Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Kurde ,ciemnosci takie jak w d....u Murzyna:D Dobrze,że nosze ze sobą latarkę. Dobrej nocy.Całusy na niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciemnica....... to jeszcze pachnacy wanilią lampionek zapale.... co by sie usypiało przyjemniej..... dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzbanek herbatki na nocke..i moze ja przyciemnie lekko te światełko ,coby nikt se krzywdy po ciemaku nie zrobił,,kolorowych snów 🖐️ ;-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocniczek z poczekalni
Zostawie wam do dzbanuszka i nocniczek.Pewnie sie przyda.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz nocniczku z poczekalni..my \"olewamy\" takich jak ty!!! 🌼 Witajcie..przepraszam Was za ten wpis (noczniczka nie) ale się wkurzyłam.Jak się komus nie podoba ta strona ..nie musi tu wchodzić..tak to widzę!!!! Zabieram się teraz za obiadek..życże Wam miłej niedzieli..do później..papapa]❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Właśnie odespałam nockę i się melduję. I ja życzę miłej niedzieli i uciekam na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka, ale fajne laseczki na tym zdjęciu:-) Tę starszą już gdzieś widzialam ;-) A ta mlodsza--- takie łapeczki to by schrupać można:-) Fajne ma wloski, bujna czupryna:-) Ile ten cukiereczek ma miesięcy? I kto to jest? Ja też chcę taką dziewusię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofko nieładnie,żadnych zdjęć nie dostałam.A Marmi tak zachwala małą piekność.Ja też chcę.Ofeczko,dla Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofeczko,dzieki za fotke.Piękne dziewczyny ujrzałam!!!!Co to za mała miss??? A Ty....no,no....Super z Ciebie babka:):):) Nie , laska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dajenku za herbatke.Pyszna jest.:):):) A nasza Elunia to co???? Śpi jeszcze???? Je chcę też Twojej herbatki z miodzikiem.A ja podaje do herbatki drożdzóweczke z serem.Pyszna. Smacznego.Częstujcie sie .Mam kiosk blisko domu z pysznymi wypiekami.Prywatna piekarnia.A chlebuś jaki pyszny!!!!!! Do popoludnia lub wieczorka.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocniczek już nie z poczekalni
Cóż,jak widze poczucie humoru nie jest mile widziane .Skoro wlewacie w siebie codziennie hektolitry wirtualnej kawy i herbaty to czemu takie oburzenie sprawiło pojawienie się małego,leciutkiego,kolorowego,powiedzmy świątecznego nocniczka?Względy etyczne?Religijne?Kulturowe?Estetyczne?Rozumiem.Po prostu nie wypada w gronie poważnych Pań rozmawiać o najprostrzej czynności fizjologicznej. GAFA a może nawet juz SKANDAL.?? Takisku!!Wrzuć na luz. Na przeprosiny przyjmij od nocniczka 100 litrową beczułkę ł okowitki.Niech Wam starczy do Nowego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie!! No to mi sie oberwało:):) Rzeczywiscie ..może mi sie należało..nie miałam dobrego dnia..a jeszcze ten wpis..no trudno!!!! Zimno..pada..jaka szkoda że nie ma sniegu:( Dzisiaj tez mam dzień do kitu..tyle pracy..a jestem sama z dziećmi..Jeszcze Damianek jest taki marudny..płacze bez powodu:(:( Pozdrawiam Was..bigosowo..pasztetowo..roladowo..a..szkoda gadać:):):)Papapapa..👄👄👄 Nocniczku..Sorry🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pannica to chrześniaczka mojej córki,ma chyba cos z pleckami bo ani minuty nie moze leżeć:D:D:D dwie godziny w jej towarzystwie zastapiły mi siłownię i aerobik,pot lał mi sie ciurkiem po plecach . Dlatego uwielbiam cudze dzieci ,zawsze mozna oddać mamusi:P Dzisiaj kończyłam porządki świateczne ,teraz mogę chwilke odsapnąc a potem znów kulinaria czekają. Pozdrawiam przedświatecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki nastrój już świąteczny. Ofka Julka przecudna- będą z Marceliną stawać na podium o tytuły Miss No i dawaj jakiśprzepis co tam dobrego gotujesz! Nocniczek - nadszedł czas wybaczania to i Ty może wybaczysz Takiskowi wypijesz z nami trochę łokowitki i zostaniesz na herbacie? Takis nie pisz takich rzeczy o Danonku bo ja od 29 już Taka Takis mam być i mnie troche straszysz. Buziaki dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja lepię, gotuję , sprzątam i obrobić się nie mogę. Przychodzę z pracy tak skonana , że jak mam postać jeszcze w domu to wyję. Choinka jeszcze w lesie, ozdoby wyjęłam wczoraj. Część jeszcze leży na podłodze. Przez te porządki mam większy bałagan niż zwykle. W sobotę znajomi wyciągnęli nas do teatru na Piaf. Super, choć smutne. Jak kobitka zaśpiewała to teatr trząsł się w posadach.Dzisiaj była u nas w sklepie. Bardzo miło nam się rozmawiało i chyba sprawiłam jej przyjemność chwaląc jej pracę. Po teatrze poszliśmy do restauracji i zabawa przeciągnęła się do 2-giej. A rano do roboty bo niedziela handlowa..Oj, ciężki był dzień. Jutro rano fryzjer. Muszę się upiększyć bo sylwek tuż, tuż... Sałatka śledziowa🌻: Śledzie matjasy w oleju- tacka-pociąć w kawałki Ziemniaki ugotowane- pociąć w kostkę jabłko-w kosteczkę cebula-w kosteczkę cebulę i jabłko ciut posolići dodać łyżkę oleju ( na 1 h ) - wszystko połączyć , dodać łyżkę majonezu,śmietany.popieprzyć do smaku. Sałatka z tuńczykiem🌻 kukurydza z puszki tuńczyk w sosie własnym ananas z puszki w kawałki - połączyć ,śmietana+łyżka majonezu do smaku.sól , pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znowu miałam farta.Podstawiajcie kieliszeczki.Nie wiem czy moge sie rządzić tą okowitką.Cudzym alkoholem poczęstować nie wypada:D polewam swoją.Takisek najwyżej pózniej podolewa. Jutro mam wigilijne sniadanie w pracy.Zrobiłam sałatke z tuńczykiem :-torebka ryżu -puszka tuńczyka -puszka groszku -2 cebule -4 ogórki kiszone 2 jajka -majonez Wyszła pychotka. Polecam tez jajka farszerowane sledziem. Ugotowane jajka przekroic na połówki.Wydrążyć żółtka,połaczyc je z posiekanym śledziem,cebulką i majonezem.Przyprawy w/g własnego gustu.Wspaniałe wigilijne danie.Smacznego szykowania.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja podstawiam.Na zdrowie!!!! I herbatki też sie napije.A tak na marginesie to wypilam dzisiaj 6 herbat.Różnych.Mam pragnienie jak smok.To i 7 herbatka sie zmiesci.Gratuluje Forevciu. No,masz farta. Ewo,nie panikuj.Nawet jak Ci trochę pomarudzi,to i tak dasz radę.Przecież kochasz Oliwierka.❤️ Ja tez często zostaje z Marcelina.Caly czas zęby ida.Wiec marudzi non stop.Przeciez my babusie kochające.Z Takiskiem razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Podolewam..jasne że podolewam.Nocniczek co prawda śmiertelnie się jednak na mnie obraził ( nie pisze)..ale okowitke mi dał..to chyba nie jest tak źle:( Taka mam niewyparzoną \"gebę\" czasami..A jak jestem zła..to wręcz do mnie nie podchodzic..To moja wada..ale z samych zalet sie przecież nie składamy!!!! To tyle jeszcze w ramach przeprosin🌼 Ewa..Oni marudzą..to pradwa..ale dwie godziny jak córka jest z Nim na spacerze ..juz mi Go brakuje:):):) Wydaje mi sie że jak beze mnie..to napewno cos sie stało..Nie umiem sobie miejsca znaleźć..Drżę co bedzie jak sie wyprowadza ode mnie!!!! Forewerku..gratuluję..również!!! Jestem jak deszcz..padam..dlatego idę spac..dla WAS miłych snów..do jutra..👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ,wczoraj mi zżarło bo napisałam ode do nocniczka.Ale nie doszło.Reszta tez uciekła.Tak czy owak nocniczku ,lubisz ekstremalne wyzwania ! Po prostu jest nas sporo ,pijemy herbat i kaw/moczopedna/ogromne ilości i ten śliczny świateczny wzorek...szlag by trafił...Szkoda nam cie było ,a poza tym ro widac taki ...brykajacy wiecej jestes ,a nie stacjonarny.. Moze przystaniesz na metamorfoze na czajniczek albo dzbanuszek ,bo lepiej z czegos pic niz nawet w dowcip sie wyprżniac.:-) W każdym razie nie podczytuj tylko moze dołacz bo jak wiadomo my tu tematycznie o menopauzie :-) dyskutujemy ,a wszystko pozostałe..to dodatek do tej pauzy...:-D :-) :-D . receptury przepisuje ,koduje i skorzystam .Dziewczyny wam to fajnie cos sie placze koło nog i was potrzebuje i kocha bezwarunkowo.Mi placze sie psina i prawie z Busiem sie nie widujemy ,i Swieta sa dla mnie trudne bo dziecioroby z nas były straszne i teraz ...jak człowiek upłynnił sie z tego miejsca to nawet pies jest swietnym rozmówcą,a cisza az krzyczy .A choinka zakupiona, miesiwa na pasztet tez ,tylko receptura jeszcze na pasztet by sie zdała ,bo moj zawsze za chudosuchy.Karty z opłatkiem wysłane ,sprzatniete troche lepiej niz na codzien ,ale za chwile bałagan bedzie ,bo ubrac drzewko itp..I tyle na temat Swiat ,oboje mamy małe rodziny i małorodzinni jestesmy ..Pewnie pojedziemy do lasu na spacer ,byle nie padał deszcz ...Nastawiam dzbanek herbatki i wode na kawke ,niech sie nocniczek zastanowi czy chce sie przedstawic czy byc używanym ,,w wiadomym celu.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . No to ja na taką szybką kawkę wpadłam bo zaraz idę do fryzjera. Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Wy sprzątacie, u kosmetyczek i fryzjerów bywacie , a ja jeszcze pracuję i końca nie widzę , ale mnie tylko posprzątać pozostało, więc napewno dam radę. Muszę się tylko poskarżyć , że panowie to są bez pojęcia i nie wiem , czy nie zechcą się ubezpieczać i w wigilię :). Od szpitala się wybroniłam - zatoka już drożna , jeszcze tylko jedna punkcja mnie czeka, ale to chyba już tylko zachowawczo, aby się mi nie wróciły kłopoty . Jestem szczęśliwa, że tak się skończyło :). Pozdrawiam póki co wszystkie Panie i Nocniczka także , no i naszego Żagielka, bo już wieki nic nie pisał . Życze Wam udanych wypieków i sporządzanych smakołyków wigilijnych , no i cudnego wyglądu mimo zmęczenia , cmoki w boki 👄👄👄 Pasztet , gdy za suchy wychodzi, to widać za mało ma boczku lub słoninki w sobie, no i trzeba trochę może wywaru do niego więcej wlać . Miałam gdzieś dobry przepis i posiałam , bo ja teraz nie robię . Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj jak tu tłoczno. Witam ja juz po fryzjerku- normalnie jestem piękniejsza niz gwiazda betlejemska. Choinka ubrana, Tata przewieziony do siostry, stroiki u Mamy zrobione, walizki przygotowane . Teraz gotuję taką szynkę peklowaną bo moi lubią a mnie dosyć dobrze wychodzi. Przepisy skrzetnie drukuję. Forever - brak mi słów za złote strzały. Więc wypije w milczeniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Swiat ,szczęsliwej podróży ,miłego pobytu, pogodnego powrotu.Wszystkiego najlepszego Ewuniu dla całej twojej rodziny ,a przede wszystkim dla ciebie.Trzymaj sie i ciesz sie ,ze jestescie razem ,nie ma znaczenia gdzie.Buziaki. Viki fajne kartki...dzieki , na twoja pogode ducha mozna liczyc zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×