Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

To i ja sie napije ekspresowej herbatki.:):):) \_/ Moze być typu Regulavit. Wszystko jedno.....Pozdrawiam w tych przedswiatecznych obowiazkach.Ale za kilka dni to juz tylko jesć i pić będziemy.Do milego porządkowania............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja po fryzjerze też już piękna jestem. Włoski mam tak krótkie, że zdaniem siostry ciotecznej wyglądają jak wycieraczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyż nie za wczesnie na życzenia?? Przeciez jeszcze kilka dni mamy przed soba.U mnie jeszcze wszystko w lesie.....Sprzatanie jeszcze zostalo,ale takie ekstra.Bo sprzątamy prawie codziennie ale bardziej po łebkach..I wszystko na bieząco,zeby bylo świeże. Wiki,dzieki za zyczenia.Super wierszyk,przepisalam sobie do kajetu. Eluniu,pisalysmy razem.Tez o Tobie myslałam.Fajnie masz,bo juz wszystko zrobione......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje liste parze herbatke miodzik z cytrynka, a życzenia dlatego ,ze ewcia leci do UK? tak Ewuniu? i sie boje ze przegapie .A Bosienko ,ja nic nie mam zrobionego.Słowo. Zdąze .Groby ogarniete, stroiki porobie jutro dla rodziców ,i reszty bliskich .U mnie taki zwyczaj ,ze po mszy w 1 dzien zasuwamy na groby ,inaczej nie są ważne Świeta .Po prostu tesc nie zyje od 24 lat ,tesiowa od 16 a moj tata 13... czyli najbliżsi a i tych innych ,prawie rówieśnikow tez nam przyszło stracic.To w tradycje weszło niezależnie od aury odprawianie swojej mszy ...Dopiero potem mozemy biesiadowac w towarzystwie jednego rodzica...mojej matki ,ktora tez ma swoje aktywne życie i nie należy do tych co przytulaja do serducha i tez nie za bardzo goscic sie lubi.Tak wiec i tak sie ciesze ,ze Swieta przestały mnie drażnic i boleśnie uświadamiac co mija bezpowrotnie.Nawet je toleruje.Wiem ,ze herezje pisze..ale tak juz mam ...Pewnie ,ze drzewko ubiore ,ze pasztet upieke ,ze sałatke jarzynowa Busio skroi ,a ja kapusty z grzybami nagotuje gar i potem ja pomroże..siła przyzwyczajenia, i w koncu to sympatyczne Świeta sa.Au nas zawsze po prostu za duzo pustych miejsc po najblizszych ..Tak tez bywa, wiec należy sie cieszyc z każdej chwili z rodzicami ,rodzinami ...uwierzcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie to Ewelinko napisałas.... ja w ciagu trzech m-cy starciłam ukochanego dziadziusia i dwie babcie.... juz potrafie docenic święta z najblizszymi.... a herbatką chętnie na noc sie poczęstuje.... miłych snów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich i dla każdej z osobna .... Ida Święta wielkim krokiem, Pachnie drzewko w Twoim domu. Patrzysz na nie ciepłym wzrokiem, I życzenia złożysz komuś... Bóg sie rodzi dla nas wszystkich, W stajni płacze tak ukradkiem... Znów odwiedzisz swoich bliskich, I podzielisz sie opłatkiem... Na te Święta co nadchodzą, Życzę ciepła i miłości. Niech Cię ludzie nie zawodza, I niech uśmiech w sercu gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bladym świtem parze w biegu herbatkę ,niech będzie dzis Peach and Passion Fruit ,i kawke .Stawiam do termosu.Viki ,jesteś wielka!Piekne życzenia. Dziewczyny przygotowania niech was nie wykonczą .Nie dajcie sie zwariowac.Ma byc rodzinnie ,miło ,smacznie przy okazji ,i bardzo cieplutko.A jak gospodyni ledwie na oczy patrzy i ręce ma spuchniete ze zmęczenia to ..pryska czar.Posyłam wam Dobre Anioły ,zeby czuwały nad waszym rozsądkiem i odrobinkę gwiezdnego pyłu ,zeby zdjąc z was zmęczenie ...Taka zaczarowana kawusia...co stawia na nogi .Buziaczki miłego dnia.👄🖐️🌻:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewelinko,cześć wszystkim. Dołączam sie do porannej kawki-świeżymi,kamiennymi pierniczkami:D musimy je jeszcze polukrować.Może nam zmiekną do Wigilii.Opózniona jestem w tym roku z robotą ale nie szaleje.Robie rozważnie,żeby nie robic dwa razy więc wszystko odkładam na pózniej.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, poczułam zapach pierniczków i kawusi. Smutno mi się tylko zrobiło bo przeczytałam że Danuta Rinn umarła:( Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry... niedawno Leon Niemczyk teraz Danuta Rinn, ostatnio coraz częściej zegnamy znanych ludzi..... ja takze poprosze kawusie i pierniczkaa- moze być bez lukru miłego dzionka 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Fajna Viktoria ta kartka (czego to ludzie nie wymyślą :)) ) Ja tradycyjnie już bigos wstawiłam , co by się kilka dni pogotował wtedy jest najlepszy , poza tym jeszcze pracuję, więc wiele nie narobię....ale w tym roku nie robię u siebie ,więc i nie muszę.... Ewie szczęśliwej podróży !!!!Jedz i wracaj do nas cała i zdrowa. Reszta chyba się nie wybiera za daleko? Więc jeszcze sobie pożyczymy Swiątecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiu jadę do moich synów do Anglii. To troche daleko . Walizki spakowane i już czekamy na jutro . I dla Was wszystkich; moich kochanych wirtualnych przyjaciółek chcę już dziś złożyć życzenia. A teraz uwaga bo sama wymyśliłam. Czas świąteczny i wigilia, to dni piekne i radosne. Chociaż w oknie sople lodu, każdy w sercu czuje wiosnę. Podarunek i życzenia wszystkie twarde serca zmienia, a kąciku gdzieś na boku czasem błyśnie gwiazdka w oku. Łez radości i łez wspomnień, Boga w sercu, pyszności na stole - życzy Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu ,śliczne ,ciepłe życzenia ,dziekuje .Mocno sciskam i życzę Pogodnych ,Wesołych ,Szczęśliwych tych jakze innych dla Ciebie Swiąt.A wiec ciesz sie ,że będziecie razem , no i oczywiście atmosfera zupełnia inna niż w kraju w którym królem jest Chrystus....,jakby nam Matka Boska nie wystarczyła za Królową.A dobry Bóg patrzy...i nie grzmi ,a kare poniosa maluczcy... Tylko ,zebys sie nie zauroczyła za bardzo tamtymi klimatami i wrócic do nas zechciała.Buziaczki .Powodzenia,tam tez chłodno i mokro i wieje wiatr ,i weź sobie buty wygodne i coś z kapturkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu prośba , a wiec jeszcze wracaj zdrowo i w ASDA sa super herbatki owocowe ,najróżniejsze mieszanki .Lepsze niż Whittardzie.No i ciutke tansze ,wieć proszę,zebyś sie w nie zaopatrzyła i potem nam serwowala...bo moje zapasy bardzo sie skurczyły...a nioe wiem kiedy je uzupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka nie wiem jak odczytać te Twoje skróty. A Twój syn a Anglii czy w Irlandii? Mój syn jest juz w Anglii 6 lat i ja tam jestem u niego dośc czesto - mmm ale napisałam jak głupio - ale dwa razy w roku wyłączając czas choroby- i nie spotkałam takich sklepów o takich nazwach. Ale to nic tym razem poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze dopiszę -co do Twojej uwagi o innych świętach. To nie pierwsze moje święta tam . Byliśmy tam w na swięta 2003r. I przed swiętami pojechaliśmy do moich rodziców złożyć życzenia- wpadłam tam taka uradowana z choinka i prezentami - smiechu, radości było wiele. I jak wróciłam to już mojej Mamy tak jakby nie było ponieważ dostała udaru i w pierwszy dzien po naszym powrocie już nie kontaktowała. I w zasadzie to spotkanie przedświąteczne było naszym ostatnim takim w pełni świadomym spotkaniem. I teraz jak w niedziele pojechałam do Taty i też ze stroikiem i z prezentami to tak mi się dziwnie na sercu zrobiło. Ale myślę że historia się nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu jedż szczęsliwie i szczęsliwie wracaj. Niech te świeta spedzone z ukachanymi osobami będą szczęsliwe, a radośc niech odgoni smutki i obawy, doda optymizmu,zdrowa i wypoczeta wracaj do nas. U nas zaczyna sie robic nastrój, pada snieg .ale tak łagodnie jest juz ok 5 cm. Pozdrawiam pracusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dawno temu, w Boże Narodzenie Święty Mikołaj przygotowywał się do swej corocznej podróży. Jednak wszędzie piętrzyły się problemy... Cztery elfy zachorowały, a ich zastępcy nie produkowali zabawek tak szybko, więc Mikołaj zaczął podejrzewać, że może nie zdążyć... Pani Mikołajowa oświadczyła Mikołajowi, że jej mama ma zamiar wkrótce ich odwiedzić, co bardzo go zdenerwowało. Na domiar złego, kiedy poszedł zaprzęgać renifery okazało się, że trzy z nich są w zaawansowanej ciąży, a dwa inne przeskoczyły przez płot i uciekły. Mikołaj zdenerwował się jeszcze bardziej. Gdy zaczął pakować sanie, jedna z płóz pod wpływem ciężaru złamała się. Worek runął na ziemię i zabawki się rozsypały. Wkurzony Mikołaj postanowił wrócić do domu na kawę i szklaneczkę whisky. Gdy otworzył barek, okazało się, ze elfy wyżłopały cały alkohol i nic nie ma do wypicia... Roztrzęsiony Mikołaj upuścił dzbanek do kawy, który roztrzaskał się na kawałeczki na podłodze w kuchni. Poszedł wiec po szczotkę, ale okazało się, ze myszy zjadły włosie z którego była zrobiona... I wtedy właśnie zadzwonił dzwonek do drzwi, więc Mikołaj poszedł otworzyć. Za drzwiami stał mały aniołek z piękną, wielką choinką. - Wesołych Świąt, Mikołaju! Czyż nie piękny mamy dziś dzień? Przyniosłem dla Ciebie choinkę. Prawda, że jest wspaniała? Gdzie chciałbyś, żebym ją wsadził? Od tego czasu rozpowszechniła się tradycja umieszczania aniołka na czubku choinki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka, Ty to masz szczęście - całe 5 cm śniegu !!! A u nas pada cały dzień i nie ma ani grama na ziemi, wszystko topnieje . Pocieszam się , że w nocy temperatura spadnie , to może jakiś cm zostanie :-). Ewo , Tobie , oprócz wesołych Świąt spędzonych w gronie bliskich, dużo zdrowia i radości , a także szczęśliwego powrotu ( tak się życzy pilotom i stewardessom ) . Ciesz się każdą chwilą spędzoną z Synem i Wnukiem , a po powrocie pochwal się jak było , no zrób zdjęcia, abyśmy mogły cieszyć się razem z Tobą . Buziaki 👄 Foreverku, Ty to chyba specjalnie polujesz na te złote strzały - mam wrażenie , że klikasz tylko raz na 100 razy . Ja może także nie częściej, ale jakoś mi się nie trafiają :-). Gratuluję , bo jakoś mi wcześniej umknęło to polewanie ... Pozdrawiam wszystkie Panie ciepło i serdecznie, życzę dużo sił w tych przedświątecznych pracach . Ja pracuję , ale jeszcze nie w domu :-). Cmoki w boki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi , przypowieść piękna , dziękuję za wspomnienie lat młodości, bo wówczas ją po raz pierwszy słyszałam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Ewa 👄 szczęśliwej podróży, wracaj szybko...wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :) - MarMi ładna, świąteczna opowieść :) - Viki piękne stronki i życzenia :) Za oknem deszczowo, szaro, buro brrrr.... taka pogoda bardzo źle wpływa na moją psychikę. Chodzę ciągle wkurzona, byle pierdoła doprowadza mnie do szewskiej pasji ....kochaniutkie, gdy nie bedę się dłużej odzywać, proszę o wyrozumiałość :) nie chce nikogo zarazić swoim humorkiem...mam nadzieję, że do świąt mi przejdzie ...oby :0 Cmokaski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spóżnilam się ???Ewuniu,ja tez chciałam sie z Toba pozegnać na te kilka dni.Wracaj do nas cala i zdrowa.I szczęśliwa po takich cudnych świetach. Bo spędzisz je z najblizszymi Twemu sercu. Dla Ciebie❤️ Super przypowieść Od Marmi.Dowiedzialam sie dlaczego Aniolek jest zawsze na czubku choinki.Bardzo ciekawa historia.Dla Ciebie Marminko❤️ Spinko,dlaczego taki nastroj Cie dopadl???I to w taki szczegolny czas???Przed samymi świetami???Wiesz,to chyba ta pogoda ma taki zły wplyw na nasze humorki.Ja też sie przyznam,ze ostatnio mam wiecej dni pod psem niz tych dobrych,z usmieszkiem na ustach. Chętnie posiedzialabym sobie w domu,zrobilabym cos w spokoju.A tu codzienna gonitwa ,a ja w galopie robię różne rzeczy,przewaznie po lebkach.Nie mam dla siebie czasu.Tylko wówczas,kiedy siąde do komputera.Tyle mojego. Ewelinko, my tez prawdopodobnie będziemy sami w wigilię i swieta.Dzieci nam oznajmily,ze wyjezdzaja juz w piatek a drudzy w sobote do tesciow. Wec tylko z moimi rodzicami. Taki ich wybor.Tez trzeba bedzie pomrozic wiekszość specjalów. Ale po świętach wrocimy do normalności.Pozrawiam Was kochane i zycze Wam zdrowych,pogodnych i cieplych świąt.I śniegu ,przynajmniej tyle ile u Ofeczki.Zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewa..Szczęśliwej podróży!!!!! Wracaj do nas szybko..tak samo szczęśliwa wracaj..jak teraz jedziesz!!! Pozdrowienia dla Syna i wnusia!!! Ja podobnie jak Spinki szwankuje na humorku....Nie chce Wam zatruwać atmosfery przedświątecznej! Z życzeniami jeszcze się wstrzymam.mam nadzieję że chandra szybko minie.Amoże jakas mała depresja! Nie wiem!! Papapapapa..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu-szczęśliwej drogi ,czystego nieba,przepieknych świat i szybkiego do nas powrotu🌻 Viki -jak bum cyk cyk nie poluje,tak jakos mi sie udaje:D dobranocka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu ASDA to duzy market ciapatowy ,a Whittard to specjalne ,drogawe sklepiki z herbatką i kawusia i innymi pierdołami typu dzbanuszek i filizanka .Sa wszedzie wiec może nie zwróciłas uwagi.Moj syn jest w UK ,jeździ po całej Uk ale mieszka od 3 lat w Londynie .A teSwieta spedza ..w Paryżu i w Luwrze zakochał sie w Mona Lisie ,czy cóśSzkoda ,ze nie w Nike z Samotraki też urodziwa ,choić ułomna ciutke,.Bogu dzięki dowiedziałam sie w tym tygodniu...inni wiedzieli chwilke wczesnieij o planach młodego człowieka. A co mu bede żałować ,sam jest ,a może potem nie bedzie szansy miał .Niech pozwiedza za młodu .Tutaj nikt nas nie rozpieszcza ,a za chwilk e szaty pokutne dostaniemy. Ewciu ,nie potrafie pisac emocjami ,bo ,zeby nie te skróty..tobym z topiku była wydalona za slownictwo..no właśnie..obecnie to nie nazywa sie nieparlamentarne,tylko...parlament po polsku...Rozumiesz? Zaszkodziło mi dzis słuchanie radia.Nie dosc ,ze nie ogladam wiadomosci ,to teraz radia przestane słuchac..bo cisna mi sie na usta...amen,cicho sza. A ,ze tam bedziesz n-ty raz ,to ok ,i znaczy ,ze wrócisz.I nawet do głowiny nie dopuszczaj takiego scenariusza...Nic sie nie wydarzy złego ,wszystko bedzie dobrze ,szczęsliwie wrócisz i herbatki dowieziesz.Może w okolicy zamieszkania syna inne sklepu sa ,Sainsbury tez ma troche tych herbat ,no i makro.Ale w makro tak sobie cenowo. A wiec wypoczywaj ,ciesz sie rodzina i nawet nie pomysl ,ze cokolwiek nie tak sie stanie.Anioły czuwaja . Bosiu kochana,toż raz sobie wyluzujesz.Nacieszysz sie rodzicami ,a dzieciaki jak dzieciaki ..potem cie przeprosza..powoli do wszystkiego dojrzeja, moze juz dojrzeli ,tylko wstyd młodosci przyzanc sie do błedów.Toż i my durne młode były. Takisku ,nie wierzę,zebys wsciekła chodziła.No nie mów ,ze tez radia słuchałas?I te nowiny tak na ciebie podziałały :-D , MarMi cudna przypowieśc ,czy bajka to? Naprawde cudna.I tak trzeba sobie tłumaczyć.Na życiu zeby zjadamy ,a na banałach sie rozkładamy i sypiemy ,to tylko nam gwiazdke na czole..nakleic. Takie śniezynki sobie bedziemy.Spinakerku ,toż to radio z menopauzą ..nie przejmuj sie wszystko w normioe i pod kontrolą. A teraz ide i przytule sie do Busia, zimno mi moze ugrzał piernaty i cicho pochrapuje...:-D ,Buziaczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Zapraszam z rana na kawusię i herbatkę może nie mam takiej dobrej jak Ewelinka, ale trochę mam i też właśnie w Asdzie córka mi kupiła takie zielone albo z czarną porzeczką, albo z ananasem i grejpfrutem, albo z jabłkiem i gruszką, bardzo smaczne to kto lubi proszę się częstować. Miłego dnia i śniegu jak u Ofki bo u mnie też wczoraj cały dzień tylko deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×