Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🌼 No.Naszatko..mega mnie wystraszyłaś..rzeczywiście myślę że nie zaszkodzi zrobic te badania!!..W każdym razie dziękuje Wam..Napisałam tylko że jest i zimno...bo jest..a tu ..taka reakcja..DZIĘKUJĘ..🌼❤️🌼 Ewelinko to prawda że byłam w szpitalu i miałam kompleksowe badania..ale tylko pod kątem ginekologicznym.Nawet byłam dośc mocno przeziębiona..to wszystkie badania i lekarstwa musiałam sobie kupić!!Tak się teraz porobiło..dlatego myslę że chyba jednak zrobię te badania!! Forewer..ale mi zrobiłaś frajdę..sluchałam już sobie wszystkie dla Ciebie..jeszcze raz👄 Wiki Ty to jesteś niepoprawnba optymistka..ale zostań Taka..lżej się robi na sercu..jak się czyta Ciebie..dla ciebie też👄 Spinkusiu.nie bedzie potrzeby żebys brała mnie na kolano..bo zrobię te badania..Ale słowo daję z ciekawości bym ich nie zrobila..:D:D Kochane jesteście ..tak w ogóle..do jutra koleżanczki moje..papapa pcześć]❤️..🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wiki i Spinky za tak szybki odzew odn.Neostrady.Jutro przekazę koledze te informacje.Dzięki.Dla wszystkich👄 Gaszę.Prosze sie juz nie szwendać po poczekalni.Chyba,ze po ciemku. A Ty Ewelino masz spać snem sprawiedliwych,😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatka chyba Takiska postraszyła i zrobi sobi Takisek poziom hormonów tarczycy:)Kilka dni temu tylko zapytałam czy Takisek robił ale nie chciałam straszyć:)Na pewno to brak seksu(Kaziczek wie,co mówi).Życzę Wam dobrej nocy,kolorowych snów i miłego jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ja się jeszcze chwle poszwendam:D..Musze kilka słów jeszcze napisać..Ale Bosiu mam laterkę:D Naszatko🌼..Wyłączyłam komputer..położyłam się ..i coś nie dało mi spać.Już wiem co..Włozyłaś tyle trudu żeby znależć w jakiejś książce te informacje..napisałaś mi je..a ja Ci nawet nie podziekowałam!!!!!! Robię to teraz..Dziękuję..i to bardzo..dla Ciebie❤️ No teraz zasnę juz spokojnie.czego i Wam życzę z całego serca..DOBRANOC..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Forewerku..prawie razem pisałysmy:D.A czemu ty jeszcze nie śpiś..mnie dręczyło sumienie..a Tobie co spać przeszkadza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dzisiaj otwieram, troche wcześnie ale co tam.... Ewelinko wstawie wode,ale z parzeniem herbatki poczekam na Ciebie 🌼 teraz kiedy mogę spać to mi sie nie chce.... Sinko u mnie w miare ok,dzisiaj kolejna wizyta u lekarza (znowu kilka godzin wprzychodni) ale juz przywykłam.... Zrobilismy juz troszeczke \"dzidziusiowych\" zakupów: kocyk,rożek,kołderka, koszulki, spioszki,skarpetki, a wczoraj kupiłam czapeczke i rekawiczki. a tak poza tym to nic jeszcze nie mamy. Ogladamy łózeczka,wózki,foteliki ale jest taki wybór,że cięzko sie na coś zdecydować. Pewnie kupimy dopiero jak juz maleństwo na świecie będzie. chyba troche prasowania zrobie, wszyscy tak smacznie spia. miłego dzionka!!!! 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam przed chwilka kilka fotek, ale nie wiem czy doszły, bo mi wróciło na pocztę, ze problem z dostarczeniem wiadomosci (jak zwykle mam z tym problemy i chyba nigdy sie nie naucze)..... jesli pominęłam kogos to proszę o wybaczenie, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Do mnie doszły Ksymciu dzięki, ładna z Ciebie mamusia a jaki ten brzuszek fajniutki, oj dobrze temu Piotrusiowi. Ja też dziś spać nie mogłam, ogólnie jakoś cała obolała jestem, ach te moje stare kości;) Ewelinko wiesz że cały czas sercem jestem z Tobą i trzymam kciuki, musi być dobrze. Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja babcia ( pisze jak każe Bosi) Takis jestem pełna uznania do tego co robisz dla swojej córki- wnuków. Ja jestem juz po awanturze z moim M . On kocha najbardziej siebie i jak poszedł w kąt to mu wielka krzywda. Ksymciu ja nie dostałam Twoich zdjeć. Może mi jakaś dobra dusza podeśle. Ewelinka ja do dziś w kazdą bezsenną noc powtarzam sobie JESTEM ZDROWA JESTEM ZDROWA i tak wiele razy dopóki nie zasnę. I nie pozwól żeby jakaś pzrypadkowa kula Cie trafiła. Dzieki za wszystkie zdjecia i maile , uporządkuje je sobie jak mały pojedzie . A tak poza tym to słonko swieci i tym sie trzeba cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc,Dziekiza nastawienie wody ,alee na wszelki wypadek parze swieża, .O ,Piotrus to ma dobrze,Taka śliczna dziewczyna bedzie jego mama.Ksymciu trzymam kciuki i mysle ze bedziemy wszystkie topikowe matki chrzestne.Zciskamy kciuki i ju.z Bosiu ,oby to kurde nie był sen....ostateczny ,niech tak i kamienny bedzie..ale bedzie dobrze ,musi. No i takisku, ja myslałam ,ze oni ci tam wszystko porobili...a tu ..nie ,absolutnie rob te badania pod kątem tarczycy i..cukru .Ten cukier to cos ma wspolnego z zimnem.No i koniecznie. ja we czwartek napisze ,moze jutro co z tym moim hazardem. a tera wygladam na plebana bo chodzi po kolendzie...Early grey pijemy bo słoneczko dzis było?I Moze i piotrusiowi bedzie smakowac. Forevciu Amant nie dotarł.Termofor musi wystarczyc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrusiowi na pewno bedzie smakowało...... Ewuś 4444 nie mam Twojego adresu i dlatego nie wysłałam, moze jakas dobra duszyczka przesle.... mam skierowanie do szpitala, obiecałam pani doktor,ze juyto pojade..... ale mam stracha.... jeszcze dwa i pól tygodnia, co ja tam bede robiła,bleeee pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu w każdym mailu jaki dostajesz np. ode mnie jest również adres Ewy;) tylko popatrz uważnie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ksymciu..idź do szpitala. Ale dlaczego Cię już skierowała..skoro jeszcze masz trzy tygodnie do terminu?? Trzymam za ciebie OGROMNE kciuki..będzie dobrze..trochę popboli..ale za to jaka nagroda:):) Dla Ciebie❤️ Ewa..nie jest latwo..mój Kaziczek tez ma czasem do mnie pretensje..ale myślę że jakoś sobie radzę..Ty pewnie też..bo jakoś to potafimy i tyle.:D:D Ja juz mam dzieci od marca zeszłego roku..już tak przywykłam że wydaje mi się..że inaczej nie było:) Ewelinko..wszystkie badania dotyczące spraw kobiecych..miałam za darmo..byłam na oddziale ginekologicznym..ale każde inne nie związane z naszymi sprawami.musiałam sobie zapłacić. Już pościelałam..kładę się..jakos dzisiaj nie mam najlepszego dnia..cholera jak nie urok..to..s...a.Głowa mnie boli..zimno mi..a na dodatek zatrułam się skórką pomidora..w sobotę..Dopiero dzisiaj wylazlo:( Zawsze obieram skorki..a tę piętkę ktorą wówczas jadłam,,jakbym sobie wykrakała..pomyslałam że pewnie mi siądzie!! I siadła!! Idę sie położyc..pomyśleć..albo przespać to wszytsko..całuję..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ksymko za piękne fotki.Allllllle ładna jesteś i jaki piekny brzusio. Moze nie warto ryzykować i lepiej przelezec te paręnaście dni w szpitalu???A synkiem kto sie zaopiekuje????Wiem,ze dzieci maja tez ojców.Ale ktoś musi zapracować na rodzinę.Wiec opieka nad dziećmi pozostaje matce-zwykle.Trzymaj sie dzielnie Ksymciu,niedlugo będziemy odbierać porod Piotrusia.:D:D:D Forevciu,miałas noska odnosnie hormonów Takiska. Mnie tez sie wydaje to prawdopodobne.Ale Ty fachowiec w sluzbie zdrowia.Wiec wiesz co mowisz. Takis,idz do lekarza kotku,bo czas działa zawsze na niekorzyść.:) Babciu Ewuniu,jesteś super babcią.Co Tam mąż.Jak jest wnuczek,taki maly bezbronny berbeć,to inni odchodzą na dalszy plan. Moja wnusia tez zawladnela moim sercem ,inni sie nie liczą. Ale wnuczeęta szybko rosna i wszystko wraca do normy.Nie przejmuj sie.Ale ta Twoja modlitwa w bezsenne noce to dobry pomysł.I ja ją zastosuję.Dzieki.:D Ewelinko! Ty mnie nie denerwuj,o jakim Ty ostatecznym mówisz śnie??Moze o sądzie???Życzylam Ci,zebys kochanie spala zdrowym twardym snem.I budzila sie z usmiechem na ustach.Wypoczęta i zrelaksowana.I zdrowa.......A z tym hazardem to uwazaj,bo w nałóg wpadniesz,jak sie wciągniesz. To jesy żart???Bo jakos trudno mi w to uwierzyć.Dla Ciebie❤️ Dajenku,jak tam Twoje nóżki??Czy mniej bolą? Co z tym robisz???Bo mnie akurat wczoraj tak bolaly/stopy/,ze trzymalam je w górze przez kilka godzin. Pozdrawiam Was kochane.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu ,jesli masz skierowanie , to idź do tego szpitala .Ta opuchlizna ,moze byc groźna dla Ciebie i dziecka.Nie ma w domu aparatury ,nie ma lekarza ,nie ma pomocy .Szpital nie jest komfortowym -pensjonatem ,ale zapewnia mimo wszystko jako takie bezpieczeństwo,Dziecko ważne ,a ty? TY najważniejsza też.Wiec..do łożeczka Jak mus to mus Bosiu ,z tym krupierem i ruletka to nie żarty.Niestety.Do tego nakładaja sie inne problemy .i dlatego geba śmieje mi sie rzadziej.A ja wspominałam o snie ,na sad bedzie czas..mam nadzieje.Dzieki za poczte.Baaardzo dzieki.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO tu łatwo wejsc, wiec pewnie za=glądasz,jak facet twego życia ?No i pozdrawiam .Tak skutecznie przegoniłam dziewczyny ,ze sie nie pokazuja.Sorry.Świnia jestem.Nie lubie siebie ,nie lubie....bo tchórz jestem, cykor .I wogole .PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksymciu z toba gorzej niz myslałam ,ty wstałas prawie jak ja! Uspokój sie z tym prasowaniem! Natychmiast...mowiłam ,ze tre narkozy spostrzegawczosc i intelekt mi zabieraja..buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu dziękuję za słońce Takisu glowa do góry wszystko bedzie dobrze. Musisz tylko uwazać pod nogi .... aby nie wpać w dołek :) :) MarMi ja nie mam żadnego Twojego zdjęcia ... niestety - czekam Naszata Twoich zdjęć też nie mam. Zdjęcie szopki prześlę jak znajdę Twój adres. Bosi ja nie mogę pic melisy, bo już bez niej jestem ciągle śpiąca, bez względu na pore dnia i moje zaangażowanie w prace. Dzis byłam w delegacji samotnie - robiłam za szofera i prawie spałam za kierownicą. Ja też niestety musze zrobic kompleksowe badania, bo pewnie znów dopadła mnie anemi - mnie taka herod - babę. Musze kończyć i idę do łóżka, wiem że jest jeszcze wczesnie, ale moje oczęta :) o tym nie wiedzą i się same zamykaja. Papatki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój adres na 237 str. Wróciłam z zajęć aerobiku po 3-miesięcznej przerwie i ledwie żyję . Jutro ciąg dalszy. Wszystkie mięsionka mnie bolą. Jutro nie wstanę z łóżka chyba. Ksymciu🌻 nie dostałam zdjęć. Trzymam kciuki za ciebie i potomka. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz spakowana, mam się zgłosic jutro na godz.9..... pewnie bym nie musiała,ale po wizytach u neurologa stwierdził,ze mam obrzek kregosłupa wiec.... starośc nie radośc!!!!! sdzieki za pocieche, ale kurczeja się tam zanudze....nawet nie bardzo mam juz co czytac, bo w domu wszystko wyczytałam... poszukam teraz adresu Ewci i Nataszki to je troche postrasze przed snem - mailem oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś jednak miałam Twoj adres tylko mijakoś umknął 🌼 Nataszko do Ciebie tez juz poszło 🌼 Kobietki czemu Wy takie zdolowane, osłabione i chorowite ostatnio jestescie..... ale się wymądrzam,hihihi- a sama do szpitala ide..... czytałam dzisiaj na forum,ze w szpitalach podają już znieczulenie wewnątrz-oponowe czy jakos tak, wypytam jutro dokładnie o co chodzi, bo tak sie boje, że..........dzisiaj to juz na pewno oka nie zmruze całuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ksymcia trzymaj się - wszystkie topikowe ciotki, napewno mooocno trzymają kciuki za Ciebie i Piotrusia ...DOZOBACZENIA Pozwoliłm sobie wysłać Twoje zdjęcia do Ewy :) Specjalne buziaki dla Ciebie 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Spieczko za pomoc , Ewa będzie miała mnie podwójnie, bo pierdoła jestem i dopiero teraz jej adres znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu,nie denerwuj sie!!!To tylko kilka dni.Przeciez już rodzilas.Nie panikuj,bo moze to wplynąc zle na Piotrunia.A zniczulenie okolooponowe to po prostu zniczulenie w kregoslup.Trochę nieprzyjemne,ale znieczula tylko od pasa w dół.I jestes wszystkiego swiadoma,tylko nic /prawie nic/nie czujesz. Trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia, jest mały problem z wysylaniem zdjęć - nie mam Twojego aderesu:-) Proszę o podesłanie, mój adres masz w profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu🌻👄 Dzięki za foto . Pięknie wyglądacie z Piotrusiem. Nie patrz na nudę w szpitalu. Jeszcze się kobitko narobisz przy małym. A z tego co wiem jednego już masz. Potraktuj to jak wczasy-książka, kremy , manikiur, i to na co ci normalnie czasu brak. Trzymam kciuki i czekam na wieści. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZisiaj ja tu pierwsza dzbanek herbatki wstawiam. Właśnie wyprawiłam dziecię do szkoły i mam chwilkę przed wywalanie z wyrka następnego. Co za dola matki. Jak byłam w ich wieku to nikt nie mógł mnie dobudzić, a teraz to moja rola. :D :D Wszystko w życiu wraca jak bumerag . Co weźmiesz musisz oddać. Po wczorajszych ekcesach bolą mnie wszystkie mięśnie. Nawet w tych miejscach , w których nie spodziewałam się jakowyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Nataszko 🌼 wpadłam tylko na chwilke,zeby sie z wami przywitac i do ..... \"usłyszenia\" no to ja lece na te wakacje, papapa ❤️ [ kwiatek] 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×