Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Plazowiczko o zapachu czekolady sa perfumy dla dzieci :) jest również agel Muglera o nucie czekoladowej ale to zapach dla koneserów nie kazdemu wpada w nos ... ale jak wpadnie to na bardzo długo :) 22 pary :) tak własnie myslałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabio, czy mógłbyś napisać coś o perfumach o zapacu Envy me Gucciego? Czy zapach jest taki sam jak oryginał, ile się utrzymuje na skórze. Lepiej kupic perfumy czy wode toaletowa? Jaka jest cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulbo ... Gucci jest wogóle dobrze kopiowany :) zapach jest sliczny , kobiecy , uwodzicielski .... ale może nie jestem obiektywny bo ja poprostu bardzo lubie Gucciego :) Z zapachów damskich oferuje tylko perfumy , maja 20% ekstrakt olejków zapachowych wiec utrzymuja sie na skórze ok 12 godzin , na ubraniu dlugo dlużej :) Perfumy ładnie dojrzewaja , nie maja jak wiekszośc podróbek spirytusowego \"polotu\" ten zapach to u mnie nr 71 :) opis i reszta perfum jak zawsze na www.perfumy.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, ale kusicie:) Ja tymczasowo jestem kompletnie spłukana, ale myślę, że za ok 2 tyg. się skuszę. Hrabio, jak mogę nabyć te perfumy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka25
Dziewczynki ratujcie:) mam jeszcze dwa perfumy fm od mamy ale żaden mi nie pasuje:/ mam 21 i 36 czy ktoś chciałby upić je taniej mimo że są nowiutkie???? pokryję nawet koszty wysyłki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka25
nie upić tylko kupić:):) sorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajaj
justynka a jakie masz zapachy?? tzn jakie odpowiedniki i jak wyobrazasz sobie tranzakcje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalusia105
Hrabio, mam pytanko. Czy wśród perfum FM jest odpowiednik Manii, Giorgio Armaniego?? I czy jest to odpowiednik tej Manii starszej, kadzidlano - waniliowej, czy tej nowszej, bardziej kwiatowej?? A jak sprawa wygląda z Sensi??? Podobny do oryginału, długo pachnie??? I jeszcze, Addict Diora - to samo. Czy jego odpowiednik w FM jest bardzo podobny do oryginału i tak samo trwały? Generalnie interesują mnie zapachy ciepłe, waniliowe, letnie. A co z Joop Femme? Macie jego odpowiednik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalusiu :) 74 to mania armaniego taka jak ta w białym opakowaniu :) starsza :) Sensi to 35 biora go stale klientki sa bardzo zadowolone :) MOje perfumy to kopie .... sa identyczne :) Addict Diora .... niestety nie posiadam tej kopii a jeżeli lubisz ciepłe waniliowce , to polecam Rush Gucciego :) jest rewelacyjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka25
Jajajaja... mam odpowiedniki Chanel Nr 5 i Ultraviolet coś tam:). Jeśli byś chciała sprzedam Ci taniej choć są nowe ale i tak mi niepotrzebne. Mogę Ci wysłac a Ty wpłacisz mi na konto albo na odwrót albo jeśli wolisz mój chłopak może wystawić na allegro:). Albo jeśli jesteś z bliska możemy się spotkać:). Więc wszystko co by Ci odpowiadało mi pasuje:). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLGA_
ja potrzebuje joopa dla lubego . Napisze Ci na maila co i jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisia
justynka a skad jestes i jakie masz perfumiki??za ile chcesz je sprzedac i mozesz opisac te zapachy ?? pozdrawiam i czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
przypadkowo weszlam na te stonke, nie dotarlam do konca wypowiedzi, ale nie w tym rzecz. Panie Hrabio jak widze ekspercie od perfum. co by Pan doradzil kobiecie po.40 no z wygladu na 37. nie lubei slodkich duszacych zapachow. swieze natomiast sa bardzo ulotne i nietrwale. znam Chanel nr 5, ale dosc oklepane. podoba mi sie Dune a w zasadzie lubie gorzkie zapachy (nie korzenne). wlasnie przypomnialo mi sie,ze mam wyczulony zmysl wechu i np. kiedys znane zapachy wyczuwalam w autosie kto czym pachnial i jeszcze pytanie czy ma Pan w promocji zele ? jezeli bedzie ok. to zamowie cos dla syna on tez uwielbia pieknie pachniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallinka
Hrabio, czy dobrze zrozumiałam, ze przy zamówieniu 2 flakoników wody (chciałabym 1 męską i 1 damską) przesyłka jest gratis? Czy każdy dowolny zapach, ze stronki www.perfumy.fm mogę zamówić u Ciebie przez Allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyDi , powąchaj Coco Mademoiselle (18. Coco Mademoiselle - Chanel - Ta lekka i zmysłowa mieszanka to kontynuacja linii Coco, choć tak bardzo różniąca się od pierwszej wersji to nadal utrzymana w linii elegancji i zmysłowości. Początkowa nuta pomarańczy i bergamotu ewoluuje w przyjemną nutę płatków jaśminu i róż. Zapach ten to kontakt miłości, kobiecego piękna i erotyzmu.) lub Chanel Chance (34. Chance - Chanel - To nowy, zniewalający zapach. Zaskakuje swoją subtelnością i zmysłowością. Napawa kobietę seksem i uwalnia jej dzikie żądze. Świeża fala cytrusów, hiacynta, zmysłowego jaśminu, irysa z odrobiną ostrej paczuli nadaje energii i wigoru. Natomiast odrobina różowego pieprzu pozwala być kobiecie ostrą i bardziej nieprzyzwoitą.) :) oba piekne , dojrzałe dla kobiet z klasą :) Z męskich mam wkompletach z woda perfumowana 51 ( 51. Echo Davidoff - Davidoff - Zapach żywiołowy, dynamiczny a zarazem subtelny. Pozwala on wyobrazić sobie architekturę wielkiego miasta. Odrobina gałki muszkatołowej, czarnego pieprzu oraz wyciągu z sandałowca daje poczucie zmysłowości i niewyobrażalnej głębi.) i 56 (56. Fahrenheit - Christian Dior - Kwiatowa kompozycja, zawierająca wiciokrzew, wyciąg z sandałowca, krople żywicy oraz cedr jest wprost idealna na romantyczne chwile.) Te 2 zapachy mam za komplet po 35 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallinko :) kazdy jeden zapach z całej oferty :) wystawiam wtedy specjalna aukcje dla zainteresowanej osoby i juz :) Dobrze zrozumiałaś przy zakupie 2 flakonów ( lub produktów ) ja pokrywam koszt przesłania i oczywiście do kazdej sztuki wybrana próbka gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mallinka
Hrabio, jestem więc zainteresowana Light Blue i próbką Envy Me dla Pani i Allure + próbka Air dla Pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
Dziekuje za podpowiedz. znam zapach coco. mialam mala podrobke.piekny zapach. nie wiem jaki ma Chance.jak mozna sie skontaktowac z Panem aby zamowic.i ewentualnie te dwa meskie zapachy , jeden bylby dla dziecka (facet 20 lat)a drugi dla mojego mezczyzny, ma niedlugo urodziny. rozumiem,ze za komplet 35 zl tj, 2 dwa zapach meskie. poda Pan moze swoje namiary.poniewaz na alegro ich Pan nie ma aktualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka25
Bisiu ja jestem z Rybnika ale we Wrocławiu też bywam:), musiałabyś iść powąchać do perfumerii te zapachy: chanel nr5 i ultraviolet-niestety nie pamiętam czyj:). Opisy sa na stronie www.perfumy.pl ale to nic nie daje za bardzo:). Ze swojej strony to powiem że chanel jest słodki a ultraviolet jest bardziej orzeźwiający:). Jeśli jestes z Wrocławia to sie spotkamy i dam Ci wypróbować czy Ci się spodobają bo tak w ciemno to też nie za bardzo... pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka25
Aha jeśli chodzi o cenę to kupiłam je za 30 zł są nowe po prostu nie mój gust za bardzo... sprzedałabym np za 25 zł. Albo sie jeszcze dogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladyti : kontakt do mnie to : hrabiazenhorst@o2.pl :) zapraszam na maila :) tu zaglądam jak tylko mogę ... ale to jakies 2 razyn na dzisń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisia
justynka ja jestem z p.olnocy wiec w gre wchodzi tylko przesylka...ok ja zalatwie to szybko i sie odezwe do ciebie...a powiedz mi jak bardzo są zużyte?? i jak tą tranzakcje wyobrazasz sobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka25
Bisiu więc każdy z nich jest psiknięty że tak powiem po jednym razie więc nic nie ubyło naprawdę:). Mogę Ci je wysłać jak się zdecydujesz...:) a Ty wpłacisz mi na konto chyba że wolisz wystawione na allegro. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×