Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Kubusiu - u mnie muzyka z tego linka leci tylko spiewac musze sama,a glosu to ja nie mam,za to moj kaziczek ten to umie spiewac. dajen - mnie rece tez dretwieja od jakiegos czasu biore magnesium mnie pomoglo, sprobuj moze bvedzie lepiej ,na pewno nie zaszkadzi. 👄dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie ma wirusa miałam w komputerze wczoraj zjadł jakiś tam system w zwiazku z tym nie mam waszych numerów GG napiszcie do mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ po raz drugi . * Dajen dziękuje za maila, naprawdę wzruszyłam się. Niby to takie oczywiste, że Bóg nie będzie pytał nas, o takie rzeczy ....tylko, że tu i teraz, nie bardzo o tym pamiętamy - a może, nie chcemy pamiętać. Kiedy znów zakwitną białe bzy.....ja pocieszam się tym, że wtedy wróci chęć do życia, energia będzie nas rozpierać, a wszelkie bóle, będą mniej dokuczliwe :) W radiu słyszałam, że w ciepłych krajach, zauważono bociany szykujące się do powrotu - do nas - do domu :D....jeszcze trochę i zawita upragniona wiosna. :( Narazie widzę jedynie śnieg, który zasypuje świat cały. Znowu będzie trzeba, zrzucać śnieg z balkonu, cały dzień sypie 😠 Zima w tym roku, daje nam popalić. 😠 * Puchatku u mnie muzyka nie gra - sam se śpiewam :) - może potrzebny do tego program, albo wtyczka, której nie mam . * Forever nie masz programu antywirusowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ciągle coś gra. Jak nie radio, to jakaś inna muzyczka :-) W aucie też zawsze coś puszczam :-) NIe wiem jak w innych częściach kraju ale nas tu na południu znowu dziś zasypało. Jakby jeszcze mało było tego śnieżyska :-( Mam dość, chcę wiosny, chcę pójść do lasu, chcę jechać na swoją działkę, chcę żeby było ciepło. Ale się pocieszam, że z każdym dniem coraz BLIŻEJ do tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie ! udało mi się wskoczyć na chwilkę żeby powiedzieć ,że u mnie wszystko gra!!! mam na myśli stronkę. wchodzę , wrzucam tytuł ,czekam aż się łaskawie załaduję i śpiewam trzeba chwilkę zaczekać bo tekst jest pierwszy a muzyka dopiero po chwili. Mnie też tęskno do ogródeczka,pogmerać łapkami w ziemi , poprzesadzać roślinki......... Ale wyobrażcie sobie że wczoraj dostałam kwiatka w doniczce ,w pąku ,a już dziś puścił pierwsze kwiaty? Też już czuje, że wiosna blisko .To co się teraz dzieje za oknem to tylko wspomnienie zimy ,bo ona wie że nadchodzi jej kres i się broni zębami i pazurami. Już niedługo wiosnaaaaaaaaaaa!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita Was serdecznie Babcia Bosanova,szczęśliwa i radosna. Dzisiaj dziewczynki wróciły do domu. Jesteśmy w komplecie,cała rodzinka.❤️ Marcelinka jest prześliczna,bardzo malutka,wogóle nie płacze. Synowa karmi piersią. Wreszcie jestem spokojna,że nie dzieje jej sie krzywda.Dzisiaj pierwsza kąpiel. Co to będzie? Jak na razie wszyscy boimy sie kąpieli. ja zapomniałam jak to sie robi. A tak wogóle nie wzięłam wnuni jeszcze na ręce,bo jest taka kruszyna,że sie jej boję. Czy to jest normalne? A tak wogóle,to jesteście dziewczynki wspaniałe.Co ja bym bez Was zrobiła? Wielki całuc dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po imieninach Dosi też sie czuje wyśmienicie. Nie mam kaca,a to najważniejsze.🌻 Kubuniu,dzieki za swietne melodie. Uwielbiam je,bo przypominaja mi sie mlode lata. A zwłaszcza czas obozów i kolonii. Dzisiaj śpiewałam sobie na głos , jak sie dowiedzialam,że wnuczka przyjeżdża do domciu.❤️ Aż mnie syn uciszał,bo mam okropny glos,taki zdarty,przez lata pracy w szkole. Ale co pośpiewałam to pośpiewałam.:classic_cool: Ewuniu,Tobie też szczególne dzięki za moje ulubione słoneczniki.Skąd Ty je zdobylaś?:D :D :D Dajenku,mnie tez drętwiały ręce.Myślałam,że od robótek ręcznych,ale to nieprawda. Bolał mnie kręgosłup,część szyjna.Wzięłam zabiegi,gimnastyka i masaż mi pomogły. A może ,tak jak pisze Boja,wystarczy łykać magnez.Spróbój,na pewno nie zaszkodzi. Pozdrawiam Was kochane.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanova, radość aż z Ciebie bije :-) Jeszcze raz gratuluję babciowania :-) Pozdrowienia dla Malutkiej i jej Rodziców, niech im zdrowo rośnie na mądrą i piekną pannę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanowa cieszę się Waszym szczęsciem. To dopiero sie zacznie zabawa. Dajen piękne to było co przysłałaś - i jakie prawdziwe. Wysłałam Wam coś na skrzynkę może sie spodoba . a jak u nowej Babci wszystko w porządku to spróbuję przesłać coś jeszcze- takiego na czasie. u nas pogoda taka szara i nie wiem czy tak jest czy moje okna takie brudne?????????????????????? http://www.jubi.buum.pl/pl_2_g-kwiaty-botaniczny-2004_0.html http://www.jubi.buum.pl/i/maj2001/images/Kwiat-5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka dla wszystkich czekających 🖐️:) oczywiscie już weszłam do poczekalni i czekam aż przestanie padać śnieg i zrobi się troche ciepło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witumaziz wiosna jest trochę wyżej- popatrz na kwiatki. No i w Naszych sercach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie Bosanowa...tak sie cieszę- huuuuuuurrra -nareszcie jesteś szczęśliwa,a z tą kapielą nie będzie tak źle...zobaczysz,przypomnisz sobie,kruszynka jest mała..to prawda...ale Twoja miłość do Niej ogromna i nie zrobisz Jej krzywdy:) Dajen..dziękuję,,to przecudne...przepiękne...prześliczne...no i pouczjące..az ciarki miałam na plecach..dzięki Dziękuję także za stronkę z biesiadą..mój Kaziczek powiedział że to urozmaci nasze imprezy...i że ta moja \"paplanina\" na coś się jednak przydaje..tu miał na uwadze wszystko..ogólnie..:):):): Ominął mnie kapuśniaczek i zupka grzybowa...ale ja miałam ogórkową i kopytka z sosem...i też pożarłam:D:D:D:D:DD: Wiecie co?? Mężczyźni nie rozumieją...\"palantunie\" że my właśnie mają taki topik..możemy się pośmiać...pogadać poważnie,jak chcemy..wesprzec się wzajemnie...no i zaprzyjaźnić...... Coś mi smutno dzisiaj...dziękuję że jesteście...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jeśli chcecie cos lekkiego i nietuczącego to podaje Wam przepis na nasze ulubione-PTASIE MLECZKO :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: 1 puszka mleka skondensowanego niesłodzonego, 2 galaretki owocowe Sposób wykonania: mleko, które musi być schłodzone /2 godz.w lodówce/ wlewamy do wysokiego naczynia i miksujemy z rozpuszczoną zimną galaretką, którą rozpuszczamy w 1/2 ilości wody /0,5 l na dwa opakowania/ układamy biszkopty na blasze albo tortownicy.Puszystą masę wlewamy na biszkopty i wstawiamy do lodówki. Po stężeniu możemy na wierzch wyłożyć owoce i polać samą galaretkę. Bez dodatków też jest pyszne. Smacznego Myślę,że niektóre z Was znaja ten przepis,a jeśli nie jadłyście to zapraszam.Własnie wyjęłam z lodówki.Prosze sie czestować. smakuje bez kawy i alkoholu. Ale jeśli ktos ma ochotę, to naleweczką z wiśni też poczęstuję.🌻🌻🌻 Dzisiaj mamy super szczęśliwy dzień,więc nie powinno nam zaszkodzić,pomimo póżnej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis nie bądź smutna . popatrz na kwiatki , na Kaziczka ,zajrzyj do skrzynki i od razu lepiej sie poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kłamałam...odebrałam teraz pocztę ..i o mało z krzesła nie spadłam...juz mi nie jest smutno...dzięki Spinki..juz bliżej ..niz dalej..zakwitną nam wreszcie kwiatuszki:) To prawda..MarMi wzędzie gra:D:D:Dnawet,,a może przedewszystkim w duszy :) Kubusiu ...dzięki...dzięki ..dzięki za stronkę :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku,czy ja teraz mam Cię pocieszać? Powiedz , kochana dlaczego Ci smutno? Przecież jeszcze wczoraj mi mówiłaś,że jutro będzie lepiej.......... I tak jest naprawdę.❤️ poczekaj do jutra,a przekonasz sie.:classic_cool: Dzięki Dajenku za piękne obrazy.Też miałam ciarki na plecach jak czytałam te pytania i odpowiedzi.👄.Piękne to jest!!!!! Ewuniu,a kwiaty jak zwykle cudne.❤️❤️Uwielbiam kwiaty,tylko żywe.🌻 Spinky,też sie urodziłaś jako wcześniaczek? 2 kg,to rzeczywiście mało.Dziękuję za całusa w czułko. Dziewczynki,wiosna naprawdę jest blisko. Nawet dzisiaj padał taki gruby deszcz.A miało być śnieżnie. Ze śniegu prawie nic nie zostało. Hej,Witumaziz! jak Ci leci na naszym wątku? Chyba Ci sie spodobało,bo zostałaś.Pa,pa👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Do jutra......moja córka patrzy na mnie a Jej wzrok mówi do mnie....\" Mamo...miej litość\" No to mam ..( litość oczywiście) i schodzę ...:( 🌼 👄Duuuuuuuuuże buziaczki :) DLA WSZYSTKICH...i dla Marcelinki.fajnie że jest juz z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czytam i nie wierze,a jednak nasza wnusia juz w domku 👄 dla niej a dla babci duzoooooooooo cierpliwosci ewa - twoje dowcipy dostalam,usmielismy sie z tej Zastawy diana - twojego nie udalo sie otworzyc sprobuje jeszcze jutro dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze jeden kawał tak przed snem. I zaraz do łózia. po kąpieli już moje kochane. Młodzi rodzice sami wykąpali........Jestem padnięta ale od dzisiejszych wrażeń. ❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️ Pewna panienka absolutnie nic nie umiała, ale chciała zdać egzamin. \"Odpicowała\" się, ubrała ledwo co zakrywające wyzywające ubrania i poszła. Oczywiście oblała. Wychodzi z sali i mówi do koleżanki: - Ten głupi alfons mnie udupił! Na to otwierają się drzwi i wychodzi egzaminator. Bierze od dziewczyny indeks i wpisuje jej 3.0 mówiąc: - Może i jestem alfons, ale o swoje kur** dbam! -------------------------------------------------------------------------------- Ktosiu,Kubusiu,Bojusiu,Forevusiu,Marmi i wszystkie dzieweczki z wateczku, dzieki za miłe słowa. Nie wiem czy moje skołatane serce przetrzymałoby ten wielki stress ostatnich dni? DLA WAS 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu,zastawa super.Mam tez kilka nagranych kawałków Detektywa Inwektywa.Uśmiałam sie z Kaziczkiem-Tadziczkiem. Ale super Ojca nie polecam.bardzo nerwowy tatuś.Czy On zakopał na śmierć tego biednego doktora?????? Czyli niewskazana obecnośc ojców przy porodzie.: ========================================================= Zamykam juz poczekalnię , gaszę światełko,kto tu jeszcze zbłądzi to musi posiedzieć po ciemku.Albo nie.Jeszcze zostawie zaświecone.. -------------------------------------------------------------------------------------- Dobranoc,kolorowych snów.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ewuś dzięki - pocztę również odebrałam i baaardzo się uśmiałam :D - Takisku kiedy humora złego masz, do poczekalni szybko gnasz tu znikają wszelkie smutki, tu każdy wnet, robi się wesolutki :) - Foreverku czy, wirusy całkowiecie opanowały Twój komputer ? - Bosanówko humor wrócił :classic_cool: - tak trzymać :) - Witumaziz czy Ty jesteś tą tajemniczą znajomą Dajen ? Widziałam Twój nick na innym topiku ;) DOBRANOC.... pchły na noc [ziewam ] Dla wszystkich, przesyłam gorącego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wirus niby opanowany . Dzieki Wam za maile i numery GG.Kupilismy dzisiaj nowe meble:Ddo stołowego:Dwięc zajełam sie nimi z wielka radością.Dopiero skończyłam.Dzisiaj w Radomiu kręcili odcinek \"ZAłóż się\"2 autobusy jechały w przeciwnym kierunku a kierowcy przez okno musieli odpalic zapałke.Autobusy \"odpicowane\":DCzy odpalili czy nie to Wam nie powiem.Musicie obejrzec w TV:DBYł wiatr i snieg padał ,nie było łatwo. Sciskam Was mocno a najmocniej Marcelinkę.Całusy do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam, już nic nie napiszę, bo późno. Cieszę się, że Marcelinka Kruszynka jest już z Wami, gaszę światło, nie zamiatam dziś, bo jestem padnięta, klucz zostawiam pod doniczką, jakby ktoś chciał jeszcze posiedzieć. Dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa a czy ja też mogę dostać te dowcipy o których tu dziewczyny piszą?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, tak to jest jak się patrzy najpierw co słychać na naszym topiku a dopiero potem sprawdza pocztę:-) Ewuniu - widzę, żę już mam te żarty od Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marmi a już się zdenerwowałam że Cię opuściłam Miłego dnia.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi,tak wcześnie dzisiaj wstałaś? Przecie jeszcze wolne masz. A i ładunki-pakunki Takiskowe już w domku. Ja dzisiaj mam na 11 35 wiec zajrzałam do Was,a tu wielka cisza,jak przed burzą...:classic_cool: Nasza pierwsza nocka była spokojna.Moze dlatego,że nasza sypialnia jest troche dalej od sypialni Marcelinki i nic nie słyszałam.A poza tym byłam padnięta jak pies Pluto.:P Mała ogólnie jest bardzo grzeczniusia,tylko często upomina się o jedzenie.Tak co 2 godziny. Bo moje dzieci jak były małe jadły co 3-4 godziny,ale to przecież wcześniaczek , więc nadrabia...:D Kończę,pozdrawiam Was ❤️ i dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×