Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Dajenku,dzieki za Herbatkę.Pyszna jest. Zwlaszcza ta z gruszeczką. Eluś,a niech jada.Pewnie,ze odpocznę. Tam jeżdżą 2 razy do roku,a u nas sa resztę.A po co Ci te szty pokutne???Juz wychodze do pracuni.Brrrrr.Szkoda,ze wcześniej nie zrobili tej przerwy światecznej.Dzieciaki maja dosyć.My też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Melduję się..chandra jeszcze sobie nie poszła:( Nie mam pojęcia dlaczego mi tak smutno..ale smutno mi STRASZNIE!! Pozdrawiam..buziaczki..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne moje ,kochaniutkie,chandre -wont! Toż prawo nasze takie....narobić sie i..paśc i nic wtedy nie cieszy.. A na przekór temu roześmiejmy sie .Smutki na bok. Toż takie Swieta pracochłonne ,drogie i rodzinne tylko u nas sa, to my udawajmy ,ze my cudzoziemki :-D ,:-) , a poza tym.Bosiu ,te szaty pokutne to za to ,ze pozwalamy rządzic i osmieszać sie na cały świat przez garstke ,,naszych\" wybrańców... Bóg ukarze nie ich ale nas za wybór...albo jego brak.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Takisku zewrzyjmy szeregi, może wspólnymi siłami przegonimy smutki precz... w moim przypadku, nerwy se wsadze w konserwy i wyślę gdzieś daleeeko .... Taki sobie filmik na lepszy humorek ---> http://www.youtube.com/watch?v=6oaw628P04A Muszę się podzielić piękną stronką, przesłała mi ją znajoma ...na dole strony proszę klikać - dalej . --->> http://rodzinnastrona.ovh.org/bozenarodzenie/2.htm Ewelina super - nowa jednostka chorobowa - RTV-Meno, albo RTV-Klima - może właśnie jedna z nich, daje mi się we znaki ;) Cmokasy dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,jednostki chorobowe sa najrożniejsze.Najdziwniejsze.A ja po wigili słuzbowejMam super dziewczyny w pracy w wiekszosci.No i tyle A mnie amant Spinki na szczęscie nawiedził ..i moze jutro upieke pasztet po pracy albo co.Byle suchy na wiór nie był.....herbatka na dobranoc , nocniczek pod łóżeczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych świąt Właśnie wstawiłam piernik do prodiża więc na minutkę do Was. Wszystkie jak widzę w pełni sił wzięły się do dzieła. U mnie rodzina ubiera choinki- mamy ich trzy.Uwielbiamy ich zapach i kolory światełek odbijających się w bombkach. Jestem wykończona- nie mam prezentu dla męża i córci. Tylko syn obkupiony. Zabieram się do serniczków. Przepraszam ,że nie zaglądałam i chyba jakieś wieści mi umknęły. Rodzinki Wam się porozjeżdżały jak zrozumiałam. U mnie też część r. stwierdziła ,ze osobno - po swojemu. Tylko , że ja tak nie potrafię zostawić mamy czy teściowej mimo , że chętnie wyjechałabym na krótki urlop i miała wszystko w d... . A tak zostaliśmy ze starszą częścią rodziny i musimy pogodzić ich wymagania z naszymi siłami. ❤️ w wasze ręce i serca Naszata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo🌻-miło ,że nie bujasz dalej w obłokach. U nas śniegu brak. Chciałabym , żeby spadł choć w wigilię.Bo co za święta bez białego puchu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąteczne życzenia By odnaleźć w sobie tą małą iskierkę która mieszka w sercu i w otwartej ręce by umieć śmiać się i płakać z radości nastrojem tym zarazić przychodzących gości stać się znów dzieckiem z prezentów się cieszyć by dać z siebie wszystko i przestać się spieszyć poczuć magię nocy z serca wygnać chłód czas spełniania życzeń niech się stanie cud dla Was życzenia Świąteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wpracy jestem..i na razie będe. ewa444 super ,ze wszystko sprawnie poszło.Wesołych Świat ,i na razie buziaki bo musze policzyc jeszcze troszke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie polatalas Ewuniu w oloczkach.Najwazniejsze,ze jestes u celu.Wesolych i zdrowych.I żebys szcześliwie przyleciala. Ewelinko,przynajmniej państwowe mozesz policzyć....Tyle sie ucieszysz. Bo po pensji to juz śladu nie ma.Przynajmniej u mnie.Byla 1.XII.,niebawem bedzie nastepna.Minister obiecywal,ze bedzie wyzsza,a dostaniemy od 3-6 zł. Też dobre.Na pieprz do gówna. Tez się wziełam za pieczenie.Robie dwa serniczki i struclę makowa. Jutro salatki i ubieranie choinki.I odkurzanie.Milej pracy Wam życzę. Z życzeniami przyjdę jutro albo pojutrze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu pusto i cicho, smutno tak. Ja dziś zrobiłam próbę generalną nowego piekarnika. Kurczaczek i karkóweczka paluszki lizać jak się ładnie upiekły. Ciast nie muszę piec mam nadzieję że coś w pracy zostanie dla mnie, a jak nie to nawet lepiej dla mnie;) Dziś na razie już odpoczywam, jutro porobię jakieś sałatki i muszę szybko się pakować i szykować bo ok 15 jadę do pracy na całe święta,.No może nie na całe w 2 dzień ucieknę do domu i męża samego zostawię. Miłych szykowań świątecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha noc ,święta noc, pokój niesie ludziom wszem................ Cisza w Naszej poczekalni, wszyscy zabiegani gotują, pieką, sprzątają......... aż w pewnym momencie dochodzimy do mocnego postanowienia -ostatni raz tak szaleję........i wystarcza nam samozaparcia do następnych świąt. Ja uznałam ,że na dzisiaj mam już dosyć, reszta jutro. U mnie lekki mrozik ,śnieg trzyma się jeszcze ,ale czy wytrzyma do świąt? Wszystkim składam życzenia Zdrowia ,bo to najwazniejsze Radości ,bo ona umila nam zycie Dystansu ,żeby ocenic rzeczy ważne od mniej ważnych i zbytecznych Pieniędzy ,najlepiej w nadmiarze\\nadwyżką można się podzielić\\ Spełnienia marzeń dotyczących polityków i telewizji Niech dla każdej z nas będą to wymarzone święta,takie do wspominania kiedyś ....kiedyś I obysmy się jeszcze wiele ,wiele lat spotykały w poczekalni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie życzenia piękne ,wszystkie jak dla siebie samych piszemy ,ja tez wam życze wszystkiego dobrego ,miłego ,cudnego..gasić swiatełko....buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, pachnących choinką, jaśniejących pierwszą gwiazdką, co daje nadzieję na następny rok. Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia. Wpadłam Wam złożyć życzenia bo potem mnie już nie będzie. http://www.riversongs.com/flas1/sleigh.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmmnjklop TO BYłO BARDZO NIEMIłE TAK NAM ROZCIĄGNĄĆ STRONĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele szczęśliwości Wszelkiej pomyslności Miłości Zdrowia By niczego co potrzebne w sercu i na wigilijnym stole Wam nie zabrakło WESOŁYCH ŚWIAT życzy Katarzyna z Piotrusiem 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocniczek zamienił sie na klop czyli pospolity sracz .Nasze przepisy tak podziałały ...czy co? No to tyle z prozy ,poza tym życze zdrowia i samozaparcia w pracach wykończeniowo okolicznoiściowych.Ja już pasztet upiekłam i kapuste gotuje ,a bigosu nie.A jeszcze karp w galarecie mi został i schabu troche upiec ,,ubrac choinke.. i tak troche ogarnąc po tych pracach kulinarno ozdobniczych ,piore ostatnie pranie ,prawie ostatnie , no i w miedzyczasie wysyłam życzenia ,bo Ramzes sie nie burzy jak pojedyńczo..N a razie. Ksymciu ,do Ciebie jeszcze nie dotarłam i do offki nie ,ale dotre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi to miała być choinka ale coś nie wyszła;) ,*, ,*•*, ,*•* •*, []

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jutro pózno dotrę do poczekalni Naszym kochanym Ewom,Ewuniom,Ewusiom wszystkiego naj,naj najlepszego,niech w zdrowiu i szczęściu pedzą wesołe zycie bez trosk i kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy już czym prędzej bieży, by dołączyć do pasterzy. I ja spieszę z życzeniami, bo nie mogę być tam z wami. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobroć wśród Was gości. I niech Boga wielka moc na Was spłynie w Świętą Noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinko,zyjesz???jak dobrze,ze sie odezwalas!!!!:D:D:D Dajenku,choinka jak sie patrzy.Śliczna.Ale się napracowalas!!:):):) Ofeczko dosyć już narobilas.Odpocznij troche i przysiadz przed komputerem.;D U mnie chandra troche przeszla. Choinka pachnie tak pieknie,ze trudno o zly nastroj.Spineczko,a jak Ty sie miewasz???Uciekł ten zły??Nataszko vel Naszatko,jak tam robota??Juz wszystko gotowe??? Ewunie moje kochane,ja jutro wpadne Wam zlozyc życzenia imieninowe.Pamietam.:):):) Wiktorko,gdzie spędzasz święta? Myśle,ze w doborowym towarzystwie.Tego Ci życzę,radości i ciepła.:D:D:D Świąt wesolutkich zmartwień malutkich prezentów mase , za wielką kase, SYLWESTRA bombowego a Roku Nowego jeszcze lepszego To tyle na dziś.I aniołów dobrych i szlachetnych Wam życzę wzorem Ewelinki.Dostalam od niej piekne dwa aniolki na poczte.Dzieki Elusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalne dzieki dla Kubusia Puchatka czyli Malgosi za piękne zyczenia.Ja tez o Tobie mysle Kubusiu.Odezwij sie.Jak tam drzewko,uroslo ??? Dla Ciebia👄 Ewciu 39 co z Toba??Daj jakis znak w ten przedswiateczny czas.Czekamy.Dla Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam ostatnio straszne kłopoty z netem, nie wiem czy uda mi się to wysłać . - Dajen chyba Ty pisałaś, że masz neostradę....napisz mi, czy jest warta zachodu, mamy zamiar od nowego roku zmienić operatora, moja cierpliwość dobiegła kresu. - Bosa dzięki👄, że pytasz - biorę witaminki z mikroelementami i jest o wiele lepiej ..chyba organizmowi czegoś brakowało i dlatego byłam w takim kiepskim nastroju :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 🌻❤️🌻 Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie niech Was aniołek ode mnie uściśnie i przekaże serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×