Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🌼 Bosiu..buuuu.szkoda mi dzieciaczka:( Ale moze to tylko malutkie przeziębionko ktore zaraz minie..Daj Boże!!!!!!!! Naszata..no zgadnij o czym ja pomyslałam .:D:D:D:D Na to wygląda że mam \" nie uczesane mysli\" :D:D:D Oj ..chyba tak!!!!! Mnie tez się bardzo spodobała \"łoneczna \" pogada:D:D:D:D Dobranoc kolezaneczki..Spokojnej nocy..i słodkich snów..buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ Dla Marcelinki ❤️ Gdzieś się przeziębiła Marcelinko mała? Czyś na deszczyku nóżki w kałużę wkładała? -W gardło weszły 3 zarazki i grają w warcaby, to dlatego szyja boli-rozrabiają szkraby. Do Twojego noska katar przybiegł wielki Będzie dokazywać ,aż weźmiesz kropelki. 6 bakterii wskoczyło w Twój mały gardziołek Teraz muszą uciec-babcia da syropek. Pij mała Marcelko herbatkę i mleczko to radość powróci na rumiane liczko. Będą ciastka ,tańce i swawole od choroby- zdrowie wolę. ❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór.....alemiałam dzisiaj miły dzień... koleżanka m-c temu urodziła wczesniaka, córcie ija dzisiaj do domku przywiozła...ale słodkie maleństwo! jutro obiecałam jej,ze kilka godzin popilnuje małej.... a ja tak sie uparłam na tego Krawczyka,ze juz nikt ze mna w pokoju siedzieć nie chce!!!! MarMi wracaj do zdrowia nam szybciutko!!!!! Bosiu kciuki bedą na pewno trzymane!!! powodzenia..... a teraz ...dobranoc i słodkich snów....juz ziewam! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻❤️🌻 W łoneczny dzień Mar Mi zachorzała zamiast papierosków-pomoże gorzała. Nagrzewa zatoki w Krawczyka zasłuchana szybko się wyleczy Mar Mi ukochana. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonsio
fajne z was babki modę się przyłączyć do was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonsio
jestem z trójmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonsio
śpicie już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonsio
dobranoc wszystkim paniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!!! Otwieram z rana.....wstawiam wode na gherbatkę.... a potem biegne do małego dzidziusia.... całuski!!!! Fajne z nas babeczki!!!!! !(j.w.) 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka wstajemy i z uśmiechem zaczynamy nowy dzień. Dla kogo kawka, dla kogo herbatka zapraszam. Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień (mam nadzieję). 🌻 Leonsio witaj i nie znikaj. Miło jest mieć kogoś z pomorza. Ksymciu 🌻 - jak u dzidzi. Dajen 🌻 ja po herbatce, spacerku , zakupach i właśnie popijam następną żeby nie wcinać jedzonka. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale się tłoczycie....pomału wszyscy się zmieszczą :)) Ja jak zwykle mam opózniony zapłon .....co wejdę to coś nowego się dzieje...Witam nowe nabytki-- zaglądajcie częściej ....niz ja..... :)) Pozdrawiam i buziaczki dla chorujących zdrowiejcie nam tu szybko !! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata - fajny wierszyk:-) Żadna gorzała nie wchodzi na razie w rachubę bo łykam antybiotyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza chyba zachoruje żeby załapać się na wierszyk. A co Ty robisz że od rana spacerki i zakupki? I pierwsze słyszę że żołnierz ma w spodniach chodzić! Zawsze myslałam że co innego. Dobrze że nie tylko ja. Takis też. Leoncio nareszcie facet? Marmi to % ja za ciebie wypije, za Twoje zdrowie. Schalimo witaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Leonsio ... ma nadzieję, znaleźć tu swoją Isaurę :) - Ksymcia słonko, Ty tak nie biegaj ;) .. powolutku proszę chodzić i Piotrusia nie denerwować :) Zdrówka wszystkim niedomagających życzę... cmokaski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierszyk (piosenka?) Kononowicz song Wie dziś Warszawa, Kraków, Łowicz, kto to jest Krzysztof Kononowicz. On dziejom dotrzymuje kroku, mieszkając w mieście Białymstoku. Refren: Gdy chwali cały go Białystok, on Białymstokiem się zachłysnął i chce wprowadzić zmian tu szereg, ubrany w słynny swój sweterek. Więc niech go chwali każda strofa, ogromne brawa dla Krzysztofa! W trosce o starych i młokosów chce ich pozbawić papierosów, wódki nie będzie też, kolego, nie będzie także tu niczego. (Refren ...) On zapowiedział, że należy dać pracę ludziom i młodzieży, więc elektorat niech pamięta, by wybrać go na prezydenta! (Refren ...) Po co garnitur albo krawat, i bez nich też dostaje brawa, po co mu dyplom albo praca, kiedy wśród kamer się obraca? Autor: Apoloniusz Ciołkiewicz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schalimo
Dzieki za mole powitanie.. Mam pytanie ,kiedy zaczelyscie odczuwac oznaki menopauzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schalimo - my jeszcze nie zaczełyśmy menopauzy ponieważ jesteśmy wszystkie dopiero w XXI wieku. I to jest jeszcze przed nami. Narazie to tylko wnuczeta i mały Piotruś przed nami. A tak na poważnie to nie przejmujemy sie tym okresem przekwitania i bije z nas sama radość. Wrócili i mi zabierają kompa. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóz ja raczej nie odpowiem na Twoje pytanie, bo jeszcze nie odczułam ..... za to melduję,ze z spedziłam 6 godzin z dwukilowym wczesniakiem- Amelką i juz nie moga sie doczekać mojego Piotrusia,ale lepiej niech jeszcze podrośnie zanim przyjdzie na świat... i muszę przyznać,ze jestem dzisiaj wykończona ale psychicznie.... to chyba wrazenie , które na mnie to maleństeo zrobiło tak mnie zmęczyła... bo grzeczna była bardzo, a poza tym to dzieciątko jeszcze nawet płakać nie umie...więc tylko siedziąłm i sie gapiłam, ach.... pozdrawiam was gorąco i idę coś schrupać bo zgłodniałam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastawiam dzbanek herbatki miodzio z lemonka..i witam nowe nabytki ,leonid nam sie trafił? czy cos? bo na oczy mi sie rzuciło. Ksymcia ty sie nie spiesz ,daj Piotrusiowi podrosnąc a sobie pospac jeszcze nockami. Spinakerku i Takisku ,a z tym żólnierzem to ja tak jak wy myślałam. Znaczy ,ze to norma? Dobra A bosia znowu wykopki ma cczy Marcelinke leczy.Takisku ,ja ci tylko chciałam powiedziec ,ze przez dłuższy czas myslałam ,ze ty masz własne dziatki ,a nie wnuki..to chyba dobrze?Podpisuje liste, swiatełka nie gasze ,bo może ktośnie chce po ciemaku siedziec :-D ,:-) DOBRANOCKA 😍😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A A ,apropos menopauzy , to, my tak tu czasem jak nam złośc doskwiera bo tu nie te klimaty ...my sie menopauzie nie dajemy i uważamy ze ona nie istnieje, i...tyle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 W kopalni Halemba.zginęło już 8 górników!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo smutne. Też oglądam. Łączę się sercem z rodzinami poległych ❤️i zaginionych. Trzymam kciuki za ich uratowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ,może byc wiecej ofiar.No i nie wiem co pisac.Milcze ze smutkiem ..................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 Dla EWY 4444 🌻 🌻 Wstała Ewcia raniutko do kafejki wpadła napisała malutko -szybko z niej wypadła. Pojechała do Mielna na krokiety z barszczem mąż miał zimne nóżki -okryli się płaszczem. Chłepce Ewcia kawusię i o wierszyk prosi. Czy napisać Ewusi? -oto wiersz za grosik. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję od 10-tej ,a wstaję o 6-tej by bachorki do szkoły wygnać. To mam trochę czasu na domowe roboty.Spacerek wynika z pędu po bułeczki i marchewkę do sklepu. Czasem psina się załapie i nie wie biedaczysko czy się cieszyć ze spaceru czy biadolić , że go z ciepłego domku na dwór wyganiają. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry.Nastawiam wode na herbatkę malinowa i na kawusie, podpisuje listę, a kalina gdzie? fuche jaka dostała.ze nic ,a Bosia do aresztu dobrowolnie poszła?Naszata ,ale ty masz rano fajnie ,gorzej z wieczorami...pewnie długo pracujesz ,a gdzie ewcia 39?buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×