Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

NIEPOCIESZONA ja poprosze fotki! Wysylam Ci juz swoje wiec wyslij mi na tego maila z ktorego dostaniesz ode mnie i napisz koniecznie skad jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki :-) a ja czeeekam i czekam..... grrrrr, ani pol skurczyka dzis nie mialam :-O wiec sobie jescze poczekam pewnie, hehe (to byl ponuro-wisielczy smiech ;-) ) poprosze mezunia zeby mi cyknal fotke z brzuchem to wam podesle jaka jestem grubasna :-P U brednie wszystko ok, mam nadzieje ze uda jej sie cos napisac niedlugo. eh...jaka pogoda lipna, a ja zjadlam loda z biedronki i mam zgage teraz, buhahaha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Padlinka tak ,tak niech ci pstryknie i poslij bo napewno dziewczyny sa ciekawe jak wygladasz z brzuszkiem :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Padlinuś..ruszyło się??? a u mnie @ jak nie było tak nie ma :) juz 4 dni a cykle mam bardzo regularne 29 lub 30 dniowe ;) wiec ...jestem pozytywnie nastawiona ;) testu nie bede powtarzała poprostu na środe umawiam sie do swojej ginki ;) bo moze znowu nic tst nie pokarze a u ginki ebde miała pewnośc przynajmniej :) napewno dam znac co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na okresik czekam jeszce 8 dni..mam nadzieje ze juz to nie przyjdzie juz mam dosyc zycia z miesiaca na miesiac mama nadzieje ze sie uda teraz trzymajcie kciuki..widze ze slecie sobie ftki ja tez poprosze na meila haniab-24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka trzymam kciuki! Ale nie stawiaj się za bardzo, żeby rozczarowania później nie było. Życzę ci oczywiście, żebyś była w upragnionej ciąży :) hb za ciebie też trzymam kciuki! Padlinuś i cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak się jeszcze Was poradzę, pisałam już wczesniej, że mierze tempkę i z moich obserwacji wynika, że owu nie mam. Wykres z tego miesiąca jest jednak zupełnie inny od poprzednich. Temp utrzymywała się cały czas niska, poniżej 36,5 a od trzech dni jest powyżej lini: 36,7 36,8 a dzisiaj 36,6. A ja mam za kilka dni @ dostać, co taki lekki skok przed okresem może znaczyć? W poprzednich miesiącach już na kilka dni przed @ miałam bardzo niską temp. ok. 36,3-36,4. Nic z tego nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka, moze Ci sie przedluzyc cykl. Wez sobie zaloz konto i prowadz wykres, bo tak w ciemno trudno doradzic, ale moze doszlow koncu do owulacji i @ bedzie pozniej, ale bo prostu sie podniosla. Sa kobiety, ktore monitoringiem maja potwierdzone, ze owulacja nie wystepuje, a temperatura rosnie jak by byla, wiec trudno w Twoim przypadku powiedziec dokladnie. Uwazam, ze sama obserwacje duzo nie pomoga. Powinnas przy takiej chorobie miec monitoring. Pozdrawiam agapa po porenieniu czesto wydluzaja sie cykle, staraj sie nie nastawiac i po prostu czekaj. To jest chyba najlepsze rozwiazania, oczywiscie zycze II kresek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! juz wczoraj mialam skurcze..ale w nocy wzielam kapiel ciepla i mi sie wyciszyly..tak wiec czekam znowu..juz jestem strasznie zniecierpliwiona i zalamana tym ze trzeba tyle czekac. Dzis sie zaczyna 41 tydzien.ehhhh Nic to, wezme sie za sprzatanko, moze sie ruszy znowu.,.a doprowadzenie mieszkania do stanu lepszego nie zaszkodzi..w koncu ma sie tu urodzic maluch :-) Tyle ze jak tak dalej pojdzie to jescze 10 razy zdazymy nabalaganic zanim do porodu dojdzie :-P Agapka jestem z Toba markotko 🌻 czarnulek 👄 Niepocieszona:-) A nasza molus dallej cieszy sie wakacjami? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinuś a ja myślała, że już po wszystkim :) A tak swoją drogą, to bardzo ładnie wygladasz w tej ciąży :) Czarnulek chyba to był jednak chwilowy skok, bo dzisiaj mam już 36,5 więc pewnie do @ jeszcze spadnie, bo mam gdzieś tak w piatek dostać. Dzieki za radę :) Agapka a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jestem juz w domku od niedzieli. A wczoraj dostałam @. Dziś siedze w domu tak @ daje popalić.... No i w końcu w tym miesiącu zaczynam starania! Ale sie ciesze!!!! :D Padlinuś jak tam kochana??? Ja Maleństwo nie chce wyjść to może jakieś przytulanko? Podobno to pomaga ;) Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie po staremu ;) @ nie ma nadal tempka sliczna bo 37,4 :) a teścik znowu negatywny dziś wyszedł...ale nawet się nie nastawiałm ze wyjdzie cosik..bo pamietam jak było w pierwszej ciazy......jutro do ginia :)wszystko bedzie jasne :) padlinus----oby emilka szybko wyszła ;) markotuś❤️ moluś❤️ hb--❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plizzz przeslijcie mi foteczki haniab-24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezki czas mam dziewczyny..Czekam na ten porod i czekam i doczekac sie nie moge. rycze ciagle...zastanawiam sie co gorsze ..czekanie na dwie kreski czy na porod...z jednej stronny moze na dwie kreseczki bo porod na pewno kiedys tam nastapi..ale z drugiej...ehhhh Aha, molus..zaden ze sposobow na przyspieszenie nie dziala...od seksu po schody..:-( wygladam jak mops , ehhe taka jestem zapuchnieta... Dziewczyny..dla starajacych sie wieeeeeelki buziak!!!!!!!!jestem z Wami intensywnie :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka obys juz urodzila!!! My wlasnie z MM postanowilismy zaczac starania:) No ale ten cykl chyba bedzie spalony, bo wczoraj nic nie bylo a sluzu full, bol jajnikow i tempka dzis mocno w dol wiec na ten cykl nie licze. Moze od nastepnego:D Molus ciesze sie, ze juz mozecie sie starac, mam nadzieje i zycze Wam aby szybko sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek super, że zaczynacie starania! To będziecie dziewczynki we trzy: Czarnulek, Moluś i Agapka. Trzymam za Was kciuki kobietki! No to wyglada, że zostałam sama, z tych chcących a narazie się nie starających :( Też bym chciała się z Wami postarać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinus--życze szybkiego porodu ..natychmiast!!! ;) ja już po badaniu hcg..teraz zcekam na wynik do 15.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej NIC...Nie spalam kolejna noc...Jestem juz strasznie zmeczona. Boze, nawet nie chce przypuszczac jak czuja sie te kobitki, ktore rodza np 9-10 dni po terminie... Juz teraz klade sie i wstaje z placzem.(wieczorem rycze ze kolejny dzien bezskutecznie czekam, a rano ze kolejny ranek i nic....) chyba zaczynam sie nakrecac juz.Maz widzac w jakim jestem dzis stanie chcial nawet wolne dzis wziac, albo chociaz Gabrynie zabrac do pray ze soba, ale wybilam mu oba pomysly z glowy Przepraszam, ale musialam wam troszke pomarudzic... Buziaki i dzieki za wsparcie!!! aha, tez trzymam kciuki za wasze staranka!!!!!!! Markotko------i na ciebie przyjdzie czas!szybciej niz myslisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinuś biedactwo! strasznie Ci współczuje!!! Trzymam kciuki za szybki poród!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie niestety powalily jelita wczoraj, bylam dzis u lekarza i biore sie za to gowno w koncu bo mam dosyc. Goraczka mi zaklocila obraz owu wiec nie wiem czy byla wczoraj czy jest dzis, czy tez dopiero bedzie. Mam nadzieje, ze jutro juz temperatury nie bede miec, to jakos podpatrze kiedy @ sie spodziewac. My przez te jelita pewnie nie zaciazymy, poki nie wyzdrowieje. Wydaje mi sie, ze to ma wplyw, ale w koncu Nam sie wcale nie spieszy, wiec nawet sie nie zamartwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik bety 0,1 wiec dupa blada :(:(:( tylko gdzie jest moja @ co ejst dzwonie dziśd do ginki zapytam o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinuś biedulko, obys już dziś urodziła, zyczę Ci tego z całego serducha! agapka przykro mi :( Czarnulek dobrze, że poszłaś wreszcie do lekarza z tymi jelitami. A o starania się nie martw, na pewno szybko się uda! Moluś no i kiedy startujesz? :) A ja, ja będę czekać na moje starania pewnie ze trzy lata :( No chyba, że... tak jakoś przypadkiem uda mi się zajść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinuś i jak????????????????????? Markotuś, @ zaczeła się 28. Będe musiła jakoś wychaczyć te płodne dni. szczerze to niebardzo umie je obliczyć ale jakoś dam rade... :) 👄 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×