???? Ile można im wiertarek kupić???:D Takisku ❤️- to wspaniale że odpowiada ci \"siedzenie w domu\".Ja nigdy nie mogę się zdecydować-jak pracuję to chciałabym pobyć w domu, zająć sie dziećmi , upiec coś i dysponować czasem . W praktyce jestem umęczona praniem , sprzątanie nie ma końca, dzieciaki nie mają dla mnie czasu (szkoła, lekcje , koledzy , komp) i marzę o pracy . Jeśli ktoś znalazł złoty środek to szczęśliwy. Życie zasuwa bardzo szybko i wydaje mi sie że nie da sie spróbować wszystkiego . :( Wybory- trudna rzecz;) Dużo zdrowia dla wszystkich chorych letnich i nieletnich:D 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nocne marki???????? Wyspalam sie za dnia........ Milej nocki Dajenku Ci zycze.:D Witaj podnosząca.A co podnosisz??? :D Zostan z nami.Poczytaj i napisz.Nietrudno Ci bedzie poruszać sie wsród nas.Jest nas malo.Wykruszaja sie dziewczyny powoli.Ale mysle,ze czytają ukradkiem.👄 Takisku nie mów tak brzydko o sobie.Jesteś bardzo mądra i piękną kobietą.Czasem mamy takie zaniki pamieci,a tępe wcale nie jestesmy!!! Zdrowiejcie wszystkie i wszyscy/czyli Wasi członkowie rodzin/. Nataszko,moje wirusy poszly precz.Zrobiłam wszystko sama.Męczylam sie.Wywalilam stary program antywirusowy AVAST razem z wirusami, a wgralam nowy Norton Antyvirus,Ale jakis czas poddałam je kwarantannie,jak nie wiedzialam co zrobić.I mogłam pracować na kompie.A wszystkie dane a zwlaszcza zdjecia wgraj szybko poki mozesz na dysk twardyC. A pralką sie nie przejmuj.Wszystko sie psuje w najmniej nieoczekiwanym momencie.A wakacje jeszcze daleko.Nie martw sie pojedziesz tam,gdzie zaplanowalas.Glicerynke do kozuszka kup w drogerii albo w perfumerii/kosmetyki/.Potzreba tylko kilka kropli do plukania. A z tym prezencikiem to masz racje.Nie trzeba sie specjalnie wysilać.A Oni i tak na pewno wola te prezenty. Przynajmniej mój.Jest ciagle spragniony,a ja mu dozuje po troszeczke. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka? Kawka? Podnosząca, witaj! kwiat]dla ciebie.Ale gdzie ty utłukłaś te 180 postów u nas?:-o , jakoś tajemniczo to wygląda :-( ,ale co tam,siadaj do herbatki. Takisku nie miej kompleksów ,ja przewiozłam mame i tate ,i policjanta ze złodziejem.A co to ja w Japoni o prace sie nie staram, a tu wolą ,zeby za dużo nie myślec, kreatywnośc bruździ szefom niektórym, głupim lepiej rządzić :-D :-D , 😭 niestety..a popracujemy i załatwimy sprawe...przewieziemy wszystkich,Dajenku gratuluje. Bosiu ciesz sie każda wolna chwilą.Ja nie chciałam wczoraj L4 dalszego. Reka jeszcze szwankuje,ale temp. juz nie mam i prawa ręke troche wygimnastykowałam ,to dam rade.A i tak musiałam gęsto sie tłumaczyc...ze choruje.Cholera ,specjalnie te kilka nocy przesiedziałam ,przespacerowałam i ryczałam z bólu ,zeby 4 dni l4 wziać .Zaczynam myslec z,4 nowotwory i kilkanascie operacji w ostatnim czasie ,no w ciagu 5lat.Okropna średnia.Jak nigdzie .Zobaczcie ,jaka 😠 jestem ,skoro takie mysli chodza mi po głowie.Ale najmłodsza ma 32 lata a najstarsza 55...z tych chorych...Boże ,chyba złośc rozum mi zabiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) uwazam, ze poczekalnia jest fajną nazwą jestem urodzoną gadułą i nawet w poczekalniach nie zamykają mi się usta:D rozmowy powodują, ze zawsze mozna się o czymś nowym dowiedzieć, prawda?:) czytając ten topik jestem dopiero na siódmej stronie i powoli zaczynam Was poznawać:) a moje 180 postów wynika z tego, ze jestem na forum już jakis czas i p o d n o s z ę to co warte dyskusji:) pozdrawiam wszystkie panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie wiosennie 🌼 Witaj Podnosząca , miło, że się zjawilaś na tym forum i lubisz gadać :) . Tutaj takich potrzeba , bo ostatnio coś mało rozgadane to towarzystwo :). Dajenko, garatuluję przewiezienia wszystkich 👄 . Nie chwaląc się , mnie się także udało ... Takisku, Bossi , Ewelinko, trzeba tylko trochę cierpliwości i \"pomyślunku \" , a napewno się Wam uda :). Co prawda ja także do Japonii się nie wybieram w poszukiwaniu pracy, bo mam jej na tyle w kraju, ale wydaje mi się , że pobawić się zawsze można ... Ksymciu, chyba już trochę nauczyłaś się , dzięki Piotrusiowi pracować palcem wskazującym i tak trzymaj :). Będziesz miała trochę więcej czasu dla siebie ,a domowi Panowie nauczą się także trochę samodzielności... Ewelinko, ja muszę się pochwalić , że nie dałam się mojemu barkowi powalić i jakoś wegetuję :). życzę Ci aby już ten wstrętny ból minał i abyś wróciła szybciutko do pełnej sprawności 👄. A w pracy niech sobie gadają co chcą , Ty masz się wyleczyć . Wiedz, że syty głodnego nie zrozumie, a zdrowy chorego ! Takie prawa rządzą naszym zapchlonym życiem ... Dla wszystkie Pań dużo słońa, jak najszybciej wiosny na dworze, bo w sercach napewno macie , zdrowia dla chorujących , a dla wszystkich dużo usmiechu i radości . Tym \"leserującym\" ( czytaj : nie piszącym , a czytającym) także wszystkiego najjjjjjj 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No..no.. Podnosząca musze powiedziec że mi zaimponowałaś:):) Nie wiem czy my tutaj \"podnosimy \"ciekawe tematy..ale skoro jestes z nami ..to pewnie tak:):)🌼 Ja tylko na sekundkę..Wlazłam tu między robieniem jednej sałatki a doglądaniem ciasta:):):) Dzisiaj \"służę\" mojemu Kaziczkowi:D:D:D Bosiu.. głęboko wzięłam sobie do serca to co napisałaś..i wzbogacę ten prezent który juz kupiłam:D:D:D Inieniny mojego mężą przypadają w okresie postu..tak że nie ma jako takiej zabawy..ale kilka osób przyjdzie..stąd te sałatki o których pisałam:):) Całuję..do jutra..albo do wieczorka. Oj.. chyba nie:):) PApapa..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze jedno.Zabawiajacy sie faceci.Zachowuja sie jak małe dzieci,ale to pewnie z nudów.🖐️Nie wiem czy to mi sie skopiowalo co powinno????Mial być skok wariata. http://video.interia.pl/obejrzyj,film,48075,sortuj,v,st,24H,pozycja,9,wiecz%C3%B3r_kawalerski_ksi%C4%99cia_Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralka rozebrana - na szczęście tylko wąż sparciał. W kuchni kongo. Dopiero jutro mąż kupi części i zmontuje ją od nowa. :D Ogólnie dzień domowy-nigdzie nie byliśmy. Słońce czasem zaświeciło , ale bałagan w domu nie zachęcał do jakiejkolwiek aktywności. Idę zrobić herbatkę i relaks przed jutrzejszą pracka. :D Miłego wieczoru. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki , posiedze i podumam i rozwiąże, nie ma mocnych. ale dzis w poczcie miałam paskudztwo straszne i dopiero teraz komp działa.Jak czasem młodzież w domu jest przydatna...zapomniałam przez 3 lata jak to jest.Fajnie jest! Podnosząca..no nie wiem co mam powiedziec, ..zaniemówiłam ,sorry...:-D , ale to u mnie stan hm...no mowa jest srebrem ,..a ja złota nie nosze...i milczenia nie znosze .Wiec siadaj z nami do herbatki.AJak skoncze z chorobami ,to bedziemy książeczki czytać ,te, z biblioteczki Viktorii kolegi:-D , :-D :-D ,ok? Bosi ,Takisku dobrze mówie?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewelinko..no jasne:):) My juz po gościach!!! Było miło..ale jak pisałam post..stąd bardzo kulturalnie:):):) Pozmywane..zrobione..i zajrzałam:):) Bosiu..udalo się...fajne!!!!! Naszatko no widzisz..czasem tylko węże nam nawalają.. My myslimy że to nie wiadomo co:):):)Takiego węża można naprawić..bez względu na to, o jakim wężu ja myslę:D:D:D Dobranoc dziewczynki..do jutra..papapapapa 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Odmarzam powoli ,a nie palę dalej twardo.... Całuski dla Was i duża buźka dla Podnoszącej 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów nikogo, no nic dziwnego że musiało dołączyć wsparcie z zewnątrz. Witaj podnosząca ratuje bo dziewczyny jak poczują wiosnę to już wogóle tu nie zajrzą;) Miłego dnia i wstawiam wodę ,zapraszam na kawkę i herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czy wiecie moje miłe panie że dzis jest dzień Tesciowej? Dajen zaglądaja wszystkie tylko pisać nie chcą. Pozdrawiam i lece na pocztę bo juz od piątku nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Przyszłam się tylko przywitać:):):) Miłego dnia koleżaneczki.👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przechodziłam obok i pomyślałam - wpadnę zobaczę, co nowego u Was (nas) słychać :D - Podnosząca :) dobrze podnoś temat, coby nie zaginął, bo dziewczyny coraz bardziej leniwe i mało piszą ...włącznie ze mną :D Jakiś czas temu, nieśmiało odzywała się Kliowka - hop, hop gdzie się podziałaś, wracaj do nas :) - Forever i Ofka dały głos,tylko ciekawe ile wody upłynie, zanim znowu się odezwą :P U mnie pogoda wiosenna :D słonko świeci, stokrotki na trawnikach pięknie kwitną.....wraca chęć do życia. Cmokasy dla wszystkich 👄jak będę znowu przypadkiem przechodzić obok, wpadnę tu....wpadnę na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenko, jak widać jakaś plaga padła na bywalczynie Poczekalni. Podnosząca ledwo weszła, już się wirusem zaraziła . Teraz raczej trzeba unikać poczekalni, szczególnie lekarskich, mnie wypędzono stamtąd abym się nie zaraziła :-). A tutaj mało bywam, bo mam mało czasu dalej. Ja chyba nie będę miała kiedy umrzeć , gdy w takim tempie będę zyc :-). Ty jednak jesteś ostoją 👄, bo nawet Takisek po tych imprezach straciła chęci do pisania chyba :-). Spinky, miło , że już się zaczynasz cieszyć wiosną i nabrałaś chęci do pisania :-). Może nie zapatrzysz się na Foreverka i Ofkę i będziesz częściej pilnowała swojego \"tworu\" Już tyle osób \"wypadło\" z tego naszego \"pociągu\", a szkoda byłoby , aby chociaż do 10 tys. nie dociągnąć ... Wszystkim Paniom życzę dużo zdrowia i chęci do klikania , słońca wiosennego i uśmiechu promiennego 👄👄👄. Życie jest piękne , mimo że czasem daje nam w kość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×