Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Dołączam do ciebie JO , i nawet napisałam o 5 rano list do ciebie,i zzarło mi ...i dobrze..a pojde z toba nawet ksiazek poczytac.Może byc półlitra....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki. ! :D Wróciłam. Dziś tylko się melduję bo na czytanie muszę znależć czas . Widzę , że wiele tu się działo. Jestem cała. Niczego nie połamałam ani sobie ani nikomu obcemu. Było miło, śniżnie , piwko ze śliwowicą rozgrzewało krew . Mimo wesołej zabawy najlepiej we własnych piernatach. Zaliczyliśmy Wawel , bo wcześniej tylko ja widziałam . Jednak dziedzictwo robi niesamowite wrażenie. Tyle stuleci !!! A teraz po roku się sypie wszystko co zbudują..... Na trasie mieliśmy Częstochowę i Jasną Górę . A że wypadło w Popielec , to i ten zabytek zostałał odwiedzony. Nie wiem czemu , ale obraz Matki Boskiej zawsze wydaje mi się większy , a jak potem patrze to romiar niewielki . Ale za to wrażenie za każdym razem robi na mnie większe . Widać do wszystkiego trzeba dorosnąć . całuski dla wszystkich 👄 - trzeba wracać do rzeczywistości i brać się do prania🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,jak tu tłoczno.Od południa nikt nie zagladal. Witaj Nataszko,dobrze,ze jestes.Moze troche rozruszasz nasz wąteczek???Jesli cala i zdrowa.to znaczy,ze śniegu nie bylo????? Co Ty,zartuję!!!:D:D:D Takisku,nie denerwuj sie kochaniutka. Przecież Ty jesteś naszym aniolem.Szkoda pisać i sie ścierać. A ja jadlam wczoraj czyli w popielcowa schabowego,bo sie zapomnialam.I co na to powiecie???Mialam zwrócić??? Takisku,masz wieksze zmartwienia.Pielegnuj Danonka.Mimo wszystko przykro jest :(:(:( Marmi,zdrowka dla Ciebie i syneczka zyczę.:classic_cool: Ewelinko,wrzuc na luz.Niech spada ten kto pisał te brednie. Najważniejsze,ze my sie rozumiemy.Nawet bez słów.:):):) Dajenku,humorek Cie nie opuszcza.tak trzymaj[:D:D:D JO,czy moge dołączyć do Ciebie???Stawiam Ci piwko,bo zaslugujesz na to. Ewelinko,nawet pol litra z wami wypije.Moze wszystkie dołączymy do JO???:classic_cool::classic_cool: Jutro zima znow do nas przychodzi. Nie lubie zimy.To dobranoc kolezaneczki moje kochane.😴😴😴Jeszcze jutro i upragniny weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znów się nie załapałam. U mnie jeszcze ferie więc dopchanie się do kompa graniczy z cudem . Dzieciaki po poście internautycznym nie odchodzą od niego. Ja muszę się przepychać łokciami . Śnieg był w wystarczającej ilości . :D . Jam nie jest żaden narciarz zawodowy . Do takich zjazdów śniegu starczy niewiele . Ale chętnych na niego było wielu . W tłoku trzeba bardzo uważac , a i trasy wyżłobione. nauka pokonywania muld bywała zabawna , ale nózie bolały . Dobranoc🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRRRRRRRRR ale zimno, szybciutko wstawiam czajniczek przyda się coś na rozgrzewkę. Ciepełka Wam dziś życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyda się rozgrzewka bo u mnie-10. Czesc Natasza. Pozdrawiam zimowo-śniegowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Cześć..no u nas też..mrozik jak się patrzy:) Bylam na zakupoach,nie włożyłam czapki..pomyslałam śniegu nie ma..w domu dośc ciepło..to po co?? A tu ..przeszłam parę kroków i wróciłam po czapkę:D Danonek już dobrze..gorączki zero.(na szczęście) i czuje sie już dobrze!! Widac to po zachowaniu.. ROZRABIA:):) Dajenku..no wiesz co...jesteś KOCHANA!!! Byłam na poczcie i spędziałm tam dzięki Tobie trochę czasu..dla Ciebie❤️ Do wieczorka..jestem trochę do tyłu z robotą.{cześć]❤️ P.S..Bosiu..no coś TY..przecież mam WAS..a co mnie reszta obchodzi:):)..🌼❤️🌼 Ksymciu..a co z Tobą?? Chyba jesteś trochę przemęczona..prawda??Ale już wkrótce będzie Piotruś przesypiał cała noc..na bank:):) Herbatki..PYCHA:):)❤️🌼❤️ No to Miłego wypoczynku dla Wszystkich zapracowanych koleżaneczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ospała i ociężała. Trochę zachowuję się tak, jakbym miała kaca. Poproszę o herbatkę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próba emotikonowa :cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niczego! Jakieś przedziwne kody posiadam. Zatem będę bezobrazkowa, ale za to całą duszą mą z Wami. Nie będzie mnie tu przez dni parę. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO. nie wiem co chciałaś przesłać obrazkiem , ale mnie się zakodowały tylko niekóre kody: : D = :D : ) = :) [ kwiatek] = 🌼 [usta ] = 👄 [love ] = 😍 [czesc ] = 🖐️ pisane oczywiście bez spacji ... Pozdrawiam wszystkie panie na forum gorąco, za oknem mam słońce, ale padam na buzię dziś - dobrze , że koniec tygodnia , cmoki w boki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja :) Ktoś miał stronkę z tymi kodami do emotek. Jesli jest w Waszym posiadaniu, plisss podajcie. Przydaje mi się także na czacie , na tlenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ JO na pewno badania wypadły pomyślnie :) ...prawda ? Pozdrowionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No wlasnie JO,czyżbys po tym wspolnym z nami piwku miala kaca???Napisz skarbie jak wypadly badania??Mysle,ze dobrze,ale potwierdz!!! Proszę!!:):):) Spinkus,jedno zdanie,ze wszystko z Tobą dobrze,prosze!!:D:D:D Takisku,co tam robota.Jej sie nigdy nie przerobi.Male spóznienie nikomu nie zaszkodzi.Noś czapeczke,bo i Ja i Marmi,cierpimy na zatoki.A czapeczki to przyczynily sie do tej choroby,czyli ich nienoszenie.:(:(:( :classic_cool: Dajenku i Ewuniu ,u mnie tez zimno.Dzisiaj tylko do pracy i z powrotem.Nawet z pieskiem nie wychodzilam,bo sie zle czuje. :( Wiktorko,jesteś cierpliwa nauczycielka.Tak nam przystępnie tlumaczysz te lekcje z emeotikonów.Juz nie pierwszy raz :D:D:D Ewelinko,juz kolejki nie ma.Mozesz wejść.🌻 Ksymciu,trzymasz sie jakos??Czy Piotrus juz przesypia nocki???Czs szybko leci.Twój Mateuszek tez sie niedawno urodzil.A dzis popatrz!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową pora wpadlam na chwilke żeby zyczyc Wam dobrej nocy. Jutro zajrze na dłuzej pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek.Parze herbatkę jabłko ,cynamon i stawiam w termosie, drugi stawiam z kawa..Meno ,nie daje mi spać, więc co marnować czas:-D , a dokręce mocno termosy i nie wystygnie .Ktosia fajnie ,ze jestes, co u ciebie ,oprócz zimna.Naszatko wypoczełąs ,wiec pooszczędzaj sie troche ,zeby ten stan potrwał dłużej i nie szarp sie ,jako ja sie poszarpuję w staraniach o domek i w pracy ,zeby zdążyć na czas. A poza tym ,cóż , Ksymciu ,Piotruś szybko urośnie ,ale to żadne pocieszenie ,kiedy człowiek śpi na stojąco więc po prostu śpij kiedy tylko możesz ,zeby sie zregenerować :classic_cool: :-) , Viki sie ma pracusiu ,Bosiu czy u ciebie tez tak brrrrrrrr......zimno? A wszystkie dziewczyny informuje ,ze JO ma ok badania!!!!! Napisała w Mięśniakach to osobiscie! Super.SUPER ,SUPER...Miłego dnia...🖐️ i na osłodę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko ,i wszystkie dziewczyny z kominkami ,napalcie dzis w nich i przysiadzmy sie wieczorkiem do ciepełka i blasku ognia,a najlepiej to juz od rana podgrzac sie ,bo Putin moj troszke gaz przykręcił i lece poki spi troszke podkrecic... Naszata i na dodatek 8300 twoje było ,to łapiemy sie dzis na lekturę , jaka ksiązeczke poczytamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się udało tak z rana już pyszna herbatka od Ewelinki, dzięki. U mnie też zimno, że za oknem to nic bo nie wychodzę, ale i w domu , tylko ciut cieplejsze te kaloryfery niż wcześniej i to odgórnie jakieś chytrusy tak grzeją że nawet nie mogę tak po kryjomu podkręcić jak Ewelinka. Miłego dnia, ja nie mam kominka ale taki piecyk jak dawna koza, też można się podgrzać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam JA też zamarzam !!!! nie chce mi się nic ,dlatego tylko czytam..... dzięki za pamięć i za pocztę niezmordowanej Dajence Vikusi i Takiskowi , (czasem i inne dziewczyny coś podrzucą :) ) takową pocztę co dzień rano poczytam. pooglądam i mam cały dzień dobry humor. JESTEŚCIE WIELKIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z roboty. Kości mnie bolą i korzonki załatwiłam przy przekopywaniu śniegu. Wieczorkiem jadę odebrać siostrę z lotniska. Przylatuje kobita z Norwegii. Ona to dopiero miała śnieg. Ale później to chyba napalę w kominku.... Siły bym pooszczędzała , ale w domu zawsze cosik do roboty się znajdzie ,mimo że wyręczam się brzdącami jak mogę.:D Ja również dziekuję za pocztę ❤️. Przepraszam ,że nie posyłam nic innego jak moje własne fotki ,ale gdy przejdę gąszcz maili dostanych to czas mi się kończy. I na buszowanie w necie brak takowego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim marznącym przesylam płomyczek z kominka - taki ciplutki-ogrzeje nawet wielkoch zmarźlaków. Chciałam przypomnieć, że mamy koniec lutego - a luty to miesiąc zimowy więc zimno musi byc :) :) :) A tak na pociszenie to juz niedługo zaczną sie miesiące wiosenne a potem letnie, a potem .... Biegnę na pocztę sprawdze może ktoś coś przysłal.... Bosiu fryzurka do samego końca balu była super, pomimo wygibasów itp. Jak będe miala zdjęcia to przeslę do oceny. Tymczasem pa. Gorącego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie🌼 Naszatko..Sliczne zdjęcia:):):) To z synem..piękne!!!! W ogóle bardzo ładne..Ładna z Was rodzinka..A Martynki nie było z Wami?? Widzę że nie tylko ja lubie piwo:D U nas jeszcze zimno..ale jakby już coś się robiło w kierunku ciepełka:):) Damian nas chyba pozarażal:):) Beatka już leży..Ja jestem zasmarkana z gorączką..Lidka też chora..No cóż..pewnie to wszystko przez tą pogodę!!!! Ale będzie dobrze..MUSI:):):) Teraz zmykam do kuchni...bo ja ..no cóż..chora czy nie..swoje zrobić muszę:D:D ❤️ Pozdrawiam..i do poźniej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była, była. wyślę Ci bo widać mi umknęło . :D Piwko moja Pani było orginale : do piwka wlewamy soczek i śluiwowicę . Ja po jednym mam odlot . Na mego chłopa trzeba było dwóch. :D Nie posiedzę tu długo , bo załatwiłam sobie korzoneczki i boli jak diabli Może uda się je wygrzac przed jutrzejszą robotą . Idę do łóżeczka pod kocych , bo prochy niewiele pomagają. Dajen🌻-jak nowe okienka?? Masz już posprzątane po remontowym bałaganie??? Takisku ❤️ zdrowia życzę . Niby każda z nas chciałaby być pociągająca, ale może nie tak>>..... Eksperymenty W praniu!!! Własnie włożyłam stary kożuch do pralki . i tak był do wyrzucenia , więc niech tam . Zobaczymy co będzie :D :D Blacha???? maleńki??? na co stawiacie??? ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, wszystko zależy jaką temperaturę mu zaaplikowałaś :-) Ja w piątek prałam kożuszek, ale sztuczny i uprał się super ! Coś mi się zdaje, że będzie lekarz potrzebny do tych korzonków .... Zdówka życzę 👄 Takisku, nie dawaj się tym grypskom !! Zaaplikuj jakieś leki, bo za często coś Cię dopadają ... Może także potrzebna będzie wizyta u lekarza. Wracaj szybko do zdrowia 👄 Dla wszystkich Pań wiele słońca i uśmiechu i zdrowia także , cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×