Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Odpowiedziałam na apel- mam tlen. Ktosiu- po prostu wpisz w wyszukiwarkę \"komunikator tlen\" i postępuj wg komend- proste!!!! Cieszę się, że Ci przeszło! Pączków nie jadłam, szampana nie piłam- ze zgagą poszłam aż do lekarza, od tygodnia nie odpuszcza i w gardle dusi. Dostałam Nolan na zapalenie przełyku od nadmiaru kwasów- chyba pomaga. Spinki- gratulacje! Forevku i Tygrysku- coście wymyślili? Bojka- dzięki za meila- o inteligentnych kobietach-super. Dobranoc drogie koleżanki! Już późno! Nie gaszę , bo i tak zawsze przychodzą w nocy nocne basie i zuzie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Kubusiu, ze nie zgasiłaś, bo jak po omacku zamiatać i sprzą tać ???? Ja dostałam OMAR na problemy jelitowe i chyba pomaga i na zgagę , bo nie mam żadnych problemów ostatnio. Polecam... Również dziękuję za e\'maile , są kapitalne !!! Jak będę miała siły to także Wam wyślę coś, co mnie bardzo ubawiło dzisiaj. Kurka, już wczoraj ....... A teraz może znowu wkleję Wam trochę dowcipów ... Faktycznie, nie chce mi się przepisywać , jak można na gotowce iść :D A tlen ja także posiadam :). A od Zuzi zdjeć nie posiadam :( . Przychodzi Jasiu z poparzoną reką i nogą.. . - Jasiu! Co ci się stało w rękę? - pyta siostra - Prąd mnie kopnął. - A w nogę? - Chciałem mu oddać...!! Nauczycielka do Jasia: - Świetny rysunek, ale przyznaj się kto go robił? Ojciec czy matka? - Nie wiem ja już spałem! Jasio pyta ojca: - Tato, jak to się nazywa, jeśli ktoś ma dwie żony? - Poligamia. - A jak ktoś ma jedną? - Monotonia... Pani na lekcji przyrody pyta dzieci jakie mają zwierzęta. Kasia mówi: - Ja mam psa Bartek mówi: - Ja mam kota A ty Jasiu co masz? - pyta pani - Ja mam kurczaka..... w zamrażalniku. Dzieci w szkole sprzeczają się, które z nich ma mniejszego dziadka: 1. Mój dziadek ma 100cm wzrostu! 2. A mój ma tylko 50cm. 3. A mój - mówi Jasio - leży w szpitalu, bo spadł z drabiny jak zrywał jagody. Nauczycielka do Jasia: - Przyznaj się, ściągałeś od Małgosi! - Skąd pani to wie? - Bo obok ostatniego pytania ona napisała: \"nie wiem\", a ty napisałeś: \"ja też\". Jasio składa życzenia dziadkowi z okazji 70 urodzin. - Mam dla ciebie dwie wiadomości jedną dobrą drugą złą. - No to zacznij od dobrej. - Na twoje urodziny przyjdą dwie striptizerki. - To świetnie, a ta zła? - Będą w twoim wieku! Nauczycielka w klasie kichnęła i Jasiu krzyknął: - Na szczęście! - Dziekuję, Jasiu ale nie mówi się na szczęście tylko na zdrowie. Na to Jasiu: - Na szczęście pani ryja nie urwało. - Jasiu! Proszę żeby twoja mama przyszła jutro do szkoly. Tak dalej być nie może, ty się wcale nie uczysz! - Ale proszę pani, mama nie może, wczoraj walec ją przejechał! - Oj tak mi przykro jasiu! Na 2 dzień, pani mówi: - Jasiu, z tobą się nie da wytrzymać, niech przyjdzie tato! - Kiedy proszę pani, tatę też przejechał walec! - Jasiu i co ty teraz zrobisz??? - BĘDĘ DALEJ JEŹDZIć WALCEM!!! Na lekcji Jasiu podchodzi do nauczycielki i mówi: - Kocham Panią. - Ale ja nie lubie Dzieci Jasiu. - A kto lubi? Będziemy uważać. Stoi w szkole Jasiu w czasie lekcji na korytarzu i powtarza: - Gdzie sens, gdzie logika...? Przechodzi Pan Dyrektor, a Jasiu swoje: - Gdzie sens, gdzie logika...? Pan Drektor pyta: - Jasiu, skąd u ciebie takie filozoficzne rozważania? A Jasiu na to: - Bo wie pan: puściłem bąka w klasie, pani mnie za drzwi wyrzuciła, a oni wszyscy tam siedzą... No i chyba dość na teraz .... W dzień może sie zjawię , to także trochę zostawię , ale pewno nie o Jasiu...... MIłej nocki, snów spokojnych, bo po tych pączkach nie berdzo będzie spanie, ale może będzie dokazywanie :D Więc dokazywania z Kaziczkami, aby Wam sadełkiem brzuszki nie obrosły. Jeden orgazm = zrzucenie 4 ton węgla do piwnicy , wię trenujcie Dziewczyny :)) 🖐️👄🖐️👄🖐️👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dzisiaj pierwsza. Witam was w ostatkowy dzien piątkowy. :) Trzeba by pomysleć jak spędzic mile ostatki. Ja też mysle i jeszcze nie wiem. Zrobiłam sobie herbatki z cytryna i dojadam wczorajsze pączki - coby sie nie zmarnowały :) Kubusiu dziś biorę się za \"tlena\" i bede go instalowac, a niektóre z nas beda pięknie rymowac. U mnie dziś pochmurno i szaro-buro, ale mam nadzieję, że mój humorek znów nie wpadnie w dołek. Na dobry początek dnia przesyłam :) :) :) 🌼 🌼 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja na chwilę zajrzałam, witam cieplutko i słonecznie 🖐️👄👄👄 U nas piękne słoneczko świeci, ale za oknem mroźno i zimno chyba jeszcze więc narazie nie wychodzę , niech się cieplej zrobi :) Życzę paniom miłego dnia, dużo radości i słońca, najlepiej w sercu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja,witam Faworki zrobiłam ,zjadłam i zapomniałam. Zuziu a mnie zdjęcia?? O co chodzi z tym tlenem?? ........ Ale dajecie czadu z tymi kawałami!!!Co dzień od samego rana humor mi ustawiają na cały dzień!! Może jeszcze pózniej zajrzę ,ale narazie -do roboty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam i ja w słoneczny dzień!! Wreszcie!! Dopiero dzisiaj mogłam przeczytać..co napisałyście wczoraj. Spinki..gratuluję..jak zwykle ominęło mnie rozlewanie szampana..ale to już chyba tradycja..zawsze mnie omija..:):):) Wczoraj miałam gości..i nie mogłam sie nawet z WAMI pożegnać..wybaczcie mi..bo \"Gość w dom..to Bóg w dom\" Dzisiaj to co zeżarłam :) wczoraj..wychodzi..czuję się jak nadmuchany balon..ale wart było..faworki..(ale tylko jak sama zrobię) mogę jeść bez przerwy:):):):):)Z pączkami różnie..ale też lubię!!!! Wiktorio..znowu fajne kawałki przysłałaś..hahaha.uśmiałam się z tego Jasia:) O co chodzi z tym tlenem..nie kumam..i nie umiem go założyć..Forewer móiwła że to proste..ale i tak mi nie wyszło!!!!:):): Witam..Ktosię..Witam..Dosię..i i narazie zmykam..obiad trzeba skończyć..zaraz wrócą z potwieranymi dziubami :):) i muszę Im coś tam powrzucać...:):):) Do później moje koleżanki...❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ U mnie dzisiaj od samego rana porzadki,ale nie w domu:D przed blokiem narescie przyszli i sprzataja.Grabia ,obcinaja i takie tam jeszcze rozne rzeczy.Nie mozna juz bylo patrzec na te brudy,jeszcze nawet petardy od sylwestra lezaly,a dzisiaj ladnie slonko swieci,sniegu juz dawno nie ma ,wiec sie wzieli za robote. Kobitki kochane powiedzcie mi czy Wy jestescie pamietliwe?Chodzi mi o to czy umiecie wybaczac?Ze trzeba to ja to dobrze wiem,ale jak napisala niedawno Ktosia\"teoria i praktyka to dwie rozne i odlegle od siebie sprawy\".Mam dylemat zostalam zaproszona na srebne wesele do kogos kto zrobil mi wielka krzywde,bylo to juz pare lat temu,cala te sprawe wygralam,ale ja nie moge tego zapomniec.Z nimi jak juz to spotykami sie tylko przypadkowo i nawet do siebie nie dzwonimy. Ja mam taki charakter ze dobre rzeczy pamietam dlugo,ale zle jeszcze dluzej. Hurrrrra - pierwszy medal dla Polski na Olimpi :D 👄dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w mail-u od Wioktori byly emotikonki chcialam wyprobowac,ale nie wychodzi,dopiero pozniej doczytalam ze to jest na \"Tlen\":O ,tak to ze mna juz jest,ze \"jestem w goracej wodzie kapana\"nie doczytam do konca,a juz to robie:D pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ja Boja ja np. szybko zapominam drobne spory ,bo niema sobie czym głowy zawracać ,ale już poważniejsze sprawy ,to gorzej--zadra zawsze zostaje, Na wesele do takiej osoby osobiście bym nie poszła ,co innego wybaczyć ,a co innego zapomnieć--takie jest moje zdanie . Co do porządków to u nas jeszcze śniegu kupa ,więc cały bród jest jeszcze zakryty,ale jak to stopnieje -to dopiero będzie syf. Uciekam do swoich zajęć--narazie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku, założenie tlenu jest proste jak drut ! Wchodzisz na stronę : www.tlen.pl Tam jest napisane \"Zainstaluj\" , klikasz na to i instalujesz zupełnie tak samo jak gg. Musisz wpisać pewne dane, ale potem niektóre możesz usunać i już masz tlen zainstalowany.Przez tlen można jak przez skype rozmawiac głosowo, można przesyłac pliki z pominięciem poczty i wykonywać sporo innych czynności. Nie wiem jednak co miały na myśli pomysłodawczynie zakładania tlenu... Boju, trudno jest Ci doradzić co masz zrobić ... Ja należę do ludzi, które potrafią wybaczyć , ale pamiętają długo. Już podobną sytuację przeżyłam bardzo dawno temu, ale ja na wesele poszłam, po to aby pokazać , że jestem ponad to co się wydarzyło. I muszę przyznać, że nawet świetnie się bawiłam. Może ze strony zapraszających jest to gest do zgody ??? Jeśli nie odczuwasz takiej potrzeby, nie idź. Wyślij po prostu życzenia telegramem / już teraz rzadko się z tego korzysta/ lub kwiaty przez posłańca z zaprzyjaźnionej kwiaciarni i będzie także OK, a Ty nie będziesz narażona na stres związaby ze spotkaniem bezpośrednim... A teraz jeszcze coś na poprawę humpru, z innej trochę beczki.... Mąż wcześniej wrócił z pracy do domu i niespodziewanie zastaje żonę, która nago leży w wymiętoszonej pościeli. - Co to kochanie? - Źle się czuję, chyba chora jestem, więc się położyłam. Małżonek chce powiesić płaszcz do szafy, a żona krzyczy: - Nie otwieraj szafy, bo tam straszy...! - Ależ kochanie, nie opowiadaj głupstw... Otwiera szafę i widzi swego sąsiada, zupełnie gołego. - No wiesz Władek, tego bym się po tobie nie spodziewał. Żona chora, a ty ją jeszcze straszysz... - Żyję z tobą jak Kopciuszek! - skarży się młoda żona mężowi. - No widzisz, obiecywałem, że będzie jak w bajce. Żona pod nieobecnością męża kocha się w łóżku z pewnym facetem. Nagle słyszy, że ktoś otwiera drzwi. - Szybko schowaj się to mój maż - mówi do kochanka. Maż zdziwiony pyta: - Co robisz o tej porze goła w łóżku? - A gorąco mi więc się rozebrałam - odpowiada żona. - A co robi ten facet na naszej lampie? - A to malarz, zatrudniłam go, żeby pomalował ściany. (Nagle coś spadło mężowi na ramie) - No właśnie widzę, jeszcze mu z pędzla farba kapie Dwóch starszych panów dyskutuje przy kawiarnianym stoliku. - Wiesz, ja o dziwo wciąż nie mam żadnych problemów z potencją. - Jak ty to robisz? - Jem pumpernikiel. Gdy się pożegnali, ten drugi uderzył natychmiast do najbliższego spożywczego. - Czy jest pumpernikiel? - Jest - Proszę dziesięć opakowań. - Dziesiec? Połowa panu stwardnieje. - To..., proszę dwadzieścia opakowań! Jakie są rodzaje kobiet? 1. Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał. 2. Damy - temu damy, tamtemu damy. 3. Kotki - ten mnie miał, tamten miał. 4. Złote rybki - rypią jak złoto. 5. Słomiane - rżną się jak sieczka. 6. Pobożne - najchetniej leżą krzyżem. 7. Dziecinne - co do rączki, to do buzi. 8. Chemiczne - rozkładają się w temperaturze pokojowej. 9. Partyjne - przyjmują wszystkich członków. 10. Domatorki- byle komu, aby w domu No i narazie byloby na tyle :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 BOJA..rzeczywiście ..jak pisze Wiktoria..trudno Ci cokolwiek doradzić.W takich sytuacjach można mówić tylko za siebie!! Ale zgadzam się również z DOSIA..ja bym nie poszła..nie umiałabym się zachowac tak jak gdyby nic się stało...niestety..to wada!!! Wiktorio no skąd TY bierzesz te kawały :):):):)..zaraz spróbuję założyc tlen..może tym razem się uda.. A gdzie są wszystkie dziewczynki?? Czyżby odwiedzały swoje kuzynki?? A może pracy dużo mają !!! I o poczekalni zapominają!! My tu czekamy na WAS i tęsknimy Ostatnio tak rzadko się widzimy!!! Więc szybciutko do kompa siadajcie I co u WAS...słychać..opowiadajcie!!! No to narazionko...jescze do WAS przyjdę..dzisiaj nie mam gości :):):) 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku, ja już mówiłam, że poprawiam sobie humor z rana, bo cieżko mi nieraz się obudzić , właśnie kawałami :D, Mam kilka ulubionych stronek i po nich buszuję , no i stamtąd dla Was je kopiuję :). Napewno poradzisz sobie z tlenem spokojnie , trzymam kciuki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na tlen mozna wejść i ze strony kafeterii, wystarczy kliknać na ikonkę w reklamie na górze ....która poleca tlen jako najlpeszy komunikator w Polsce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hej, ho, hej ho, do lasu by się szło . :) Z TV straszą , że wiosna będzie do du...ale ja im nie wierzę. Za niecały miesiąc, wiosna przyjdzie w całej okazałości. 🌻 Musi, inaczej zwariuję 😠 - Bosanówko pytasz ile pączków zaliczyłam - dosłownie jeden :) Trochę mało szczęścia sobie zapewniłam, ale mnie tak samo, jak Tobie pączki nie służą .Po tym jednym, to nawet kolacji nie zjadłam, męczył mnie okropnie. Co słychać w szkole -czy ucznowie, troszeczkę się uspokoili :) - Viki od tych kawałów udławię się kiedyś ze śmiechu .:D - Takis następna poetka - ile tu nie odkrytych talentów :D Piosenka dla wszystkich - brunetki, blondynki ja wszystkie Was dziewczynki 👄 chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dziewczyny ze decyzji za mnie co do tego wesela nikt nie podejmnie,nie tego tez oczekiwalam,chcialam abyscie sie wypowiedzialy ,jak Wy byscie postapily.Moja decyzja jest taka jak Dosi i Takiska czyli nie ide.Nie moglam bym sie dobrze bawic gdzies ,gdzie sa ludzie co kiedys swinstwo mi zrobili. Viktorio - ja nie umialabym udawac ze jest wszystko w porzadku,ale kwiaty napewno przesle.A co do gestu pojednania,no nie wiem,moze masz racje,ale za bardzo w to nie wierze . pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich !!! Dopiero dotarłam do domu , cały dzień byłam u wnuczek .Najpierw przeczytałam kawały żeby nie było tak jak w \' stopce\"Tygryska. ...Bosanówko mam nadzieję że w końcu zdjęcia doszły, bo jeśli nie , to ja się chyba rozpłaczę . Tym dziewczynom co nie wysłałam niebawem to zrobię. ...Boja co do wybaczania - a może ten ktos , zdaje sobie sprawę że Cię skrzywdził , skoro zaprasza ? Tez jestem pamiętliwa, ale przekonałam się na własnej skórze , że wybaczać , to potrzebne jest dla , SAMEGO ŚIEBIE, nie mówię że to łatwe , ale warto się zmusić . Byłam kiedyś w podobnej sytuacji i naprawdę , chociaz w dalszym ciągu nie utrzymujemy bliskich kontaktów, to jednak dobrze śię z tym czuję. Na wszeli wypadek dobrej nocy zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak długo mnie nie było,a tu żadnego wiersza dla mnie nie widzę. Tygrysie!!!!!!!!!!Jak długo mam do Was nie zaglądać,aby pojawił się dla mnie utwor poetycki w Twoim wykonaniu????? Cześć dziewczyny! Wiktorio,czy chodzi o założenie poczty w tlenie?:) A kawały rewelka,a zwłaszcza o malarzu.:D:D Bojko,ja też jestem tego samego zdania co Takisek i Dosia. Nie potrafilabym sie bawić na takim weselu,wśród takich ludzi,którzy kiedyś mnie tak bardzo zranili.:P:P Co innego spotkać sie przypadkiem,wymienić ukłony.;) A tu musiałabyś z nimi sie przywitać,zlożyć życzenia i przebywać z nimi przez klika godzin. I rozmowa na pewno nie kleilaby się. Nawet spojrzenia prosto w oczy byłyby takie nieszczere.Takie jest moje zdanie. A moze warto zrobić krok w ich stronę i zapomnieć o tym co było??????:O Spinuniu,współczuję Ci,że pączek nie przyniosł Ci przyjemności tylko niesmak i niestrawnosć. Ja też to tak przezylam,paczki sa nie dla nas. MarMI do nas moze dołączyć. Zdecydowanie wolimy serniczki.:D:D:D Na razie kończę bo mój Kaziczek właśnie wrócił z pracy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dobranoc.....przyszłam sie tylko pożegnać..👄 Do jutra..dobrze że ten dzień mija!!!!!!! ❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna pani z poczekalni To ma wymagania Raz na dobe coś napisze I chce odszkodowania Zrobię Broniu ten wyjątek Bo przyjazń Twą cenię Robię tylko niespodzianki I tego nie zmienię. Jesteś mocnym tu filarem Zmuś się do wysiłku Dbaj o naszą poczekalnie Nie pisz w słowach kilku. Coraz rzadziej już niestety Tutaj Cię czytamy A pisałam Ci juz o tym My Ciebie kochamy Nich już więcej Spinaczkowi Nie musi pękać głowa Gdy w świat rzuci znów pytanie: \"Gdzie jest Bosanova\"? Miej więc teraz w poważaniu Moje krótkie słowa I opowiedz nam tu w skrócie Co jest? Bosanova?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu piękny! Ale miałam nosa,że wpadłam przed śniadaniem. spać nie mogłam Tygrysku,bo czułam,że dla mnie tworzysz jakieś cudeńko.:):):) Dzięki jeszcze raz.🌻 Jestem,jestem dziewczynki. A obudziłam sie dzis z katarem.Jestem jakby głucha i ledwo widzę na oczy. Chyba cos sie szykuje.ale to teraz zbyteczne jest, to coś, bo Marcelinka jeszcze malutka i mogę to cholerstwo na nia przenieść.Bardzo sie boję.Co robić,żeby jej nie zarazić/???? Poradzcie jak przeczytacie??? Bo nie znose odosobnienia!!!!:P:P:P Tygrysku,a od czego Ty nie chcesz odwyknać??????Tak pięknie brykasz ale nie po to chyba,żeby nie odwyknąć????;) Spinaczku,jak tam główka??Czy boli jeszcze,bo mi pęka,już od rana. A dawno mnie nie bolała.😡 Takisku,czy tlen Ci już poszedł jak po maśle?? Bo z wysyłką już sobie nieżle radzisz❤️ Zuziu,donoszę,że zdjęcie NIE doszły!!!!!!!!!Coś nie mam szczęścia. Ale cierpliwie czekam.:D:D:D. Dla Was wszystkich👄 Jeszcze będę. Pozdrawiam wszystkie miłe panie i panienki i inne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spineczko,szampana nie piłam, bo jak zwykle sie zgapiłam. Ale złożyć gratulacje Ci wypada, Bo okragły wpis,to sztuka nie lada!!!!! Bardzo sie postarałam,żeby sie rymnęło.❤️ Dzieci wyprosiły u mnie pierogi ruskie. Więc idę obierać ziemniaki na farsz,I zrobię im. A co??? Ja też potrafie raz w roku kogoś uszczęsliwić.Pomimi,że sama jem 5-6 pierozkow. Ale sa troche duze,bo małych nie potrafię.👄👄 cześć Jeszcze będę,bo soboty to moje dni tutaj........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu wpadłam Wam życzyć, ja sobie właśnie leniuchuje. Zjadłam śniadanko wykąpałam się i zajrzałam sprawdzić co nowego słychać, ale zaraz syn mnie pewnie wygoni bo już wstał. Jeszcze potem zajrzę a wieczorem znów do pracy. Zuziu fotki doszły dzięki. Wogóle super piszecie miło poczytać. Ale mnie wczoraj zaskoczyła ofka zaproszeniem na czacik, fajnie było tylko krótko. Pozdrawiam cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny , słoneczny dzień. Aż żyć się chce !!! :) No i tradycyjnie, coś na poprawę humoru w południe dzisiaj :D Dwóch juhasów złapało jeża i spierają się o nazwę tego zwierzęcia: - To je śpilok - mówi pierwszy. - Ni, to je iglok! - odpowiada drugi. Proszą o werdykt starego bacę, śpilok to czy iglok ? - To je ani śpilok, ani iglok. To je kolcok ! - odpowiada baca. Policja podejrzewała bacę o pędzenie bimbru. Baca oczywiście się nie przyznawał, lecz policja przeszukała jego chatę i na strychu znalezła sprzęt do pędzenia bimbru. - I co baco teraz też się nie przyznajecie? - To może posądzicie mnie też o gwałt? Sprzęt do tego też mam. Wraca gazda pociągiem z targu i pyta siedzącą z nim w przedziale kobietę: - Proszę pani, czy w Zimnej Wodzie staje. - Staje, ale chyba pingwinowi. Dwie blondynki wchodzą do piętrowego autobusu. Jedna siada na górze, a druga na dole. Po krótkim czasie przychodzi ta z góry i mówi: - Nie wchodź na górę! Tam nie ma kierowcy! Aby lepiej objaśnić omawiany problem, nauczyciel posłużył się przykładem: - Gdybym stanął na głowie, krew, jak wiecie, spłynęłaby do niej i zrobiłbym się czerwony na twarzy. - Tak - odpowiada klasa. - Więc dlaczego, gdy stoję w pozycji normalnej, krew nie spływa z głowy do stóp? Jeden z uczniów odpowiedział: - Ponieważ pana stopy nie są puste. Dwóch przedszkolaków przechwala się nawzajem: - A wiesz, mój tata jest lepszy od twojego taty! - A mój brat jest lepszy od twojego brata! - Za to moja mama jest lepsza od twojej mamy! - A wiesz, tu to chyba masz rację, bo nawet mój tata tak mówi. Policjant podchodzi do płaczącego na ulicy chłopca. - Dlaczego płaczesz? - Bo się zgubiłem. - A gdzie mieszkasz? - Nie wiem.Przedwczoraj przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania. - To powiedz chociaż,jak się nazywasz! - Nie pamiętam.Wczoraj mama znowu wyszła za mąż... No i chyba na dziś byłoby na tyle :D Miłego dnia, radości wiele, uśmiechu na twarzy i niechaj dzisiaj coś dobrego się zdarzy 👄🖐️👄🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki🖐️ Domek ogarniety,objadek zjedzony a teraz juz tylko sama przyjemnosc zostala.Malo Was tu dzisiaj,troche posiedze,moze ktos zajrzy:D Bosa - co do Twojego przeziebienia ,to chyba tylko lozko Ci zostalo... albo nie ,juz wiem, zaloz sobie maske na buzie,ha,ha tylko malutkiej Marcelinki nie wystrasz:D to nie bedziesz zarazkow roznosila. Ide zrobie sobie kawki i jeszcze wpadne pa,pa👄dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×