Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Ewelinko juz wysyłam. Chciałam przypomniec tym co próbują nie pamietać - jutro poniedziałek czas do pracy buuu, jak ja nie lubie rano wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewelinko ..jak pisałam że nie lubię Takisa..miałam na mysli..nie mojego jamniczka..ale siebie..!!!! Siebie nie lubię..za mój wstrętny charakter..nie lubie i JUŻ!!!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( :,( :,(:, 🌻🌻🌻..........................🌻🌻🌻 Ewa,nie mów tak.Jestes najlepsza,najwspanialsza i najukochańsza Babusia na świecie.Babunia,babcia,babuszka,a BABKA to piaskowa albo drozdzowa. Zapamietaj!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.🖐️ Wróciłam z kina. Dzieci jednak mają siłę przebicia i ogladaliśmy Eragon\'a. Miły o smokach , dla młodzieży i starszych o takowych duszach:D Takisku🌻-cieszę się , że podobaja ci się moje włosy. Są wynikiem wieloletnich eksperymentów. A że nadajemy z moją fryzjerką na tych samych falach to efekt jak widać. Przez ostatnie 15 lat byłam bląd , ale ostatnio dodajemy innych kolorków. Teraz jakieś czerwienie zmiksowane dodane do pasemek. Kolor pod suknię sylwestrową. :D CZy ja dobrze przeczytałam ,ze się samej nie lubisz? Dlaczego?? Jesteś miła, mądra , piękna , przyjacielska. My cię bardzo lubimy, a nie podejrzewasz nas chyba o zły gust??? Zrób coś co ci poprawi humor-fryzjer , zakupy, lody, sauna,sanatorium. Szkoda ,żeś daleko. :( Bosiu🌻-udało ci się coś zlicytować? Ja jeszcze się boję , choć w sklepach intrnetowych kupowałam. Ale ja lubie coś oglądnąć i dotknąć zanim kupię . W częstochowie byłam 2 razy ale to za mało by rozpoznać miejsca . Faktem , że niewiele widziałam poza Jasną Górą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia, nie masz żadnych moich zdjęć, czy tylko tych ostatnich z sylwestra? Jak tylko będę wiedziala jakie jest \"zamówienie\", to Ci podeślę;) Takis, lub się! Ja tam Cię lubię niezmiennie od 41 lat :-D Naszata, Twój uśmiech rzeczywiście zwala z nóg:-) Zalotny to malo powiedziane:-) Ewelina, wyłaź z doła! Bosiu, kupilaś coś fajnego na allegro? Ja też allegrowicz zawzięty jestem :-) Ale do tej pory tylko kupowałam. Nie wystawialam jeszcze niczego na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc bladym świtaniem.Doł pogłebia sie ,to juz studnia .Ale parze herbatki dla wszystkich ,dla Barwy ,małgos1 i dla JO ,dodatkowe ,malinowe,i jabłkowocynamonowe.Dla Ksymci oczywiscie Poziomeczki i miodzio z cytrynką ,zeby Piotrus tez sobie posmakował.Naszatko sliczne zdjecia ,i ktosiu szopka tez!Dziekuje.Jak sie ma tyle wirtualnych kumpel to i ze studni jakos sie wyjdzie.Powoli sie wygramole.Takisku ,jak to ? siebie nie lubisz? No ja zaraz ci dam .Bosia mnie po tyłku chce ..a tu ciebie trzeba.Ja tam cie uwielbiam! No nie moge ,znowu klawiature zlałas kawa czy co inszego? Koniec swiata,Takis ,prosze tu piers do przodu i plecy prosto.A MarMi wie co ci mowi, ktoz by bardziej prawde powiedział.Aona cie lubi...wiec skarbenku...wyłaz z tej zanizonej samooceny ,ale to juz..bo zobaczysz napuszcze takisa i....wyprowadzal bedzie cie na spacer o 5 rano:-D .Dobra smacznej herbatki i kawusie tez parze i lece do pracki.Pa.Mołego dnia Bezsenna ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nataszko Twoje zdjęcie dostałam , Ktosiu dzięki za szopkę.... ale Spinki nic nie mam......piszesz,że wysyłasz do wszystkich a mojego adresu chyba nie masz w skrzynce .....bo ja nic nie dostałam. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, załapię się na herbatkę widzę Ewelinka takie dobre zaparzyła. Ale ładnie piszecie aż miło poczytać tak tu wesoło. Dzięki wszystkim za foteczki. Widzę że nie tylko ja jestem namiętną allegrowiczką w tym gronie, w domu mówią że chyba przez to allegro w ogóle przestanę z domu wychodzić, bo mi tu tak wygodnie się robi zakupy. Sprzedawać nie lubię próbowałam parę razy, ale jednak kupowanie znacznie przyjemniejsze. Miłego dnia i więcej radości dla zrównoważenia dołeczków. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mawia mój ulubiony telewizyjny bohater Ferdek Kiepski strasznie mnie \"wygło czy przegło\"do przodu i lumbago boli strasznie.To pewnie wynik moich wczorajszych miłosnych igraszek z kochasiem:D:DLeżelismy sobie caluteńki dzień przed TV,fajnie było,strasznie szybko nam ta niedziela minęła.Dzisiaj swoje odwiedziny zapowiedział ksiądz z kropidłem więc wyprowadziłam owego pana Lenia na wylotówkę do Warszawy,niech złapie \"okazję\"i pędzi do potrzebujacych. Ewelinko,wypatruj go, nie dłużej niz za godzinkę bedzie u Ciebie.:D Spinkusiu-poznałam od razu:DPopatrz Ofka jaki szpaner,laseczkę do zdjęcia matka odrzuciła:D.Naszatko-tez chcę zdjęcie:)Ktosiu słońce świeci,wiosna,zielono na trawnikach.Czuję w swoich obolałych kościach,że to bedzie dobry tydzień dla nas wszystkich.Całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eksprsowe pozdrowionka dla wszystkich kolezanek .Wlasnie pije herbatke Ewelinki,ale musze łykać wrzatek,bo koniec przerwy.Za chwilke.....Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foreverku🌻- nie mam twego adresu. Mój na 237 str. Ktosiu🌻-ja też chcę zdjęcie. Herbatkę piję , bo strasznie zimno-chyba przez tę wilgoć. Dziecię zostało w domu , choć nie wiem czy kombinuje czy będzie chore. Tak czy siak lepiej niech w domu siedzi niż łazi nie wiadomo gdzie. Choinkę czas rozebrać , bo bombki same spadają ale chętnych do pracy brak więc stać jeszcze będzie niebożę. Takisku🌻 ❤️ 🌻-UŚMIECHNIJ się proszę. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szef duzego przedsiebiorstwa probuje zlapac swojego pracownika w zwiazku z pilnym problemem. Poniewaz pracownika ciagle nie ma w pracy, wybiera jego numer domowy. Telefon odbiera dziecko i szeptem mowi: - Slucham? - Czy tata jest w domu? - zapytal szef - Tak - wyszeptalo dziecko - Moge z nim porozmawiac? - Nie - ze zdziwieniem szef uslyszal wyszeptana odpowiedz - A mama jest w domu? - Tak - znow wyszeptalo dziecko - Moge z nia porozmawiac? - Nie - w odpowiedzi uslyszal szept - A moze jest jeszcze ktos dorosly w domu? - Tak, policjant - znowu szeptem - No to czy moge porozmawiac z policjantem? - Nie, jest zajety - dalej szept - Czym zajety?! - Rozmawia z mama i tata i strazakiem - szept Szef zaczal sie powoli niepokoic, a w tle coraz glosniej narastal szum. - Co to za halas? - Helikopter - ciagle szept A co on tam robi? ! - coraz bardziej zaniepokojony szef - Grupa poszukiwawcza wlasnie wyladowala - dalej szept - A czego oni beda szukac? ! - juz powaznie zaniepokojony, zeby nie powiedzie przerazony szef w sluchawce, dzieciecy glosik szeptem mowi tylko jedno slowko: - Mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzidzie dziewczynki w gromadzie siła! Forewciu dzieki za kochasia jeszcze nie dotarł pewnie sie zapątał i pogubił f\\droge. U mnie jutro pleban z kropidłem,Trza koperte rychtowac i ogarnąc kąty, no i jestem w pracy.Cigle ktos mnie rozprasza,:-D dziene nie ? w pracy... Ale pogoda piekna .SŁOŃCE pa , nastawiam early grey ,taka pogoda to herbatka niech fantazyjna i lekka bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Naszatko..Ty też mówisz..masz..:D:D:D:D:D Ewelinko jak Ciebie juz zadowli kochaś Spinki..to skieruj go do mnie.:) U mnie ksiądz dopiero w przyszłym tygodniu..a choinkę rozebrałam w sobotę.Danonek średnio dziennie trzaskał ze 3 bomki więc po przeliczeniu stwierdziłam że lepiej bedzie rozebrać. coby w przyszłym roku było co ubierać:D:D Teraz idę wstawic sobie pranie..posprzątać trochę..Marysi dałam wolne..to trudno..musze zrobic sama:D:D:D Narazie ..jeszcze sobie przyjdę..papapa..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie przyszłam, aby Wam życzyć dobrych dni w tym tygodniu, dużo słońca ( takiego jak dziś u mnie ) , dużo uśmiechu (lepszego niż ja dziś mam :D ) , dużo zdrowia i wiary, że każdy następny dzień będzie lepszy od poprzedniego 👄👄👄 U mnie pleban już był . W ostatnich latach chyba zaczynają od naszej dzielnicy i zaraz po Nowym Roku nawiedzają ... ale może i dobrze, bo już mam z głowy tę wizytę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plebana mam z tzw głowy na cały rok.Nawet sie nie zapytał czy jestesmy zdrowi i czy mamy co jeść.Zabrał kase i poszedł.Standard :DPrzesłałam Wam troche muzyki na pogonienie dołów i lepsze samopoczucie.Do pózniej,całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Coś mi się wydaje że Pan LEN..pomylił kierunki..albo się sklonował..cały dzień siedzi u mnie ..:D:D Ale Wam zazdroszczę że macie już z glowy tę..wizytę..kurcze..fajnie macie!! Idę się teraz trochę.położyć..( a nie mówiłam)..tak mi zimno.wezmę ciepły kocyk..bo co jak co..ale ciepełko to chyba najbardziej lubię.Robota przecież nie zając..nie ucieknie..NIESTETY..:D:D Do wieczorka..papapa..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Takisku👄 muszę dołączyć do dziewczyn.... przełożę Cię przez kolano i spiorę po tyłku (dam radę)... do lekarza mi tu natychmiast marsz, zrobić badania, na co Ty kochana czekasz ? - Foreverku no wiesz Ty co..myślisz, że jak miód, to od razu całą łyżką ;) Pewnie teraz, będziesz się domagać odemnie rekompensaty, wyprę się wszystkiego...nie znam tego pana.... absolutnie :D - Dosiu wysłałam napewno, sprawdziłaś na tlenie ? - Ksymcia 👄 jak Twoje samopoczucie ? Macie dziewczyny odwagę, jeszcze nigdy, nie odważyłam się robić zakupów na allegro...nie mam zaufania do tego...żeby coś kupić, muszę mieć mozliwość tego czegoś dotknąć, pooglądać z bliska . Zakupy przez internet, nie są dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku🌻 Niedoczynność tarczycy Najczęstsze dolegliwości i objawy : Łatwe marznięcie Zmniejszone pocenie się Zmniejszenie apetytu Zaparcia Bóle w klatce piersiowej Zmatowienie i powolny wzrost włosów Zwolnione tętno; u starszych paradoksalnie przyspieszone, kołatania serca Przybór masy ciała Zmniejszenie aktywności fizycznej i psychicznej Nadmierna senność lub bezsenność Zaburzenia psychiczne: depresja, psychoza, upośledzenie pamięci Obrzęki, szczególnie powiek Maskowaty wyraz twarzy, opadanie powiek Suchość i szorstkość skóry Zmniejszona tolerancja na leki Spadek popędu płciowego, niepłodność Zaburzenia miesiączkowania Niedokrwistość Drętwienie i mrowienie dłoni oraz stóp Niski, zachrypnięty głos Nie wszystkie z powyżej wymienionych objawów muszą wystąpić u każdego chorego na niedoczynność tarczycy Kontaktu z lekarzem wymaga: Każdy chory z podejrzeniem niedoczynności tarczycy, dotychczas nieleczony z tego powodu Brak poprawy po 3 tygodniach leczenia niedoczynności tarczycy Pojawienie się objawów ubocznych leczenia farmakologicznego (ból w klatce piersiowej, kołatanie serca, wzrost ciśnienia tętniczego, biegunka, drżenie rąk, nadmierne pocenie się) Szybkiego kontaktu z lekarzem wymaga: Przełom w następstwie hipotyreozy, objawiający się postępującym otępieniem, obniżeniem temperatury ciała, drgawkami, a wreszcie śpiączką. MARSZ DO LEKARZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Wami. Spineczkoja tez ja przeloze,niekoniecznie przez kolano,taka duza i niegrzeczna ta nasza Basia:D .Baśka,to nie zarty.Moze masz cisnienie za niskie? A jest tak samo grozne jak nadcisnienie.Peosze idz do lekarza i zrob wyniki podstawowe.Moze to anemia??? Wiki.dziękujemy za zyczenia na caly tydzien.Przyda nam sie wiecej usmiechu ,bo z tym ,to coraz gorzej.:) Dzisiaj mialam luzik.Byly uroczystosci jeszcze poswiateczne. Ogladalismy Jaselka na kilku godzinach.Wystawialy maluchy z I-III. Ale sie dzieciaczki postaraly.Bylam pod wrazeniem.;) Dzieki Nataszko za postawienie diagnozy dla Takisa.Cos można zawsze wybrać. Ale bez wizyty sie nie obejdzie. Ewelinko pyszna ta erl-grejka.Tak rozgrzewa.Uwielbiam jej zapach.Dodaje plasterek cytryny i nieslodzę.Dzieki. Jak sie dzis czujesz???Przeszlo trochę??? Wypij cieple mleczko przed snem.:D Dosienko,kiedy masz kilka dni wolnego??Przeciez Ty sie dziewczyno zaorzesz.:( Dajenku,super sa te licytacje na allegro.Ja zawsze zakladam,ze do jakiejś kwoty moge licytować i koniec.Nie przeginam. Przed chwilą kurier przyniosl mi Philipsika radiomagnetofon z MP3 za 66,zl.W idealnym stanie.Plus koszty wysylki./10 zl/ A jak pieknie odtwarza.Sprawdzilam.Kupuje tylko o d tych co maja pozytywne komentarze.Troche juz kupilam.Ale nie sprzedaje .Nie mam na to czasu. Moze kiedys sie tym zajme?????Spnkus ja tez taka bylam jak TY.Ale wystarczy sprobować..Dla Was❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ-JO odezwij sie kochana.Barwa,chyba sie nie obrazilas??Ktosiu,pij meliske jest zdrowa i bardzo pomaga.Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,Ciesze sie ,ze herbatka smakowała.Parze nastepna. Jaką chcecie? każda zaparze. Dziewczyny odczepmy sie od takiska ona przeciez niedawno lezała w lecznicy na łożu boleści a nam MarMi raporty zdawała,to chyba takisek badania ma w maire świeze. Daj Boziu ,zeby był to ogólny stan przesilenia wiosennego ,bo u mnie dzis wiosna.Ale mi zimno jak osice.Najpierw dostałam fakture za gaz..i mało wylewu nie dostałam...taka czerwona sie zrobilam.A potem mi zimnooo.Dobra to tyle w kwestii zimna i skandynawskiej cery. JO ja we srode ide do krupiera i on zdecyduje ,czy mam wstep do kasyna i bede grac w ruletke.Dlatego ten dol jak wykop i na dodatek inne mało radosne sprawy mi dokopuja psychicznie.Ale sie probuje zebrac.Papatki .A nowe dziewczyny to co? obraziły sie? sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ktora ma neostrade radiowa??I czy to dobrze dziala??I ile kosztuje ???Najlepiej ze stalym dostępem do netu???Odpiszcie. Dajen,chyba Ty pisalas o neostradzie??? Moj kolega z pracy mial z Dialogu,ale zrezygnowal,bo przychodzily rachunko na 300 zl miesiecznie.Poradzcie!!!Pliss.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bossi, ja mam neostradę, ale normalną , podłączaną do telefonu . Jest podobno teraz możliwość podłączenia nawet gdy się nie posiada telefonu, ale nie wiem na jakich zasadach działa. Niech zadzwoni na infolinie 0 801 102 102, albo wejdzie na stronę neo, tam się wszystkiego dowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Bosa mam neostradę podłączona do telefonu domowego. Mąż złożył telefoniczne zamówienie po koniec grudnia, a 4 stycznia kurier dostarczył wszystko do domu. Umowę mamy podpisaną na 36 miesięcy. Przez pół roku cena za internet wynosi 28 zł.(promocja) potem 56 zł. Wszystkiego można się dowiedzieć pod nr.jaki podała Viki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×